Page 229

Marka imajınızı nasıl koruyorsunuz?

Silvian Heach Avrupa’da ve dünyanın birçok ülkesinde mağazası bulunan bir markadır, lüks ve özel giyinmeyi tercih eden kadınlara yönelik ürünler üretir. Ancak, rakiplerine göre çok makul fiyatlar sunar. Buna rağmen, kaliteden ve dizayndan asla ödün vermez. Marka imajının korunmasındaki en etkili faktörler bunlardır.

Türkiye'deki ve dünyadaki giyim sektörünü karşılaştırdığınızda ne gibi farklılıklar görüyorsunuz?

Ülkemizde giyim ve moda sektörü maalesef belli kalıpların dışına çıkamıyor. Bu nedenle kadınlar kendi tarzlarını yaratmakta zorlanıyorlar. Ülkemizde kumaş ve üretim kalitesi dünyanın çoğu ülkesine göre daha iyi olmasına rağmen dizaynda hep takipçiyiz, kopyacıyız. Tasarımcılar yerli marka sahiplerinin ticari kaygılarına yenik düşüyorlar. Bu nedenle özgür ve sıra dışı tasarımlara rastlamakta zorlanıyoruz.

Silvian Heach markasına Ankara'nın ilgisi nasıl oldu? Silvian Heach bir dünya markası olduğu için birçok Ankaralı moda takipçisi zaten marka hakkında bilgi sahibiydi ve markanın Türkiye’ye gelmesinden memnuniyet duyduklarını ifade ettiler. Marka ile yeni tanışanlar ise ürünlerin dizaynından kalitesinden, koleksiyonun zenginliğinden ve mağazamızdaki servisten gayet tatmin olduklarını belirtiyorlar. Böyle olumlu geri dönüşler almak, doğru yolda ilerlediğimizi görmek bizleri de motive ediyor tabii...

Mağazanızda yurt dışındaki sezon koleksiyonlarının tüm ürünlerini bulabiliyor muyuz?

Silvian Heach Kids 0-16, Silvian Heach Women 18-45 yaş aralığına hitap eden çok yönlü geniş bir koleksiyona sahip ve mağazamızda koleksiyona ait bütün ürünler bulunuyor.

Silvian Heach kadınının tarzını ve karakterini hangi kelimelerle özetlersiniz?

Silvian Heach Arav Fashion Group markasıdır. Etkileyici bir stil içeriğine ve son derece rekabetçi fiyatlara sahip giysilerle kendini büyüleyici ve heyecanlı hissetmek isteyen güçlü kadın kimliğini ifade etmektedir. Bir Silvian Heach kadını, detaylara dikkat çekmekten ve kaliteli ürünlerden haz alır. Markamızın amacı bu ayrıcalıklı kadınların alışveriş zamanını tatminkar bir deneyim haline getirmektir.

Yaz koleksiyonunuzda hangi renk ve modeller ön planda olacak?

2017 ilkbahar-yaz koleksiyonunda öne çıkan renkler; bütün tonları ile sarı, mavi ve beyaz olacak. Ürünlerde kullanılan yoğun dantel ve fistolar dikkat çekecek. Silvian Heach şık olduğu kadar rahat ve kullanım amacı geniş kıyafetler ile tüketiciye farklı seçenekler sunuyor. Bu sezon da her sezon olduğu gibi Silvian Heach kadını feminen, farklı ve iddialı olacak.

Ankara'da yeni şubeler düşünüyor musunuz? Elbette. İlerleyen günlerde sadece Ankara’da değil, ülkemizin bütün büyük şehirlerinde bulunmayı planlıyoruz..

MAG Mayıs 2017  
MAG Mayıs 2017