Page 1

WWW.BELSAGROUP.COM

LONDON DOMINICA


ŞİRKETİMİZ Belsa, menkul kıymetler borsası, maden, vadeli işlemler, döviz ve fark sözleşmesi piyasaları (CFD) da dahil olmak üzere bütün mali ve ticari piyasalarda işlem yapmak için gereken bilgileri, güvenilir bilgi sistemlerini vasıtasıyla ve bu bilgileri yine aynı analistler (Reuters, signal, Bloomberg) tarafından hazırlanan çizelgeler, haberler ve raporlarla destekleyerek müşterilerine sunan bir şirkettir.

Belsa, şirketlere ve bireysel müşterilere finansal piyasada eksiksiz bir danışmanlık hizmeti sunar ve özkaynaklar, değerli metaller, enerji ve vadeli emtia işlemleri üzerinde fark sözleşmeleri ile alım satım yapma olanağını verir.

WWW.BELSAGROUP.COM


HİZMETLER Belsa, uzmanlaşmış finansal bilgi sağlayarak, kişisel ve kurumsal bazda giderek büyüyen bir müşteri tabanına hizmet etmektedir. Görevimiz, müşterilerimize, hangi piyasada olursa olsun, en geniş kapsamlı ve rekabet gücü en yüksek mali ve ticari çözümleri, makas (spread) oranları, mükemmel likidite, daha iyi müşteri hizmetleri ve teknolojik yenilikleri sağlamaktır.

VİZYONUMUZ Müşteri bizim bir numaralı önceliğimizdir. Tam bir şeffaflık ve profesyonellikle, stratejimiz, döviz, maden, vadeli işlemler ve fark sözleşmesi alım satımı ile uğraşanlar için, şirketin çalışmalarını öne çıkaran ve finansal pazarda önde gelen hizmet sağlayıcılardan biri olarak konumlayan yeni bir çevre yaratmaya çalışmaktır. Yönetim biçimimiz, organizasyonumuz, müşterilere yaklaşımımız ve her bir çalışanımızdan, ürünümüzden ve çözümümüzden talep edilen yüksek kalite vizyonumuzdan kaynaklanır. Bu şirketimizin başarısının bir parçasıdır.

WWW.BELSAGROUP.COM


Belsa MÜŞTERİ İÇİN NE YAPAR? Belsa, müşterinin piyasada öngörülen tüm durumlardan kazanç sağlaması için, piyasa eğilim ve tahminlerine dair sabit ve güncellenmiş bilgiye sahip olmak ve bunu müşterinin kullanımına sunmak üzere, uzmanlaşmış bir analist aracılığıyla, herhangi bir finansal piyasayı detaylı bir biçimde araştırıp izleyecektir. Belsa’nun ana faaliyet konusu güncel mali ve ticari piyasalar hakkında en kazançlı işlemler hakkında tavsiyelerde bulunmaktır.

WWW.BELSAGROUP.COM

Belsa group business brief turkish july 2013  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you