Page 1

Šūpoles „Iepazīšanās dārzā” Projekts ar nosaukumu „Netradicionālo kokaugu sugu parka „Iepazīšanās dārzs” pilnveidošana un labiekārtošana” tika realizēts Krimūnās. Idejas autore bija vietējā tautas nama vadītāja Kristīne Vītiņa, realizētāja – pagasta daiļdārzniece Albīne Kokoreviča. Albīne Kokoreviča ekspertiem parādīja gan to, kas izdarīts par bankas atvēlētajiem 200 latiem („Iepazīšanās dārzā” uzstādītas šūpoles), gan aicināja izstaigāt pagasta centru un apskatīt apstādījumu daudzveidību. Par daiļdārznieces pieredzi un izdomas bagātību eksperti bija patiesi pārsteigti. Apskatījuši „Iepazīšanās dārzu” un pastaigājušies pa Laternu ielu, viesi izmantoja iespēju uzkāpt Vēlmju piepildīšanās kokā parkā pie pamatskolas.


Šūpoles „Iepazīšanās dārzā”


Tiltiņš pār Tērveti Projekta „Tērvetes pamatskolas parka labiekārtošana” ietvaros ar bankas 400 latu atbalstu ir atjaunots tiltiņš pār Tērvetes upi. Faktiski tas ir uzstādīts no jauna, gabaliņu tālāk no vecās vietas. Skolēniem, skolotājiem un arī vietējiem iedzīvotājiem – gan kājāmgājējiem, gan riteņbraucējiem - tas ir ļoti nepieciešams, jo caur upes gravu ir īsākais un ērtākais ceļš līdz Tērvetes – Augstkalnes lielceļam, līdz autobusu pieturai. Bankas ekspertiem veikumu rādīja skolas direktore Daina Strapcāne, un patīkami bija secināt, ka šajā gadījumā ļoti attaisnojies klientu kluba nosaukumā ietvertais princips „Mēs paši”. Proti, metāla tilts ir tapis gan ar bankas finansiālo, gan ar kāda kunga materiālo atbalstu (viņš uzdāvināja tilta pamatam nepieciešamās sliedes) un vietējo cilvēku darbu.


Tiltiņš pār Tērveti


Radošam darbam dabā Bēnē ekspertus gaidīja Mūzikas un mākslas skolas direktore Gita Aleksējeva. Klientu klubs bija atvēlējis 200 latus skolas apkārtnes labiekārtošanai, „zaļās klases” izveidei. Interesanti bija redzēt, kā divu gadu laikā pilnveidota skolas teritorija, jo arī 2009. gadā klientu klubs „Mēs paši” atvēlēja līdzekļus šim nolūkam. Toreiz nelielā ēka skolas dārzā bija bez jumta, tikko bija sākts to atjaunot. Šī rudens braucienā tajā izvietotajās izstāžu zālītēs varēja skatīt mākslas skolas audzēkņu un pedagogu darbu ekspozīcijas. Šogad blakus šai ēkai ir izveidota vieta radošam darbam – smilšu un akmens dārzs, kurā skolas audzēkņiem dabā realizēt visdažādās mākslinieciskās ieceres.


RadoĹĄam darbam dabÄ


Radošā darbnīca Dobeles novada bērnu un jauniešu invalīdu biedrības „Laimiņa” biedriem. Bēnē ekspertus gaidīja Mūzikas un mākslas skolas direktore Gita Aleksējeva. Klientu klubs bija atvēlējis 200 latus skolas apkārtnes labiekārtošanai, „zaļās klases” izveidei. Interesanti bija redzēt, kā divu gadu laikā pilnveidota skolas teritorija, jo arī 2009. gadā klientu klubs „Mēs paši” atvēlēja līdzekļus šim nolūkam. Toreiz nelielā ēka skolas dārzā bija bez jumta, tikko bija sākts to atjaunot. Šī rudens braucienā tajā izvietotajās izstāžu zālītēs varēja skatīt mākslas skolas audzēkņu un pedagogu darbu ekspozīcijas. Šogad blakus šai ēkai ir izveidota vieta radošam darbam – smilšu un akmens dārzs, kurā skolas audzēkņiem dabā realizēt visdažādākās mākslinieciskās ieceres.


Radošā darbnīca Dobeles novada bērnu un jauniešu invalīdu biedrības „Laimiņa” biedriem.


Radošā darbnīca Dobeles novada bērnu un jauniešu invalīdu biedrības „Laimiņa” biedriem.

Dobele prezentacija  

Projekts ar nosaukumu „Netradicionālo kokaugu sugu parka „Iepazīšanās dārzs” pilnveidošana un labiekārtošana” tika realizēts Krimūnās. Ideja...