Page 1

REGENEROWANE SEPARATORY MAEM Separator, jak każde urządzenie mechaniczne ma okres poprawnej eksploatacji, po której następuje jego zużycie. Odpowiednio przeprowadzona regeneracja pozwala przywrócić każdą maszynę do jej świetności. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy regenerowane przez nas maszyny.

WYGLĄDA JAK NOWY I PRACUJE JAK NOWY

GOTOWE MASZYNY Z NASZEGO MAGAZYNU

NAPRAWA TWOJEJ MASZYNY

SUPPORT I GWARANCJA

Separator podczas regeneracji rozkładany jest na części pierwsze, a następnie jego składowe jedna po drugiej poddawane są szczegółowej inspekcji i niezbędnym naprawom. Proces regeneracji zawsze kończymy balansowaniem całej maszyny, tylko w tedy mamy pewność, że przez kolejne lata będzie służyć poprawnie.

W magazynie MAEM czeka na Ciebie większość najpopularniejszych modeli wirówek. Każda z nich jest odpowiednio spakowana i gotowa do transportu. Wyremontowaną maszynę, wraz z całym niezbędnym osprzętem potrzebnym do przyłączenia jej do systemów statku możesz mieć we wskazanym przez Ciebie miejscu już 24 godziny od złożenia zamówienia.

Możemy także przeprowadzić regenerację Twojej maszyny. Prześlij nam separator, który chciałbyś mieć naprawiony, a my zajmiemy się resztą. Nasi serwisanci przeprowadzą szczegółową inspekcję, po której dostaniesz od nas wykaz niezbędnych prac oraz szacunkowy koszt regeneracji. W przypadku, gdy zdecydujesz się na naprawę – pokrywamy koszt inspekcji.

Każda z części oraz maszyna, jako całość objęta jest gwarancją MAEM. Korzystając z naszych usług dostajesz również pełne wsparcie serwisowe naszych inżynierów. Nasi serwisanci służą pomocą w zainstalowaniu zregenerowanego separatora. Jako standard otrzymujesz od nas również komplet zestawów naprawczych potrzebnych do utrzymania maszyny w odpowiednim stanie.

O NAS Jesteśmy niezależnym producentem wysokiej jakości alternatywnych części zamiennych oraz kompletnych rozwiązań morskich służących do oczyszczania wody, oleju, i paliwa. Naszym głównym celem jest być bliżej klienta, pomagać mu znaleźć odpowiedni produkt, którego potrzebuje w dowolnym miejscu na ziemi: szybko, łatwo i po przystępnej cenie. MAEM Sp. z o.o., ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków, Polska, www.maem.com, info@maem.com, +48 12 415 08 16

Profile for MAEM

Regenerowane Separatory MAEM  

Co zrobić, gdy widzisz, że wymiana części Twojego separatora na statku nie rozwiąże jego problemów? Nie szukaj rozwiązania sam, daj sobie po...

Regenerowane Separatory MAEM  

Co zrobić, gdy widzisz, że wymiana części Twojego separatora na statku nie rozwiąże jego problemów? Nie szukaj rozwiązania sam, daj sobie po...