Page 40

40

facebook.com/lookmagazine www.lookmag.sk/tv

Svadobné trendy pre rok 2012 Celý svet sa v rokoch 2010-2012 obracia na istotu a finančnú nenáročnosť. Týmto trendom sa podiaďuje aj svadobná stratégia ľudí po celom svete. Klesajúce výdavky Svadobné trendy v  roku 2012 by sme mohli popísať slovným spojením sociálne zodpovedné. Kým doteraz sa svadby konali ako oslepujúca show a  eľkolepá oslava, krízové obdobie ovplynilo módu i  cítenie ľudí. Tí sa uchyľujú skôr k  istotám a A  to sa samozrejme dotklo aj svadieb. Svadba už nie je tým, čím bývala. Nevesty si pozývajú zlomok hostí, pretože investovať treba niekde inde. Preferujú sa farby istoty a  materiály vytvorené v  harmónii so životným prostredím, šetrne k prostrediu a prírode.

litné. Nevesty sa napríklad rozhodujú pre kytice a výzdobu z lokálnej flóry, vďaka čomu sa nielenže šetrí prostredie a  peňaženka, ale môžu vzniknúť krásne a inovatívne krácie, ako napríklad šípková kytica. Aby ste si mohli povedať, že vaša svadba bola „zelená“, tačí obmeziť používanie jednorazových materiálov, ako sú papier, papierové obrúsky a podobne.

Mnoho párov sa rozhoduje pre spečatenie zväzku mimo kostola, či radnice. A tento rend nielenže pokračuje, ale naberá čoraz viac na popularite. Pokiaľ sa ale nechcete vzdať atmosféry kostola, porozmýšľajte nad následnou recepiou, či oslavou v netradičnom priestoZelená varianta Nejde ani tak o  farbu, ako mate- re. V lete to môže byť záhrada, či riály. Najlacnejšie je vždy lokálne. park, v  prípade horšieho počasia A najlacnejšie neznamená nekva- by ste mohli staviť napríklad na

priestory múzea, alebo galérie. Výzdoba netradičných priestorov je jednoduchšia a menej náročná, ako výzdoba stredoškolskej jedálne. Sprav si sama Je síce pravda, že svadba by mala byť pre nevestu zážitkom, no nikto sa neubráni tomu, aby svojou troškou pomohol. Niet nad pocit dobre vykonanej práce. Začína sa to vlastným spracovaním a  rozposlaním pozvánok, končí participovaním na výzdobe. Je to síce pre nevestu časovo náročné, no takto môže priamo korigovať vzhľad miesta, kde si užije prvé hodiny ako pani. Pre menej zdatné nevesty v tomto smere by mohol učarovať výber svadobného playlistu miesto objednávania DJa, alebo kapely.

february 2012 - LOOK magazine  
february 2012 - LOOK magazine  

LOOK magazine 2012 may © Generation C media, s.r.o. Komárno, Slovakia bilingual magazine (hungarian, slovak)

Advertisement