Page 177

B

ahar aylarında hava değişimleri sebebiyle hastalıklara yakalanma olasılığımız yüksek oluyor. Bu olasılıktan kendimizi koruyabilmemiz için hangi ürünlerinizi önerirsiniz?

şeyler çok önemlidir, midenize kaliteli ve doğru besinleri alırsanız hem beyniniz doğru çalışır hem sağlığınız ve yaşam kaliteniz artar. Beyninize doğru bilgiler alırsanız düzgün fikirler çıkartırsınız. Ben de mümkün olduğu kadar düzenli spor yapıyorum ve kendi özel karışımlarımı kullanıyorum. Yaşam kalitemi bu şekilde hep yüksek tutmaya çalışıyorum.

Kış aylarında ve mevsimsel gerçişlerde vücüt direncimizin ve yaşam kalitemizin artması gerektiğinden dolayı Ferbal olarak FERpropolis, arı sütü ve özel lavanta balıyla hazırladağımız özel kokteyllerimiz var. Bu karışımlar kişinin durumuna ve yaşam temposuna göre hazırlanıyor. Bizim bu konudaki başarımızın en önemli püf noktalarından biri, üniversiteler ve yapılan bilimsel çalışmalar sonucunda kimde, hangi ürünü, ne kadar kullanmamız gerektiğini bilmemizdir. Bu ürünler, şu an insanlarımızın yaşam kalitesi için favori ürünlerimiz arasındadır. Her kış, yaşam kalitesi ve bağışıklık sistemi için bu tür doğal ürünlerin kullanılmasını, özellikle mevsimsel geçişlerde vücut direncimizi güçlü tutmak adına kesinlikle kullanılmasını tavsiye ederim.

Ne tip karışımlar yapıyorsunuz? Bu karışımların faydalarından ve ne şekilde kullanılması gerektiğinden kısaca bahseder misiniz?

FERpropopolis, arı sütü, polen ve bal karışımı özel bir derlemeden oluşan, insanın bağışıklık sistemini, vücut direncini, yaşam kalitesini artıran bilimsel ve üniversite çalışmaları sonucu apiterapi uzmanları tarafından hazırlanan kişiye özel bir doğal üründür. Günümüzün en büyük sorunu olan stres ve bağışıklık sisteminin çökmesi sonucunda oluşan durumlara karşı en büyük yaşam desteği olan doğal propolisli karışımlar son zamanlarda en favori ürünler haline geldi. Standart karışımların yanı sıra propolis, arı sütü, polen ve lavanta balından kişinin durumuna ve yaşına göre özel kokteyller hazırlamaktayız. Bu kokteyllerin uzman eller tarafından hazırlanıyor olması ve ürünlerin kimlerde, ne şekilde kullanılması gerektiği başarının en önemli detaylarındandır. Fer organik doğal arı ürünleri olarak, bugün bir çok futbolcudan sanat camiasına ve siyasetçilerden iş adamlarına kadar kişiye özel kokteyller hazırlamakta ve 35 yıllık bilgi birikimimizi insan sağlığı için sunmaktayız. Ferbal olarak başarılı olmamızın en büyük sebebi ise, bu işi üniversite çalışmaları ve arıcılık bilgilerimizle birleştirerek ortaya ciddi bir sonuç çıkarmamızdır.

Bağışıklık sistemimizi güçlendirmek için hangi ürünlerinizi tüketmeliyiz?

Fer propolisin faydaları ve insan sağlığına pozitif etkileri bilimsel çalışmalar ve araştırmalarda görülmüştür. Propolis, bilim insanları tarafından yüzyılın buluşu olarak anılmaktadır. Kanserden boğaz rahatsızlıklarına, bağışıklık sisteminden kalbe, enfeksiyonlardan yanıklara kadar birçok alanda güvenle kullanılmakta ve hekimler tarafından tavsiye edilmektedir. Arı sütü ise, dünyanın en değerli gıdası olarak da bilinir. Kanser, kalp-damar sistemi zayıflıkları ve astım gibi çeşitli hastalıklarda bağışıklık sistemini güçlendirme, vücudun direncini artırma, metabolizmayı düzenleme ve hücre yenileme özelliklerine sahiptir. Fer Arı sütü, aslında bağışıklık sistemi ve yaşam kalitesi için kullanılması gereken en önemli üründür. Günümüzün stresli koşullarında insanların bağışıklık sistemi ve vücut direncinin yenilmesi, hastalıkların başlama sebebi olduğundan dolayı, sağlıklı ve güçlü bir bünye için herkesin Fer arı sütü kullanması gerekir. Doğal olduğu için hiçbir zararı olmadan, her zaman kullanılması gereken bir ürün olan arı sütünü birçok sanatçımız cildine maske olarak uyguluyor. Ciltteki yorgunluk, kırışıklık ve göz alt morlukları için doğal organik Fer ürünlerinde çözüm buluyorlar.

Sağlıklı yaşam için siz kendinize nasıl bakıyorsunuz? Neler yapıyorsunuz? Ne tür gıdalarla besleniyorsunuz? Hep şu sözle yola çıkmışımdır; beyninize ve midenize aldığınız

Merkez (FerBal Satıș Mağazası) Adres : Tunalı Hilmi Cad. Bülten Sokak 28/AB Çankaya/Ankara Tel: 0312 468 92 98 / 428 60 70 www.ferbal.com.tr

Butik Mağaza Adres : Turan Güneș Bulvarı Panora AVM -1.Kat Oran Çankaya/Ankara Tel: 0312 491 60 40 www.propolisfer.com

MAG Mayıs 2017  
MAG Mayıs 2017