Page 10

fot. Ewa Hajduk

Kobieta w biznesie, czyli jak być asertywnym 22 czerwca odbyło się kolejne z cyklu spotkań „Kobieta w Biznesie”. Tym razem miejscem wydarzenia był salon Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive, przy ul. Zawiłej 3, w Krakowie.

Inicjatorka i gospodyni spotkań Aneta Wątor mówiła o asertywności, jako fundamencie do budowania pozytywnych i długotrwałych relacji w życiu prywatnym i zawodowym. Ponadto przedstawiając najczęstsze błędy komunikacyjne oraz sposoby na ich skuteczna eliminację. Zapraszamy na kolejne spotkania, kolejne już w sierpniu. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.kobietawbiznesie.pl

fot Szymon Polański

Jeszcze przed wakacjami, kobiety biznesu spotkały się, aby skutecznie rozwijać swoje kompetencje i budować wartościową sieć kontaktów.

W ramach debaty na scenie pojawili się Diana Drobniak oraz Michał Grzebyk z agencji ContentHouse, głosząc przekonanie, że „Reklama jest kobietą”. Zaproszone panie mogły się dowiedzieć, dlaczego płeć piękna jest najważniejszą grupą docelową reklam oraz jak skutecznie zawładnąć kobiecym sercem? Ponadto uczestniczki dowiedziały się więcej na temat storytellingu oraz efektywnego wykorzystania tej metody.

Polska premiera najnowszych telewizorów Loewe. Telewizory jako dzieła sztuki Polska premiera najnowszych telewizorów Loewe. Telewizory jako dzieła sztuki. 7 czerwca w Warszawie przy ul. Złotej 44 odbyła się polska premiera nowych telewizorów OLED Loewe. Przepych i prostota: Loewe bild 9 – elegancki jak rzeźba. Fascynująco inne podejście do telewizora.

10

Bodo Sperlein, Dyrektor Kreatywny Loewe z Londynu, to niekonwencjonalny designer. Jego ostatni projekt przenosi telewizor w zupełnie nowy wymiar. Loewe bild 9 OLED powstał wg zasad dzieła sztuki. Made in Germany. Teraz dostępny także w Polsce. Kronach, Bodo Sperlein czerpie z niemieckiej głębi i brytyjskiej lekkości tworząc połączenie wyrafinowania z minimalizmem,

rzemiosła z najnowocześniejszą technologią i obfitości z powściągliwością. Złote lata dwudzieste, dandyzm i art deco są źródłem inspiracji dla telewizora, który emanuje prezencją i lekkością, tak fascynującymi, że zdaje się być dziełem sztuki. Jego niewielka obudowa zawiera najnowocześniejszą technologię – OLED i Dolby Vision™ dla żywych, autentycznych obrazów i eksplozji kolorów przepełnionych szczegółami.

Profile for Lounge

lounge | No 93 | 07-08 '17  

The Orient Issue. Wysokiej jakości magazyn lifestyle'owy. Bezcenny. High quality lifestyle magazine. Priceless.

lounge | No 93 | 07-08 '17  

The Orient Issue. Wysokiej jakości magazyn lifestyle'owy. Bezcenny. High quality lifestyle magazine. Priceless.

Advertisement