Page 22

Дизайнер Мрій С

учасна мода стосується не тільки нашого одягу, взуття, зачісок чи макіяжу. Дизайн простору, що нас оточує також має свої напрями, модні тенденції тут також змінюються, хоч і не так часто, але все ж таки створити вдалий дизайн інтер’єру доволі непросто. Уже 12 років у Львові працює й успішно розвивається студія дизайну інтер'єрів та архітектурного проектування ARS-IDEA, якою було створено понад 150 проектів. Команда професіоналів втілює найрізноманітніші проекти різної складності відповідно до потреб сучасного способу життя, враховуючи всі технологічні інновації у сфері архітектури та дизайну інтер'єру. Завдяки стабільно високому рівню креативності дизайнерських рішень ARS-IDEA має численні відзнаки, остання з яких це 1 місце у міжнародному конкурсі – Інтер’єрна премія Interium у номінації “Інтер’єр будинку” за проект “Classic cottage”. Ринок дизайну інтер’єру стрімко зростає, і якщо років 10 тому цю послугу могли собі дозволити лише обрані, то зараз чимраз більше людей залучають професіоналів, щоб створити затишний і стильний простір. Арсен Костишин, засновник студії дизайну інтер'єрів та архітектурного проектування ARS-IDEA, розповів Lviv Today про творчі доробки і плани студії та вплив дизайну інтер'єру на наше життя.

З чого почалася Ваша професійна діяльність? Як з’явився проект "ARS-IDEA"? Все почалось у 2004 році, коли я зрозумів, що настав час створювати щось своє, розпочинати самостійну творчу діяльність. Тоді і з’явились перші невеликі замовлення в Україні. З того часу, власне, і функціонує студія дизайну ARS-IDEA. Коли постало питання назви, я розумів, що без команди – "один в полі не воїн", і, щоб не називати студію банально своїм прізвищем, я придумав назву ARS-IDEA (ARS з латини – мистецтво, Idea – створювати щось нове). Після чого були перші участі у виставках, конкурсах, реєстрація власного вебсайту і роки клопіткої роботи.

При швидкому перегляді пропозицій, пов'язаних із спеціальністю дизайнера інтер'єрів, може скластися враження, що вчитися тут особливо немає чого: в газетах повно оголошень про короткотермінові курси з підготовки кваліфікованих спеціалістів. Чи насправді так легко стати дизайнером інтер'єрів? Дизайнером потрібно народитися, ним не можна стати. Напевно, щоб зрозуміти, хто такий дизайнер, потрібно для початку розібратися, що ж таке дизайн. Дизайн – це все, що нас оточує,

22

LVIV TODAY  |  April 2016

# 89, April 2016  
# 89, April 2016  
Advertisement