__MAIN_TEXT__
feature-image

Page 1

OBČASNÍK ZAMĚSTNANCŮ MATEICIUC, a. s.

4/2016

Ohlednutí za letošní dovolenou... Létu tentokrát počasí přálo, a tak každý, kdo neseděl doma, si zaslouženou dovolenou určitě užil.

Ć Jana Frydryšková

Dovolenou jsme strávili s dětmi, podnikali jsme výlety po okolí. Pro mě byl jedním z největších zážitků letošních prázdnin půlhodinový let nad Lysou Horou. Opožděně jsem si tak vybrala dárek, který jsem od svých dětí dostala k loňským narozeninám. Startovali jsme ve Frýdlantu nad Ostravicí a všechno bylo perfektní, ideální počasí a krásný výhled. Příští zastávka - skok padákem! (pokračování na str. 3)

„Dovolená má trvat tak dlouho, aby vedoucí viděl, jak mu chybíme, ne však zase tak dlouho, aby poznal, že se bez nás může obejít.” NEZNÁMÝ AUTOR

Inovované stavební pro ly pro suchou stavbu Na trh stavebních pro lů uvádíme několik inovovaných PVC lišt, které jsou upraveny oproti stávajícím produktům v souladu s požadavky a připomínkami realizátorů. Alternativou oblíbeného ochranného rohu s prolisem, který se dosud vyráběl ve 2,5 m lištách s ramínky 25 x 25 mm, je lišta s širšími ramínky 33 x 33 mm, v 3 m kusech. Inovované provedení umožňuje lepší překrytí nerovných spojů a spár, předcházení vzniku prasklin i jednodušší sponkování. Stejný typ rozšíření nabízíme i u rohového ohebného pro lu, který se navíc začal vyrábět v návinu. Naopak univerzální rohový pro l vyrábíme nyní také v lištách. Úplnou novinkou je rohový pro l s ostrou hranou, a to jak v pevné, tak i ohebné variantě. S novými výrobky se můžete seznámit na webu rmy nebo je zakoupit v našem eshopu.

Výprodej obkladových pro lů V září jsme zahájili podzimní výprodej vybraných obkladových pro lů. Pokud uvažujete o renovaci koupelny, neváhejte! Za dobrou cenu můžete pořídit zajímavé detaily pro ukončení obkladů, které prodlouží jejich životnost a navíc vypadají hezky. Například dvoudílný obkladový vanový komplet dekorativně zakončí kachličky kolem van a sprchových koutů a navíc utěsní spáry. Dlažbový pro l s oboustrannou dilatací usnadňuje pokládku na velkých plochách, protože eliminuje tlaky všemi směry. Slevněné pro ly můžete zakoupit v podnikové prodejně nebo v našem eshopu na adrese www.konecsadrose.cz.

V KOSTCE 1

Profile for Lucie Kaspříková

V KOSTCE 4/2016  

Občasník zaměstnanců spol. MATEICIUC, a.s. / Employee magazine MATEICIUC, a.s.

V KOSTCE 4/2016  

Občasník zaměstnanců spol. MATEICIUC, a.s. / Employee magazine MATEICIUC, a.s.

Advertisement