Page 1


CATALOG of Nesia products Nesia design team: Pavol Rapco Barbora Srnková Lukáš Poctavek ©2012 by Nesia Team


extent

Vďaka veľkej variabilite zostáv a nadčasovému dizajnu ide o náš najpredávanejší model. Komfortný produkt vyrobený z veľmi kvalitných materiálov (sedák: 17 cm, kombinácia PUR peny s vysokou hustotou a chladenej peny). Veľmi dobre vyriešené spacie lôžko, ktoré neovplyvňuje kvalitu sedenia. Možnosť úložného priestoru. Okrem množstva ponúkaných variácií ešte upraviteľný na mieru, možný výber područiek, nožičiek, voliteľný záhlavník. Zákazník si môže vybrať dve rôzne tvrdosti sedenia.


extent


extent


extent


extent


extent


nova

Moderný výrobok s veľkou variabilitou zostáv, ale tiež upraviteľný na mieru, s polohovateľnými záhlavníkmi. Komfort sedenia (tvrdosť) sa dá upravovať dodaním PUR peny podľa vlastného výberu. Zaujímavo riešené podrúčky, ktoré dodávajú sedacej súprave veľmi pohodlný a útulný vzhľad.


nova


nova


nova


polo

U tohto výrobku hovoríme asi o našej najelegantnejšej sedacej súprave. Taktiež platí možnosť úpravy na mieru napriek veľkej veľkej variabilite zostáv. Nezvyčajným tu nie je ani úprava do oblého tvaru, ktorá pôsobí veľmi zaujímavo. Záhlavníky sú polohovateľné.


polo


polo


polo


lionel

Sedenie v tejto sedacej súprave je mimoriadne pohodlné, sedákové aj operadlové vankúše sú plnené PUR penou a kačacím perím. Model je konštruovaný tak, že jednotlivé komponenty sú veľmi variabilné a ľubovoľne vymeniteľné, čiže zostavu si užívateľ dokáže meniť podľa aktuálnej potreby. Každý komponent je celočalúnený a môže slúžiť aj ako samostatný prvok.


lionel


lionel


zoya

Výnimočnosť tejto sedacej súpravy je v jej rozmeroch, ktoré ocenia užívatelia, ktorí preferujú široké sedáky s väčšou hĺbkou sedenia, aká je štandardom. Sedáky a opierky sú vyrobené z kombinácie kačacieho perie a PUR peny. Vankúšové opierky opticky „prevzdušnia“ model. Táto už na prvý pohľad extravagantná sedačka vynikne ešte viac v nápadných látkach či kožiach.


zoya


zoya


zoya


belle


belle


belle


belle


diamon

Jednoduchá sedacia súprava elegantných tvarov a veľmi pekné šitie (dvojihlové štepovanie na bokoch) robia tento výrobok veľmi žiadaným. Vyhovuje klientom, ktorí uprednostňujú tvrdšie (zdravé) sedenie. Polohovateľné záhlavníky menia komfort sedenia podľa potreby.


diamon


diamon


diamon


athena

Dokonalá elegancia vďaka jednoduchým tvarom a dokonalému prepracovaniu. Vynikajúci komfort sedenia. Záhlavníky sú polohovateľné. Zákazníci, ktorým vyhovujú vyššie podrúčky a zaujme ich moderný design je táto sedacia súprava ako vyšitá.


athena


athena


athena


ibiza


ibiza


ibiza


ibiza


long island

Moderný produkt, ktorého špecefikom je pomerne hlboké sedenie so špeciálne upravovaným sedákom, ktorý je vyrábaný v kombinácii kačacieho peria, silikónového rúna a kvalitnej PUR peny. Je upraviteľný na mieru.


long island


long island


maxi

Sedacia súprava určená pre náročného klienta. Jednoduché tvary s dokonalým vypracovaním robia tento model veľmi elegantným. Špecifikom je konštrukcia, ktorá úplne jednoducho umožňuje upraviť si zostavu v priestore (ľavá/pravá strana). Ako jedna z mála umožňuje vybrať si rôznu hĺbku sedenia na jednotlivých častiach zostavy čím umožní výber formy sedenia, oddychu alebo len leňošenia na sedačke.


maxi


maxi


maxi


chester

Dokonalá elegancia a vypracovanie. Sedacia súprava v klasickom anglickom štýle s gombíkovým šitím zabezpečuje okrem iného vysoko komfortné sedenie. Možnosť výberu širokej škály koží, ktoré samotný elegantný dizajn ešte umocnia.


chester


gaston


gaston


gaston


luna

Moderná sedačka s veľmi kvalitným „sedením“. Komfort sedenia je tvorený dokonalou konštrukciou a sedákom vyrábaným z kombinácie kačacieho peria, silikónového rúna a kvalitnej PUR peny. Záhlavníky sú polohovateľné.


luna


luna


luna


elia

Sedacia súprava vyrábaná z tých najkvalitnejších materiálov, veľmi dobrá kvalita sedenia, široká variabilita komponentov. Dá sa upraviť na mieru a implementovať spacie lôžko.


elia


elia


zeta

Ľahký jednoduchý dizajn tejto sedacej súpravy pekne vynikne aj v menších priestoroch. Táto sedacia súprava sa vyznačuje predovšetkým vynikajúcou ergonómiou sedenia. Je možné upraviť ju do viacerých rozmerov.


zeta


zeta


living

Sedacia súprava s veľkou variabilitou zostáv, je možné ju „vyskladať“ do takmer akéhokoľvek priestoru. Možnosť implementácie spacieho lôžka. Veľmi priaznivý pomer kvality a ceny!


living


living


living


living


living


alfa

Sedacia súprava s výborne riešeným komfortom sedenia, ktorý je dosiahnutý dobrou konštrukciou v kombinácii s výplňou sedákov a operadiel, ktoré sú vyrábané z pocitovo mäkkých PUR pien, ale s vysokou hustotou, ktorých „životnosť“ je veľmi dlhá. Sedačka je štandardne vyrábaná na mierne vyvýšených nožičkách.


alfa


alfa


eden

Moderná sedacia súprava s napohľad veľmi jednoduchým dizajnom, o to však náročnejšia na vypracovanie detailov. Je vyrobiteľná na mieru. Vynikajúca cena!


eden


eden


eden


adria

Sedacia súprava, ktorej osobitosťou je kombinovateľnosť jednotlivých komponentov. Takmer každý komponent môže byť vyrobený s operadlom alebo bez, čo umožňuje vytvoriť si v interiéri veľmi elegantnú (a samozrejme pohodlnú) zostavu, zaujímavého tvaru podľa individuálnych požiadaviek.


adria


adria


adria


tanya

Sedacia súprava konštruovaná tak, aby umožnila veľmi solídne sedenie. Súčasťou je úplne jednoduché spacie lôžko, ktoré sa rozkladá veľmi ľahko a najmä umožňuje denné spanie – použitý je kvalitný matrac pre maximálny komfort. Úložný priestor len znásobuje funkčnosť modelu.


tanya


tanya


sintesi

Taliansky dizajn, dobré poctivé materiály a dokonalé vypracovanie zvýrazňujú moderný vzhľad sedacej súpravy. Dominantná je chrómová podnož, ktorá je dobre kombinovateľná s kožou, ale i látkami.


sintesi


bruno

Sedacia súprava s dominantnou antikorovou podnožou. Kontrastné šitie (iná farba nite oproti farbe kože či látky) vôbec nie je podmienkou. Sedáky aj operadlá sú vyrábané z kvalitných PUR pien s vysokou hustotou.


bruno


bruno


vega

Sedačka s veľmi príjemným sedením, ktoré je dosiahnuté dobrou ergonómiou konštrukcie a veľmi kvalitnými PUR penami s vysokou hustotou (chladená pena je súčasťou top vrstvy na sedákoch).


vega


vega


butterfly

Sedacia súprava s jednoduchým dizajnom, ktorej hlavnou výsadou je implementované spacie lôžko. Model je konštruovaný tak, aby umožňoval veľmi kvalitné denné spanie. Súčasťou je úložný priestor.


butterfly


butterfly


fam

Model je vyrábaný so spacím lôžkom a úložným priestorom. Jednoduchý dizajn, s veľmi dobrým vypracovaním detailov.


fam


fam


galakt

Sedacia súprava s výborným komfortom sedenia. Sedák je vyrábaný z kvalitnej PUR peny (vysoká hustota, primeraná tvrdosť) a operadlo je riešené kombináciou PUR peny (zadná vrstva – drží tvar operadlového vankúša) a silikónového rúna. Je veľmi príjemné „ponoriť“ sa do úžasne mäkkého operadla.


galakt


galakt


gama

Sedacia súprava s nadčasovým dizajnom. Vyrábaná z poctivých materiálov, kvalitná kostra, veľmi odolné PUR peny s vysokou hustotou a primeranou tvrdosťou (odpor voči stlačiteľnosti) v sedákoch i operadlách.


gama


gama


karlin

Model, ktorý je pre svoj na pohľad jednoduchý dizajn veľmi náročný na vypracovanie detailov. Je vyrábaný na mieru. Vhodný tak do bytových interiérov ako aj reštaurácii či hotelov.


karlin


karlin


mayor

Model s precíznym štepovaním v sedákovej časti, ktoré závisí na vkuse a požiadavkách užívateľa – môže a nemusí byť súčasťou sedacej súpravy. Preferuje sa najmä v prípade koženého povrchu, čím sa zabráni prirodzenému „naťahovaniu sa“ kože.


mayor


mayor


wien

Moderný dizajn umocnený prešívaním v sedákovej časti, ktoré krásne vynikne u zostavy so zakomponovaným ležadlom (sofou). Vhodná pre užívateľov, ktorí uprednostňujú sedacie súpravy s vyššími nožičkami.


wien


wien


premium

Model s veľmi dobrou ergonómiou sedenia. Šitie je elegantné a prepracované (štepovanie dvojihlou) s jemnými vťahmi na sedákoch, čo okrem dobrého vzhľadu, pomáha proti tzv. „vyťahaniu“ kože.


premium


premium


allan

Na prvý pohľad jednoduchý dizajn tejto sedacej súpravy vynikne tak v malých ako i väčších priestorov. Veľmi precízne vypracovanie detailov, prešívanie v oblasti konštrukcie. Model pôsobí veľmi dobre v prevedení kože, ale i látky.


allan


allan


doris

Model s vynikajúcou ergonómiou sedenia. Ocenia ho užívatelia, ktorí uprednostňujú klasický, rokmi overený štýl a dizajn. Vynikne najmä v koženom prevedení.


doris


doris


manhatten

Sedacia súprava v klasickom štýle s vynikajúcou ergonómiou sedenia. Vynikne najmä v koženom prevedení.


manhatten


manhatten


martha

Model, ktorý je obľúbený hlavne kvôli vynikajúcemu komfortu sedenia. Upraviteľný do viacerých zostáv. Na pohľad veľmi pekný tak v látkovom, ako aj koženom prevedení.


martha


martha


banana

Sedacia súprava, ktorej dizajn veľmi dobre vynikne v kanceláriách či reštauračných priestoroch. Jednotlivé časti sú spolu kompatibilné. Sedáková časť je jednoliata s prešívaním vo vrchnej časti.


banana


banana


silvien

Elegantná posteľ s prakticky lomeným čelom, ktoré umožňuje pohodlné opieranie sa. Posteľ je po celom obvode pekne prešívaná. Prešívanie korešponduje aj s úpravou čela. 3iroké hranaté nožičky dodávajú posteli ešte väčší ráz elegancie. Upraviteľnosť na mieru je samozrejmosťou. Týka sa tak šírky a dĺžky postele, ako aj výšky čela.


silvien


silvien


eve

Elegantná posteľ s prakticky lomeným čelom, ktoré umožňuje pohodlné opieranie sa. Posteľ je po celom obvode pekne prešívaná. Prešívanie korešponduje aj s úpravou čela. 3iroké hranaté nožičky dodávajú posteli ešte väčší ráz elegancie. Upraviteľnosť na mieru je samozrejmosťou. Týka sa tak šírky a dĺžky postele, ako aj výšky čela.


eve


eve


charlize

Táto posteľ je veľmi populárna vďaka modernému netypickému dizajnu. Možnosťou je implementovanie úložného priestoru. Ľubovoľne upraviteľná na mieru podľa požiadaviek klienta. Modifikovateľná výška čela, šírka i dĺžka postele. Precízne opracovanie, ktoré napriek čalúneniu po celom obvode postele nepôsobí robustne. Rozmer pridaný k celkovej šírke matraca je minimálny, a tým pádom veľmi úsporný z hľadiska priestoru.


charlize


katie

Posteľ, ktorá je špecifická hlavne zbudovaním elektrických zásuviek v čele. Vhodná najmä pre užívateľov, ktorí uprednostňujú moderný atypický dizajn. Čelo je oproti iným modelom výrazne širšie a nižšie, na povrchu prešívané. Posteľ pôsobí veľmi ležérne, vynikne najmä vo väčších priestoroch.Rozmery sú však upravieľné, dá sa teda prispôsobiť aj menším spálňam.


katie


adele


adele


adele


chess

Zaujímavo prešívané čelo a obvod postele sú najvýraznejším prvkom, ktorý vynikne najmä vo väčších spálňach. Vďaka precíznemu opracovaniu, ktoré rozmerovo pridáva k šírke matracov skutočne iba pár centimetrov sa vak tejto postele nemusia vzdávať ani záujemcovia, ktorých priestory sú značne obmedzené. Tak, ako u všetkých ostatných modelov, aj tu platí možnosť úpravy rozmerov čela, šírky i dĺžky postele.


chess


chess


clarion

Posteľ s dominantným čelom v kombinácii drevenej a čalúnenej časti. Ľubovoľne upraviteľná na mieru podľa požiadaviek klienta. Modifikovateľná výška čela, šírka i dĺžka postele. Precízne opracovanie, ktoré napriek čalúneniu po celom obvode postele nepôsobí robustne. Rozmer pridaný k celkovej šírke matraca je minimálny, a tým pádom veľmi úsporný z hľadiska priestoru.


clarion


clarion


clarion


sabrina

Na prvý pohľad jednoduchý model vás prekvapí svojou variabilitou. Výberom povrchových materiálov i samotných farieb si sami určujete, v akom štýle by sa mala vaša posteľ niesť. Retro štýl, moderný vzhľad, posteľ vhodná do študentských izieb. Čelo je riešené veľmi zaujímavo, dekorované gombíkmi. K posteli je v ponuke aj praktická taburetka, ktorá vynikne o to viac, keď je vyhotovená v kontrastných farbách k posteli.


sabrina


sabrina


michaela

Najpredávanejší model vďaka veľkej variabilite zostáv, nadčasovému a elegantnému dizajnu. Okrem možnosti úpravy výšky čela, šírky a dĺžky postele je u tohto modelu samozrejmosťou aj výber nožičiek rôznych výšok. Čalúnenie je precízne prešívané, čo si užívateľ môže a nemusí zvoliť. Opracovanie je veľmi úsporné k priestoru a iba minimálne rozšíri posteľ oproti šírke vybraných matracov.


michaela


michaela


ibis

Veľmi komfortné, zaujímavé kresielka, ktoré dodajú šmrnc Vášmu interiéru alebo reštaurácii ponúkame v rôznych tvaroch. Dajú sa prispôsobiť sedacej súprave, posteli alebo ostatnému nábytku, ku ktorému ich chcete použiť a zároveň veľmi pekne vyniknú aj v úplne kontrastnom prevedení. Vhodné taktiež do hotelov, barov alebo reštaurácií. Upraviteľné na mieru. Pohodlné kresielko, ktoré spestrí Váš interiér.


ibis


sally

Veľmi komfortné, zaujímavé kresielka, ktoré dodajú šmrnc Vášmu interiéru alebo reštaurácii ponúkame v rôznych tvaroch. Dajú sa prispôsobiť sedacej súprave, posteli alebo ostatnému nábytku, ku ktorému ich chcete použiť a zároveň veľmi pekne vyniknú aj v úplne kontrastnom prevedení. Vhodné taktiež do hotelov, barov alebo reštaurácií. Upraviteľné na mieru. Pohodlné kresielko, ktoré spestrí Váš interiér.


sally


maroko

Veľmi komfortné, zaujímavé kresielka, ktoré dodajú šmrnc Vášmu interiéru alebo reštaurácii ponúkame v rôznych tvaroch. Dajú sa prispôsobiť sedacej súprave, posteli alebo ostatnému nábytku, ku ktorému ich chcete použiť a zároveň veľmi pekne vyniknú aj v úplne kontrastnom prevedení. Vhodné taktiež do hotelov, barov alebo reštaurácií. Upraviteľné na mieru. Pohodlné kresielko, ktoré spestrí Váš interiér.


maroko


andrea


andrea


easy


easy


grand


grand


indĂ­cia


indĂ­cia


laura


laura


lord


lord


manolli


manolli


rose


rose


brasil

Kresielko vo veľmi zaujímavom dizajne. Krásny doplnok do obývačiek, spální i pracovní. Vyhotovenie v koži rôznej kategórie a niekoľkých druhoch látok. K dispozícii s podnožkou alebo bez nej.


brasil


cosmo

Ležadlové kreslo vo veľmi zaujímavom dizajne. Veľmi pohodlné, s možnosťou polohovania. Vyhotovenie v koži rôznej kategórie a niekoľkých druhoch látok.


cosmo


geyser

Kresielko vo veľmi zaujímavom dizajne. Krásny doplnok do obývačiek, spální i pracovní. Vyhotovenie v koži rôznej kategórie a niekoľkých druhoch látok.


geyser


Nesia assortment  

Catalog of nesia products and other assortment

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you