Page 379

Burçlar Üzerindeki Etkileri

Koç burcu:

Hedeflerde kaybederken aşk ve sevgide kazanma zamanı. Olası kadersel temanız “özgürlük” mü yoksa “sevgi” mi “aşk” mı, seçim sizin. Ayrıca başkalarının ve toplumun istekleri ile kendi istekleriniz arasında bir sınav yaşarsınız. Bu dönemde kiminiz ünlü olabilir, parlayabilirsiniz. Kiminizin ise çocuğu ünlü olabilir. Bu dönemde kalbinizin sesini dinleyin. Yaşamdan keyif almanızı sağlayan hobiler edinmeniz için fırsatlar doğabilir. Boğa burcu: Kariyer-ev ikilemi yaşayabilirsiniz bu dönemde. İş ya da sosyal yaşamda bazı dönüşümlerin zamanı gelmiş diyebiliriz. Ev, aile gibi kavramlara önem verme zamanı. Kariyerde kadersel karşılaşmalar hayatınızı değiştiren kararlara sevk edebilir. İş hakkında fırsatlar, iş kayıplarının ardından yüzünüzü güldürebilir.

İkizler burcu:

Yaratıcı fikirlerinizi piyasaya çıkarma zamanı. Medya üzerinden tanınmak için iyi zaman. Fikirlerinizi, planlarınızı gerçekleştirmek için kendinize güvenmeyi öğrenme zamanı. Yakınlarınızdan her bakımdan destek göreceksiniz. Yakın çevre ile iletişim güçlenecek, hayata bakış açınız dönüşmeye başlayacak.

Yengeç burcu: Parasal açıdan yüzünüz

gülebilir, parlak paralar kazanabilirsiniz, zenginlik ve lüksü yakalayabilirsiniz. Diğer yandan, başkalarıyla ortak para

konusunda problemlere dikkat edin. “İş birliği mi?”, yoksa “kendi işiniz ve paranız mı?” konusunda ikilem yaşayabilirsiniz. Kendi yolunuzu tercih etmeniz gerekir bu dönemde. Sağlığa önem verin. Yeteneklerinizi açığa çıkarmalısınız.

Aslan burcu:

Kişisel hedeflerinizi öne almayı, kendinizi ortaya koymayı deneyin. Bu sizi, ruhsal ve kişisel olarak ileri götürecektir. Kişiliğinizi, sağlığınızı, yaşamsal hedeflerinizi yapılandırmanız gerekli. Gücünüze inanmayı ve kendinize güvenmeyi öğreneceksiniz. Kadersel sınavlarınız ilişkiler ve iş birliği üzerinden gelecektir.

Başak burcu:

Sizi bu dönem beklemediğiniz kişiler destekleyecek. Vizyon ve yaratıcılığınızı yükseltmek adına gelen fırsatları değerlendirin. Kendinize güvenle ilgili problemleriniz için adım atın, bir kere bir sıçrama yapın, yaptığınızdan farklı bir davranış gösterin, yaptığınızın bir de tersini yapın, bir kere kendinize güvenin, gerisi gelecek. Bu dönem sağlığınıza önem verin. Kiminiz bu dönemde bir iş değişimi yaşayabilirsiniz, bir dönem geride kalabilir, yeni bir iş deneyimine veya yeni bir yere geçebilirsiniz.

Terazi burcu: İdealleriniz ve istekleriniz önem

kazanacaktır, bu konudaki fırsatları değerlendirin. Belki de uzun zamandır beklediğiniz fırsat elinize geçebilir. Ama bunun için bu sefer, aklınızın değil, kalbinizin sesini dinleyin. İnsanlardan destek gelecek aşk, girişim ve mutluluk konusunda

MAG Mayıs 2017  
MAG Mayıs 2017