Page 80

80

www.lookmagazine.sk

Premiéra: 16. február

MOVIE Premiéra: 23. február

Premiéra: 16.február

MOVIE

Môj týždeň s Marilyn

DRÁMA

Začiatkom leta 1956 vkročila americká herečka Marilyn Monroe prvýkrát na britskú pôdu. Počas svadobnej cesty s manželom Arthurom Millerom, známym americkým dramatikom, prišla Monroe do Anglicka natáčať film Princ a tanečnica. Colin Clark, čerstvý absolvent Oxfordu, mal ambície stať sa filmovým režisérom, ale zatiaľ sa musel uspokojiť s drobnými produkčnými prácami. O štyridsať rokov neskôr spísal vo forme denníka svoje zážitky z tohto natáčania a knihu nazval “Princ, Showgirl a ja”. Lenže jeden týždeň v jeho zápiskoch chýbal. Až po niekoľkých rokoch Clark prezradil prečo.

Bastardi 2

DRÁMA

Druhý diel začína krátko po smrti najväčšieho bastarda Michala Dostála. Michalov otec a dedko sú presvedčení, že učiteľ Majer stál za vraždami všetkých troch žiakov a tak pomstil smrť svojej sestry. Začínajú Majera psychicky deptať a hľadajú dôkazy, rovnako ako aj nový policajný vyšetrovateľ Karas. Ten preberá agendu po zosnulom policajnom vyšetrovateľovi Palečkovi. Karasovi sa okamžite v prípadoch úmrtí “Bastardov” niečo nezdá a začína sa zameriavať na Majera, ktorý je v tejto chvíli už riaditeľom školy.

Cesta na tajomný ostrov

RODINNÝ

V tomto pokračovaní celosvetovo úspešného filmu Cesta do stredu Zeme z roku 2008 nové rodinné dobrodružstvo vo formáte 3D začína tým, že mladý Sean Anderson dostane zakódované tiesňové volanie zo záhadného ostrova, z miest, kde by sa žiadny ostrov nemal nachádzať. Je to miesto, kde sú zvláštne formy života, hory zo zlata, životu nebezpečné sopky a nejedno pozoruhodné tajomstvo. Nový nevlastný otec Hanka nie je schopný syna zadržať a tak sa s ním radšej vydá na spoločnú výpravu. Spoločne s pilotom helikoptéry a jeho krásnou a rozhodnou dcérou, sa vydajú hľadať ostrov, zachrániť opustených obyvateľov a tiež uniknúť seizmickým vlnám, ktoré tlačia ostrov pod vodu, kde by poklady ostrova boli navždy pochované v mori.

M

february 2012 - LOOK magazine  
february 2012 - LOOK magazine  

LOOK magazine 2012 may © Generation C media, s.r.o. Komárno, Slovakia bilingual magazine (hungarian, slovak)

Advertisement