Page 1

№3(4) Жовтень 2010

АВТОРИТЕТНИЙ ТА СТИЛЬНИЙ

ТОП-10 НАЙуСПІШНІШИХ КАНДИДАТІВ до львівської міської ради

Максим Дідух: «Рясне – моя маленька батьківщина!» Катя Осадча: «Ми завжди там, де найкраще»


2

3

A N T U R A Z H

A N T U R A Z H


Мар’яна Пажун (журналіст)

4 A N T U R A Z H

5 A N T U R A Z H

фото Івана Баняса

Коли збуваються мрії – життя наповнюється новим сенсом. Хочеться кричати від задоволення, творити з пристрастю, кохати яскравіше, літати якнайвище і дивитись на чорно-біле в кольоровому світлі. Якщо ти ставиш перед собою цілі і впевнено їх реалізовуєш, то кожен новий день даруватиме тобі усмішку і максимальний успіх.

Володимир Місяйло, головний редактор Вітаю усіх читачів і прихильників авторитетного та стильного журналу «ANTURAZH». У жовтні ви маєте можливість ознайомитися із четвертим номером нашого видання - у ньому ми намагалися подати найцікавішу інформацію про життя багатих та відомих. Нові рубрики, ексклюзивні інтерв’ю, цікаві особистості, ну і, звісно, трішки політики, як же без неї у жовтні. Мало не забув, ще ваш улюблений журнал стає все більш популярнішим. Цього місяця ми відвідали більш ніж 20 заходів, де «ANTURAZH» був медіапартнером. Приємно, що ми поступово розширюємо свою географію, відкрию невеличкий секрет: незабаром наше видання можна буде побачити та прочитати також в ІваноФранківську. Загалом все чудово: розвиваємося, ростемо, набираємо ваги. Ми працюємо для вас! Залишайтеся з нами!

Анастасія Хрищук (журналіст)

Чим більше ми тримаємо все в собі, не відпускаємо, не погоджуємося з рішеннями, які пропонує нам життя, тим більше гальмуємо себе в духовному плані, страждаємо… І наше тіло просто говорить нам про це, починаючи боліти. Потрібно все відпустити і йти далі… Обтяжуємо ми себе самі, коли не готові прийняти. Ми чомусь не хочемо бути просто людьми. Ми боїмося просто любити, просто жити, просто бути такими…

Олена Галазюк (фотограф)

Реквієм за «Лялькою»… Згадалось мені, як я весело проводила вечори у старій, але всім добре відомій «Ляльці». Для багатьох молодих рок-гуртів саме вона стала «великою сценою» після нічних репетицій у підвалах… «Лялька»- це не тільки вареники за 5 грн., «Кривава Мері» за 2.50 грн. або пропалений іграшковий більярдний стіл! «Лялька» стала шансом для молодих музикантів проявити себе і зробити перший крок на шляху до слави!!! Поверніть нам «Ляльку»!

Андрій Фарисей (журналіст)

Холодний ранок, тисячі людей, що, як у мурашнику, поспішають на роботу, переповнений громадський транспорт, де кожен, одягнувши навушники, живе у своєму світі. Так починається день у більшості з вас, і я запевняю, що день буде вдалим, якщо ви дасьте собі настанову вірити у краще та іти до своєї мети, незважаючи на всі «побічні ефекти» життя. Немає хорошого та поганого, все пізнається в порівнянні, і тут важливо наголосити, що біля мольберту життя стоїте ви, головний художник, і лише від вас залежить, у які кольори ви розфарбуєте сьогоднішній день. Яскравих кольорів вам, дорогі читачі!

10

Влада Прокаєва: «Олігархів на всіх не вистачить!»

32

58

Андрій Котельник: «У Карло Саркісян: грудні планую привезти до «Навчився відрізняти Львова Майкла Тайсона!» тих, хто потребує, від тих, хто робить вигляд»

ANTURAZH Директор видання: Оксана Родак Головний редактор: Володимир Місяйло Літературний редактор: Ніна Муравицька Дизайн та верстка: Олександр Лукасевич Фотографи: Олена Галазюк, Олександр Ліпко Над виданням працювали: Богдана Вавринчук, Андрій Фарисей, Інна Тесленко, Ольга Сапельченко, Мар’яна Пажун, Марія Рибій, Надія Лукавецька, Анастасія Хрищук, Христина Гринчишин Піар- та брендменеджер: Володимир Місяйло Арт-менеджер: Наталія Бойко Менеджер з розповсюдження: Ігор Гнатюк Менеджер зі спецпроектів: Андрій Настасяк Засновник і видавець: ФОП Коваль Н.В. Свідоцтво про реєстрацію друкованого ЗМІ: Серія ЛВ№965/218р Рекламний відділ: +38 032-243-80-62 +38 098-231-11-11 anturazhmagazine@mail.ru Адреса редакції: м. Львів, пр. Свободи 25, оф.1 +38 032-243-80-62 +38 097-845-06-20 info.anturazh@gmail.com Тираж: 10 000 прим. Віддруковано: ТзОВ»Эд-Ворлд Принт» 04071,Україна, м.Київ, вул. Лукьяновская, 11 тел. +380 44 200-4545 Редакція не завжи поділяє думки авторів публікацій. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.

ЗМІСТ Януш Леон Вишневський: «У Ісуса, якщо б він жив зараз, були б агент, юрист, електронна адреса і сайт в Інтернеті…».................................................................................. 6 Влада Прокаєва: «Олігархів на всіх не вистачить!»........................ 10 Брюнетки проти блондинок................................................................ 13 Роман Гандяк: «Для розбудови Львова потрібні не пусті слова, а конкретні дії»........................................... 14 Максим Дідух: «Рясне – моя маленька батьківщина!»............................................................... 15 Руслан Татарин: «Успішний бізнес – основа розвитку міста»........................................................................ 16 Під мікроскопом: Наталка Карпа........................................................ 17 Моніка Белуччі – Венсан Кассель: «Ми різні, але це прекрасно»................................................................................. 18 Ніна Єресько: «Найважливіше те, що ми одна команда».............. 22 Карло Саркісян: «Навчився відрізняти тих, хто потребує, від тих, хто робить вигляд» ........................................ 32 Топ-10 найуспішніших кандидатів до Львівської міської ради......................................................................... 34 Катя Осадча: «Ми завжди там, де найкраще»......................................................................................... 38 Україна – своєрідний голлівуд кліпів.................................................. 44 За лаштунками: Тамерлан та Олена Омаргалієва............................. 46 Автосвіт: Новий BMW 5 серії.............................................................. 56 Андрій Котельник: «У грудні планую привезти до Львова Майкла Тайсона!».............................................. 58 Плітки львівського шоу-бізнесу.......................................................... 62 Anturazh for touriste............................................................................... 64


бліц-інтерв’ю

6 A N T U R A Z H

Януш Леон Вишневський: «У Ісуса, якщо б він жив зараз, буЛИ б агент, юрист, електронна адреса і сайт в Інтернеті…»

У вашій книзі «Самотність у мережі» йде мова про історію віртуального кохання. Чи траплялося таке з вами? - Ні, але я був свідком подібних історій. Знаю, що багато людей захоплюється таким, віртуальна любов стає популярною. Я добре знаю головних героїв, описаних у книзі. Маю багато знайомих жінок, але не переступаю межі, тому не можу назвати це романом.

однак потрібно вміти відмежувати вірту- Пане Януш, чому ваша альний світ від реального. книга «Самотність у мережі» не має властивого Чи сподобалась вам романам хепі-енду? екранізація книги? - Бо в житті нема щасливого закінчен- Ні. Цей фільм дуже добре зроблений, у ня. Таке показують лише в Голлівуді. Це ньому звучить прекрасна музика, грають реальна історія, і закінчення в ній також чудові актори, але він не передає настрою правдиве. Ця історія відбулася, і я в ній моєї книжки. Не викликає тих емоцій, які нічого не змінював. Взагалі життя сумне, виникають після прочитання тексту. і у ньому буває багато розчарувань. То в фільмах ми звикли бачити хепі-енд. Насправді щастя є нудне. Чому ви так вважаєте? - Тому що щасливі люди книжок не пишуть, вони так захоплені своїм щастям, що просто не мають на це часу. Чи підозрювали ви, що перша написана вами книга буде мати такий успіх? - Звичайно, ні. Я був навіть здивований цьому. Часом, прокинувшись зранку, думаю, як це сталося. Хімік без літературної освіти видає книжку, популярну у тринадцяти країнах світу. Ви народилися в Польщі, вважаєте себе поляком, чому тоді живете в Німеччині? - Я не вважаю, що людина прив’язана до географічних координат, і місто, де живу, не вказує на те, ким я є. Можу бути поляком, який живе в Німеччині, кращим, ніж той, який живе у Варшаві. Це немає жодного значення. Я науковець, і мені легше реалізувати свої плани в Німеччині. Але я народився поляком, є поляком і помру поляком. Ви часто подорожуєте, яке місто сподобалось вам найбільше? - Це Санкт-Петербург, місто, яке мене зачарувало. Ще це Торунь, де я народився, а також Краків і Нью-Йорк.

У Львів на книжковий форум прилетів автор роману – бестселера «Самотність у мережі», один з найпопулярніших польських письменників Януш Леон Вишневський. Зараз у доробку пана Януша більше десятка книг, але він найперше вважає себе науковцем. Журнал «anturazh» не зміг не взяти інтерв’ю у цієї справді видатної людини.

Ви часто користуєтесь віртуальними мережами? - Так, але я не є дуже активним у мережах, маю свою сторінку Vkontakte, багато друзів і кожного дня додаються все нові. Також мене можна знайти у Facebook, на польському сайті Nasza Klasa. Інколи я відповідаю на питання прихильників. Вважаю, що це корисно для спілкування,

У фільмі ви зіграли бомжа. Чому саме така роль? -Бо режисер зателефонував і сказав, що було би цікаво побачити мене у фільмі. Я не є актором, а ця роль не вимагала великої майстерності, тому я погодився. Бомж − це дуже важлива особа в цій історії.

над чим зараз працюєте? - Пишу дві нові книжки. Перша − це своєрідний експеримент, тому що створюю її у співавторстві з російською письменницею - Ірадою Вовнєнко. Це буде історія кохання поляка і росіянки, яка починається в Берліні і закінчується в Москві. А друга книга, яку пишу сам: про гріх, адже все своє життя людина живе у гріху. Кілька слів читачам нашого журналу… - Я думаю, що моду в Україні створювати легко. Всі жінки дуже красиві. І навіть коли їх одягнути у лахміття, вони все одно залишатимуться прекрасними. Розмовляла Марія Рибій

7 A N T U R A Z H


новини українського шоу-бізнесу

8

Злата Огнєвіч зацікавила Карла Фрієрсона («De Phazz»)

A N T U R A Знайомство Злати і Карла відбулося у проZ грамі «Африканські пристрасті». H «Якщо б італійська збірна грала так, як ви співаєте, вона б отримала Кубок переможців», − зазначив екс-вокаліст групи «De Phazz» Карл Фрієрсон, коментуючи виступ співачки в ефірі «Африканських пристрастей». Після яскравого знайомства в студії Савіка Шустера Карл вирушив на фестиваль Jazz Koktebel, і одразу після повернення Фрієрсон захотів зустрітися зі Златою. Зустріч виявилася досить незвичайною − в радіоефірі популярної радіостанції. А сама Злата виступила в якості ведучої інтерв’ю. Говорили про творчість, музичні переваги, концерти та просто про життя музикантів. Злата неабияк зацікавила Фрієрсона − голос групи «De Phazz», адже він, незважаючи на свою зайнятість і щільний графік, зустрівся з співачкою для інтерв’ю і приємного спілкування. Хто знає, можливо, це знайомство виллється в щось більше і це була не остання їх зустріч...

Василя Нагірняка забирають в армію?!

9

A N T U R A Прихильники Василя Нагірняка в шоці: Z Інтернетом поширюються чутки про те, H що популярного виконавця, випускника «Фабрики зірок-3», забирають в армію. Невже улюбленець дівчат, екс-фабрикант третьої української «Фабрики зірок», незабаром залишить шоу-бізнес і піде в армію? Шанувальниці Нагірняка, якого ще з «Фабрики» називають Нагірлейком завдяки вправності в хореографії, відмовляються в це вірити. Наскільки правдива ця інформація, для шанувальників залишається таємницею. «ANTURAZH» поцікавився у Василя Нагірняка стосовно інформації, що заповнила Інтернет. Сам співак подібні чутки прокоментував досить мляво, хоча й неоднозначно:

Тимофій Нагорний продюсує Міку Ньютон Колишній чоловік Лілії Підкопаєвої, відомий український бізнесмен Тимофій Нагорний став новим продюсером української співачки Міки Ньютон. Їх часто бачили разом на світських вечірках, а нещодавно Нагорний уклав контракт з Мікою на сім років. Цікавим фактом є те, що давня дружба бізнесмена та співачки неочікувано переросла у тривалі творчі відносини. Друзі Нагорного переконують, що останнім часом він не на жарт захопився творчістю відомої білявки, а ще він просто вирішив допомогти Ньютон залагодити тривалий конфлікт із попереднім продюсером Юрієм Фальосою. Таким чином Тимофій викупив права на творчість співачки у колишнього продюсера та виплатив усі борги і вже готує зірку до участі у відбіркових турах пісенного конкурсу «Євробачення -2011». Після того, як Нагорний став продюсером Міки, вони вже встигли відпочити в Монте-Карло, Каннах і Сан-Тропе. Подейкують, що пару зв’язує щось більше, аніж партнерство. Однак Тимофій стверджує: між ними виключно ділові відносини. - Жодних стосунків, крім ділових, у нас немає. Почнемо з того, що в цьому немає необхідності, мене не цікавлять романи з юними дівчатами, тобто об’єднує виключно робота, − прокоментував Тимофій Нагорний дану подію для журналу «ANTURAZH».

- Так, дійсно, мені прийшла повістка в армію, але чи піду я туди, поки не знаю... Я ж поки вчуся. Та й мої особисті переконання трохи не стикуються з військовою службою. Хоча все ще може змінитися в будь-який момент, − зізнався співак нашому виданню.

Нікітін поступився ясінській у зірковому турнірі з гольфу 29 вересня у київському гольф-клубі зіркова білявка Людмила Ясінська взяла участь в чемпіонаті з гольфу «Фінал Media Golf Cup – «Зірковий Гольфстрім». Львівська співачка встигла зіграти у гольф з зірками вітчизняного шоу-бізнесу і не тільки… Учасниками турніру були українські знаменитості, серед яких продюсер Юрій Нікітін, гурт «Авіатор», команда Першого Національного та Нового каналу, олімпійська чемпіонка Пекіна Наталя Добринська, зірки спорту Олексій Мочанов, Юрій Білоног, Ельбрус Тедеєв, Катерина Серебрянська та ін. Постійним членом клубу є Андрій Шевченко… З останнім Людмилі навіть довелося грати на сусідніх доріжках під час навчання, а

це неабияка нагода підгледіти за грою майстрів! До речі, для участі у турнірі співачка відвідувала київську школу гольфу. І, зважаючи на результати, Людмила виявилась досить старанною ученицею – в дуеті з відомим столичним продюсером Олегом Германом посіла почесне третє місце, а за годину до початку турніру ще й склала екзамен на «зелену карту», яка дає можливість грати на полях для гольфу у будь-якій країні світу… Хто знає, може, тепер співачка ще не раз позмагається із зірками в столичному гольф-клубі та підкорить інші країни. Підготувала Надія Лукавецька


історія успіху

Влада Прокаєва: «Олігархів на всіх не вистачить!»

10 A N T U R A Z H

Міс Україна’95, обличчя найвідоміших світових брендів, радник міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту, голова Благодійного фонду: «Обдаровані діти – майбутнє України», справжня бізнес – леді та матір двох чарівних донечок – все це поєднує у собі ця тендітна жінка, знайомтеся – Влада Прокаєва (Литовченко). Незважаючи на свою заклопотаність та зайнятість одна з найгарніших та найвпливовіших жінок України погодилася поділитися секретами свого життя та успіху для нашого видання. Владо, адже всього цього могло й не бути, якби одного разу ви, за компанію з подругою, не прийшли в модельне агентство? - Так, кумедна історія. Схоже, я просто опинилася в потрібному місці в потрібний час. А ось у подруги з кар’єрою моделі так і не склалося. Ви тоді працювали моделлю в «Лінії-12» і паралельно виконували обов’язки менеджера агентства. Працювали, не розгинаючи спини, і незабаром зробили кар’єру − очолили своє агентство. Звідки стільки витримки та наполегливості в досягненні мети? - Я дуже вимоглива до себе. Думаю, це все завдяки вихованню. Батьки багато чого мені дали. У тому числі і звичку бути бездоганною і досягати поставленої мети. Тато з мамою завжди сварили за погані

оцінки. «Погано» − це навіть «четвірка». Тоді я навчилася відповідальності і концентрації. Тому, коли у своїх сучасниць бачу слабкість і небажання чогось у житті досягати, то дуже засмучуюсь. У жінки є всі можливості стати успішною, якщо вона цього захоче. А «плачі Ярославни» сьогодні нікому не потрібні.

своїх благодійних програмах, виховувати та гартувати їх, робити цікавими й красивими жінками.

Зараз Ви радник міністра України по справам сім’ї, молоді та спорту. Чому вирішили обрати політику? - Я не обрала політику. Навпаки – намаВи кардинально змінили гаюся бути аполітичною і не підтримую напрям діяльності та жодну з політичних та владних течій. відійшли від модельного Радником міністра я стала, тому що й так бізнесу? займаюся благодійною діяльністю та зі - Так. З плином часу люди розвиваються своїм фондом беру участь у ряді необхіддуховно, часто їх цікавить щось більш гло- них та важливих заходів для дітей, дітей зі бальне та важливе. Так сталося і зі мною. шкіл-інтернатів та юних музикантів. Модельний бізнес – це десять років праці, добра психологічна школа, колосаль- Вашому фонду «Обдаровані ний досвід та можливість утвердитися, діти − майбутнє України» вдосконалення себе як менеджера, керів- незабаром виповниться ника, бізнес-леді. У нашій країні я була 3 роки. Але ж ідея його однією з перших та досягла бажаних ви- створення виникла сот, але сьогодні мої цінності змінилися, набагато раніше? я хочу йти далі, мати інші цінності та за- - Так, ви маєте рацію. Благодійністю я хоплення. Усіма секретами і напрацюван- стала займатися набагато раніше − з монями, які я здобула в модельному бізнесі, менту отримання титулу «Міс Україпланую активно ділитися з дівчатами у на’95». Саме тоді почалася моя робота з

незаможними, знедоленими та дітьми-сиротами. Пізніше, коли заснувала модельне агентство Karin Model Management Group, продовжила розпочаті добрі справи - перспективним дівчатам зі шкілінтернатів пропонувала навчання в школі моделей або в імідж-класі безкоштовно. Згодом спало на думку створення благодійної організації. У вересні 2007-го я успішно реалізувала задумане: центр творчого розвитку та благодійний фонд почали роботу. У вас багато різноманітних проектів та ідей. На чому зосереджені зараз? - Важко виділити щось одне. Мабуть, більшою мірою я сконцентрувалася на допомозі музично обдарованим дітям. Найбільшими нашими ініціативами є Всеукраїнський благодійний проект «З книгою в серці» та новий соціальний проект «Я-берегиня». Останній має на меті підготувати дівчаток, що виховуються у школах-інтернатах, а також дівчаток зі звичайних сімей, до дорослого життя. Проект «З книгою в серці» націлений популяризувати серед молоді книгу та читання як явище. Разом з Державною бібліотекою для юнацтва ми розробили набір найбільш необхідної та актуальної літератури, сформували список з 500 примірників довідкової, енциклопедичної, сучасної художньої та фахової літератури. Благодійний фонд «Обдаровані діти – майбутнє України» власним коштом

щомісяця закуповує ці книги та передає регіональним обласним бібліотекам. У вересні такий набір отримала Львівська державна бібліотека для дітей та юнацтва. Що для вас означає чоловік у житті? Чому навчили попередні шлюби і розлучення? - Багато чому. Наприклад, завжди відповідати за свої вчинки і слова, бути сильною, самостійно долати будь-які труднощі... Жінки, які з різних причин бояться і не хочуть розлучення, найчастіше побоюються потрапити в зону дискомфорту. Але, як правило, причина дуже банальна: вони не бажають втрачати матеріальне благополуччя, і при цьому прикриваються дітьми. Але, на мій погляд, немає нічого більш гіркого для дітей, ніж бачити взаємну неприязнь батьків. Ідеальний чоловік − це ... - Мій чоловік − Сергій Прокаєв. Він добрий, щирий. І зміг мене здивувати! Наприклад, тим, що відразу був серйозно налаштований до мене, на відміну від більшості чоловіків. А ще Сергій − майстер влаштовувати цікаві побачення. Замість ресторану ми могли поїхати на риболовлю чи страусину ферму. А одного разу навіть 30 хвилин здійснювали повітряну мандрівку на реактивному літаку. Я була другим пілотом, і це відчуття передати дуже важко. На екстремальному побаченні Страшно не було? - Ви, знаєте, напевно, ні. Я люблю екстрим. У дитинстві, серйозно займаючись музикою, я багато чого не навчилася робити: плавати, кататися на лижах, і ось тепер надолужую: керую літаком, стрибаю з парашутом... Максимальна висота, яку я підкорила, − 4200 метрів. У сезон роблю 15-20 стрибків. Отримую колосальне задоволення від висоти, стихії повітря. Коли летиш високо, то дійсно відчуваєш себе птахом, навколо якого тільки небо і немає жодних перешкод. Правда, льотний сезон дуже короткий − з травня по вересень. В інший час займаюся фітнесом. Чого б ви ніколи не пробачили чоловікові? - Будь-який чоловік хоче, щоб з ним радилися, прислухалися до його думки, поважали його життєвий простір і вміли слухати. Я всього цього вчуся, оскільки в мене сильний і в чомусь авторитарний характер, хоча з роками минає і ця категоричність. Немає нічого, що жінка не могла би пробачити чоловікові, але тільки за однієї умови: якщо вона любить. Якщо любові немає, то тоді не прощаєш навіть його присутності поруч із собою.

Своїх дочок вчите бути сильними? - Маргариту та Христину виховую в строгості, керуючись старомодними принципами, які прищеплювали мої батьки. Вважаю, що це формує правильну шкалу людських цінностей, у тому числі і матеріальних. Прикро спостерігати, коли діти багатих батьків ще нічого не вартують, володіють різноманітними благами, але не мають жодних цілей. Життя їм нудне вже у вісімнадцять років! Я прагну того, щоб мої дівчатка, живучи в достатку, були професіоналами своєї справи і завжди залишалися людьми. Чи пишаються дочки професією своєї мами? - Так, вони говорять, що хочуть бути схожими на мене, коли виростуть. Маргарита і Христина − дуже красиві, розумні і виховані. Обидві вже мають досвід роботи на подіумі і неодноразово знімалися для молодіжних журналів. Вважаю, що діти − моє головне досягнення. Щоправда, молодша ще зовсім недавно збиралася стати... конюхом, тому що тоді їй не потрібно було би вчитися читати і писати. До речі, старша в тому ж віці хотіла стати дресирувальницею... акул (посміхається). А якщо серйозно, думаю, їм самим вирішувати, чим займатися в житті.

11 A N T U R A Z H


12

У Вашому житті було багато збігів обставин? Ви особисто вірите в долю? - Так. Була вчителькою музики, а потім потрапила у модельний бізнес… Я вірю у знаки, помічаю їх, вірю в долю. Якщо я роблю правильно, то завжди є підказки та орієнтири.

сили. Це пов’язано з внутрішньою дисципліною, яку я виробляла роками. Хоча, чого гріха таїти, бути красивою зовсім непросто − це щоденна праця! Стежу за собою, займаюся фітнесом, користуюся гарною косметикою, відвідую косметолога. І, звичайно ж, правильно харчуюся

- Із задоволенням. Я обожнюю косметичні вітамінні маски зі свіжих ягід і фруктів. Для живлення і зволоження шкіри придатна маска з ягід суниці – універсальний косметичний засіб. Завдяки цій ягоді легко позбутися веснянок і навіть пігментних плям. Її можна використовувати як свіжу, так і заморожену. Досить змішати розтерті ягоди і збитий яєчний білок. Якщо шкіра суха і лущиться, до суниці додаю мед або вершки. Маска не повинна висихати, тому наношу її в кілька прийомів. Ваші краса і успіхи у багатьох викликають заздрість. Як захищаєтеся від випадів недоброзичливців? - Я дуже відкрита, емоційна, до того ж, енергійна, а через публічність професії весь час доводиться замислюватися над кожним сказаним словом, жестом і вчинком. Знаючи реакцію людей, іноді несхвальну, доводиться зайвий раз все добре обдумувати. Тільки з найближчими друзями можу бути щирою. Але, як говорила Фаїна Раневська, якщо про тебе пліткують, − ти живий. До того ж, у будьякій неприємності шукаю позитив і думаю: «Отже, я класно виглядаю». Наше суспільство більше любить жаліти, а успіхам інших мало хто радіє. І якщо мені заздрять, то я на правильному шляху. Відповідаю на зло добром – і це вищий пілотаж. Яким є життєве кредо Влади Прокаєвої? - Все, що нас не ламає, робить нас сильнішими. Це правда.

Що для Вас є натхненням у житті, звідки черпаєте сили? - Постійна внутрішня робота та пошук. Якщо людина шукає, то завжди знаходить.

і веду здоровий спосіб життя: без сигарет, спиртного і з достатнім часом для сну. Але не буває краси зовнішньої без внутрішньої. Інакше стається обман. Я спокійна, витримана, терпляча. Приймаю людей такими, якими вони є. Намагаюся не критикувати чужу думку. Все це дозволяє зберегти нерви, економить сили і підтримує здоров’я. Є здоров’я - є і краса.

Скільки часу вам потрібно, щоб прийти до тями після напружених робочих буднів? - Не дозволяю собі виглядати втомленою ніколи. Раціональне використання Напевно, у вас є секретні часу й енергетичного потенціалу до- рецепти приведення шкіри зволяє максимально швидко відновити в тонус. Поділитеся?

Ви часто подорожуєте. Чим, на ваш погляд, українки відрізняються від європейських жінок? - Наші жінки в більшості дуже інертні, пасивні і не схильні брати відповідальність на себе. Європейська жінка сама приймає рішення: вагітніти чи ні, мати сім’ю або жити самій. А ще у нашому суспільстві вже багато років існує дивна тенденція: жінки, особливо молоді, надивившись серіалів, мріють стати дружинами олігархів. Але треба усвідомлювати те, що олігархів на всіх не вистачить, а казка про Попелюшку дуже наївна, та й у реальному житті казок не буває. Три поради від Влади Прокаєвої, як досягти успіху. - Найголовніше для розвитку людини, не важливо, дівчина це чи хлопець, − внутрішня дисципліна. Самоконтроль. І бажання розвиватися. Найкраще − покладатися на власні сили та вміння. Розмовляла Анастасія Хрищук

БРЮНЕТКИ проти БЛОНДИНОК Журнал «ANTURAZH» вирішив влаштувати зіркам українського шоубізнесу перевірку знань і з’ясувати, чи справдиться міф про те, що брюнетки розумніші за блондинок. Тому 7 простих запитань із шкільної програми середніх класів розкриють здібності зіркового Олімпу і покажуть, хто дарма ходив до школи, а хто досі залишається «ходячою енциклопедією». Отож, слідкуйте за успішністю своїх кумирів у рубриці «Брюнетки проти блондинок».

Запитання: 1. Вкажіть кількість материків на планеті. (6) 2. Вкажіть кількість океанів на планеті. (4) 3. Скільки тривала Сторічна війна? (116 років)

â üê³

Áàòøêîëè! äî

2

Олена Даць, дизайнер одягу 1. Зараз порахую… Шість. 2. Раз, два, три… чотири! 3. Ну, напевно, сто років, раз називається Сторічна. 4. 988 – й. 5. (Впевнено) В одному, в лютому. 6. «Каждой тваре по паре». 7. За ним відраховують час, нульовий меридіан. Правильно?

4. В якому році Володимир хрестив Русь? (у 988 році від Р.Х.)

³âè ê ðòóü !í 6. Скільки Áàтваринãêèбулоîé ëврятовано ðè³ê à 5. В деякихÇмісяцях àëè 31 день, а в скількох èò ä 28? (уøвсіх)

12 ø

! Мойсеєм на ковчезі від потопу (якщо не знаєте точно, відповідайте приблизно)? (жодної, бо тварин у ковчезі врятував Ной)

äî

7. Чим відомий Грінвіч? (у Грінвічі проходить нульовий меридіан)

Çàë äðó èøèòè ãèé í ð³ê à !

1

Ксенія Ліардо, телеведуча 1. Бог їх знає скільки?! Чотири. 2. Чотири океани. 3. Ну, сто років. 4. Боже, ви прикалуєтеся, такі питання! Ой, багато років тому… 5. В одному. 6. Знаю, що всіх по парі. 7. (Сміється) Я знаю, що це коньяк. А взагалі, там проходить нульовий меридіан.

13 A N T U R A Z H


Нові обличчя європейського міста

14 A N T U R A Z H

Роман Гандяк: «для розбудови львова потрібні не пусті слова, а конкретні дії» Спробувати себе у великій політиці Романа підштовхнули розчарування, недовіра до влади і прагнення змін. Додалося і розуміння того, що місту потрібні молоді та розумні політики, які хочуть і основне знають, як зробити життя львів’ян кращим. До влади нарешті повинні прийти компетентні та досвідчені люди, які є фахівцями у своїй справі. Роман навчався за спеціальністю «Правознавство» у Львівському інституті внутрішніх справ при НАВС, тому ще із студентських років неодноразово відстоював інтереси та надавав юридичну консультацію усім, хто звертався по допомогу у роз’ясненні правових питань. У 2004 році вступив у Львівську комерційну академію, де опанував фах фінансиста. Це дало можливість Роману детально вивчити проблеми фінансового сектору нашого міста, стати не лише успішним юристом, але й досвідченим економістом і фінансистом. На даний час Роман займає посаду керуючого групою відділень ПАТ «УкрСиббанку». Для розвитку держави потрібно докласти максимум зусиль, − вважає Роман Гандяк. Насамперед це покращення економічної ситуації у Львові. Важливо повернути довіру до банківської системи, створити вигідні умови і програми для кредитування населення та бізнесу. Роман має намір створити такі умови, які б дозволили вирішити проблеми іпотечного кредитування для молодих сімей, посилити співпрацю міста з банками у вирішенні проблем, щодо будівництва соціального житла. Молодий політик слідкуватиме за прозорим та ефективним розподіленням коштів місцевого бюджету. Головна мета Романа як депутата – створити у Львові інвестиційно-фінансовий центр, який працюватиме над залученням іноземних капіталовкладень, які дозволять здійснити додаткове інвестування в інженерне господарство та соціальний і культурний сектор міста.

Програма Романа − для людей, які хочуть бачити ефективну владу та будувати Європу тут – у Львові. Звичайно, можна багато говорити про покращення життя в Україні, але особливе значення слід надати економіці. Адже без потужної економіки не збудувати сильної і конкурентноспроможної держави. Роман Гандяк – політик нової генерації, з європейськими та демократичними цінностями. Він як ніхто інший готовий працювати над тим, щоб наше місто максимально розвивалося, тому розробив план економічного розвитку, аби Львів ставав фінансово стабільним і розвиненим центром не лише в Україні, але й у Європі. З такими політиками, як Роман Гандяк, Львів зможе стати заможним, справедливим до своїх мешканців та по-справжньому європейським містом. Містом, де кожен матиме змогу втілювати власні ідеї в життя та самореалізовуватися, не шукаючи кращої долі за кордоном. Марія Рибій

Нові обличчя європейського міста

Максим Дідух: «Рясне – моя маленька батьківщина!» Молодий студент вирішив піти у політику, щоб забезпечити впровадження європейських стандартів в освітні процеси, створити центри фізичного і духовного розвитку молоді. Максим прагне змін, тому хоче будувати Європу в Україні. Максим знає усі проблеми студентства та молоді, оскільки сам нещодавно покинув стіни Франкового університету, де закінчив факультет міжнародних відносин за спеціальністю «Міжнародна економіка». Перед цим навчався у Міжнародному коледжі в Польщі, де отримав належну європейську освіту та побачив, як повинен виглядати навчальний процес у країні, де панують демократичні цінності. Амбіційний хлопець не зупинився на цьому, зараз почав здобувати ще одну вищу освіту на юридичному факультеті, щоб осягнути всі тонкощі юриспруденції. Окрім навчання, Максим активно займається громадською діяльністю: є одним із керівників Львівської обласної молодіжної громадської організації «СКМ», очолює благодійний фонд «Добро». У вільний час грає у футбол, разом із друзями заснував футбольну команду «Рясне».

програмі майбутнього депутата − розширення прав студентських органів самоврядування, зокрема студентських та молодіжних рад, які б могли реально впливати на освітні процеси в навчальних закладах. «У здоровому тілі здоровий дух» так вважає Максим, тому після обрання у депутати буде активно розвивати спортивну інфраструктуру у нашому місті, відкриваючи спортивні секції та молодіжні центри.

Максим Дідух молоОднією з найвагоміших проблем майбут- дий, ініціній політик вважає те, що молоді фахівці ативний, виїжджають за кордон у пошуках робопрагне ти, тому хоче, аби теперішні ВНЗ призмін і хоче пинили бути «фабриками дипломів», розпочати а молоді фахівці-випускники належно їх саме з оцінювались і залишалися працювати молоді, в Україні. Максим запроваджуватиме тому що програму «Перше робоче місце», яка сам є її надаватиме можливість гарантованого представпрацевлаштування для молоді після заником. кінчення навчальних закладів. Молодий Кандидат політик приділяє особливу увагу такій у депутати проблемі, як відновлення молодіжного вважає: майкредитування на житло. Молодь прагне бутнє нашої отримувати якісну освіту, проживакраїни − у ючи в європейських умовах, а також у руках молоді, перспективі знайти роботу і, відповідно, яка завжди була самореалізуватися. Тому Максим прагне рушійною змін в освіті, наближення вітчизняних силою нашої вишів до європейського рівня. Також у держави. Мар’яна Пажун

15 A N T U R A Z H


Нові обличчя європейського міста

16 A N T U R A Z H

Руслан Татарин: «Успішний бізнес – основа розвитку міста»

ПІД МІКРОСКОПОМ НАТАлка Карпа

17 A N T U R A Z H

Для змін у нашій країні потрібні нові обличчя, які були виховані на європейських засадах, які знають, що зробити для розвитку міста. Одним із представників молодої генерації політиків є Руслан Татарин, кандидат у депутати до Львівської міської ради. Він із власного досвіду знає, що таке бюрократична тяганина та як нелегко живеться у нашому місті підприємцям, оскільки сам є керівником великого підприємства. Головна перевага Руслана у тому, що цей молодий та амбіційний хлопець не заангажований різими політичними поглядами. Він народився у 1982 році, в селі Чертіж Івано-Франківської області, у місті Калуш навчався у школі, потім здобув вищу освіту за напрямком «Фінанси» у Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника. Здобуття вищої освіти вже у незалежній Україні дало змогу Руслану осягнути недоліки вітчизняної системи управління та в подальшому встановлювати правильні пріоритети у бізнесі та політиці. Свій професійний шлях Руслан почав сторожем, потім бухгалтером, а через кілька років став одним з керівників підприємства ТзОВ «СП Галтекс», на якому працюють понад сотня людей. «Якщо ти вмієш керувати трьома людьми, то навчишся керувати і великим колективом», − так Руслан говорить про свої управлінські здібності, натякаючи на вміння згуртувати навколо себе команду однодумців як в бізнесі, так і в Ратуші. Саме завдяки професійній команді майбутній політик хоче розрубати «гордіїв вузол» нашої політики – розкрадання бюджетних коштів. Руслан Татарин склав програму яку втілюватиме у життя, коли стане

депутатом, створив її разом із простими людьми, а також бізнесменами, економістами, щоб охопити весь спектр проблем. З метою надання чесних умов всім підприємцям нашого міста політик першочергово хоче створити центри підтримки малого та середнього бізнесу, які проводитимуть юридичні консультації та надаватимуть допомогу у боротьбі із беззаконням та свавіллям з боку місцевих чиновників. Молодий політик хоче забезпечити вільний та прозорий доступ до тендерів, особливо під час підготовки до Євро-2012. Одним із найперспективніших напрямків у Львові Руслан називає туризм, тому політик прагне залучати якнайбільше інвестицій для розвитку туристичної інфраструктури, що забезпечуватиме неабиякий прибуток. Своїми першочерговими завданнями молодий політик вважає інтеграцію закордонного бізнесу у наше місто, і це, на думку Руслана, зробити досить легко: найбільше закордонних інвесторів лякає бюрократія та хабарництво, а про них молода команда знає і буде боротися. Інвестування дало би змогу збудувати хоча б один великий завод у Львові, який би, у свою чергу, дозволив створити безліч робочих місць для мешканців міста. Для забезпечення ефективної роботи влади в міській раді Руслан планує ініціювати створення громадської ради яка б надала можливість громаді моніторити діяльність її обранців. Всі ці дії, сподівається політик, допоможуть у війні з бюрократичним механізмом, характерним для міської вертикалі влади. Руслан активно займається благодійністю і планує це робити надалі, коли стане депутатом ЛМР, бо вважає: депутати повинні займатися не лише своїми прямими обов’язками, а й допомагати людям у боротьбі з нещастями, які їх спіткали. Андрій Фарисей

70 EUR

2000 EUR

Анна-Марія Васільєва Думка дизайнера

450 EUR

2500 UAH 1200 EUR

300-400 EUR

Слово зірки

Годинник (Edox First Lady) – подарував коханий, тим самим зруйнувавши стереотип того, що годинники дарувати не можна. (1500$)

Наталка вкотре доводить, що класика – безпрограшний варіант для створення стильного образу, який є актуальним як для ділової зустрічі, так і для світської вечірки. Біла сукня гарно підкреслює фігуру. Правильно підібрано довжину сукні, яка при не дуже великому зрості Наталки візуально видовжує ноги. Незважаючи на те, що ремінь та взуття − не з однієї колекції бренду, підібрані вони досить вдало. Наявність шкіряних аксесуарів із металом надає особливого відтінку жіночності, додає ефектності стилю, і що важливо − підкреслює індивідуальність співачки, її цілеспрямованість і силу характеру. Що стосується приблизної вартості речей, сукню можливо придбати в межах 2500 грн. (Mango). Вартість босоніжок коливається між 300-400 євро (Norma J. Baker). Ремінь коштує близько 70 євро (Artigli), сумка − до 1200 євро (Gucci). Годинник виготовлений з білого золота, відтак і ціна відповідна – близько 2000 доларів (Edox Fіrst Lady), браслет (Christian Lacroix) − приблизно 450 євро. Тож, підбиваючи підсумок, роблю комплімент модним смакам Наталки Карпи!

Браслет (Christian Lacroix) – один з елементів ангельського набору від відомого бренду, разом з підвіскою у формі ангела його можна побачити у моєму кліпі «Інша» (ремікс) Набір придбала за 4500 грн. Сукня (Назар Хіцяк) – подарунок від друга дизайнера! Сумка (Gucci) – придбала на розпродажі за 10 000 грн. Пояс (Artigli) – 470 грн. Босоніжки (Norma J. Baker) – «Обожнюю все італійське! Ці босоніжки не стали винятком. Привезла з останньої подорожі, з Італії. Там заплатила за них 250 євро».

є в і д ак Відпуо у зі р и с т а т с


історія кохання

18 A N T U R A Z H

Моніка белуччі – венсан кассель: «ми різні, але це прекрасно»

Краса, безумовно, – велика сила. Але тільки у тому випадку, якщо ти вмієш нею правильно користуватись. Дивлячись на 46-річну Моніку Белуччі, можна з певністю сказати, що свою красу вона використала правильно.

Іскра їхнього кохання моментально розгорілась у величезне незгасиме полум’я, погляди зігрівали, а серця бились в унісон… Як романтично, чи не так? Хм, але нічого подібного не сталось з італійською красунею Монікою та французьким мачо Венсаном.

1996 рік. Париж. Молодому успішному французу Венсану Касселю дісталась роль романтичного героя у стрічці «Квартира». І все би було просто прекрасно, якби не головна героїня, роль якої виконувала колишня модель і, напевно, дурненька довгонога зануда, як здавалося Венсану. І коли Моніка Белуччі з’явилась на знімальному майданчику, його це дуже розчарувало. Погляд пробіг по ідеальній фігурі італійки: «Дорогенька, – презирливо сказав Венсан, – тобі ніхто не говорив, що для гри у кіно потрібно не тільки крутити своїм задком, навіть якщо він такий, як у тебе, часом треба і голову на плечах мати!». Моніка спалахнула від незаслуженої образи, на смаглявих щоках виступив малопомітний рум’янець. «Ну й невихований та нахабний! Ще й негарний», – подумала вона, а вголос відповіла: «З головою в мене все гаразд. І незабаром ти в цьому переконаєшся!». Хвилювання підкреслило і без того помітний італійський акцент… У минулому студентка юридичного факультету Моніка вирішила підкорити кінематограф. З’явившись на екрані декілька разів, дівчина зрозуміла, що прагне бути частиною магії – кіно. Заради цього вона не тільки залишила кар’єру моделі, а й країну, оскільки перспективи роботи в

Італії її аж ніяк не приваблювали. Незважаючи на взаємну неприязнь, інтелектуальний та імпульсивний Венсан, який виріс та народився на Монмартрі, серед французької богеми та холодна і мовчазна провінційка-італійка Моніка таки розпочали роботу над захоплюючою та сумною водночас мелодрамою, в якій їм потрібно було зіграти сумних закоханих. Зйомки майже закінчувались, і якісь дивні почуття охоплювали акторів. «Так, вона працьовита! – думав француз. – І до того ж, яка красива!». «О, він справді талановитий… і дуже харизматичний», – замислилась італійка. Моніка таки зуміла довести нудному Венсану, що вона не просто красива модель: за роль Лізи її номінували на престижну премію «Сезар» – французький аналог американського «Оскару». Зйомки завершилися, а Моніка і Венсан, дорослі люди, яким було вже за тридцять, потонули у вихорі пристрасті. Із знімального майданчика вони пішли вже разом, і Моніка рішуче розірвала стосунки із італійським актором Ніколя Фарроно, з яким була заручена з 1989 року, та залишилась у Франції.

19 A N T U R A Z H

ЗМІ постійно слідкували за розвитком їх стосунків, але про спільне життя італійки та француза не вдавалось дізнатись. Одностайно журналісти висували версії про розлучення пари, адже що може бути спільного між такими різними людьми? «Так, ми дуже різні, але це просто прекрасно! – говорив Венсан у одному інтерв’ю для французького журналу. – Я не зміг би закохатись у самого себе! Звичайно, ми різні: вона італійка, я француз: у нас зовсім відмінні погляди на життя та кіно». Венсан, у якого було немало друзів серед режисерів, залюбки допомагав Моніці із новими ролями. Окрім того, завдяки йому Белуччі більш прискіпливо почала відбирати для себе ролі у фільмах. Всупереч усім можливим прогнозам щодо спільного майбутнього, у 1999 році Моніка та Венсан розписались та обвінчались, тихо, без зайвої уваги. Кассель таки перетворив свою дружину на відому актрису, але насправді йому хотілося бачити Моніку не крокуючу червоними доріжками у Голлівуді чи на Каннському фестивалі, а в затишній сімейній квартирі з діточками. І Моніка прийняла найважливіше рішення у своє-

му житті: дім та сім’я виявились милішими від грошей, статуеток та слави. Після чергових медичних аналізів Моніці поставили знову діагноз – безпліддя. Можливість мати дитину була мінімальною, особливо враховуючи не зовсім юний вік. Морально сильна італійка не розчарувалась, а просто далі з головою поринула у роботу. Та вже за півтора місяця Белуччі завагітніла… Моніка не приховувала новини, і на 6 місяці вагітності знялась оголеною для глянцевого журналу. Сьогодні подружжя Кассель-Белуччі виховує вже 2 дочок. Щасливі та усміхнені зірки насолоджуються життям. Венсан кохає Моніку, як і тоді, в далекому 1996-ому. І у відповідь на традиційне запитання, як би він провів останні 5 хвилин перед кінцем світу, актор зізнається: «Багато хто згадує про стрибок із парашутом, але я вже на це наважувався і робив цілу купу дурниць. Сьогодні я відповім, що просто би кохався з дружиною. Сподіваюся, вона буде поряд!»… Богдана Вавринчук


ГАЛИЦЬКА ЛІГА КВН РОЗПОЧАЛА СЕЗОН СМІХОТЕРАПІЇ

20

Фото Олени Галазюк

A N T U R A Z H

І ти також «жертва Контакту»?! «Я спитав у Google…» Що для Тебе Інтернет? Безліч потрібної інформації? Ігри, музика, відео, картинки? А, можливо, це просто вільний простір для спілкування?

Два півфінали Галицької ліги КВН відбулися 30 вересня та 3 жовтня у приміщенні кінотеатру ім. О.Довженка. Обидва дні у залах спостерігалися аншлаги охочих отримати заряд сміхотерапії. У першому півфіналі за вихід до фіналу «Галки» змагалися команди: «Аварія», «Оптом дешевше» та «Коліжанки», у другому – команди «Найс»,

Останнім часом світ заповнила «інтернетоманія», точніше безмежний простір соціальних мереж. Відтепер ми завжди он-лайн, навіть, коли біля нас нема комп’ютера:-))). Свої думки ми викладаємо у статусах, твори пишемо на своїх сторінках. Заручаємось і розлучаємось також віртуально. Навіть фотографуємось тепер не «на згадку», а «на аву».

шоу, Марини Васільєвої та Людмили Савіної, «це майбутнє танцювального життя Львова». Не можемо не згадати про ще одну талановиту людину у команді Володимира Яринича – це дизайнер, який працює над всіма образами героїв, до речі, колишній танцюрист колективу. У виставі задіяно близько 40 людей, більшість з яких − вихованці балету «MADRIN», зокрема 18 танцюристів. Ми використали найсучаснішу хореографію: контемпорарі, ліричний хіп-хоп, крамп, джаз-фанк, а також контактну імпровізацію. Попри всі яскраві барви підготовчого процесу, який триває вже 3 місяці у стінах творчого дому - клубу «Пікасо», балету дуже важко. Проте довготривалі та виснажливі репетиції тільки додають наснаги для сильної команди танцюристів «MADRIN», які вірять у здійснення своїх мрій.

Проте для нас, танцюристів, тут постає одна проблема: «в мережі не потанцюєш!». Довго роздумуючи над питанням «як поєднати танці та Інтернет?», ми створили новий оригінальний танцювальний продукт, а саме: танцювальну виставу «Жертва Контакту». Хто б Ти Отож, зустрінемось он-лайн у театрі не був − банкір, юрист, продавець, сту- ім. М. Заньковецької 11-го листопада, а до дент чи просто людина, яка зараз читає того все наше життя − велика репетиція. цю статтю, ми всі − жертви Контакту. У нашій виставі мовою танцю ми демонструємо інтернет-будні молоді. Історія двох сердець, які закохані в Інтернет, не бачать свого життя без комп’ютера, але щиро вірять у кохання, земне чи віртуальне. На сцені Ви побачите двох молодих людей, які живуть у сусідніх будинках, безліч разів перетинаються, але не помічають один одного. Та їм судилося… закохатись у гарні «аватарки» та ніжні слова, що приходять невідомо звідки. Та чи вдасться їм зреалізувати віртуальну любов у справжньому житті? Зустріч відбудеться, але перед тим головним героям доведеться подолати свої комплекси та страхи, адже бути самим собою на інтернет-сторінці значно легше. А от як довго триватимуть стосунки героїв та чи залишаться вони разом? Ми не знаємо. Візьміть безпосередню участь у вирішенні долі наших героїв. І разом ми дамо відповідь на питання: «Чи існує віртуальне у реальному?»

Р. S.: MADRIN чекає на тебе, а то є загроза відключення Інтернету за неоплату.

«Тра-та-та» та «Post scriptum». Другий день відзначився також виступом команди КВН «Набла» з показовим виступом. Усі команди намагалися продемонструвати яскраве шоу гумору та сміху, хтось краще, хтось гірше, і сподіваємося: фінал буде не менш яскравим. Мар’яна Пажун

Головні ролі у виставі виконують молоді львівські таланти Наталя Дунич (Міс Львів-2010) та Олександр Прокопович (учасник «Танцюють всі-3», Ялта). На думку режисерів та хореографів цього

21 A N T U R A Z H


22

Ніна Єресько: «Найважливіше те, що ми одна команда»

Мабуть, не раз, під час спортивних заходів, ви помічали гарних і струнких дівчат, що танцюють у перервах, тим самим підтримуючи ту чи іншу команду. Що таке черлідерство, наскільки воно поширене у Львові, як дівчині стати однією з вболівальниць? Про це журналу «ANTURAZH» розповіла тренер львівської команди підтримки «Lemberg Angels» Ніна Єресько.

Сьогодні в Україні набуває популярності новий, але досить цікавий вид спорту - черлідерство. Що це за спортивний рух і як розвивається в Україні? Цей спорт потрапив до нас із США, де дуже поширений: кожне спортивне змагання відбувається з командами підтримки, а от у нас поки що ні. Та в останні декілька років почали проводитись різноманітні змагання для черлідерів, як обласні, так і всеукраїнські, де львівська команда завжди посідає місця у першій трійці, що не може не тішити. Цей спорт починає розвиватись, хоч на даний час рівень команд є досить низьким. Проводилися конкурси «Міс Черлідер України» та «Міс пляжного футболу України», в останньому з цих конкурсів виграла моя підопічна Юля Левберг − учасниця львівської групи підтримки.

Фото Олени Галазюк

Як з’явилась ідея створити групу підтримки у місті Львові? Що собою являє команда «Lemberg Angels»? Київська група підтримки «Red Fox» подала нам ідею створити групи підтримки і у Львові. До речі, керівник київського балету − це Олена Рожкова. Ми з нею добре знайомі, бо колись у дитинстві разом займались художньою гімнастикою, вона вже 10 років присвятила черлідерству в

23 A N T U R A Z H

Команда «Lemberg Angels» Україні, мене надихнула на це. Та ще й у Львові відбудеться Євро-2012, а там неодмінно будуть потрібні професійні команди підтримки.

Де тренуються «Lemberg Angels»? Поки що я не можу розповісти, але у нас є належні умови для тренування, тому не сумнівайтесь: ми завжди будемо демонструвати гарні результати.

Такий насичений робочий графік не заважає особистому життю? (сміється)… Ні, на себе я завжди маю час. Дуже люблю своїх друзів, ми частенько збираємось у різних закладах після роботи. А ще люблю нічне життя, кожен Чи можуть хлопці тиждень відвідую клуби, інколи з друзязайматись черлідерством? ми, інколи з дівчатами із групи підтримТак. За кордоном майже у всіх командах ки. На танцполах ми завжди ефектно є хлопці, на відміну від України загалом і виглядаємо, оскільки маємо неабиякий Львова зокрема. досвід.

Конкуренція у вашому виді спорту існує? Так, але поки що нам не загрожує. Єдиною справді професійною командою я можу назвати вже згадуваний «Red Fox». Але я не вважаю його конкурентом, нам до нього ще рости і рости, тому ми співпрацюємо з ним та вчимося. Наприклад, на всіх футбольних матчах збірної Укра- Крім черлідерства, їни «Red Fox» та «Lemberg Angels» ви займаєтеся ще й працюють разом. художньою гімнастикою. Як вдається це Що потрібно зробити, аби поєднувати? потрапити у склад вашої У гімнастиці я ще з дитинства і теж люгрупи підтримки? блю цей спорт, і стараюсь все поєднуваПоки що у нас повністю укомплектова- ти: спершу треную дітей, а потім ввечері ний склад: у групі підтримки виступа- займаюсь групою підтримки. ють дівчата, яких я тренувала у художній гімнастиці. Це стимул для малечі, що Які спортивні команди ви приходить займатися цим видом спорту. найчастіше підтримуєте Діти знають: коли будуть добре працю- своїми запальними вати, то потраплять у групу підтримки. виступами? «Lemberg Angels» вже заявили про себе Ми лише починаємо співпрацю з львівна всю Україну, тому ми будемо розви- ськими футбольними та баскетбольними ватись. У найближчому майбутньому ми командами, а найчастіше нас можна попроводитимемо кастинги, на яких і від- бачити на іграх збірної України з футболу. биратимуть учасниць колективу. Саме таким чином до нашої команди потрапила А за кого вболіваєте? теперішній капітан «Lemberg Angels» Дуже тішимося з того, що «Карпати» увіХристина Івах, на яку я покладаю великі йшли у Лігу Європи, завжди вболіваємо, надії. Для залучення до черлідерства коли вони грають зі своїми суперниками потрібно мати чудову фізичну форму, і, по турніру. Також нам дуже імпонує ФК звісно ж, бажання та витривалість, бо це «Львів». На чемпіонатах підтримуємо басважка фізична робота. кетбольну команду «Львівська політехніка».

Ви любите шопінг? А хто ж його не любить? Звісно, як жінка я люблю покупки, найчастіше купую одяг у Києві або за кордоном. Як перед виступом налаштовуєте свою команду? Основною мотивацією для дівчат є глядачі: під поглядами тисяч вболівальників, особливо чоловічих, кожна хоче себе показати якнайкраще. Що є найціннішим у колективі «Lemberg Angels»? Найважливіше те, що ми одна команда, проводимо багато часу разом, майже як сім’я, тому всі проблеми та радості переживаємо разом, у цьому і полягає наш секрет успіху. А ще нескінченні тренування, тренування, тренування… Розмовляв Андрій Фарисей


Зірки у сауні фото Олена Галазюк візаж Ірина Кушнір

24 25

A N T U R A Z H A N T U R A Z H


26

27

A N T U R A Z H

Олеся Киричук

Владіслав Левицький


Валерія Никифорець міс Львова 2009

28 A N T U R A Z H

група Ener. G

Ярина Черничко топ-модель

29 A N T U R A Z H

Наталя Бурда топ-модель


метаморфози

30

від офіціантки до кінозірки

31 A N T U R A Z H

Софія Коротіна, 22 роки. Незаміжня. Місце роботи: офіціант готельноресторанного комплексу «Рафаель»

У кожній жінці живе неймовірна красуня. Журнал «Anturazh» вже не вперше допомагає побачити читачам, які метаморфози відбуваються з нашими героїнями.

до

Цього разу ми завітали у готельно-ресторанний комплекс «Рафаель», де зустрілися із Софією, героїнею перевтілення, яка працює офіціанткою. У ресторані було зроблено кілька світлин під час роботи дівчини. Потім команда журналу разом із героїнею рубрики попрямували у салон краси «Каронель», де і відбулись найяскравіші метаморфози у стилі Софії. Вона погодилась на кардинальну зміну зачіски, яку зробив Георгій Гавадзе. Над візажем героїні працювала Галина Шемлей, головною ідеєю якого стало

виділення очей у стилі «smoky eyes», що підкреслило неймовірність дівчини. Після цього для героїні обрали стильну сукню з власної колекції модельної агенції «Anturazh», яка вдало підкреслила витончену фігуру героїні. «Раніше я собі не подобалась, але тепер схожа на кінозірку», - так про своє перевтілення говорить Софія. Останнім етапом перевтілення стала фотосесія дівчини у новому образі від Олени Галазюк у фотостудії «Anturazh».

бар та ресторан на 100 осіб, два VIP-зали (8-14 осіб), Wi-Fi, паркінг сучасний танцмайданчик, світлове шоу комфортабельний готель на 9 номерів при замовленні весілля, для молодят, номер в готелі у подарунок

Рафаель - Ваш комфортний компаньон! Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Зубра, вул. Гонти, 1а (кільцева дорога) Ресторан: (032) 227-57-11, готель: (032) 227-57-13

після

www.rafael.com.ua

Фото Олени Галазюк


32

Карло Саркісян: «навчився відрізняти тих, хто потребує, від тих, хто робить вигляд»

Фото Олени Галазюк

-Свого часу доля закинула вас в Україну. Що змусило пов’язати життя саме зі Львовом? - За походженням я вірменин, але живу в Україні вже близько 40 років. Потрапив до України після того, як отримав запрошення приїхати у Нову Каховку на роботу. За освітою я філолог, тому декілька років пропрацював у школі. Було надзвичайно складно, бо отримував дуже низьку зарплату, властиву на той час для вчителів. Це не дозволяло мені нормально утримувати свою сім’ю і через це вирішив шукати інші шляхи для заробітку. Одного разу один із найкращих друзів запросив мене відвідати місто Львів, де жив його батько. І коли я приїхав, то настільки закохався у столицю Галичини, що захотів подальше своє життя пов’язати саме з нею.

Більшість теперішніх політиків виголошують палкі промови про патріотизм, аргументуючи це тим, що вони щирі українці, але є люди, які, хоча і не є за походженням українцями, роблять багато добрих справ для своєї другої батьківщини. Одним із яскравих прикладів є Карло Саркісян, який зміг у важкі для нашої країни часи започаткувати власну справу та створити численні робочі місця. Це історія людини, що знає, як долати труднощі.

Як розвивалася ваша діяльність у місті в подальшому? - Були і важкі часи, проте не боявся роботи. Спочатку заробляти на проживання допоміг побутовий комбінат, а за деякий час ми відкрили у Львові перший кооператив побутових послуг − і так почалася перша комерційна діяльність. Чим займаєтеся сьогодні? - Сьогодні набагато легше, аніж тоді. Підросли діти: син, який допомагає мені, і донька, яка також підтримує у бізнесі, друга донька живе у Німеччині. Ми займаємося ресторанним бізнесом. Є багато планів для реалізації. Чому обрали саме ресторанний бізнес? - Чесно кажучи, що стосується ресторанного бізнесу, то ним займаюся років 15 і отримав його від свого покійного зятя. Він мав кафе, де ми часто збиралися: це було дуже зручно і затишно, тому для початку я вирішив відкрити для себе одну кафешку і крок за кроком все розвивав. Мені подобалося, більше того, це забезпечувало непогані прибутки. Скільки закладів об’єднує ваша мережа кав’ярень? - Це ресторани «Кавказ», «Бухара», «Старий Тифліс», нещодавно почали відкривати мережу невеличких ресторанчиків «МВФ» (Міжнародний вареничний фонд). Також маємо нічний клуб «ZanZiBar».

Ресторанний бізнес, на вашу думку, – прибуткова справа? - Якщо ти працюєш правильно і вкладаєш туди всі свої сили, то отримуєш задоволення і відчутні прибутки, що не менш важливо.

33 A N T U R A Z H

Окрім підприємництва, ви займалися активно і громадською діяльністю, донедавна очолювали Раду нацменшин Львівської області. Що спонукало займатися такою діяльністю, і що вдалося зробити на цій посаді? - Річ у тому, що політикою я займаюся дуже давно, але поєдную одне заняття з іншим. Cтараюся допомагати стражденним. І навчився відрізняти тих, хто справді потребує, а хто робить вигляд, щоб отримати гроші. Сім років я був головою ради нацменшин, і на цій посаді я намагався якомога більше допомагати не тільки вірменам, а всім, хто звертався. З якими проблемами у Львові стикаються ті, кого можна назвати національними меншинами? - Мені приємно, що в нашому місті не спостерігається жодних обмежень, дискримінації, навпаки, відчувається дуже добре ставлення. Я можу з впевненістю сказати: у Львові всім нацменшинам живеться добре, без жодних утисків, як вдома. Ви є кандидатом у депутати до Львівської міської ради. Що примусило вас знову зануритися у політику? Чому ви це зробили саме з «Порою»? - Команда партії «Пора» зуміла за короткий час зробити дуже багато для жителів міста. Я отримав декілька пропозицій від різних партій, які дуже уважно передивився, і в останній момент зробив вибір на користь партії «Пора». Тому що там і справді можна щось робити для інших, а не просто мати статус політика. Я в політиці не для задоволення власних інтересів: у моєму житті і так все склалося дуже добре, і я хочу робити добро для інших.

Карло Гаріїнович з сином Романом на території Вірменської церкви у м. Рига, Латвія підтримує і любить Якщо можна, декілька слів про неї. - Що стосується сім’ї, то я щаслива людина. Ви коли-небудь бачили посправжньому щасливу людину? Якщо ні, то це я! В мене любляча дружина, лікарстоматолог, яка вже не працює, але зуби сім’ї тримає під контролем. Старша донька має власний бізнес, проте в нас є один спільний ресторан. Найбільший помічник − це син Роман, він допомагає переважно в клубній сфері, та, незважаючи на це, вже почав занурюватися і в ресторанний бізнес.

носно порад, то я завжди випереджаю дітей і завжди знаю і бачу, що їм болить. Де любите відпочивати? Це робите переважно всією сім’єю чи тільки з дружиною? - По-різному. Ось нещодавно їздили із сином у Юрмалу, з донькою також відпочивав. За рік дозволяємо собі двічі-тричі відволіктися від роботи.

Ви людина успішна, ви людина щаслива, ви людина, яку поважають і Ваш син – відомий в україні знають. Про що мрієте? ді-джей. Як до цього - Найперше хочу, щоб мій син одружився, ставитеся? щоб не було війни, щоб не було голодних - Стовідсотково його підтримую. Коли у країні. Якщо ви станете він тільки все починав, я придбав йому депутатом, ваші перші найкращу апаратуру. Але найголовніше: Чого можете побажати кроки? син має улюблене заняття, і це може тіль- нашим читачам? - У партії «Пора» є свої напрямки і мето- ки тішити. - Всього того, чого бажаю рідним та ди роботи, і я своїми зусиллями всіляко близьким мені людям. підтримуватиму ці починання. Чи часто ваші діти звертаються до вас по Розмовляв Володимир Місяйло Попри свою зайнятість, ви допомогу? є справжнім сім’янином, у - Що стосується матеріального боку, то вас прекрасна родина, яка ні, бо самі заробляють на життя. А від-


34 A N T U R A Z H

35

ТОП-10 НАЙуСПІШНІШИХ КАНДИДАТІВ до львівської міської ради Вибори - одна з найважливіших подій у жовтні. Нові обличчя, нові імена,- саме так багато експертів характеризують цьогорічні виборчі перегони. Але, незважаючи на це, кожен із цих десятьох політиків вже встиг себе проявити у різних сферах діяльності і підтвердити своїми справами та вчинками право називатися успішним. Адже кожен із них вкладає неабиякі зусилля у вирішення проблем мешканців міста, відкриває підприємства, надаючи при цьому десятки робочих місць, займається благодійністю співпереживаючи проблемам тих, про кого нікому подбати, робить все можливе, аби допомогти, вкласти частинку себе і, можливо, навіть змінити чиєсь життя на краще. До вашої уваги Топ10 найуспішніших кандидатів до Львівської міської ради .

Руслан Татарин, бізнесмен, меценат Руслан Татарин народився в Івано-Франківській обл. У 1999 році закінчив школу, а з 1999 по 2004 р. здобував спеціальність «Фінанси» у Прикарпатському університеті імені В. Стефаника. Свій професійний шлях розпочав, працюючи сторожем, бухгалтером, а за три роки, завдяки працьовитості і комунікабельності, зумів стати одним із керівників підприємства, на якому зараз працює понад 100 людей. На даний час є комерційним директором ТзОВ «СП Галтекс». Незважаючи на постійну зайнятість, він знаходить час у своєму житті і для добрих справ. Уже довгий час виділяє кошти для дитячих сиротинців і вважає це своїм прямим обов’язком. В політику вирішив піти тому, що бачить у собі політика з європейським поглядом на життя. Він молодий, освічений, наполегливий і цілеспрямований, прагне, аби наше місто було по-європейськи розвиненим.

Руслан Шрам, юрист, громадський діяч Ще одним, не менш гідним представником нашого рейтингу є Руслан Шрам. В 1994 році закінчив школу бізнесу «777» з економічної діяльності та бізнесу, навчався на кафедрі механіки в Українській академії друкарства, а з 2002 р. до 2006 р. завдяки своїй наполегливості і бажанню вдосконалюватися отримав другу вищу освіту в ЛНУ ім. Івана Франка на правничому факультеті за спеціальністю «Правознавство». Руслан активно займається громадською діяльністю, організацією різноманітних заходів, серед яких –християнські зустрічі молоді в Україні та за кордоном, проте вважає це своїм хобі. Що стосується роботи, то це переважно діяльність, яка пов’язана з нерухомістю, а у вільний час він займається спортом та подорожує з друзями. Він вправі називатися успішним, оскільки, як на свій молодий вік, зумів стати відомою і поважною людиною у місті.

A N T U R A Z H

Андрій Породко, підприємець, меценат, громадський діяч Андрій Породко 2002 року вступив до Львівської комерційної академії, а з 2004 року почав активно займатися підприємницькою діяльністю. Андрій – перш за все благодійник, директор та засновник громадської організації «Громадський центр соціально-активних молодіжних ініціатив», ініціатор та організатор багатьох соціальних проектів, спрямованих на підтримку онкохворих та неповносправних дітей, окрім цього, Андрій був одним з тих, хто проводив збір коштів на Центр дитячої ендоскопії і хірургії новонароджених. Також виступає за відновлення національних традицій. Громадський діяч, бере участь у багатьох заходах на місцевому рівні, є відомою і поважною особою у місті. Це хороший батько і люблячий чоловік. У 1992 році захворів на рак крові, проте не зламався, він один із перших в Україні, хто зумів протистояти важкій хворобі. Це і стало головним стимулом стати хресним батьком для багатьох, хто потребує допомоги.

Назарій Ваврук, керівник комунального підприємства Назар Ваврук закінчив Львівський державний коледж харчової і переробної промисловості, навчався на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2002 році завдяки важкій та наполегливій роботі обійняв посаду заступника директора комунального підприємства Франківського району Львова. З 2006 року і до сьогодні успішно займає посаду директора ЛКП «Листопадове». Позапартійний, але, попри це, активно займається громадською діяльністю і всіляко допомагає жителям міста. Незважаючи на постійну завантаженість, він є зразковим сім’янином, виховує двох дочок.

Володимир Недзельський, бізнесмен Володимир Недзельський, мешканець Львова, якому не байдуже життя рідного міста. Він вважає, що лише щоденна праця, щирість у ставленні до людей і повага до них можуть забезпечити успіх у житті. У 2005 році завдяки важкій та наполегливій праці став заступником директора будівельної компанії, окрім цього, займається громадською діяльністю, є директором ЗАТ «Личаків», співвласником будівельної компанії «Студія Велес». Приділяє увагу залученню інвестицій у економіку Львова. Він постійно вдосконалюється, не боїться змін і завжди готовий до них, він гідний називатися успішним.

Євген Кузик, молодіжний лідер, студентський віце-мер Львова Євген Кузик, комунікабельний і працьовитий, і навіть у віці 24 роки безперервно навчається, удосконалюється і крок за кроком прямує до мети. Навчався на лікувальному факультеті Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. З 2006 по 2007 навчався у Лінгвістичному богословському інституті в Австрії, за спеціальністю «Англійська мова». У 2009 році Євген був обраний студентським віце-мером Львова. З 2010 р. і до сьогодні є головою координаційної ради медичних ВНЗ України Національного студентського союзу, а також головою молодіжної комісії Конгресу української інтелігенції. Активний громадський діяч, бере участь у багатьох заходах на місцевому рівні. Він любить працювати і удосконалюватися, він вправі називатися успішним. Любить подорожувати та організовувати поїздки, займається сноубордингом близько 4 років, окрім цього, з дитинства співає у хоровій капелі «Дударик», любить великий теніс.


BROCARD ПРОВІВ MAKE UP SHOW У ЛЬВОВІ

36

Олесь Дмитришин, юрист Успішний, відповідальний, енергійний, та цілеспрямований… Знайомтесь: Олесь Дмитришин – висококваліфікований юрист, підприємець та громадський діяч. Народився у Львові, навчався в ЛНУ ім. Івана Франка на юридичному факультеті. З 2004 р. до 2008 р. працював юрисконсультом УМГ «Львівтрансгаз», ДК «Укртрансгаз», НАК «Нафтогаз України». З 2005 року є засновником і директором ПП «Компанія» КВАРТО», є директором з розвитку ТзОВ Концерн «Львів». Окрім цього, знаходить час і для політичної діяльності, є членом політичної партії «Фронт змін». Справжній пошановувач спорту та здорового способу життя, він багато працює і розвивається, є корисним для людей і міста, отож він гідно потрапив до нашого рейтингу.

Роман Лобай, меценат, підприємець, благодійник Роман Лобай – кандидат в депутати до ЛМР, і людина, яка знаходить час для багатьох справ і багатьох людей. У 2004 році став співзасновником, а на даний час є генеральним директором компанії «Еталон», яка спеціалізується на будівництві, ремонті та реставрації об’єктів архітектури, а також активно займається громадською діяльністю, є головою громадської організації «Громадський рух Львівщини». Не менш важливим фактом у його біографії є те, що у 2007 році він був удостоєний звання «Лицар Вітчизни» з врученням Золотого Хреста. Окрім всього вищесказаного, Роман не уявляє свого життя без допомоги іншим, тому у 2010 році заснував благодійний фонд «Орден благородного серця», де опікується дитячими сиротинцями, підтримує малозабезпечені родини, а також працює над створенням та реалізацією проекту ендоскопічної хірургії лікарні «ОХМАТДИТ» у Львові. Благодійність – це його життя!

Остап Павлів, бізнесмен Остап Павлів за першою освітою – стоматолог, за другою – Львівська державна академія управління при Президентові України. Незважаючи на молодий вік, він активно займається громадською діяльністю, є віце-президентом міжнародної благодійної організації «Сприяння громадським ініціативам». Проявляє себе і в управлінні, оскільки є заступником директора у Львівській області всеукраїнської громадської організації «Комітет по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю». Окрім того, він є засновником та керівником стоматологічної клініки «Аверс-АРТ», юридичної компанії «Правові консалтингові системи», ІТ-компанії «АВЕРС-КОМ», будівельної фірми «Аверс Інвест Буд». Він повністю присвятив себе роботі, але знаходить час для соціальних програм із благодійного лікування і навчання дітей з шкіл-інтернатів та облаштування умов їх проживання і вважає це своїм обов’язком, оскільки діти – це наше майбутнє.

Василь Сеник, бізнесмен Василь Сеник народився в місті Червоноград Львівської області. Навчався у Львівському фізико-математичному ліцеї, а також у Національному університеті «Львівська політехніка» – Інститут комп’ютерної техніки, автоматики та метрології. З жовтня 2002 р. по березень 2005 р. працював директором ТзОВ «Коліо», зараз є директором ТзОВ «Ліфт-Еко» і головою правління ОСББ «Погулянка 22-Б». Незважаючи на постійну завантаженість, Василь зумів знайти час для сім’ї, він люблячий чоловік і турботливий батько трьох дітей. Він молодий, перспективний, цілеспрямований, активно займається громадською діяльністю і найголовніше – не боїться труднощів.

Фото Олени Галазюк

A N T U R A Z H

2 жовтня у львівському ТРЦ «King Cross Leopolis» мережа парфумерії та косметики BROCARD провела унікальну подію – Make up Show, і це тривало понад 11 годин. Кращі візажисти BROCARD створили неповторний макіяж і неперевершений образ для більш ніж 250 відвідува-

чів магазину. Візажисти, задіяні у події, працювали з продуктами таких марок, як Guerlain, Lancôme, Collistar, Shiseido, Pupa, Artdeco та Make up Factory, які традиційно є дуже популярними серед клієнтів BROCARD.

37


Цьогоріч відомій українській програмі «Світське життя» з Катею Осадчою виповнилося 5 років. З нагоди річниці керівники телепроекту влаштували всеукраїнський тур найвідомішими нічними закладами у більшості регіонів України. Не оминуло святкування і Львова, до якого завітала найвідоміша світська «репортерка» країни, ведуча програми «Світське життя» Катя Осадча, з якою журнал «ANTURAZH» поспілкувався в ексклюзивній розмові.

38 A N T U R A Z H

39 A N T U R A Z H

Відомий телеведучий впізнав Катю Осадчу - Програмі «Світське життя» виповнилося 5 років, хто допомагає вам реалізовувати популярний телевізійний проект? - Звичайно, над проектом з самого початку працює команда. Це креативний продюсер, шеф-редактор, тому продукт − проект «Світське життя» − це командний проект, і образ Каті Осадчої, і все те, що ви бачите на екрані, − це продукт роботи достатньо великої команди. - Ідею програми запропонували особисто ви? - Ні, це була не моя ідея, мене вибрали вже після кастингу. Я працювала на каналі, на якому запускався проект, і була однією з претенденток на цю роль.

Катя Осадча: «Ми завжди там, де найкраще»

- У минулому ви були успішною моделлю, багато працювали за кордоном. Що змусило вас обрати журналістику, а не продовжувати кар’єру в модельному бізнесі? Вже тоді, коли працювала моделлю, спостерігала за журналістами, які працюють за лаштунками модних показів, бачила журналістів, які працюють на світських заходах, і зрозуміла, що хочу займатися саме журналістикою. Хочу висвітлювати події, модні покази, на яких була за лаштунками. Про свою модельну агенцію ніколи не думала. Закінчила модельну кар’єру тому, що зрозуміла: хочу досягти максимальних результатів, наскільки це можливо, а у цьому бізнесі майже нічого не залежить від дівчини, тому що це випадок, доля.

Ваша поява в журналістиці, яка є малоприбутковою справою, − це ваш обдуманий крок? Так. Я приїхала в Україну, так сталося, що закохалася, вийшла заміж, народила дитину і вже після цього пішла вчитися і досягати поставленої мети. - як вам вдається настільки вдало провокувати відомих людей. І чи часто провокуєте у своїх програмах друзів або інших людей, які вам є близькими, не боїтеся Зіпсути з ними дружні стосунки? - Не боюся. Журналіст не може боятися. По-перше, те, що хтось на мене ображається і хтось зі мною після інтерв’ю не розмовляє, − це не так вже й надовго, потім все ж таки вирішують, що потрібно і інтерв’ю давати, і знаходити спільну мову. По-друге, я не боюся взагалі нічого. Це наша робота. І мета − зробити максимально цікавий продукт, цікаву програму для максимальної кількості людей, чого досягаємо з використанням усіх можливих методів провокації і сенсації. - Чи багато таких людей в українському, російському шоу-бізнесі, кого можна зарахувати до кола вашого спілкування? - З тими людьми, яких ви бачите на екрані, спілкуюся виключно на світських заходах, тому що, маю дуже мало часу.Здебільшого, якщо він з’являється, то займаюся родиною, дитиною. А коло

З секс-символом і бойфрендом Мадонни Хесусом Лусом мого спілкування − це буквально кілька людей, із якими товаришую ще з дитинства. - Що допомагає вашій програмі триматися на гребені слави? Чи маєте якийсь спеціальний метод? - Є такий: це команда − продюсер, генеральний продюсер, креативний продюсер, тобто всі ті люди, що роблять програму і ставлять перед собою все нові і нові цілі. Ми починали на телеканалі ТОНІС, зараз виходимо на каналі 1+1, з величезною аудиторією, у неділю ввечері − і це ще не межа, тому ми щодня, щомісяця, щонеділі ставимо собі цілі все вищі і вищі, і досягаємо їх. - Ваш основний дохід – журналістика? Чи є ще якісь засоби для заробляння грошей? - Так, мій основний дохід – це журналістика. Хіба я можу ще чимось займатись, якщо я 24 години на добу працюю? - Сьогодні ми присутні на 5-ій річниці у Львові. Які ще міста святкували разом з вами, і що найбільше запам’яталося, що хочете продемонструвати цим туром? - Ми відсвяткували 10 липня у Києві 5 років «Світського життя» великою вечіркою у Ботанічному саду, де були присутні наші герої програми. Потім вирушили у тур Україною: Одеса, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Харків, Донецьк, Львів. Ми хочемо, щоб вечірки такого рівня від-


40

41

A N T U R A Z H

A N T U R A Z H

В образі пірата Карибського моря розважає сина Гліба бувались не тільки в Києві. Ми прагнемо познайомитися зі своїми телеглядачами, тому що на ці вечірки привітати нас з 5-ою річницею приходять саме вони. Їх багато, ми їх бачимо, нам приємно з ними познайомитися і отримати вітання. - А чому ваш вибір припав саме на « Fashion club»? - Це наймодніше місце у Львові. Ми завжди там, де найкраще. - Що потрібно зробити, аби привернути увагу Каті Осадчої, аби вона підійшла та взяла інтерв’ю? - Бути newsmakerom, відомою в Україні людиною і мати привід для спілкування. - Звідки Катя Осадча стільки знає про зірок, незважаючи на свою зайнятість? - Я ж тому і зайнята. Це ж моя робота. Робота команди і редакторів, шефредактора. Перед кожною зйомкою ми з шеф-редактором опрацьовуємо абсолютно всі питання для вечірки. Це достатньо велика робота: збираємо невеличку базу даних на усіх наших зірок, російських,

Разом із Глібом на острові Крит, 2008 р.

західних, дуже багато читаємо, робимо в нашій команді працюють надзвичайні висновки. професіонали, а я одна із частин цього механізму, де абсолютно всі є важливими. - Яка подія запам’яталась найбільше з-поміж - Скільки часу ви відвіданих в Україні чи за приділяєте сім’ї? Яке кордоном? майбутнє плануєте для - Їх так багато. За останні 3 тижні я була у свого сина? Нью-Йорку, 2 рази у Лондоні, Москві, і за - Я приділяю максимальну кількість часу цей час ми спілкувалися з Дрю Берімор, своїй родині, сину, настільки, наскільки Сієною Міллєр, Євою Мендес, Сінтією це можливо. У ці два тижні, перші тижні Ніксон, Браяном Адамсом… До цього вересня, я відвела його в школу і прямо влітку перетиналися з Леонардо ді Ка- з шкільної лінійки поїхала в аеропорт, пріо, Анжеліною Джолі, тому як я можу аби летіти до Москви. Так само сьогодні виділити з всіх цих інтерв’ю когось? Всі зранку після відвідання школи одразу поінтерв’ю були цікавими, яскравими, це летіла у Львів, вчора прилетіла з Лондона були прем’єри, тижні моди у Лондоні, і поїхала з аеропорту забирати сина зі Нью-Йорку. школи. Намагаюся максимально присвячувати увагу. Вклала сина спати, поїхала - Як вам вдається так вирішувати справи. Мені нема коли спаблизько підбиратися до ти: навіть, коли я приїжджаю пізно зі зйозірок? мок, зранку у планах знову школа, тому - У нас є редактор із міжнародних відно- що це важливо для сина. Ми проведемо син, шеф-редактор – які працюють над хоча би той час, коли разом у машині їдецим питанням. мо на навчання. Зазвичай мої вихідні з календарними майже ніколи не збігаються. - Чи важко це? Проте максимально багато часу віддаю - Ми працюємо. Для нас немає слова дитині. «важко». Є слово «потрібно», і ми це робимо, це наша робота. На кожній ланці Розмовляв Володимир Місяйло


43

A N T U R A Z H

A N T U R A Z H

Фото Олени Галазюк

42


44 A N T U R A Z H

Україна – своєрідний голлівуд кліпів У музичних колах давно відомо, що 50 % популярності пісні, а отже, й виконавця, залежить від якості та успішності кліпу. Красива картинка завжди підкуповує: навіть якщо пісня не дуже, то це може компенсувати яскравий відеоролик. А як вам українські кліпи? Журнал «ANTURAZH» вирішив проаналізувати стан кліпмейкерства в Україні та поспілкувався з найдосвідченішими особами у сфері шоу-бізу.

Вмикаючи музичні канали, досить важко визначити, де зняли кліп: в Україні чи за кордоном. Це свідчить про високий рівень індустрії кліпмейкерства в нашій країні, але так було не завжди. В перші 10 років після здобуття незалежності індустрія шоу-бізнесу перебувала у зародковому стані, а кліпмейкерство взагалі у стадії «зачаття», було багато нікчемних спроб наслідувати західну манеру зйомки, але у зв’язку з відсутністю нормального устаткування та професійних режисерів нічого путнього не вдавалось реалізувати. Першопрохідцями якісних кліпів в Україні можна назвати Руслану з кліпом «Знаю я», режисером якого був Микола Михайлов, та Катю Бужинську з її роботою «Чингізхан», на ці кліпи виконавці витратили більше ста тисяч доларів, тому і результат досить вагомий. Під час зйомок кліпу Руслани кілька днів над Говерлою літало 5 гелікоптерів, які брали участь у процесі створення відеороботи, тимчасово команда зірки орендувала техніку з Голлівуду, наприклад крани, що знімали Руслану на карпатських річках, колись задіювалися у найвідоміших сценах фільму Джемса Камерона «Титанік». З роками кількість якісних кліпів у телепросторі почала невпинно зростати, з’явилися перші вітчизняні відомі імена у режисурі, це зокрема Максим Паперник, Семен Горов, які знімали для поп-виконавців, брати Стеколенки, які працювали з більш альтернативними гуртами. Зараз вони не такі затребувані, але

Дмитро Клімашенко ці режисери дали великий поштовх розвитку знімання музичного відео в Україні. Після цих кліпів розпочався стрімкий злет кліпмейкерства в Україні, зник комплекс меншовартості продукту made in Ukraine, за довгий час були виховані свої професіонали, які перейняли досвід у закордонних колег та почали видавати якісний продукт. На даний момент Україна стала таким собі Голлівудом на колишньому радянському просторі, майже всі кліпи знімають у нас через неймовірне співвідношення «ціна−якість». Тепер поговоримо про ціну: скільки ж коштує міні-фільм? Цінова політика дуже різноманітна, все залежить від режисера та стилю зйомки, тобто, чи буде відеокліп зніматись на плівку чи за допомогою фотоапарата. З допомогою фотика кліп можна зняти і за тисячу доларів, середня вартість якісного кліпу

вши приклад Алана Бадоєва, який зняв музичний фільм для всесвітньо відомої співачки Лари Фабіан, і частенько, на замовлення Ігоря Крутого, знімає кліпи для російських зірок. Провідним кліпмейкером Ігор не може назвати нікого, тому що є низка режисерів, які зараз знаходяться на дуже високому рівні. Народну тематику, на думку Ігора, найкраще відображає Семен Горов − мюзикли «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» та «Сорочин-

Через те, що експерти визнали Катю Царик найпрогресивнішим режисером, майбутнім українського кліпмейкерства, то журнал «ANTURAZH» вирішив з нею поспілкуватись про режисерський світ та новітні тенденції зйомок.

45 A N T U R A Z H

Як ви оцінюєте стан кліпмейкерства в Україні? Судячи з відгуків російських колег і артистів, а так само захоплення західних артистів, наша майстерність − на високому рівні. І те, що нас запрошують працювати над своїми піснями іноземні артисти, є вагомим показником.

фотоапаратом − це п’ять тисяч доларів. А от з плівкою все по-іншому, тут потрібно розщедритись на великі суми, починаючи від п’ятнадцяти тисяч… і до неймовірних сум. Найбільше просить за свої кліпи Алан Бадоєв, він відштовхується від 30 тисяч доларів. Продюсерський центр Mama music полюбляє Олександра Філатовича, аргументуючи тим, що це «дешево й сердито», режисер знімає всіх вітчизняних «співаючих трусів». До речі, найдорожчим кліпом в історії вважають кліп Майкла Джексона «Scream» з бюджетом 8(!!!) мільйонів доларів, а от українськими рекордсменами є Руслана з кліпом «Дика енергія» (250 тисяч доларів), ще одним рекордсменом став кліп Олі Полякової «Милый мальчик», який, за її словами, був знятий у павільйонах компанії Warner Brothers та коштував виконавиці 300 тисяч доларів, хоча цю інформацію достеменно ніхто підтвердити не може. «Якщо б усе в нашій країні відбувалось та розвивалось так стрімко, як у кліпмейкерстві, то ми були б однією з провідних держав світу», − так говорить продюсер та чоловік однієї із найвідоміших українських співачок, яка за свою кар’єру зняла близько 20 кліпів, − Таїсії Повалій − Ігор Ліхута. Ігор розповідає, що ні для кого вже не є таємницею, що до Києва з’їжджається весь російський шоу-бізнесовий бомонд, щоб зняти нове відео, оскільки в тій же Москві ціна буде більшою у півтора-два рази. Ліхута продовжив свою розповідь тим, що українські режисери затребувані за кордоном, наві-

Ігор Ліхута ський ярмарок». Модернові та сучасні роботи знімає Алан Бадоєв, є ще багато молодих, серед яких Ліхута виділяє Катю Царик − режисера нового кліпу Таїсії Повалій та Стаса Михайлова. Найдорожчий кліп Повалій (за який платив Ігор Ліхута, оскільки є її продюсером) − на пісню «Бывший», за який довелось викласти 75 тис. доларів. Ще одним експертом у галузі режисури та кліпмейкерства можна назвати Діму Клімашенка, який має свій продюсерський центр, сам співає та ще інколи виступає у ролі режисера кліпів. Він вважає, що ця індустрія вийшла в Україні на справді високий, європейський рівень, наші режисери, оператори, візажисти, постпродакшн (графічна обробка) знаходяться у своєму розквіті. 150 тисяч доларів − таку суму витратив Дмитро, щоб зняти кліп для Наталі Бакай, режисером був все той ж Алан Бадоєв, якому довіряють знімати найбюджетніші проекти. Олександр Філатович, Алан Бадоєв, Віктор Скуратовський та Катя Царик – це найкращі кліпмейкери України на думку Дмитра Клімашенка.

Кого ви вважаєте своїми конкурентами та друзями серед колег «по цеху»? Я не граю в ігри: це конкурент, а це ні. Кожен артист вибирає того режисера, чиє бачення йому ближче, виходячи з тієї або іншої пісні. Що ж стосується дружби, то вона існує між мною і Аланом Бадоєвим ще з інституту, мною і Сергієм Солодких − він прекрасна людина, Женею Тимохіним, теж однокурсником. Так само я дуже люблю братів Стеколенків. Саме дружба робить нас сильними. З ким із зірок вам найбільше сподобалось працювати? З Ані Лорак, вона прекрасна, дуже творча і повністю мені довіряє. Вона справжній професіонал, і зірка, в якій не померла людина. Назвіть найдорожчий та найдешевший кліп, який ви знімали. Найдешевший був майже безкоштовним. Я з нього нічого не отримала, зате робота вийшла відмінна. А найдорожчий відзначався бюджетом більше від 100 тис. $ Виділіть тенденції українського кліпмейкерства (зйомки на фотоапарат або на плівку, всі переваги та недоліки). Я за плівку − це моя позиція. Але поява фотоапарата розв’язала руки багатьом артистам, які не можуть дозволити собі плівку. Зйомка на фотоапарат практична − з ним можна залізти куди завгодно і знімати з маленькою кількістю світла. А то й

Катя Царик без нього. Але ті чари, можливість корекції кольору, глибини й пластики, як у плівці, не передасть жоден цифровий носій. Що є найважливішим у роботі кліпмейкера, на вашу думку? Вміти чути, бачити і втілювати. Кожен із етапів розвитку кліпмейкерства мав своїх найкращих представників, колись найбільш затребуваними були Паперник та Горов, тепер їхнє місце посіли Бадоєв та Царик. Але кожен із молодих кліпмейкерів має шанс вибратися на вершину режисерського олімпу, оскільки потрібно пам’ятати: коли Алан Бадоєв лише починав знімати, то багато хто казав про нього «Один кліп супер, два наступних жахливі», тому навіть одна вдала режисерська робота може зробити зірку з вчорашнього студента. Отож, підсумовуючи все вищесказане, хоч дечим у нашій країні ми можемо пишатись, індустрія кліпмейкерства міцно стоїть на ногах та розвивається. Андрій Фарисей


46 A N T U R A Z H

За лаштунками: Тамерлан та Олена Омаргалієва Як двоє молодих виконавців знайшли один одного, які у них відносини, де живуть новоспечені зірки, на чому їздять. Щоб дізнатись все це, журнал «ANTURAZH» спробував зазирнути в особисте і творче життя співаків.

Приватне життя: Почнемо із Тамерлана. Ви, швидше за все, про нього чули як про сольного виконавця, що співпрацював з «Імперією Лейбл» славнозвісного Потапа, можете згадати дует з групою XS на пісню «Силиконовые мозги». Тамерлан є професійним спортсменом, близько 12 років присвятив дзюдо і самбо, є кандидатом в майстри спорту з дзюдо, брав участь у багатьох міжнародних змаганнях. З 16 років почав займатись музикою. Справжній успіх у Тамерлана з’явився після знайомства з директором продюсерської компанії Music Motors Русланом Мінжинським, досить впливовою людиною українського шоу-бізу. Восени 2009 року в ефіри музичних каналів потрапив кліп «Моё имя», де виконавець розповідає про своє життя, до речі, цей кліп увійшов у Топ-20 найкращих в Україні. Гасло Тамерлана «Краще яскраво блиснути і згоріти, ніж млосно жити і повільно тліти», тож і кар’єру свою виконавець теж почав яскраво та стрімко. Олена Омаргалієва, володарка звання «Кращий жіночий вокал RnB Украї-

ни-2009», з дитинства захоплена музикою, стала призером численних конкурсів і брала участь у багатьох успішних музичних проектах. Вона записала ряд музичних треків для рекламних роликів провідних брендів, стала голосом реклами кави Nesсafe і техніки Samsung в Україні. Протягом 2006-2009 років Олена в якості солістки співпрацювала з музичними проектами «D. Lemma» і «Don’t touch», співала в групах «Карати», «XL Deluxe», «Lion» та іншими. Об’єднались у дует дві зірки на початку 2010 року, після чого отримали запрошення від американської рекордингової компанії Universal і, поїхавши в ЛосАнджелес, почали записувати спільний альбом, який з’явиться в музичних магазинах вже незабаром. Під час роботи над платівкою співпрацювали з лідерами американської хіп-хоп сцени Super Sako, який взяв участь у запису треку «Хочу с тобой» і Kobe. Ще до запису альбому долучився відомий російський репер та продюсер Домінк Джокер, який свого часу співпрацював з Тіматі.

47

Бліц-інтерв‘ю: Де ви познайомилися? Тамерлан і Олена: Так, як і знайомляться більшість людей у XXI столітті, через соціальну мережу «Однокласcники», довгий час спілкувались у всесвітній павутині, а потім зустрілись і одразу зрозуміли, що зможемо плідно співпрацювати.

Як вам вдалось почати записувати дебютний альбом у США, звідки з’явилися гроші та зв’язки? Т. і О: У США ми записали лише кілька пісень, хоча в майбутньому плануємо там записати англомовний альбом, з яким хочемо підкорити європейських та амеОскільки виконавці лише почали свій риканських слухачів. Потрапити в америшлях у шоу-бізнесі, то поки що не мають канські рекордингові студії допоміг мій власних авто, але все одно пересуваються знайомий − репер Super Sako. на машинах лише представницького класу. З квартирами схожа ситуація: на да- Кого вважаєте своїми ний момент обоє виконавців винаймають друзями у шоу-бізнесі? житло у Києві. «Ми плідно працюємо, і Т. і О.: Хмм… це важке запитання. Друвсе, що заробляємо, вкладаємо у свою зі − поняття відносне, а ще у такій спратворчість, оскільки вважаємо, що вона ві, як бізнес, який переплітається з шоу. дорожча, ніж будь-які авто та квартири». Щоб нікого не образити, перераховувати їх не будемо. Тамерлан і Олена так говорять про свій дует: «Ми − дві протилежності, які тяг- Якщо б не музика, то у чому нуться один до одного... У боротьбі двох ви б себе реалізували? стихій народжується наша музика, але в Т.: Я б, напевно, хотів стати морським цьому немає розрахунку. Ми робимо те, що котиком в спецпідрозділі воєнно-морвідчуваємо, а отже, це виходить від душі». ського флоту.

О.: А я б стала спортсменкою або інструктором з фітнесу, це мені близьке. Рецепт успіху від Тамерлана та Олени Омаргалієвої? Т. і О.: Спершу потрібно набратись терпіння і повторювати собі: «Терпение и труд все перетрут». Як у вас справи на особистому фронті? Т. і О.: Поки що ніяк. Ми хочемо чогось досягнути, і потрібно дуже багато працювати. На жаль, у добі лише 24 години, тому ледве вистачає часу на сон, не говорячи вже про особисте життя. Але надалі ми сподіваємось, що зустрінемо своїх половинок. Чим здивуєте своїх прихильників найближчим часом ? Т.: У кінці жовтня виходить наш новий кліп «Всё будет хорошо!» О.: З нетерпінням очікуємо на його прем’єру, і маю надію, що спільна відеоробота сподобається усім нашим слухачам. Що ви побажаєте для читачів журналу? Т. і О.: Завжди гарного настрою, бо це найважливіше. Андрій Фарисей

Уподобання: Ваш кумир? Тамерлан: У мене немає кумира. Олена: Вітні Хьюстон

RnB – стиль, який стрімко прямує всіма музичними хіт- парадами світу та завойовує перші cходинки хіт-парадів. Ось і в Україні з’явились справжні представники цього музичного напрямку, які увірвались у вітчизняний шоу-біз, український аналог Емінема та Ріани − Тамерлан і Олена Омаргалієва − виконавці хіта, який з’явився майже у всіх мобільних телефонах, «Хочу с тобой».

Ваші улюблені страви? Тамерлан: Італійська і японська кухня

Олена: Східна

Якими парфумами користуєтеся? Тамерлан: Hermes, Versace blue, Givenchy

Олена: Gucci

A N T U R A Z H


A N T U R A Z H

Paparazzi

До вашої уваги нова скандальна рубрика - «Paparazzi». Відтепер кожного номеру команда журналу «ANTURAZH» виводитиме на чисту воду найвідоміших людей Львова. Під приціл наших фотокамер потраплятимуть найпікантніші подробиці із приватного життя багатих та відомих. Завдяки чому Ви – наші читачі – дізнаватиметеся, чим насправді займаються у реальному житті зірки та просто відомі у нашому місті люди. Сьогодні наші Paparazzi підстерегли відому співачку Андріану. Протягом тижня наші фотографи спостерігали за приватним життям зірки, найцікавіші моменти подаємо у матеріалі нижче.

10:45

49

Протягом 30 хв. зірка кружляла вуличками Львова, наче відчуваючи, що за нею стежать об’єктиви наших фотокамер, і нарешті приїхала до місця призначення – ресторану «Delice» . Зірка сідає за столик на літньому майданчику ресторану та замовляє дві порції кави «Latte». За лічені хвилини до відомого закладу під’їхав автомобіль марки BMW X1, з нього вийшла жінка років 30-ти, подібна більше на дружину олігарха. Андріана, не стримавши емоцій, підірвалася зі столика і кинулася зустрічати ефектну жінку.

A N T U R A Z H

Фото Олени Галазюк

48

11:00

10:00

Подруги пройшли до столика і почали мило спілкуватися за кавою. Все було б гаразд, як би не поведінка Андріани. Співачка, спілкуючись з приятелькою, помітно ніяковіла і озиралася навколо, наче побоювалася сторонніх поглядів.

О цій порі Андріана, як правило, виходить із під’їзду свого дорогого помешкання в Личаківському районі Львова. З перших хвилин складається таке враження, що зірка кудись поспішає. Хоча, можливо, вона не встигає на процедури масажу чи щось подібне, хоча вбрана у досить елегантний одяг.

10:05

10:15

Андріана піднімає слухавку і з величезною радістю та емоціями спілкується з невідомим нам абонентом протягом 10 хв. Здається, у дівчини раптово змінилися плани…

Білявка з поспіхом сідає за кермо машини, хоча завжди на авто її підвозить чоловік.

Найцікавіше почалося згодом, коли дві дівчини дали волю своїм емоціям чи то бажанням, чи просто жіночим пустощам і заходилися обійматися. Що це? Невже Андріана зраджує своєму чоловіку? Чи дружба між двома жінками сьогодні має свій особливий характер? Вирішувати вам, дорогі читачі. А зірок хочемо застерегти від необережних кроків у своєму приватному житті - тримайте свої бажання та примхи у таємниці. Хоча команда журналу «ANTURAZH» завжди готова відкривати вас світу такими, якими ви є у реальному житті.


перевірка на вечірку

50

51

A N T U R A Z H

A N T U R A Z H

«світське життя» у ЛЬВОВі Програма «Світське життя» на чолі з телеведучою Катею Осадчою вирішила приймати привітання з 5-річчям і у місті Львові, куди ведуча завітала в межах всеукраїнського туру відомої програми. Святкова вечірка відбувалася у наймоднішому нічному закладі міста -Fashion Club. У Львові своєю винахідливістю особливо вразили місцеві модниці, які цього вечора виявили бурхливу фантазію у своїх головних уборах - хто приміряв вежу, хто - акваріум з живою золотою рибкою. З собою відома телеведуча привезла традиційне дефіле капелюшків, DJ Allois, а також відому українську групу «Gorchitza», яка розважала гостей на Jetsetter Home-party.

Фото Олени Галазюк, Олександра Ліпко


дайджест

52

53

A N T U R A Z H

A N T U R A Z H

Ганна Пославська, ІІІ Віце-міс Всесвіту 2010, голова журі

Влад Яма, хореограф почесний гість

Ваші враження від конкурсу, чи погоджуєтеся з вибором журі? - Мені дуже сподобалось шоу, і я направду отримував шалене задоволення.

Нещодавно вся Україна вболівала за вас на конкурсі «Міс-Всесвіт - 2010». Які враження і чи встигли вже відпочити від підготовки, приготувань, як змінилося ваше життя після цього? - Мені було важко, але коли називають твоє ім’я в Топ-15 чи 10, коли на тебе дивиться майже весь світ і коли, стоячи на сцені, ти відчуваєш енергетику глядачів, підтримку, то всі страхи і труднощі просто забуваються. А коли я потрапила в Топ-5, це було щось неймовірне. Я хотіла залишити хоча б маленький, але слід в історії, і, дякуючи Богу, це вдалося. Хто вас найбільше підтримував на конкурсі, і чи є така людина, якій ви можете присвятити свою високу нагороду? - Я хочу сказати велике дякую своїй сім’ї, і тільки їй я присвячую свою перемогу.

Містер Західної України зібрав найкрасивіших та найвідоміших Наприкінці вересня у місті Івано-Фран- 8500 грн., були спрям вані для онкохвоківськ відбувся конкурс краси «Містер рих дітей Західної України. По завершенЗахідної України OPEN». ню конкурсу учасники та гості продовжили розважатися у клубі Ельдорадо. За результатами кастингу участь у конкурсі взяли 13 хлопців із Західної України. Цьогоріч «Містером Західної України Місто Львів представляло одразу чотири OPEN» став Влад Явний, що представконкурсанта: Павло Шаламага, Олег Гой- ляв на конкурсі Чернівці. Титул віцеда, Юрій Корнилюк та Артем Бедзай. містера завоював Олег Гойда зі Львова. А ще один львів’янин Юрій Корнилюк На конкурс завітало багато відомих лю- переміг у конкурсі «Газда західної Украдей: танцюрист, хореограф, член журі їни», який проводився в межах «Містера національних талант-шоу «Танцюють Західної України OPEN» в селі Ямниця. всі!» та «Україна має талант!» Влад Яма; Приз глядацьких симпатій отримав предІІІ Віце – міс Всесвіту, «Міс Україна- ставник Франківщини - Мар’ян Паньків. Всесвіт» Анна Пославська; переможець талант-шоу «Танцюють всі!» Олександр Усі отримали цінні призи від спонсорів та Останін, «Королева світу 2009» Вероні- партнерів конкурсу, а переможець отрика Вовчук. мав запрошення на участь в конкурсі «Містер туризм International», який відПід час конкурсу за ініціативи голови ГО буватиметься 28 листопада 2010 року в «Самі» Андрія Породка відбувся також Панамі, де Влад Явний буде представляти благодійний аукціон, кошти з якого, а це Україну.

Фото Олени Галазюк, Олександра Ліпка

Які враження від конкурсу в Івано-Франківську, що найбільше запам’яталося? - Мені дуже сподобалося саме місто, ці старенькі вулички, пам’ятники, парки, люди. Що стосується конкурсу, то тут взагалі без коментарів: конкурсанти дуже сильні, організація на високому рівні і все настільки продумано, що навіть не можна знайти жодного мінуса.

Серед головних організаторів цього дійства виступає школа танцю Влада Ями. Як часто ви є організатором різноманітних конкурсів і чи не плануєте розширювати географію ваших шкіл? - Що стосується географії, то буквально через чотири дні відкривається шоста школа у Донецьку. А загалом мені дуже пощастило з викладачами і працівниками, які займаються не тільки школою танцю, а й іншими заходами. В яких містах України, окрім Києва, є ваші школи? - Івано-Франківськ, Запоріжжя, Харків, Одеса. А чи плануєте відкривати подібну школу у Львові? - Були такі думки, але я поки що не знайшов у Львові людей, яким би міг довіряти. Чим зараз живе Влад Яма? - Школи, фотозйомки, окрім того, потрібно знайти час для двох великих телепроектів, інтерв’ю, дуже часто запрошують на різноманітні програми в ролі гостя, корпоративи, приватні вечірки, стараюсь знайти час для себе, проте робота на першому місці. Володимир Місяйло


дайджест

КІНОФЕСТИВАЛЬ У ТРУСКАВЦІ

ЛЮБИ, ЖИВИ, ДРАЙВУЙ ЗА КЕРМОМ НОВОГО MITSUBISHI ASX

Фото Олександра Ліпка

54

Серджіо Чобутару та Анджелло Якобо 10 вересня у м. Трускавець УкраїнськоІталійсько-Молдовський тандем відкрив Алею кінослави Трускавецького міжнародного кінофестивалю телевізійних фільмів «Корона Карпат». На відкриття алеї до курортного міста завітали відомий італійський продюсер Анджело Яконо та всесвітньовідомий режисер з Молдови Валєріу Жєрєґі. Також, відомі кіномитці оголосили прізвища трьох дівчат зі Львова – переможниць кількаденного кастингу до нового українськомолдовсько-італійського фільму Валєріу Жєрєґі «Перелітні птахи». Трьом переможницям, серед яких була і директор журналу «ANTURAZH Оксана Родак, вручили цінні подарунки та запрошення на кінопроби у італійське місто Салерно. Завершилися урочистості переглядом стрічки «Арівідерчі».

В середині вересня автосалон «НІКОЗахід» презентував новий міський кросовер – Mitsubishi ASX. Феєричне шоу, яке підготувала компанія для своїх численних гостей та клієнтів, що прийшли у цей вечір, розпочалось із показу колекції відомого львівського дизайнера Олександра Шкарупського. Представлення самого винуватця свята Mitsubishi ASX відбулося під неймовірний феєрверк живих метеликів. Автомобіль був представлений у всіх трьох нових кольорах. Два красені Mitsubishi ASX репрезентувались в автосалоні, а третій у повній бойовій готовності чеав тест-драйву на вулиці. Зіркове шоу завершили виступами Наталка Карпа та гурт «Шоколадка».

ТзОВ «НІКО-Захід» м. Львів, вул. Липинського, 50 б тел.: (032) 298 95 55 Ольга Турянська

Олеся Зозуля

Оксана Родак

55


56

57

A N T U R A Z H

A N T U R A Z H

Адаптивний привід Із системою Dynamic Drive система Регулювання сили амортизації була розширена, отримавши назву Адаптивний привід. Обладнаний системою активного зменшення крену, BMW 5 серії Седан плавно, легко і комфортно проходить усі повороти.

Орієнтація на водія Саме фундаментальні концепції визначають різницю між хорошим і винятковим автомобілем. Досвідчені водії знають, що ці ідеї заслуговують на повагу, як концепція ергономічності в моделі BMW 5 серії Седан.

iDrive Вправо – продовжити, вліво – повернутися назад і натиснути для вибору: тепер Ви дізналися, як працювати з новою системою iDrive, що дарує Вам відчуття контролю над усіма функціями BMW 5 серії Седан – від системи навігації до вбудованої інструкції користувача.

Восьмиступенева автоматична коробка передач Steptronic Найкомфортніший спосіб економити: восьмиступенева автоматична коробка передач Steptronic забезпечує неймовірно плавне перемикання, знижує фоновий шум на високій швидкості і значно скорочує витрати палива.

Панель приладів на лобовому склі Одна секунда і 28 метрів. Стільки часу потрібно на те, щоб ви відірвали очі від дороги й побачили швидкість в 100 км / год на спідометрі. Панель приладів на лобовому склі вказує значення вашої швидкості на той чи інший момент прямо на панель на лобовому склі в полі вашого зору. А технологія BMW ConnectedDrive може робити ще більше.

Система нічного бачення BMW Більш безпечна їзда в нічний час. Система нічного бачення BMW є частиною системи BMW ConnectedDrive і може бачити об’єкти в темряві та попереджати водія про наближення небезпеки, що знаходиться поза межами дії його фар.

Розважальна система в задній частині автомобіля Пасажири на задніх сидіннях можуть без перешкод дивитися телебачення, грати в ігри або користуватися інтернетом, нікому не заважаючи, завдяки наявності навушників.

Регулювання сили амортизації Нерівні дороги, вибоїни, каміння або суцільне щебеневе покриття – тепер з Регулюванням сили амортизації у Вашому розпорядженні ходова частина для будь-якої дороги та будь-якого стилю їзди.

НОВИЙ BMW 5 Серії Сигналізатор зміни смуги руху і сигналізатор виходу за межі смуги руху Інтуїтивне керування автомобілем: BMW 5 серії Седан забезпечує приховану підтримку і активно допомагає уникати небезпечних ситуацій. Радари та відеокамери контролюють дорожні умови та попереджують водія про зміну смуги руху й автомобілі, що рухаються на дуже близькій відстані.


Андрій КОТЕЛЬНИК: «У грудні планую привезти до Львова Майкла Тайсона!»

Фото А. Гайзлера

58

Його ім’я вже давно вписане великими літерами у книгу українського спорту. З-поміж вітчизняних боксерів він один з небагатьох, які удостоїлися світового визнання. А після підписання гучної угоди із дуже впливовим у світі боксу промоутером Дональдом Кінгом кар’єра боксера набула нового змісту. Попри те, Андрій Котельник залишився дуже простою та відкритою людиною, почав займатися благодійністю та виховує маленьку донечку Вікторію. Про умови підписаного контракту, переїзд у США, роботу із Доном Кінгом та відпочинок у колі сім’ї журнал «ANTURAZH» поспілкувався із відомим українським боксером.

- Розкажіть, будь ласка, чим зараз живе Андрій Котельник? - Займаюся відкриттям спортивного комплексу. А загалом, можна так сказати, – нічим, побутовими справами. Готуюся до відпочинку з сім’єю, хочемо вирватися на десять днів до Туреччини. - Нещодавно наше місто мало можливість вітати дуже почесного гостя, одного із найвпливовіших людей у світовому боксі Дона Кінга, який приїздив до Львова для підписання з вами довгоочікуваного контракту. Наскільки змінилося ваше професійне та особисте життя після цієї угоди? Чи плануєте переїздити у Штати зі своєю сім’єю? - Пропозиція Дона Кінга була найцікавіша з тих, які мені пропонували за океаном. Для нашого міста і для нашої країни почесний приїзд Дона вперше в Україну. Адже ви розумієте, хто такий Дон, тобто всі боксери йдуть до нього підписувати контракти, а не навпаки. Ми наполягали, зокрема я, на приїзді найперше саме до Львова. Спочатку Дон хотів завітати в Київ, але ми попередили: тоді вже сюди нема чого їхати, хай підписує контракти з українськими боксерами. Я патріот свого міста, тому ми домоглися візиту Кінга саме сюди. От такі були мої умови і одержана найкраща пропозиція, бо те, що може Дон, не може жоден менеджер світу. Моя кар’єра, можна сказати, вже завершується: в січні закінчився дев’ятирічний контракт з німецьким клубом. Я вже змирився з тим, що кар’єра боксера має колись закінчитись. Приїзд Дона − це насамперед честь для кожного спортсмена, для кожної країни, зокрема для Львова, і ми влаштували свято для цілої країни, бо цю подію висвітлювали в Україні всі центральні канали, всі інформаційні видання. Я пишаюся, що він всетаки приїхав у Львів і що мені вдалося підписати контракт. За три місяці я вже встиг провести бій в Америці: там вже знають не тільки Кличків, а й Котельника. Тому думаю, все тільки починається, і саме Дон дав мені надію довести всім, що я є одним із найкращих боксерів світу.

сьогодні може про себе заявити і чи його знають в Америці. Те, що ти тут чемпіон, − це одне, в Америці цінується не титул і не чемпіонство, а те, з ким ти боксував і в кого вигравав. Я був чемпіоном світу, приїхав в Америку, про це десь там писали, але реально не знали, хто я такий, а коли побачили й оцінили, то визнали. А якщо визнають американці, то визнає цілий світ, бо весь професійний бокс починався звідти. На жаль, такі всесвітні традиції: якщо на американському ринзі ти не був, то ти не чемпіон. Я цього колись не хотів визнавати, але зараз розумію: там все по-іншому, там суворіше. Ну і якщо ти хочеш бути чемпіоном і заробляти великі гроші, то повинен демонструвати все можливе, показувати свій характер, доводити, хто є справжнім чемпіоном. Я вдячний Дону за таку нагоду. Я боксував головний бій вечора, приїхавши з України, зі Львова. Так, я був чемпіоном світу, але це для американців взагалі нічого не означає, вони мене не знають. Я боксував з їхнім спортсменом − чемпіоном світу за двома версіями: WBC і IBF. Це, мабуть, мрія кожного − боксувати в такій програмі, яка транслюється на головному каналі Америки NBO, та ще з одним із найсильніших спортсменів світу, де фігурують такі постаті, як Глен Джонсон, що вигравав у Роя Джонсона, Корі Спінкс, що був абсолютним чемпіоном світу до цього поєдинку. Тобто ти боксуєш головний бій − я все-таки думаю, що це про щось свідчить.

- Якщо повернутись до контракту, хто від цієї угоди більше залишиться у виграші: Андрій Котельник чи впливовий у світі боксу промоутер? Яке фінансове підґрунтя передбачається для вас за умовами контракту? - Не знаю, що буде далі, але кращі від запропонованих з боку Дона для цього бою умов мені би ніхто не зміг забезпечити, і кращих поєдинків також. Я рік не боксував, в останньому бою поступився через сумнівне рішення суддів, а тут мені дали нагоду знову виборювати два титули з одним із найкращих боксерів, який ніколи нікому не програвав. Тут сумнівів взагалі не може бути: однозначно на моєму місці кожен би це прийняв, ну хіба що крім не впевнених у своїх силах. А - Що спонукало Дона що стосується наступного бою, то переКінга підписати контракт могти мені не дозволили, але всі знають, саме з вами, а не з іншими хто справжній чемпіон світу, про це всі боксерами, яких в Україні писали і всі це бачили. Підходять такий достатньо? боксер, як Флойт Мейвезер, Евандер Хо- В Україні достатньо боксерів, але недо- ліфілд, Майк Тайсон, Емануель Стюарт статньо спортсменів відповідного рівня. – тренер Володимира Кличка − і Дон і Ну, так, в нас багато боксерів, але хто на говорять, що ти чемпіон, ти видатний, те,

що зробив ти, – це десять кроків вперед, а те, що зробив Девон Александр, – це десять кроків назад, тому телебачення буде хотіти бачити тебе. Головне, що американці вже знають, хто такий чемпіон зі Львова Котельник, знають, що в Україні є не лише брати Клички. - Ваші прибутки і гонорари дозволять найближчим часом сподіватися на безтурботне життя та фінансову свободу? - Над цим зараз працюємо: не можу сказати, що Дон дав мені останній шанс, я маю благодійний фонд, промоутерську компанію. Наша фірма Тзов АК1 спеціалізується на будуванні, виготовляємо меблі, тобто бокс – це не єдине, чим займаюся. Так, бокс – це, звичайно, найважливіше, і таких гонорарів я ще не заробляв ніколи. Не можу назвати конкретні цифри, але це було більше, ніж платили німці. Тому сподіваюся, що в майбутньому в мене будуть кращі бої за кращі гонорари. Хочу зараз цей шанс використати, щоб стати забезпеченим і займатися бізнесом. В перспективі у мене − відкриття спортивного центру Андрія Котельника. Існує багато легенд про характер та поведінку Дона Кінга. Як вам із ним працювати? Знаєте, що я скажу? Не хочу Дона Кінга захищати, але про нього багато пишуть і говорять неправди. Дійсно, він скандальний, але коли з ним розмовляєш, то чуєш: «Так, я платив, щоб про мене погано писали – це мій імідж, бо якби я був хорошим, мене би ніхто не знав, от назви мені хоча б одного хорошого менеджера». Яку б людину зараз так впізнавали, як Дона? Що стосується мене, то ті умови, які я хотів, він в принципі виконав. Що буде далі, подивимось. Ніхто, крім Дона, не зміг би мені організувати бій за двома версіями. Тобто потрібно поважати те, що в нього було багато сильніших і яскравіших боксерів, ніж я, і всі до нього їздять за контрактом, а в моєму випадку все навпаки. Чоловіку 79 років, і він не зблизька приїхав. На мене він справив нормальне враження. Не знаю про емоції інших, проте нічого поганого наразі сказати не можу. Знаю, що ви тренувались на тій самій базі, що й брати Клички. Підтримуєте з ними відносини? У Німеччині ми тренувалися в одному залі, виступали разом у збірній команді і на змаганнях. З Володимиром спілкуюся більше, ніж з Віталієм. Не так часто, але якщо є нагода, йому телефоную.

59 A N T U R A Z H


60

61

A N T U R A Z H

A N T U R A Z H

Про деталі переговорів, фінансового підґрунтя підписаних угод ми поспілкувався із менеджером, промоутером та близьким другом Андрія Котельника Петром Мисишиним. Андрій Котельник і Девон Александр під час зважування

Як сім’я ставиться до вашої професії? Чи не заважає це у спілкуванні і вихованні дітей? Скільки часу ви проводите в колі сім’ї? Я наразі лише з донькою. У Німеччині сім’я була завжди зі мною. А стосовно Америки, то не хочу везти родичів так далеко, тим більше, що донька ходить у садочок. Всі ці переїзди − це постійні стреси для дитини. Донька ще маленька, їй тільки 4 рочки, тому її вихованням більше займається дружина. Можливо, в майбутньому все зміниться і заберу родину за кордон. Останнього разу мене не було три місяці. А коли я тут, то намагаюсь приділяти максимум уваги своїм рідним, правда, не завжди вдається.

в Україні досягти у цій сфері успіху? Ну, залежить, про якого боксера йдеться. Що стосується мене, то основний прибуток, основний дохід – це від спортивної кар’єри, хоча, як я вже говорив, займаюся не лише боксом. В Україні немає можливості проводити поєдинки. Я пообіцяв, що останній мій бій відбудеться саме у Львові. А що стосується заробітку, то боксувати звичайно потрібно за кордоном, тут не той рівень. Можливо, мене в Україні не всі знають, але за кордоном все інакше. Тому український бізнес лише для України. Я ніколи не платив ні за інтерв’ю, ні за конференції, мене впізнають, запрошують без грошей. Те, що відбувається в українському спорті, шоу-бізнесі і політиці, – це повний бардак, хаос. У нас країЗ ким підтримує дружні на з такими великими можливостями, але відносини Андрій людям не дають нормально працювати. Котельник? Так само і в спорті: своїх поливатимуть Маю багато друзів. Зокрема, в Німеччині, брудом, а чужих хвалитимуть. Як з цим хто приїжджає на мої поєдинки. Що сто- боротися, не знаю. сується України, то тісно спілкуюся з Ромою Джуманом і з Петром Мисишиним, Скільки в середньому може який є на сьогодні моїм менеджером. Ще заробляти боксер в Україні є багато знайомих для спілкування, але не та за кордоном? друзів. Думаю, що тут більше 10 чи 15 тис. доларів за поєдинок ніхто не заробляє. В АмеНа вашу думку, професію риці, теж вам скажу, «бабками» ніхто боксера можна назвати не розкидається. Загалом все залежить, прибутковою? Чи складно якого ти рівня боксер і як себе репрезен-

туєш. В Америці, думаю, сума може становити 50 тис. доларів, якщо ти чемпіон. За умови хорошого рівня – це 200 тис. доларів. Клички боксують за 3-4 млн. доларів. Основне джерело надходження − від телебачення. В Україні нема такого високого рівня, тому, відповідно, й гонорари набагато менші. Які цілі та перспективи перед собою ставите? Чим найближчим часом нас здивуєте? Ну здивую, сподіваюся, тим, що Дон в кінці року організує бій за звання чемпіона світу в іншій категорії. Хотілося би, щоб там було об’єктивне суддівство і щоб я нарешті став чемпіоном світу, першим українцем − чемпіоном світу у двох категоріях. У грудні − турнір на приз Котельника, вже традиційний у нашому місті. Ну і Тайсон, з яким я говорив, має приїхати на цей турнір, це, я думаю, багато кого здивує. Що є зараз вашою найбільшою метою? Стати чемпіоном світу? Так, стати знову чемпіоном світу, і все тоді буде зовсім по-іншому. Коли стаєш чемпіоном світу, – то таке враження, що ти знову народився. Чемпіонство змінює життя кардинально, як у фінансовому, так і в особистому житті.

Подейкують, що Дон Кінг не завжди виконує обіцяне. Коли ви їхали домовлятися з ним, не було відчуття страху, як відбувалася зустріч? - Перший етап переговорів відбувався в Україні, ми скористалися допомогою команди юристів. Звичайно, було трохи важко, але ми зуміли знайти консенсус і підписали відповідний договір, проте після поєдинку виникло здивування, оскільки Дон Кінг не просто виконав обіцянки, але й в дечому зробив навіть більше від обіцяного. Та незважаючи на це, в Інтернеті, після підписання контракту, почали з’являтися статті впливових людей, серед яких і брати Клички, які звинувачували мене у співпраці з Кінгом, висловлювали думку, що я роблю велику помилку, що Кінг все одно не дотримається умов контракту. Проте я хотів би наголосити: все це неправда, Кінг − це та людина, з якою співпраця була як ніколи приємною. Що стосується його слави, то він не тільки промоутер, а й хороший психолог, хороший актор, який над «поганою славою» працює. Я вважаю, йому вигідно виглядати скандальним. - Як би ви охарактеризували умови контракту? - З перших днів перебування в Америці, під час заключної підготовки до поєдинку, я переконався в тому, що Дон Кінг − не бог, є сильніші за нього, і його перевіряє багато структур, починаючи від комісії штату, де відбувається поєдинок, яка з’ясовує фінансову сторону, умови проживання і т.д. Під час фінальної підготовки ми підписали до десяти додаткових документів, які стосуються медично-

Петро Мисишин з Доном Кінгом у його флоридському офісі го страхування, гонорарів, перевірки на зважування, харчування, допінгу тощо. В Америці тільки ззовні здається, що Дон Кінг захотів обдурити боксерів і обдурив, але насправді там існує багато владних структур, які його перевіряють.

- Коли можна чекати майбутній поєдинок Андрія і з ким уже ведете переговори? - У нас була попередня пропозиція від Дона Кінга про матч на 5 жовтня. Але через малий термін між поєдинками ми ви- Чи можете ви привідкрити рішили: Андрію треба все-таки дати відумови контракту, скільки починок, це пов’язано з акліматизацією і отримуватиме Котельник з тим, що він довгий час не бачить свою за умовами контракту з сім’ю. Відповідно наступні переговори Кінгом? маємо почати десь з листопада і тоді бу- Я не хочу називати сум. Скажу у відсо- демо обговорювати і дату, і майбутнього тках: Андрій отримав 70 % від суми го- противника. Єдине, що можу сказати: нанорару противника, тобто боксер, який є ступний поєдинок відбудеться в Україні. чемпіоном світу за двома версіями, отримав 100 %. - Яка доля самого Дона Кінга в цій угоді, що він отри- Скільки заробляє боксер мує від співпраці з Андрієм? американського рівня? - Згідно з угодою є зафіксована сума, яку - Меккою світового боксу є Америка, і отримує боксер, а що стосується Дона найбільш оплачувані канали розташовані Кінга, то він отримує прибутки від рекласаме в цій країні. Там обертаються над- ми, продажу квитків і т.д. звичайно великі суми, мільйони, проте боксу там небагато: насамперед всі хо- - Як менеджер Андрія, чуть організувати грандіозне шоу і отри- на вашу думку, скільки мати більшу суму. років він ще буде цікавий професійному боксу і яке - Які умови проживання, майбутнє бачите у свого тренування, де зараз підопічного? тренується і живе Андрій - Розкажу цікаву інформацію: Андрій Котельник? Котельник став кандидатом у депута- За угодою і за результатом останнього ти Рівненської обласної ради від партії поєдинку ми бачимо, що йому вигідніше «Свобода». Що стосується майбутнього тренуватися в американського тренера, в боксі, то я думаю, років два цілком добо власне система американського боксу статньо для досягнення значних успіхів. суттєво відрізняється від європейської, а американському тренерові вдалося піді- - А чи не заважатиме полібрати ключики до Андрія. Він у 33 роки тична діяльність боксу? вийшов у формі, набагато кращій, аніж - Ми довго думали і вирішили, що всебув підготовлений, і з результату ми зро- таки є команда, можливості, певний дозуміли, що тренуватися потрібно тільки у свід, і одне іншому не заважатиме. американського тренера. Розмовляв Володимир Місяйло


плітки львівського шоу-бізнесу

Козловський закрутив роман із Рибаком?

A N T U R A Інтернетом давно поширюються чутки Z про нетрадиційну сексуальну орієнтацію H переможця Євробачення – Олександра Рибака. Про це він нібито особисто заявив на власній сторінці у Facebook та на вечірці з нагоди проведення пісенного конкурсу «Євробачення - 2010», що відбувався цьогоріч у місті Осло. Раніше співак спростовував таку інформацію. Але водночас в одному з інтерв’ю для відомого видання Олександр Рибак сказав, що його люблять геї, а сам він лояльно ставиться до них.

Фуа-Гра з карамелізованою грушею та медововинним соусом

курсу «Мiс Україна-Всесвiт-2009»), тому, можливо, серце артиста знову вільне.

Плітки про стосунки між виконавцями стали поширюватись після того, як Олександр Рибак прилетів до України для створення свого нового кліпу, який планує знімати в Криму. Також у жовтні відбудеться грандіозний концерт за участю переможця «Євробачення-2009» Олександра Рибака з програмою «No bounderies» та Віталія Козловського з шоу-програмою «Тільки кохання». Окрім того, цю зіркову «парочку» часто А ось зірка української естради – Віталій бачать разом. дром Рибаком. Та, можливо, це буде не Козловський − вже давно не з’являється на лише творчий дует. Адже пліткують, що світських заходах разом із своєю дівчиною У майбутньому заслужений артист Укра- тандем двох зірок об’єднує не лише спільМариною Хорольською (учасницею кон- їни планує заспівати дуетом з Олексан- на робота.

1

Лілю Кіш затримала міліція Нещодавно до нашої редакції надійшла інформація про те, що солістку скандальної групи «ВУШКА» Лілю Кіш затримала міліція. Співачка нібито виходила з одного із райвідділів міста Львова. Як нам повідомили, вона була схвильована і збентежена. Невже Ліля порушила закон? Що ж стало приводом для затримання зірки?

Попри такі перипетії, історія закінчилася хепі-ендом. Коли представники правопорядку впізнали у затриманій львівську Насправді зірка потрапила у таке, незвич- зірку, відпустили актора Дмитра Конене для себе місце, через свого підопічно- люка, і знімальна група повернулася до го − актора Дмитра Конелюка, який роботи над шоу.

Директор ресторануклубу “SPLIT-Lviv” Ольга Задерей

«Шоколадка» відзняла кліп за 20 тисяч баксів? Солісти відомої львівської групи «Шоколадка» Джейкоб і Галя − вже у жовтні презентують дебютний кліп на пісню «Хочу літа!». Його знімали в останні дні найтеплішої пори року, і тоді до зйомки залучили відеороботи близько 40 осіб. Транслюватимуть кліп одночасно в Україні та в Нігерії. У втіленні цього задуму співакам допомагали друзі Джейкоба, Міністерство культури Нігерії і SKYPE.

63 A N T U R A Z H

2

Підготувати необхідні інгредієнти: Фуагра, груша, полуниця, салати руккола та фрізе, масло вершкове, демігляс, цукор, мед, вино сухе та мускатне, оцет винний та спеції.

Приготувати соус: розігріти мед, додати мускатне вино, винний оцет Sherry, демігляс, випарити на 1/3 та затягнути вершковим маслом.

3

4

брав участь у зйомках нового скетч-шоу, де на нього одягнули форму інспектора ДАІ, не отримавши відповідного дозволу. Відома блондинка є керівником цього телепроекту, і їй довелось відповідати за скоєне актором.

Щодо самого кліпу, подейкують, що на весь знімальний процес екзотичний дует витратив більше від 20 тисяч доларів. Однак самі виконавці приховують справжню цифру, мотивуючи це незнанням бюджету кліпу. Дует «Шоколадка» відомий своїми хітами «Вася», «Кореш», які наспівувало чи не все місто. Тепер дует можна не тільки послухати, але й побачити на екрані, тож не пропустіть новинки. Підготувала Марія Рибій

Грушку почистити та нарізати кружаль- Фуа-гру нарізати 3-ма пластинами зацями, карамелізувати у сухому вині з до- втовшки 1 см, обсмажити на пательні до даванням цукру. готовності, посолити, поперчити.

Склад Фото Олени Галазюк

62

кулінарія

Фуа-гра Груша Цукор Вино біле сухе Мед Вино біле мускатне Оцет винний Sherry Демігляс н/ф Масло вершкове Полуниця свіжа Руккола Фрізе Суміш перців, сіль

150 г 170 г 40 г 50 г 22 г 30 г 5г 20 г 10 г 15 г 2г 2г

Вихід готової страви – 90/100/40

5

На тарілку шарами викласти грушу та печінку, полити соусом, декорувати свіжою полуницею, рукколою та фрізе.

Смачного!


ukrainian news

Yulia Tymoshenko’s Security Intensified

A N T U R A Z H

Ukraine to get visafree regime with EU? During the approaching summit Ukraine- solution and deadlines of statutory acts EU in October, European Union can speci- adoption. fy the date of visa-free regime with Ukraine entry into force. EU Questionnaire consists of four sections: document safety, illegal migration and reWhether Ukraine gets a visa-free regime admission, public order, international relawith EU or not depends on fulfilling all of tions. the items of the EU Questionnaire. Official Kyiv is supposed to stop the issuEU Questionnaire, submitted to Ukraine ance of passports of the old type and set the in June 2010, consists of 41 questions con- deadline for those ones which have been isnected with national law, current problems sued already.

One of the most important questions for Ukraine is arranging its borders. Kyiv is alleged to submit the plan of delimitation of both land and sea state borders. The European Commissioner for Enlargement and Neighbourhood Policy Stefan Füle has claimed that he believed that it is a high time to discuss the concrete action plan to introduce a visa-free regime in Ukraine.

Free Speech in Ukraine “The opposition’s claims about infringements of the freedom of speech in Ukraine are far-fetched,” the Ukrainian President Viktor Yanukovych has said during the meeting with the President of the Parliamentary Assembly of the Council of Europe Mevlut Cavusoglu.

The president again assured the PACE president that a control system for investigating each case of the alleged violation of the rights of the media operates in Ukraine today.

criminal case of Gongadze murder along with depriving two Ukrainian channels of their frequencies in order to impede fair elections,” – said Yulia Tymoshenko.

«The problem of the freedom of speech is very painful for us. The opposition raised a flag and is searching for weaknesses in this issue. Of course, they exist, but they are made-up,» the president said.

The PACE president also met the leader of the opposition party БЮТ Yulia Tymoshenko. Mr. Cavusoglu, according to the БЮТ spokesman, informed that representatives of PACE Monitoring Committee are arriving in Ukraine next week so that they could prepare a report for the following PACE session in October.

Mr. Cavusoglu admitted that the opinion of the Ukrainian opposition is of tremendous importance for PACE.

Among measures to protect free speech, the development of public television and radio broadcasting was named. The previous president Yushchenko had intended to introduce the same project as well.

During the meeting, Yulia Tymoshenko claimed again that, in her opinion, Ukraine is moving in the direction of authoritarianism which is proved by the introduction of censorship and persecution of political opponents.

The official visit of the president of PACE took place on September 20-22. Previously EU and the international organization Reporters Without Borders (RWB) expressed worry by the state of investigation of the disappearance of the journalist Vasyl Klymentyev. EU officially claimed its intention to follow the process of investigation.

Besides, EU is worried about the reported According to Yanukovych, the media’s inde- “Even in recent weeks we have witnessed cases of constraint and persecution of mependence is one of the main conditions for eloquent facts of democracy regress in dia in Ukraine. the development of a democratic society. Ukraine. It is the scandalous closing of the

Фото персс-служба Львівської міської ради

64

Viktor Yanukovych has charged the State Defense Administration and other law enforcing bodies to verify the existence of threat to the life and safety of Yulia Tymoshenko as claimed by БЮТ press service. In the meantime, the president has given orders to intensify the security of Mrs. Tymoshenko.

65

taining severe criticism of Yanukovych. He also threatened to shed my blood and that it will be the arrest of Oleksandr Turchynov that will start settling accounts,” said the leader of the opposition party.

On September 13, the Political Council of the most influential political party in Europe – the European People’s Party – ratified a critical resolution concerning Ukraine, esp the freedom of speech in this country. The ex-Vice Prime Minister of Ukrainian Parliament Hryhoriy Nemyria Such a decision was caused by the state- who accompanied Yulia Tymoshenko to ment of БЮТ press service about a threat- Brussels has described such a decision as an ening incognito phone call received by unprecedented one. Yulia Tymoshenko on September 16. “Unprecedented from the point of view The statement with reference to Tymosh- of both severity and exactness of wordenko says that an incognito Russian-speak- ing. Besides, it is unprecedented from the ing man stressed that she would be sorry point of view of time when all are speaking for her trip to Brussels and for the resolu- about the tiredness of Ukraine. We can hear tion ratified by the European People’s Party it from a number of officials and analytics. Assembly. The resolution was ratified unanimously. In fact, I believe that the values of the current “I have just received a phone call from an in- power have nothing to do with the values of cognito Russian-speaking man who stressed Europe. These are the values of times when that I have no right to humiliate Viktor Fe- a different or critical opinion was considdorovych abroad with impunity. The man ered wrong just because it did not coincide also said that I would be sorry for my trip with the official one. Those who have such to Brussels and for the resolution ratified by values merely do not understand that the the European People’s Party Assembly con- way to Europe starts with the respect of

fundamental rights, their safeguarding and stability of democratic institutions. It is not about the stability claimed by Yanukovych – the one of subordinance and fear – but the stability of the Parliament which, in accordance with the Constitution and the law, guarantees the right for an alternative through debate.”

New Terminal at Boryspil Airport Terminal F at Boryspil International Airportwi stars launching regular flights from October 1, 2010

Transport and Communications Minister Kostiantyn Yefymenko told that about 50% of flights serviced at Boryspil Airport would be transferred to the Terminal F The construction of Terminal F at Boryspil from October 1. Airport is being performed as part of the reconstruction of four airports in cities According to UEFA requirements, hosting the finals of the Euro 2012 European Boryspil’s capacity is supposed to be more Football Championship. Authorities report than 4 000 passengers per hour. Before that Ukraine will prepare all objects for the the opening of Terminal F its capacity was Championship on time. less than 2  000. The Airport authorities claim that after the construction has been Starting on October 1, planned transfer of finished, its capacity will make 4  500 regular flights will begin through the new passengers per hour. In order to achieve Terminal F at Boryspil airport, so that by such a result, a new Terminal D and the the end of October the Terminal would reconstructed Terminal B are to be opened service about 50% of the traffic. next autumn.

Prepare Andriy Farecey


lviv news

66

Selling alcohol by night banned in Lviv City authorities have forbidden selling alcohol from 10 p.m. till 10 a.m. City hall executive committee has adopted a respective formal resolution initiated by the Lviv mayor Andriy Sadovyi. Therefore, alcoholic beverages are not to be sold from 10 p.m. till 10 a.m. in supermarkets or shops. Only restaurants reserve the right to sell alcohol by night.

“We are adamant about it. There is no reason why shops selling alcoholic beverages should work by night. I believe that Lviv citizens will support such a resolution and other Ukrainian cities will follow our path,” said the mayor of Lviv Andriy Sadovyi.

Previous resolutions regulating the selling of alcohol in Lviv adopted by the city authorities include the following ones. The resolution # 2773 adopted on September 7, 2009 “On the settlement of alcoholic and low alcohol beverages and tobacco sale”, restrained the sale of alcoholic and

low alcohol beverages and tobacco in the vicinity of educational institutions, infant schools as well as sport centres, sport grounds, sport venues, cultural and artistic centres. This resolution was preceded by the decision of the executive committee # 133 as of February 27, 2009 “On imposing restrictions upon the sale of alcoholic beverages and tobacco” which in its turn was subject to amendments by the resolution # 279 as of October 4, 2009.

Lviv turned into Ukraine promo movie set For a few days Lviv turned into an enormous movie set. From September 23 till 25, the shooting of a Ukraine promo was taking place in Lviv. The shooting was organized in frames of State Target Program on Preparation and Hosting the Final Tournament of the European Football Championship Euro-2012 in Ukraine.

The shooting process started upon being coordinated with Lviv City Council. The department of State Automobile Inspectorate for Administrative Part of Lviv facilitated this process by providing unimpeded movement of the camera crew. The administration of PG MIA secured safety and public order. The camera crew did its best to follow sanitary and hygiene regulations and fire safety rules.

Have a cup of coffee in Lviv It is for the fourth time already that this annual coffee festival which started on September 24 invited both Lviv residents and city guests to join in the spectacular celebration. This year City Hall (Ratusha) courtyard and the Northern part of Rynok Square hosted the festival with a specific coffee market and festive coffee arches with screens.

appoint the best coffee shop in Lviv.

During three festival days Lviv residents and city guests had a chance to vote for the best coffee in Lviv coffee shops on the site of the festival (30% votes) as well as in Lviv coffee shops (50% votes). Besides, Coffee King and Queen participated in the choice of the winner (20% votes). They closed the festival setting off on a “coffee tour” to

During the day everyone had a chance to visit a market of coffee and beautiful coffee ware, and at night guests enjoyed featured movies, jazz performances, chamber music and a histrionics Cellophane. One stood a perfect chance to taste all sorts of traditional and exotic coffee as well as delicious coffee cocktails during the festival.

The festival has already become a traditional zest of Lviv. Therefore, the scopes of the festival as well as its program were significantly enriched. The usual nomination of “Best Coffee Shop” was accompanied by “Lviv Coffee Legend”, “Coffee and Pastries”, “Opening of the Year”.

Castle Park has been High Castle under High restored these days: the wellknown park top and its stairs Restoration have been paved and the stone slopes braced. The fence and benches on the viewing platform are to be renovated very soon too.

In addition, new street lighting underground cables will be installed in the park to avoid any problems with the lighting of the green zone. PE Mars is in charge of the repairs. 1 mln UAH is allocated in Lviv City budget for the restoration of High Castle. Besides, street lighting has already been installed in Bohdanivka Park this year. Stryiskyi and Levandivskyi Parks have been under renovation currently as well. Besides, a new Park named after the Pope Ivan Pavlo II has recently been constructed in Lviv. It is planned to start restoration works in 700th Year Anniversary Park next. All repairs works in the parks will have cost the city more than 10 mln UAH this year.

It is worth mentioning that the shooting period coincided with the traditional Lviv Coffee Festival. Besides, it was Indian summer as well as the celebration of the World Tourism Day which greatly affected the shooting enriching it with warmth and colouring.

Prepare Andriy Farecey

67 A N T U R A Z H


lviv INSIDE

68

HOTELS CITADEL INN 11, Grabovskogo str., Lviv tel: 0 (032) 295-77-77 tel: 0 (032) 295-82-22 fax: 0 (032) 295-90-00 info@citadel-inn.com.ua

A N T U R A Z H HOTEL LEOPOLIS 16, Teatralna str., Lviv tel: 0(032) 295-95-00 fax:0(032)295-95-99 hotel@leopolishotel.com www.leopolishotel.com

Hotel “Drevny Grad” Pustomyty region, camping, 7th km of Kyiv Highway Yurmala SPA 56, Sukhovolia str, Truskavets tel: 0 (03247) 55-9-79 0 (050) 087 84 91 RAFAEL Lviv region, v.Zubra 1a, Gonty Str. tel: 0 (032) 227-57-11 www.rafael.com.ua

CHOCOLATE PARTY BAR 2, Petrushevycha sqr, Lviv tel: 0 (032) 225-54-45 SPLIT 6/7, Mitskevicha sqr., Lviv tel: 0 (032) 242-22-00 MILLENIUM 2, Chornovola avn., Lviv tel: 0 (032) 240-35-91 ZanZiBar 36, Lypynskogo str., Lviv 0 (096) 597 22 35

DAMY I GUSARY 7, Fredra str., Lviv tel: 0 (032) 261-56-04

GYM

Image studio “Miledi” 4, Kostjushky str., Lviv tel., 0 (032) 274 04 62 AVENTIN 63, Doroshenko str., Lviv tel :0 (032) 261-03-20

KNYAZHYI DVIR Lviv region, Pustomity district, Sokolniki village 17, Str. Lesy Ukrainky tel: 0 (032) 226-06-86, tel: 0 (097) 934-54-25

AQUAPARK “PLYAZH” 114, Knyagini Olgi str., Lviv tel: 0 (032) 263-60-55

SHAKESPEARE 144, Lyubinska str., Lviv tel: 0(032) 295-52-95 GLORIA JEAN’S 1, Mitskevych sqr., Lviv tel: 0 (032) 297-01-97

NIGHT CLUBS RAFFINAD PEOPLE 1, Rudanskogo str., Lviv tel: 0 (032) 261-61-68 FASHION-CLUB 1, Pidkova sqr., Lviv tel: 0(032) 272-88-91 tel: 0(067) 374-44-91

NIKO-west 50b, Lypyns’kogo str., Lviv tel.: 0 (032) 297-12-97

BEAUTY SALONS

REST

DELICE 8, Samchuka str., Lviv tel: 0(032) 297-04-54

auto world

PF “Khrystuna” Official dealer BMW in Lviv 1, P’jasec’kogo str., Lviv tel.: 0 (032) 244-19-00, 0 (032) 262-93-22 fax.: 0 (032) 244-19-07

RESTAURANTS

KULT 7, Chajkovskogo str., Lviv tel: 0 (032) 242-22-42

OZERNIY KRAY Lviv region, Pustomity village, 60, Stavkova str. tel.: 0(032) 299-04-35 tel.: 0(067) 902-17-82

BUHTA VIKINGIV Lviv region, v. Bibrka tel.: 0(032) 240-34-28 tel.: 0(067) 512-55-55 NAVARIYA NOVA Lviv region, v. Navariya tel.: 0(032) 227-27-27 tel.: 0(032) 227-25-97

Eurosport 1, Petrushevicha sq., Lviv tel: 0 (032) 276-33-27 0 (032) 276-33-28

Hookah a bar

1000+1 night Hookah a BAr 23, Krakivs’ka str., Lviv tel.: 0 (032) 235 41 77 18, Lesi Ukrainky str., Lviv tel.: 0 (032) 297 54 62 6, Kryva Lypa av., Lviv tel.: 0 (032) 272 25 01 19, Brativ Rogatynciv str., Lviv tel.: 0 (032) 297 03 48

69 A N T U R A Z H


70

71

A N T U R A Z H

A N T U R A Z H

Тетяна Новгородська візажист тел. моб.: (098) 451-22-20 e-mail: harmonyforever8@gmail.com e-mail: tata2006@ukr.net

Мирослава Балуєва косметолог-естетист

тел. моб.: (050) 247-31-70

Сергій Коломієць перукар

Леся Коцур перукар голова спілки перукарів Львівщини

097 934 54 88

098 128-19-05


72 A N T U R A Z H

JOY IS THE THIRD OPTION BETWEEN TWO CHOICES The new BMW X5

ПФ «Христина», Офіційний дилер BMW у Львові тел.: (032) 244-19-00, 244-19-07, 262-90-75 e-mail: khrystyn@mail.lviv.ua www.bmw.lviv.ua Μеньше топлива. Больше динамики.

Новий BMW X5

bmw.lviv.ua

Із задоволенням за кермом

ANTURAZH #4  

ANTURAZH MAGAZINE no 4

Advertisement