Page 39

ASJALIK ABIMEES kadakast järjehoidja HIND: 2,50 € + km Erikujunduse võimalused

Eesti meistrite käsitööna kohalikust kadakast valminud järjehoidjaga võib juhtuda, et unustad ennast kadakapuidu lummavat aroomi nautima ja lugemine läheb sootuks meelest. Tänu kadakas sisalduvatele puhastavate ja tugevdavate omadustega eeterlikele õlidele pakub vurr aroomteraapilise elamuse.

Raamat “Meie Eesti” HIND: 15,50 € + km

Kas tead, kes oli Eesti esimene president? Aga kui vana on Eesti, kas vanem kui dinosaurused? Mis on õige Eesti toit? Miks Eesti oma raha ära kadus ja mängurahaks sai? Kas lipp võib öösel lehvida? Miks on Muhu seeliku triibud kollased? Ligi 80-leheküljelises raamatus tutvustatakse erinevaid Eesti paiku, ajalugu, toite ja kombeid. Raamat on valminud Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul!

Helkur lustaka tegelaskujuga HIND: 7,00 € + km

Lõbusa tegelaskujuga helkiv aksessuaar, mis aitab Sind pimedas nähtavaks teha. Pimeduse saabudes lööb helkur särama ning Sina saad särada koos temaga! Eestis disainitud ja käsitööna valminud tegelaskuju looja on illustraator Okeiko. Helkur on valmistatud kvaliteetsest 3M Scotchlite helkurkangast.

Stressisemu “Rebane” HIND: 12,00 € + km

Stressisemu on käsitööna valminud rebasenäoline stressipall, mis mahub mugavalt Sinu peopessa. Võid teda pigistada, masseerida, kallistada või niisama hoida. Ta aitab vähendada pingesolekut ja treenida käelihaseid. Stressisemu on valmistatud villasest riidest ning täidetud pisikeste kergete plastpallikestega. Villane riie on käes mõnusalt pehme, samas tugev ja vastupidav, taludes hästi mängimist ja mudimist.

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

39

Profile for Loodusvägi OÜ

Loodusväe ärikingi kataloog 2019/2020  

Oleme pakkunud ettevõtetele eetiliste ja väärtustest kantud ärikingituste terviklahendusi juba 11 aastat. Igal aastal kogume kokku kodumaist...

Loodusväe ärikingi kataloog 2019/2020  

Oleme pakkunud ettevõtetele eetiliste ja väärtustest kantud ärikingituste terviklahendusi juba 11 aastat. Igal aastal kogume kokku kodumaist...

Advertisement