Page 1

Gdzie zamówisz świetliki dachowe na Śląsku ? W nawiązaniu do zadanego pytania, musisz obowiązkowo poznać usługi firmy PC Partners ze Świętoszowic woj. Śląskie. Pc Partners, to w głównej mierze firma, która jest najlepsza w zagadnieniach takich jak: system profili aluminiowych do poliwęglanów i akcesoria do świetlików. Firma zapewnia również usługi związane z remontem wyżej opisanych tematów. Na rynku specjalizujemy się od lat. Bardziej dokładnie to, od 1994 roku, gdzie jako jedni z pierwszych w Polsce zaczęliśmy produkcję świetlików, profili aluminiowych i innych produktów z poliwęglanu. Jesteśmy autorem własnego objętego patentem systemu profili aluminiowych do poliwęglanów.

Poczytaj o naszych produktach! Zadaszenia - nasze daszki typowe wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Daszki są lekkie, trwałe i estetyczne. Konstrukcje daszków są wykonane w konstrukcji aluminiowo/stalowej. Ponieważ na zamontowane daszki działają ogromne siły ( parcie wiatru, ssanie wiatru, obciążenie śniegiem, czasami dwie siły łącznie), jako podpory stosujemy wsporniki stalowe, dzięki temu daszki nie wymagają dodatkowego podparcia.

ak widzisz przedsiębiorstwo pcpartners.pl przygotowała specjalną ofertę dla Twojej firmy. To jeszcze nie wszystko, świadczymy również prace remontowe starych świetlików i zadaszeń. Wszystko w naszym asortymencie tworzymy na ścisły wymiar, co pozwala nam na wpasowaniu się do wszystkich dachów, ma to szczególnie kluczowe znaczenie przy doświetlaniu obiektów już istniejących.


Szukając aktualności na ten temat dowiemy się, że: Poza budownictwem i architekturą wnętrz stosuje się je często w reklamie jako plansze wystawiennicze oraz szyldy. W architekturze stosowany głównie jako wypełnienie drzwi, poszycie ścian działowych, świetlików, ogrodów zimowych, szklarni. Spośród licznych odmian dostępnych na rynku materiałów budowlanych można wyodrębnić trzy podstawowe grupy: płyty komorowe, panele komorowe, płyty lite. Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/P%C5%82yty_poliw%C4%99glanowe

Chcesz wiedzieć wiecej na temat naszych produktów ? Zapraszamy na naszą stronie www lub zadzwoń. Możesz również skorzystać do tego celu z naszego szybkiego kontaktu.

Projekt : Pozycjonowanie Gliwice – iCube.pl

zadaszenia  
Advertisement