Page 1

ONLINE MAGAZINE voor de JUWELIER en EDELSMID

BIJORHCA SPECIAL


VISUELE TRAKTATIE Het Jeweline team was onlangs op Bijorhca en was positief verbaasd over het grote aantal stands en merken. Ook mocht de beurs rekenen op een stijgend aantal professionals uit de sieradenbranche: +10% met in totaal 13.070 bezoekers gedurende de 4 beursdagen. Een heel nieuw beursteam zorgde voor een zeer divers en interessant aanbod. Aangezien Nederland op de zesde plaats staat van de buitenlandse bezoekers, gaan in januari zouden wij zeggen, hierbij een mooi compact overzicht van interessante merken, bijzondere collecties, trends - prachtig vormgegeven expositie - en andere visuele traktaties. Geniet er nog maar eens van!

Creatief Directeur LT Media

jewel@line

3


GARDEN OF EDEN 4

jewel@line


tuin der lusten, dat omschrijft precies deze trend. het is een reis door de natuur met heel veel groen, dieren, bloemen en rijke decoraties. de sieraden zijn luxe uitgevoerd, met een bijoux randje; groot en soms zelfs extravagant. geweldig thema ook voor uw kerstetalage!


www.dansksmykkekunst.nl


Ook al in Parijs met een grote stand, Dansk Smykkekunst. Het Scandinavische merk timmert hard aan de weg, en niet alleen met simpele, maar zeer elegante sieraden. Ook de interieurcollectie, zonnebrillen en overige decoraties hebben die momenteel zo immens populaire Noordelijke uitstraling.

DANSK SMYKKEKUNST


sieraden van gitaarsnaren?

SING A SONG De gitaar van een rock ‘n roll artiest heeft alles te maken met het meisje van zijn dromen. Kwestie van de juiste snaar raken? Geen wonder dat Ingrid Allouche hierdoor op het idee kwam een collectie sieraden te ontwerpen, vervaardigd uit gitaarsnaren. Het resultaat is: sober, cool en heel sexy. Voor hem en haar.

www.facebook.com/singasong.bijoux/


PRETTY PEOPLE danks smykkekunst

pauline nooter blinckstar

naast al het moois dat op de stands gepresenteerd werd, keken we ook graag rond in de gangpaden. daar zagen we veel bijzondere mensen, en die gingen maar wat graag op de foto. hippe, romantische en sexy exemplaren. parijs, naturellement!

maison haircraft


zeer divers aanbod

garden of eden

edgy tasjes met zilveren ketting bloggers en vloggers in overvloed jewel@line

11


12

jewel@line


MOUCHKINE KITSCH IS THE NEW CHIC dat kun je wel zeggen, als je ondergedompeld wordt in de bohemien wereld van mouchkine. wat kun je hier over zeggen? allereerst gaat het om een zeer goed uitgewerkt concept. alles past bij elkaar, en wordt perfect neergezet. misschien iets te frans naar onze smaak, maar wel zeer origineel! www.facebook.com/mouchkinebijoux/

jewel@line

13


uitgever LT Media BV hoofdredactie Drs. Loes Brussen, loes.brussen@ltmedia.nl eindredactie Anneke Pastoor, anneke.pastoor@ltmedia.nl redactie Adjunct-hoofdredacteur Gina van Dijk webredactie Amanda Morina, amanda.morina@ltmedia.nl art-director Jan Luijk vormgeving Christel Giezen, Brigitte van Mierlo, Loek Peters fotografie Jan Luijk sales en marketing Mandy Mooren, mandy.mooren@ltmedia.nl Eliza Middelhoek, eliza.middelhoek@ltmedia.nl Mangala Jacobs, mangala.jacobs@ltmedia.nl traffic Dennis Sรถser traffic@ltmedia.nl, tel. +31 (0)26 3616960 www.jeweline-magazine.nl www.facebook.com/jeweline.magazine www.instagram.com/jewelinemagazine

14

jewel@line

Jewel@Line Bijorhca Special - 2017  
Jewel@Line Bijorhca Special - 2017  

Jewel@Line Bijorhca Special - 2017