Page 1

ONLINE MAGAZINE voor de OPTIEKBRANCHE

SILMO SPECIAL


KLIK HIER VOOR EEN VIDEO


SILMO 2017 WAT EEN FEEST! Parijs stond van 6 tot 9 oktober in het teken van de 50ste editie van SILMO. Maar liefst 37.337 bezoekers liepen door de gangen van het Exhibition Center in Villepinte op zoek naar de mooiste, meest trendy, bijzondere, gave, nieuwste brillen, (product)innovaties op het gebied van glas en contactlenzen, winkelinrichting etc. van de in totaal 957 exposanten uit 42 landen. SILMO pluste met deze aantallen maar liefst 10,5% ten opzichte van 2016. Het feest in Grand Palais op zaterdagavond was genieten. Alle Silmo d'Or winnaars: van harte gefeliciteerd! Onze Loes Brussen maakte deel uit van de jury, een erebaan!

Veel leesplezier namens Team Eyeline!

eye@line

3


lucas de staĂŤl

cazal

morel

l.a. eyeworks

markus t

pajuk


SILMO

jf rey anne et valentin

swarovski van marcolin

lafont

xavier garcia william morris


JOS EYEWARE heerlijk om jos baijens, de inspirator achter het merk josÂŽ, bezig te zien op de silmo. zijn positieve energie en humor werken aanstekelijk. dit 100% nederlandse merk is al heel ver met de ontwikkeling van 3d-geprinte brillen. coming soon!

Voor meer info: www.ocbrabant.com

jos baijens en brian kragt


JOHNNY LOCO ONTWERPT ALLES ZELF puur ambacht! Voor meer info: www.johnnyloco.com


amélie morel en ron bouwmans

MOREL Morel Nederland is een 50/50 joint venture tussen de families Morel en Bouwmans. Twee merken van Morel zijn ÖGA met Scandinavische spirit en Marius Morel 1880: de nieuwste technologie op subtiele én vooral authentieke wijze verwerkt.

Voor meer info: www.ocbrabant.com


VESPA GIRLS

Voor meer info: www.enot.nl


MATTTEW IS DESIGNKUNST... én heerlijke ijsjes! Voor meer info: www.matttew.com


ruud panis optiek

saton optiek

copini opticiens


NEDERLANDERS

IN DE WANDELGANGEN

linneweever optiek

briljant optiek

bij roberto optiek


NEDERLAND OP Z'N BEST


frame holland


SILMO 50 JAAR G R A N D P A L A I S D E S C H A M P S - É LY S É E S

KLIK HIER VOOR EEN VIDEO


WINNAARS

SILMO D'OR

Vision (glas) Essilor - Varilux X series

Trend (zonnebril) Grosfilley - Aari Bostroem, Metropolitan

Vision (contactlens) Novacel - Binova IFLEX multifocale sclérale

Design (zonnebril) Veronika Wildgruber - Arthur

Materiaal/apparatuur Nidek - TS-310

Sport SK-X Optical - SK-X Optical Solution

Low Vision Ab Vision - SeeBOOST

Technische innovatie (montuur) Rolf, met Deville

Kids ADCL APlus - Piwatoo 261

Premier Class special price Fleye Copenhagen - Fox

Trend (optisch montuur) Marchon - Chloé Palma CE 2134

Jury Special Price Blackfin - ARC

Design (optisch montuur) LIO - IVM 1048

Speciale prijs voor de 50e verjaardag (via Facebook) Enni Marco


SILMO 50 JAAR G R A N D P A L A I S D E S C H A M P S - É LY S É E S


TOT VOLGEND JAAR! SILMO 2018 28 SEPTEMBER T/M 1 OKTOBER

uitgever LT Media BV hoofdredactie Drs. Loes Brussen, loes.brussen@ltmedia.nl eindredactie Anneke Pastoor, anneke.pastoor@ltmedia.nl webredactie Madelon Willems, madelon.willems@ltmedia.nl Amanda Morina, amanda.morina@ltmedia.nl art-director Jan Luijk vormgeving Christel Giezen, Brigitte van Mierlo, Loek Peters beeld Jan Luijk Gina van Dijk video Tom van Heteren sales en marketing Eric Smid, eric.smid@ltmedia.nl Mandy Mooren, mandy.mooren@ltmedia.nl Mangala Jacobs, mangala.jacobs@ltmedia.nl traffic Dennis Sรถser traffic@ltmedia.nl, tel. +31 (0)26 3616960 www.eyeline-magazine.nl www.facebook.com/eyeline.magazine

Eye@line Silmo 2017  

Eye@line Silmo 2017