Page 1

STYLIZACJE O F E R TA W S P Ó Ł R PA C Y


www.magdahasiak.com www.fb.com/magdahasiak


Projektantka i stylistka Magda Hasiak - czołowa poznańska projektantka. Współtwórczyni kolektywu Selektornia, który od pięciu lat zachwyca nie tylko rynek modowy, ale przede wszystkim kobiety. Magda Hasiak od dwóch sezonów projektuje pod własnym nazwiskiem. Swoje projekty adresuje do kobiet poszukujących niecodziennych rozwiązań. Charakterystyczne dla jej modeli jest zabawa geometrią i to właśnie ta kombinacja wyróżnia ją na rynku modowym i stawia pośród najbardziej kreatywnych architektów mody w naszym kraju.

Obok projektowania doskonale odnajduje się w pracy na planie zdjęciowym, gdzie tworzy stylizacje, które często powstają na bazie samodzielnie tworzonych kostiumów.

Wcześniej pracowała dla marki Carry, jako projektantka. W późniejszym etapie Magda Hasiak podjęła się współtworzenia własnego brandu. Z sukcesami prowadzi własny butik w poznańskim SPOT oraz pracownię w Concordia Design.


Zgrany, profesjonalny zespół pracujący ze sobą przy nie jednym przedsięwzięciu, cechuje nas dyspozycyjność i elastyczność, na planach zdjęciowych pracujemy sprawnie i bez zbędnej zwłoki, co zawdzięczamy wspólnej pracy podczas nie jednego zlecenia.


Rzeczy Magdy Hasiak szyte są na miesjcu w pracowni znajdującej się w Concordia Design w Poznaniu. Ubrania wypożyczamy na potrzeby sesji zdjęciowych, spektakli teatralnych, premier. Pracujemy szybko i sprawianie! Czas realizacji zamówień 7 dni roboczych.


Na planie teledysku Anity Lipnickiej& Voice Band „Stachu”

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu swojej marki, pozwala na swobodne posługiwanie się tkaniną, także poza pracownią co nie jednokrotnie zostało udowodnione podczas pracy na planie w terenie w nie zawsze dogodnych warunkach. Znakomity warsztat i siła twórcza pozwala obronić każdą stylizację.


Pracujemy przy: - sesjach zdjęciowych - klipach muzycznych - pokazach mody - spektaklach - reklamówkach i innych.


Poza pracą przy sesjach fashion, wydarzeniach modowych oferujemy pracę na planach teledysków czy przedsięwzięciach reklamowych.

Na planie teledysku Kasi Wilk „Po prostu”, podczas którego stylizacje tworzone były na planie „na żywo”.


W roku 2012 nawiązaliśmy współprace z Holly Blue & Soundpetersbug.


Jest to projekt założony w 2011 r. na śląsku przez 17-letnią wokalistkę Sonię i Emila Blanta, muzyka i producenta. W minionym roku wystepowała przed Selah Sue.


Współpraca Stylizacje mogą zostać wzbogacone o rzeczy ze sklepów sieciowych oraz brandów vintage, z którymi z powodzeniem współpracujemy od lat. Podczas sesji nad włosami modelek i modeli czówa Łukasz Zaleski hair stylist Make-up w zalezności od potrzeb współpracujemy z kilmowa młodymi kobietami, posiadającymi doświadczenie podczas sesji zdjęciowych i telewizyjnym. Zapewniamy kompleksową obsługę przy realziacji konkretnej sesji!


Zobacz również katalog z kolekcją Fall/Winter 2012/2013


KONTAKT Magda Hasiak Designer

office@magdahasiak.com tel. 607064383 Jakub Jóźwicki PR & Marketing

pr@magdahasiak.com tel. 535528852 Agata Patelka Asystent

asystent@magdahasiak.com tel. 513156683

www.fb.com/magdahasiak


FOTOGRAFIE ナ「kasz Walaszczyk Jakub Jテウナコwicki Radek Berent PROJEKT GRAFICZNY I SKナ、D Patryk Piotr Antoniak

www.magdahasiak.com www.fb.com/magdahasiak

Magda Hasiak - stylizacje  

Broszura prezenetuje możliwości współpracy projektantką Magdą Hasiak i jej zespołem przy przygotowaniu stylizacji do teledysków, reklam, spe...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you