Page 84

JEDYNY W KRAKOWIE ICOONE® LASER

JUŻ W CENTRUM URODY MOSS!

ICOONE® Laser to innowacyjne połączenie masażu podciśnieniowego ze światłem LED i laserem. Jest to rewolucyjny zabieg do modelowania sylwetki oraz walki z wszelkimi oznakami starzenia skóry. Doskonale sprawdza się w redukcji cellulitu, zlokalizowanego tłuszczu, obrzęków, a także w skutecznym ujędrnianiu skóry ciała. NA CZYM POLEGA PRZEŁOMOWA TECHNOLOGIA MODELOWANIA SYLWETKI Z ICOONE® LASER ? Icoone® Laser to opatentowana technologia 3 w 1. Łączy procedury zabiegowe endermologii, technologii laserowej oraz zabiegów z użyciem podczerwieni. W jednej głowicy skumulowane są trzy technologie, które jednocześnie oddziałują na skórę dając optymalne efekty w walce z cellulitem, komórkami tłuszczowymi, obrzękami czy luźną skórą. Laser 915 nm – w naturalny sposób rozkłada komórki tłuszczowe do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych. Światło LED 650 nm – stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, wpływa na przepuszczalność błony komórkowej pozwalając na odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego. Głowice ROBODERM – zapewniają drenujący masaż wykorzystując bezpieczną dla skóry technologię multi- mikrostymulacji, z możliwością sterowania podciśnieniem, rytmiką i kierunkiem pracy rolek w głowicy.

JAK WYGLĄDA PROCEDURA ZABIEGOWA? Zabieg przeprowadzany jest w specjalnym, elastycznym kostiumie. Przy zastosowaniu unikalnych głowic wykonywany jest kompleksowy program pielęgnacyjny, który składa się z dwóch etapów. Pierwszy to 20 minutowy drenaż służący kompleksowej poprawie stanu skóry, po którym następuje „fokus”, czyli docelowa część zabiegu gdzie specjalista skupia się na rozwiązaniu indywidualnego problemu: na przykład modelowaniu pośladków, ujędrnianiu skóry brzucha lub wyszczuplaniu ud. KIEDY POJAWIĄ SIĘ PIERWSZE EFEKTY?

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ICOONE® LASER? Icoone® Laser skierowany jest do wszystkich osób, pragnących szybko, nieinwazyjnie i skutecznie rozwiązać swoje problemy związane z niedoskonałościami sylwetki. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla osób oczekujących modelowania sylwetki, redukcji cellulitu, przed i po zabiegach chirurgicznych, kobiet po porodach, uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport a także żyjących intensywnie i oczekujących regeneracyjnego masażu.

Efektem zabiegów przy użyciu ICOONE® Laser jest stymulacja unaczynienia, uaktywnienie układu limfatycznego i układu krążenia, pobudzenie wymiany międzykomórkowej, rozbicie tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie prawidłowego metabolizmu i wymodelowanie sylwetki. Pierwsze korzystne zmiany widoczne są już po pierwszym zabiegu. Aby jednak osiągnąć spektakularne rezultaty niezbędne jest ukończenie całego cyklu zabiegowego, dobranego wraz ze specjalistą.

Centrum Urody Moss Kraków, ul. Prochowa 9 www.moss.krakow.pl

82

lounge | No 95 | 10 '17  

The PEACE Issue. Wysokiej jakości magazyn lifestyle'owy. Bezcenny. High quality lifestyle magazine. Priceless.

Advertisement