Page 1

S İ T E YÖ N E T İ M SİSTEMİ


B I TA R Y

Bitary yazılım müşterilerine işlerini yürütebilecekleri yazılımlar değil işleri kolaylaştıracak, hızlandıracak, müşterilerinin iş yükünü azaltacak ve hatasız çalışma olanağı sağlayan yazılımlar sunar. Bitary yazılımdan alacağınız hizmet genel ihtiyaçlarınızı karşılayan bir paket program değil, işletmenizin işleyişine ayak uyduran, ihtiyaçlarınıza sizin istediğiniz şekilde cevap veren yazılımlar hazırlar. İşletmenizde ihtiyaç duyduğunuz her türlü yazılımı hayalleriniz doğrultusunda sizinle birlikte geliştiriyoruz. Tek sınır hayal gücünüz. Paket programların sizlere sağlayamadığı sektörel ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hayalleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

Sitenizin tüm ihtiyaçlarına uygun, kullanımı kolay, hızlı ve güvenilir bir site yönetim sistemidir. Sitenizin boyutları ve verdiğiniz hizmetlerin kapsamı ne olursa olsun ihtiyaçlarınızın tümünü karşılar ve zamanınızı daha verimli harcamanızı sağlar. Farkını hissedeceksiniz. Binalar büyüdükçe yöneticilik hizmetleri bina sakinleri için zor bir hal almaktadır ve bu durum siteleri veya binaları profesyonel yönetim hizmeti almak zorunda bırakmaktadır. Yöneticilik hizmetleri için yetkilendirilen profesyonel yönetim firmaları ise bu işleri kendi ihtiyaçlarına yönelik yazılımlarla yönetmek zorunda kalmaktadır. Profesyonel Site Yönetimi anlayışının Türkiye pazarında yeni yeni yer edinmesi her geçen günle birlikte yeni ihtiyaçların oluşması bu ürünün geliştirilmesinde itici güç olmuştur. Programın amacı başka bir yazılıma ihtiyaç duymadan tüm yönetim ihtiyaçlarını tek bir yazılım üzerinde birleştirmektir. Bitary Site Yönetim Sistemi mümkün olduğunca az veriyi hızlı bir şekilde hatasız olarak alarak geliştirilebilirliğini sürdürebilmek için veri tabanında maksimum veriyi tutarken kullanıcıdan minimum veri düzenlemesini sağlayarak hatasız çalışan, hızlı raporlama yapabilen ve güvenlir bir site yönetim sistem sistemidir.


B I TA R Y

Sihirbaz Yapısı Karmaşık ve zor işleri minimum hata ile tamamlamak için kullanımı kolaylaştırmak için tasarlanmış sihirbaz ekranlarıyla çalışırsınız. Günlerinizi alacak hesapları birkaç tıklama ile tamamlayarak zamanınızı verimli kullanarak iş yükünüzü hafifletiyoruz. Sihirbaz yapılı formlar sizden minimum veri alır ve sizi yapılacak iş konusunda yönlendirerek gerekli olacak tüm verileri sizi şaşırtacak bir hızda oluşturur.


B I TA R Y

Tanımlama Ekranları -Daire Tipleri -İletişim Bilgisi Tipleri -Kullanıcı Yetkileri -Gider Kalemleri -Gelir Kalemleri -Banka Hesapları -Doğalgaz Birim Fiyatları -Soguk Su Birim Fiyatları -Blok Isı Tanımlamaları -İş Gücü Görev Tanımlamaları -İşçi Tanımlamaları -Ayarlar Planlama -Tahmini Gider Tablosu -Gerçekleşen Giderler -Borçlandırma Ödeme Verileri Kişi Yönetimi Yapılanma -Yerleşim -Kiralık Daireler -Plaka tanımları Borçlandırma -Borçlandırma Sihirbazı -Toplu Borçlandırma -Tekil Borçlandırma -İcra Takibi Hesaplar -Banka, Kasa ve Çek Hesapları -Çek Yönetimi Gelir – Gider -Borçlandırma Ödemesi -Ödeme Havuzu -Giderler -Gelirler -Firma Yönetimi -Gider Ödeme

Görev Yönetimi -Görev Listesi Raporlar -Kişisel Bildirgeler -Giderler Borçlar -Borçlandırmalar -Daire Kalan Borçlar -Bilanço -Kasa Hareket Raporu -Gelir Raporu -Gider Raporu -Denetim Raporu -Borçlandırma Ödeme Dökümü -Açık Fatura Listesi -İşletme Defteri -Borçlu Listesi -Kişi Listesi -Ödeme Raporu -Ödeme Mahsup Raporu -Daire Ödeme Mahsup Raporu -Borçlandırma Kontrol Raporu -Gider Dağılımı -Artı Bakiye Dökümü -Firma Fatura Dökümü -İcra Alacakalrı -Borçlandırma Detaylı Raporu -Tahsilat Raporu -Fatura Dökümü -Toplu Firma Cari Dökümü SMS Paketi Oluşturma -SMS Gönderme Güvenlik ve Yetkilendirme Kullanıcı Yönetimi Yetkilendirme Güncelleme Sistemi


B I TA R Y

Bitary site yönetim sistemi verilerinizi saklamanın ve incelemek istediğiz an istediğiniz kadar detaya girerek incelemenizin en hızlı ve en güvenli yoludur. Kullandığınız tüm ekranlarda gördüğünüz verilerin detaylarına kolayca ulaşırken gereksiz detaylara giimeden sonuca ulaşırsınız. Bitary site yönetim sistemi size yardımcı olması gereken anlarda kullanıcısına sorular sorarak onu yönlendirir. İşleyişin her aşamasında kullanıcıyı hızlı ve hatasız çalışmak için yönlendirir. Bitary site yönetim sistemi güçlü raporlarıyla kontrolü elinizde tutmanıza yardımcı olur. Bitary site yönetim sistemi kontrolünüz altında olan tüm siteleri hiç zorlanmadan aynı anda yönetmenizi sağlar. Kontrolünüzdeki site sayısı ve konut sayısı ne olursa olsun işleri ve işleyişi birkaç tıklama ile ne kadar kolay yönetebileceğinizi görünce şaşıracaksınız.


B I TA R Y

Amacımız Nedir ? Bütçelerinizi kontrolünüz altında tutmak, harcamalarınızı ve nakit akışınızı hatasız yönetmek, konut sahiplerinizi ve konut kullanıcılarınızın memnuniyetlerini yükseltmek, yönetiminiz bünyesinde çalışan idari personel ve teknik kadroyu en verimli şekilde kullanmanızı sağlamak, daha güçlü ve zamanında nakit akışı sağlamak için doğru verilerle doğru zamanda bilgilendirme yapmak, sizi anlamsız verilerden kurtarıp sadece görmek istediğiniz verileri en basit şekilde size sunmak, çalışmanızın hiç bir aşamasında hızınızı kesmemek ve hatta hızınıza hız katmak, yönetimizde ihtiyaç duyduğunuz raporları değil en ufak yardımı dokunabilecek raporlara bile her an ulaşabilmenizi sağlamak, konutlarınıza verdiğiniz her hizmete katkıda bulunmak ve bunları yönetmek, sadece işleyişi sağlamak değil iş yükünüzü azaltmak öncelikli amaçlarımızdır.


B I TA R Y

Güvenlik ve Gizlilik Verileriniz size özeldir ve bu veriler sizin istediğiniz konumda sizin şartlarınızla kullanıcılarınızın kullanımına sunulur. Bitary site yönetim sisteminin tüm fonkiyonları yetkilendirilebilir ekranlar üzerinde gördüğünüz herhangibir veriyi hangi kullanıcının kontrol edeceğini veya görebileceğini sizin kontrolünüze verir. Verilerinizi ve yazılımsal fonksiyonları istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz.


S İ T E YÖ N E T İ M SİSTEMİ Güzeltepe Mahallesi Fuar Sokak 8/1 Çankaya / ANKARA Tel: 0312 440 9876 bitary@bitary.net

fb.com/bitary twitter.com/BitarySoftware www.bitary.net

Bitary  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you