Page 16

KINKEKOMPLEKT VASTAVALT SINU SOOVIDELE Väekas kingitus täpselt Sinu soovide järgi – vali kingipakki endale sobivad tooted ja seejärel meelepärane pakkelahendus. Kingikarbi õige suuruse aitab määrata karbi kõrvale märgitud toodete arv. Kingikomplekti koguhind sõltub Sinu valikutest. Pakume ka erinevaid personaalseid lahendusi – Sinu soovide ja eelistatud värvidega jõulukaart, ettevõtte sümboolikaga tooteetikett või kinkekarbi vutlar, graveeringuga puitkast ja palju muudki. Täpsema info kõikidest erikujundus- ja lisavõimalustest leiad kataloogi viimastelt lehekülgedelt. Meie usinad päkapikud on rõõmsad, kui saavad Sind aidata! Kui Sul tekkis küsimusi või soovid nõu komplekti koostamisel, siis võta kindlasti ühendust ning leiame koos Sulle sobiva lahenduse.

VÜRTSI JA VÄGE – ALKOHOLIVABA KEELEKASTE • Esmaklassiline glögi • Ehe ja puhas maitse • Valmistatud marjadest pressitud täismahlast, mitte kontsentraadist • 4–8 soojendavat ürti • Keskkonnahoidlik klaaspakend • Kodumaine mahetoode

Mahe jõhvikaglögi (500 ml), alkoholivaba* HIND: 4,30 € + km Erikujunduse võimalused * JOOK ON REGISTREERITUD PANDIPAKENDIS. JOOGI HINNALE LISANDUB PANT.

See talvine jõhvikajook on tõeline tervise turgutaja! Jõhvikal on rahvameditsiinis teada-tuntud külmetushaiguste vastane toime. Soojendavad ja jõudu andvad ürdid joogis on kaneel ja kardemon. Erilise noodi lisavad tüümian ja kadakamari – viimane soodustab seedimist ja puhastab organismi. Ehe vanillikaun lisab joogile luksusliku aroomi. Jõhvikatest pressitud täismahl rõõmustab selle talvejoogi nautijat tõeliselt eheda ja puhta maitsega!

Mahe METSMUSTIKA-MUSTaSÕSTRAGLÖGI (500 ml), alkoholivaba* HIND: 3,30 € + km Erikujunduse võimalused * JOOK ON REGISTREERITUD PANDIPAKENDIS. JOOGI HINNALE LISANDUB PANT.

Mahe metsmustika-mustasõstraglögi on valmistatud 100% looduspuhtast toorainest. Glögi aluspõhjaks on otse marjadest külmpressitud metsmustika ja mustasõstra täismahlad, vesi ja täisroosuhkur. Vürtsi lisavad 8 soojendavat ürti, mis on tuntud oma immuunsust tugevdava, ainevahetust ergutava, verd puhastava ja organismi tasakaalustava väe poolest.

16

Profile for Loodusvägi OÜ

Loodusväe ärikingi kataloog 2019/2020  

Oleme pakkunud ettevõtetele eetiliste ja väärtustest kantud ärikingituste terviklahendusi juba 11 aastat. Igal aastal kogume kokku kodumaist...

Loodusväe ärikingi kataloog 2019/2020  

Oleme pakkunud ettevõtetele eetiliste ja väärtustest kantud ärikingituste terviklahendusi juba 11 aastat. Igal aastal kogume kokku kodumaist...

Advertisement