Page 11

AJA VIHA VÄLJA! HIND: 19,50 € + km

Tume õlu “Siidisuka” (330 ml), ALC. 6,3% VOL */** Vinnutatud maheveiseliha mee ja kadakamarjadega (50 g) Kadakaseep Rhassoul saviga (100 g) Leilivee kotike “Kadakad ja kased” Väike keskkonnasõbralik lainepapist karp ja pakkimine * JOOK ON REGISTREERITUD PANDIPAKENDIS. KOMPLEKTI HINNALE LISANDUB PANT. ** TÄHELEPANU, TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA SINU TERVIST.

Kui õues paugub pakane, siis saunas praksub tuli. Vist ennemuistsest aast see traditsioongi meile tuli. On eit ja taat taas riided maas ja loomadki on soojas. Kui valge vaiba all on aas ja leilivesi ootab. Nüüd pimedalgi õhtul veel saab vihta saunalaval. On mustus maas ning keha puhas, see pühadel me tava. Siis rüüpab taat ja ampsab eit, ei loomadki jää ilma. See õhtu kõigile toob rahu ja kauni sära silma.

KALEVLASTE KANGE RAHVAS HIND: 24,00 € + km

Mahe teraviljabrändi “Handsa” (20 cl), ALC. 63,2% VOL** Mahe gurmeeküüslauk kuninglikus marinaadis (135 g) Vinnutatud maheveiseliha küüslauguga (50 g) Väike keskkonnasõbralik lainepapist karp ja pakkimine ** TÄHELEPANU, TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA SINU TERVIST.

Kord kaugel maal, sel kaugel aal, sai kange sugu algust. Ja üsna peagi pisike seal nägi ilmavalgust. Poiss tugev justkui härg, tal jõudu mehe jagu. Nii arvas rahvas, kes tast rääkis tihti imelugu. Nüüd mees kui mürakas, ta töötab päevad, ööd. Kuid vahel harva ainult peatub, vägisööki sööb. Tal laual küüslauk, tšilli ka – need imerohud, väidab ta. Mis ramm neist tuleb, kes seda tea? Kuid tundub, tervisele igati on hea. Veel sõõmu kangemat ta võtab, Seto traditsiooniks see. Siis ükski vägi haigeks küll seda meest ei tee.

Kontakt: Evelin Beyer +372 607 9168, evelin@loodusvagi.ee, www.loodusvägi.ee

11

Profile for Loodusvägi OÜ

Loodusväe ärikingi kataloog 2019/2020  

Oleme pakkunud ettevõtetele eetiliste ja väärtustest kantud ärikingituste terviklahendusi juba 11 aastat. Igal aastal kogume kokku kodumaist...

Loodusväe ärikingi kataloog 2019/2020  

Oleme pakkunud ettevõtetele eetiliste ja väärtustest kantud ärikingituste terviklahendusi juba 11 aastat. Igal aastal kogume kokku kodumaist...

Advertisement