Page 22

uitgever LT Media BV creatief directeur Drs. Loes Brussen, loes.brussen@ltmedia.nl hoofdredactie Anneke Pastoor, anneke.pastoor@ltmedia.nl redactie Loes Brussen, Anneke Pastoor, Gina van Dijk webredactie Madelon Willems, madelon.willems@ltmedia.nl art-director Jan Luijk vormgeving Christel Giezen, Brigitte van Mierlo, Loek Peters, Levi Visser, Roxanne van Weerden fotografie Loek Peters cover Loek Peters sales en marketing Mandy Mooren, mandy.mooren@ltmedia.nl Susana Mourelle Fernandez, susana.mourelle@ltmedia.nl Mangala Jacobs, mangala.jacobs@ltmedia.nl traffic Dennis Sรถser, traffic@ltmedia.nl, tel. +31 (0)26 3616960 www.jeweline-magazine.nl www.facebook.com/jeweline.magazine

Jewel@Line Out of the Box 2018  

Jewel@Line Out of the Box 2018

Jewel@Line Out of the Box 2018  

Jewel@Line Out of the Box 2018