Page 26

Czy opanowanie tego zajmuje kobi­ etom jedno spotkanie, czy muszą się spotkać więcej razy? Czy takie spotkanie jest indywidualne oraz jak finansowo to wygląda?

należało rzeczywiście popracować, w zasadzie od początku do końca? Uwierzenie w siebie, zdobycie pewności i poczucia wartości to jed­ nak długotrwały proces.

Większość proponowanych przez nas usług jest jednorazowa, choć wystarcza­ jąca. Jeśli klientka ma wrażenie, iż potrze­ buje więcej nauki, to można spotkanie po prostu wydłużyć o kolejne godziny, bez potrzeby umawiania kolejnego. Wyjątkiem są kursy ruchowe (chodzenie na obcasie i taniec), ale i te można zrealizować jednego dnia, nie tracąc za bardzo rezultatów. Nasze kursy/szkolenia/lekcje prowadzimy w trybie indywidualnym, a tryb grupowy pozostawiłyśmy na wieczory panieńskie, eventy lub dla firm. Cenowo wygląda to bardzo różnie w zależności od liczby wybranych godzin czy wariantu. Więk­ szość usług kosztuje 150zł za godzinę, a kursy ruchowe to 449zł za cały kurs. Polecam zajrzeć na naszą stronę , gdzie jest pełna oferta, szczegółowe opisy i kwoty.

Nie trafiły do nas jeszcze żadne przypadki beznadziejne, to na pewno. Z reguły nie działamy całościowo (choć i tak się zdarza na życzenie!), tylko częściej w ramach poszczególnych usług, to naprawdę te kilka godzin z nami jest z reguły wystar­ czające, aby nauczyć się tej jednej dziedz­ iny. Oczywiście po wyjściu od nas trzeba ćwiczyć i praktykować! Chciałabym za­ uważyć, że Kopciuszek zamieniła się w księżniczkę w ciągu jednego spotkania!  Bo uwierzyła.

Jednak w ciągu jednego spotkania Kopciuszek nie zamieni się w księżniczkę. Czy zdarzyło się, że w twojej szkole pojawiła się dziew­ czyna czy kobieta, która przyszła do was z prośbą o pomoc i nad którą

Tyle że ta wiara nie każdemu przy­ chodzi łatwo. Dlatego czy kobiety do was wracają na inne kursy? Jedne tak, prawda, że tego potrzebują. Są i takie, którym niestety przydałoby się przy­ pominać cyklicznie o ich wartości, jednak są i takie panie, którym wystarczy pokazać małe światełko w tunelu, a one wiedząc już dokąd zmierzać ­ dojdą same.

Rozmawiała: Klaudia Chwastek Zdjęcia: Szkoła Wdzięku Perfection(is)Mine

Szkoła Wdzięku Perfection(is)Mine http://www.perfectionismine.pl

26

Magnifier 6/2016  

Oto kolejny numer Magnifier, a w nim jeszcze więcej wiadomości ze świata kultury i ciekawych zagadnień społecznych!

Magnifier 6/2016  

Oto kolejny numer Magnifier, a w nim jeszcze więcej wiadomości ze świata kultury i ciekawych zagadnień społecznych!

Advertisement