Page 237

İ

lkbahar/Yaz koleksiyonunuzda hangi renk ve parçalar ön planda?

İlkbahar yaz koleksiyonunda bu sene öne çıkan renkler, pudra tonları, su yeşili ve narçiçeği. Ayrıca sarı da öne çıkan renklerden olacak. Model olarak ise, sezonun trendi çiçekli elbiseler ve çiçek baskılı pantolonlar. Bu sezon tasarımlarda rahatlık ön plana çıkıyor. Koleksiyonların vazgeçilmez parçalarından biri de yazlık parkalar olacak.

Anneler Günü için hediye alternatifleri olabilecek özel tasarımlarınız var mı? Annelerimiz için özel tasarım üreten markalar ile çalışıyoruz. Buradaki amacımız annelerimizi hem şık giydirmek hem de rahat olmalarını sağlamak. Mağazamıza geldiklerinde aradıkları her şeyi bulabilecekleri bir koleksiyon hazırlığı da yaptık burada; hem rahatına düşkün hem de şıklığına düşkün annelerimizi düşünerek bir koleksiyon oluşturduk. Tabii kapalı olan annelerimizi de unutmadık ve onlar için de özel tasarım eşarplar, şallar ve çantalar getirdik. Tüm anneler baş tacımız, hepsinin ellerinden öpüyorum...

Bugüne kadar çocuğunuzdan gelen en güzel Anneler Günü hediyesi neydi? Çocuklarımdan bugüne kadar aldığım en güzel Anneler Günü hediyesi kendi emekleri ve kendi el becerilerini bir araya getirerek yapmış oldukları küçük boyama kağıtları ve hediyelerdir.

Anne adaylarına özel tasarımlarınız var mı?

Mağazamızda, her annenin istediği parçayı bulabileceği şekilde bir koleksiyon hazırladık. Gerek kapalı annelerimize, gerek anne adaylarımıza hepsine uyacak şekilde koleksiyonumuz mevcut.

Anneler Günü için buradan tüm annelere bir mesaj göndermek ister misiniz?

Tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum. Allah hepsine çocuklarıyla birlikte mutlu ömürler versin…

SELİN GÜLÇİN - GÜLÇİN YALÇIN

GÜLÇİN YALÇIN, HAKAN DEMİREZ

MAG Mayıs 2017  
MAG Mayıs 2017