Page 1

PARDAVIMO DERYBOS Atviras seminaras Artimiausias seminaras – 2013 12 5-6

Kam skirta programa: Vadovams ir pardavimo vadybininkams. Visiems, kam tenka derėtis, siekiant rezultatų.

Programos tikslai:  Pateikti praktinius derybų vedimo modelius;  Išmokyti efektyviai pasiruošti deryboms;  Išmokyti daryti poveikį derybų metu, maksimaliai siekiant derybų tikslų;  Treniruoti dalyvių įgūdžius, reikalingus konkrečiose derybų situacijose; iš dalyvių darbinės patirties;  Pratybų pagalba vystyti derybinius įgūdžius bei sugebėjimą laimėti didesnį skaičių derybų;  Motyvuoti taikyti įgytas žinias ir įgūdžius praktikoje.

Mokymo metodai: sėkmingiausių pavyzdžių analizė, efektyvaus elgesio modelių pateikimas, demonstracijos, Objektyvių elgesio indikatorių metodas, vídeo filmavimas ir aptarimas, grupinės ir individualios užduotys bei grįžtamasis ryšys – 30% teorijos, 70% praktikos. Seminaro turinys: 1. Kuo pardavimas skiriasi nuo derybų? 2. Trys būtinos sąlygos sėkmingoms deryboms įvykti. 3. Didieji mitai, susiję su derybomis. “Huthwaite International” tyrimų duomenys. 4. Efektyvaus elgesio indikatoriai derybų metu: ką naudoja stipriausi derybininkai ir kas būdinga silpniesiems. 5. Seminaro dalyvių derybų įgūdžių įvertinimas, naudojant „Objektyvių elgesio indikatorių“ metodą. Pratybos ir grįžtamasis ryšys. 6. Pasiruošimo deryboms algoritmas. 7. Pasiruošimo deryboms pratybos porose. 8. Kaip perimti iniciatyvą derybų pradžioje. Pratybos ir gįžtamasis ryšys. 9. Win-win strategijos taikymas derybų metu. Pasiruošimas win-win deryboms.


10. Pagrindinės klaidos derybų metu ir kaip jų išvengti. 11. Kaip perkelti bendravimą iš pozicijų į motyvų lygmenį? Pratybos ir grįžtamasis ryšys. 12. Kaip elgiasi su nuolaidomis sėkmingiausi derybininkai: 8 taisyklės ir 9 mirtinos klaidos. 13. 9 būdai sustiprinti „derybinę jėgą.“ 14. Kaip išlaikyti savo poziciją derybose: asertiškumo technikos. 15. Auksinių idėjų bankas.

Seminaro vieta ir laikas: 2013 12 5-6, viešbutis Le Mieridien Vilnius. Investicija: 1.600 Lt + PVM. Į šią sumą įeina seminaro medžiaga bei dalyvavimas 2 dienų seminare su pietumis ir dviejomis kavos pertraukomis, baigimo sertifikatai. Dalyvių skaičius: Iki 15 žmonių Registracija ir pasiteiravimas: Užduoti klausimus ir užsiregistruoti galite paskambinę telefonu +370 609 97856 arba parašę žinutę adresu jelena@lyderyste.lt. Kontaktinis asmuo – Jelena Tveretina.


Treneris: Darius Čibonis (www.lyderyste.lt)

   Profesinė patirtis:

Specializacija mokymų srityje

              

Kiti pasiekimai

     

Kalbos

Pomėgiai Aukščiausias

     

Steigėjas, lektorius ir programų autorius UAB „Dariaus Čibonio mokymų centras“ - dabar Steigėjas „International Coach Federation“ (ICF) Lietuvos skyrius Steigėjas ir programos autorius – pirmoji lietuviška koučingo specialistų ruošimo mokykla Bendrasavininkas, lektorius ir programų bendraautorius UAB „Verslo poligonas“ Vadovas Lietuvoje šveicarų farmacijos kompanija „Mepha Baltic“ Vyr. Konsultantas UAB „Mercuri International“ Pardavimai Derybos Vadovavimas Lyderystė Koučingas (taip pat koučingo specialistų įmonėse ruošimas) Koučingo sesijų supervizijos Prezentavimo įgūdžiai Konfliktų valdymas Key Account pardavimas Susitelkimas į sprendimus (Solution Focus) 18-os metų patirtis vedant pardavimo ir vadovavimo mokymus Lietuvoje ir užsienyje (lietuvių, rusų, anglų kalbomis) Seminarų ir straipsnių pardavimo, lyderystės, koučingo ir asmeninio efektyvumo temomis autorius Pranešimai konferencijose Lietuvoje ir Latvijoje Sertifikuotas Kalifornijos (JAV) instituto “Firewalking Institute of Research and Education” (F.I.R.E.) instruktorius; Profesionalaus koučingo Lietuvoje pradininkas; Pirmosios lietuviškos koučingo specialistų rengimo mokyklos įkūrėjas; Knygos “Svajonės link“ autorius. „CLUB 7” narys – “Mercuri International” vidinis klubas geriausiems pardavėjams Lietuvių Anglų Rusų Kelionės motociklu Kalnų dviračių sportas Skvošas


formalaus išsilavinimo laipsnis

Klientų tarpe

Vadybos Magistras

Pardavimo Derybos 2013 12 5-6