Page 380

MAGastroloji sınavlarınız olacak. Çocuk sahibi olanlar onları özgür bırakmayı bilmek zorunda kalacak ve onların kararlarına saygı duymayı öğrenecekler. Geçmiş ilişki yaşama tarzınızı bir kenara koymanın, daha farklı ve sağlıklı bir ilişki yaşamayı öğrenmenin zamanı.

Akrep burcu: Kariyerde parlama zamanı! Ancak

sınavlar da bu alanda gelir, kariyerinizin kıymetini bilin, kendinize güvenin ama ego yapmayın. Kendinizi bir yetenekle, kariyerinizle gösterme, parlama fırsatlarını değerlendirin. Diğer yandan, aile, yuva konularında asıl sınavlar gelecek. Bu konuda geçmiş karmik yüklerinizi boşaltın, temizlik yapın dipten, yüzleşin. Köklerinizle ilgili karmik düğümlerinizi çözmenin tam zamanı.

Yay burcu: Yeni ufuklar ve uzak diyarlar parlak

görünüyor. Demek ki, bazı eski plan ve düşünceleri geride bırakıp yeni ufuklara yönelmek sizi ruhsal ve kişisel olarak geliştirip ileri götürecek. Bir alanda parlayabilirsiniz siz de... Önemli kişilerden veya yerlerden teklifler alabilirsiniz. Seyahatler ilginç ruhsal deneyimler yaşatabilir. Eğitimde de parlamanız mümkün... Yakın çevrenizle olan karmik düğümleri çözmenin, ayrıca da bazı eskimiş düşüncelerinizi atmanın tam zamanı.

Oğlak burcu: Bu dönemde sağlığınıza dikkat

etmeniz, özen göstermeniz yerinde olur. Özellikle kalbinize dikkat ederseniz iyi olur. Bu dönemde, kendinize güvenle ve mutlu olmakla ilgili deneyim ve dersler yaşarsınız. 8.ev paylaşmak demektir. Kendinize dönük olmak yerine, paylaştıkça mutlu olursunuz. Bekar Oğlaklar için hayatı paylaşma zamanı

376 magdergi.com.tr

olabilir. Kiminiz bu dönemde çocuk sahibi olma deneyimi yaşayabilirsiniz hatta kendi paranızla ve kendi değerlerinizle ilgili sınavlarınız olabilir. Özgürlüğünüzü engelleyen işleri veya bazı maddi kaynakları elden çıkartmanız gerekebilir. Bazılarınız da bu dönemde iş birliklerinden veya mirastan paylar alabilirsiniz.

Kova burcu:

Size, ilişkiler üzerinden fırsatlar gelecek. Önemli kişilerden destek görebilir, hayatınızı ve kendinizi ileri götürecek deneyimler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde evlenecek veya ilişki yaşayacak kişilerin partneri önemli veya belki de ünlü biri olabilir. Özgürlük-bencillik, ilişki-aşk üzerinden sınavlarınız olacak. İlişki yaşama tarzınızı değiştirecek kadersel olaylar, beraberinde sizde kişilik değişimi de yaratacaktır. Hayata başka gözle bakmayı öğrenecek ve değişeceksiniz. Her zaman akılla doğru karar alınmayacağını, bazen kalbinizin sesini de dinlemenin iyi olduğunu öğreneceksiniz.

Balık burcu: Kiminizi parlak güzel bir iş bekliyor; yeni bir iş fırsatı doğacak. Bu dönemde iyi para kazandıran, parlak bir işe girebilirsiniz veya işiniz üzerinden kendinize daha fazla güvenmeyi öğrenebilirsiniz. Mutlu olacağınız, keyif alacağınız bir iş olabilir veya işinizi keyifle yapmayı öğrenme zamanı olabilir. Bu dönem kendinizi yabancı ve yalnız hissetmek gibi duyguları bir kenara bırakma zamanı. Geçmişten getirdiğiniz “özgürlük” aşkı veya özgürlüğünüzün elinizden alınması korkusu sizi ürkütebilir. Bu konuda sınavlarınız varsa, hayatın size ne öğrettiğine iyi bakın, anlayın ve idrak edin... Derslerinizi yapın ki, geçmişi temizleyebilesiniz. Sağlığınıza özen göstermek sizin için de önemli bu dönemde...

MAG Mayıs 2017  
MAG Mayıs 2017