Page 85

medycyna estetyczna

A JAKIE ZDANIE NA TEMAT INGERENCJI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ MAJĄ GWIAZDY?

MAJA SABLEWSKA

DODA

„Jeżeli ja stosuję botoks i ktoś mnie o to pyta to ja po prostu mówię, że tak jest. Nie będę ukrywała, że prasuję sobie czoło żelazkiem, bo to bez sensu. Każdy niech będzie kowalem własnego losu i niech decyduje sam za siebie. Jeśli mnie ktoś pyta o coś, to nie ściemniam. Z wielkim szacunkiem podchodzę do kobiet, które przyznały się na przykład do poprawiania biustu. Nie widzę w tym nic złego, jeśli ktoś robi to dla siebie, a nie dla ludzi dookoła”.

„Gdybym na przykład miała wypadek i musiała coś poprawić, to zrobiłabym to w sekundę. Jeśli ktoś ma jakieś niedoskonałości, które mu przeszkadzają, w ogóle nie powinien się zastanawiać. Po co zamartwiać się jakimiś głupimi kompleksami”.

ASTYCZNE

AGNIESZKA SZULIM

„Myślałam, że jak się przyznam, że powiększyłam sobie biust to się wszyscy odczepią, bo przestanie to być tajemnicą i przestanie być atrakcyjne. Ale było wręcz przeciwnie. To jest trochę przerażające, bo gdzieś tam człowiek pracuje ciężko i jest kompletna cisza - trzeba zrobić sobie cycki, żeby się zaczęli tobą interesować”

NATALIA SIWIEC „Robiłam piersi i poprawiałam usta. Jeśli miałam ochotę sobie to zrobić, to to zrobiłam. Namawiam do tego wszystkie kobiety”.

GALA PROMMAC 1 1 marca 2014 Wrocław – Hala Orbita godz.18.00

Początek marca to gwarancja niesamowitych sportowych emocji. PROMMAC organizuje pierwszą galę MMA, która będzie prekursorską na polskim rynku. Dzięki zastosowaniu ogólnoświatowych zasad UFC, widzowie będą mogli uczestniczyć w profesjonalnym widowisku. Najważniejszym wydarzeniem gali będą trzy walki wieczoru z udziałem absolutnych gwiazd MMA. Jedną z nich będzie walka Tomasza Drwala – pierwszego, polskiego zawodnika walczącego w UFC. Ten czołowy krakowski zawodnik zmierzy się z Seanem Stricklandem – najbardziej utytułowanym amerykańskim zawodnikiem młodego pokolenia. W oktagonie znajdą się również Michał Kita, jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej oraz Mariusz Cieśliński, mistrz świata w boksie tajskim debiutujący w formule MMA. Cała gala będzie składała się z dziewięciu walk. Rozpocznie się dwoma przedwalkami z udziałem młodych zawodników, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę. Główna karta walk to cztery starcia w których zobaczymy najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia w Polsce. Mowa o Bartoszu Fabińskim, Szymonie Bajorze, Tomaszu Kondraciuku, Łukaszu Klingerze i Damianie Milewskim, czyli zawodnikach, których potencjał pozwala wymieniać ich w kontekście walk w największej organizacji na świecie, czyli UFC. Więcej informacji o organizacji można znaleźć na stronie www.prommac.pl

O PROMMAC Firma PROMMAC Sp. z o.o. (Professional MMA Challenge) powstała w Krakowie w grudniu 2013 roku. Założycielami są Dalius Kubylis oraz Marek Batko – pasjonaci sportów walki. Jej celem jest promocja, rozwijanie i upowszechnianie MMA jako sportu, w którym liczy się profesjonalizm, zachowania fair play i bezpieczeństwo zawodników. Do czołowych zawodników występujących w barwach PROMMAC należą: Tomasz Drwal, Michał Kita oraz Mariusz Cieśliński. Pozostali to głównie młodzi, ale już znani i utytułowani zawodnicy o ogromnych sportowych ambicjach. ...bo jakość ma znaczenie lounge 83

lounge | No. 58 | luty'14  

The BLACK&WHITE Issue. Wysokiej jakości magazyn lifestyle'owy. Bezcenny. High quality lifestyle magazine. Priceless.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you