Page 1

LUBLIN 29-30 CZERWCA 2012


Lublin Super Session – będzie w tym roku z pewnością najbardziej widowiskową imprezą rowerową w Polsce. Event już po raz trzeci tradycyjnie odbędzie się w BikeParku Lublin. Zawodnicy zaprezentują się w najbardziej spektakularnych konkurencjach MTB i DIRT.

INFORMACJE I CELE SLOPESTYLE

który w Europie i na Świecie przyciąga na zawody po kilkadziesiąt tysięcy ludzi żądnych najbardziej widowiskowych tricków na najwymyślniejszych drewnianych i ziemnych przeszkodach. Dla podkreślenia emocji finały przeprowadzimy po zmroku, przy sztucznym oświetleniu.

DIRT gdzie perfekcyjnie dopieszczone ziemne przeszkody nie mogą być wymówką dla zaprezentowania oszałamiających tricków

BMX RACING

gdzie zmierzą się tegoroczni olimpijczycy z Londynu z tymi którzy o kwalifikację dopiero się starają. Światowe gwiazdy sceny dirt/slopestyle jak Sam Pilgrim czy Kris Fox zadbają o to by pozostali zawodnicy pokazali tricki nad którymi dopiero pracują by nie pozostać w tyle. Całość na specjalnie zaprojektowanym i przygotowanym do takich właśnie imprez, ogrodzonym 11ha terenie z zapleczem parkingowym. Podzielonym na logiczne, oznakowane sekcje by nawet przypadkowi kibice czuli się jak w domu .

Sam tor to Jedyny w Polsce drewniano-ziemny Slopestyle z 2 liniami wraz z linią ogromnych dirtow; Dirt Park z 4 liniami (około 30 przeszkód), oraz jedyny w Polsce homologowany przez UCI – Miedzynarodową Unię Kolarską - tor do BMX Racing – od Igrzysk w Pekinie 2008 dyscypliny Olimpijskiej. Na dokładkę nie mogło zabraknąć oczywiście modnego w światku rowerowym toru pumptrack oczywiście oświetlonego. Przygotowaniem i utrzymaniem obiektu zajmują się najlepsi riderzy w mieście, m.in. Mistrz Polski w jeździe w skateparku na rowerze mtb. Dokładamy wszelkich starań, by z roku na rok imprezę uczynić ciekawszą i przyciągnąć jeszcze więcej widzów. Więcej startujących zawodników, większa pula nagród, zagraniczne gwiazdy sceny dirt/slopestyle i bmx, koncerty, zawody amatorów, testy sprzętu czy mini targi rowerowe to tylko niektóre sposoby na sukces imprezy. By publiczność mogła poczuć się jak gwiazdy mtb, również dla nich przygotowane są konkursy. Dla zaawansowanych rowerzystów możliwość zmierzenia się z grawitacją w czasie zawodów amatorów na małej, bezpiecznej linii slopestyle. Dla tych którzy chcą posmakować dyscypliny olimpijskiej – wyścigi na torze BMX Racing, dla pozostałych i najmłodszych – zawody na idealnie wyshapowanym pumptracku.

1


ORGANIZATORZY: Lubelski Klub Kolarstwa Górskiego został założony w grudniu 2008 roku przez ludzi działających wcześniej w ramach Sekcji Kolarstwa Górskiego Politechniki Lubelskiej oraz przez przedstawicieli lokalnego środowiska kolarskiego. Klub zrzesza zawodników czterech dyscyplin: cross-country, kolarstwa zjazdowego (downhill), bmx racing oraz fourcross. Jest najprężniej działającą organizacją w województwie lubelskim, o czym świadczą liczne imprezy, której był organizatorem, tj. Lubelski Festiwal Rowerowy, Lublin Off The Track, Lublin Super Session, Mistrzostwa Polski BMX Racing, edycje Pucharu Polski BMX Racing oraz wiele lokalnych wyścigów cross-country.

2


OPIS OBIEKTU: TOR BMX RACING BMX Racing jest w tej chwili bardzo dynamicznie rozwijającą się dyscypliną kolarstwa. Od roku 2008 weszła w skład Igrzysk Olimpijskich. W tym roku, w Londynie będziemy tam już mieli swoich przedstawicieli. Tor przygotowany jest z myślą o zawodach najwyższej rangi, zaprojektowany zgodnie z zasadami i wymogami Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI). Obiekt został przygotowany z myślą zarówno o zawodnikach elity, jak i pozostałych kategorii. Jest trudny technicznie, opcjonalne możliwości przejazdu, a przy tym jest bezpieczny.

TOR SLOPESTYLE Slopestyle od kilku lat bije rekordy popularności. Powstanie FMBA składającego się z zawodników promujących ten arcywidowiskowy sport jeszcze przyspieszyło rozwój tej najbardziej widowiskowej dyscypliny. Na zawodach w Austriackim Leogang, niemieckim Winterberg, Norweskim Hafjell czy francuskim Chatel czy wreszcie kanadyjskim Whistler kilkadziesiąt tysięcy ludzi przychodzi obejrzeć najbardziej spektakularne tricki na rowerach mtb.

TOR DIRT Dirt jest dyscypliną charakteryzującą największą popularność wśród zawodników z banalnej przyczyny – „względna łatwość" usypywania ziemnych przeszkód we własnym zakresie czyni go bardziej dostępnym dla młodych Riderów, niż wymagający ogromnych konstrukcji slopestyle. W każdym mieście, miasteczku czy nawet wsi, jeśli dobrze się rozejrzymy znajdziemy charakterystyczne konstrukcje ziemne, na których doskonali swe umiejętności spora grupa riderów.

3


WSPÓŁPRACA

Lublin Super Session, to jedyna impreza tego typu w Polsce. Zawody, skupiające trzy niezwykle widowskowe dyscypliny, których już samo oglądanie powoduje przyspieszone bicie serca i skoki adrenaliny. Stwarza to Państwu niezwykłą okazję, do zaprezentowania wizerunku swojej firmy w wyjątkowej atmosferze i otoczeniu, co z pewnością nie ujdzie uwadze wielu widzów, którzy zjawią się, by oglądać zmagania najlepszych zawodników Polski i Europy. Warto wspomnieć, że widownia, skupia głównie młode osoby z grupy wiekowej 15-30 lat, jednak dzięki atrakcyjnemu położeniu obiektu – przy głownej rekreacyjnej ścieżce rowerowej, nieopodal Zalewu Zemborzyckiego – sprawia że trafiają tu starsi widzowie i całe rodziny. Naszym stałym partnerem od dwóch jest marka grupy Emperia - Stokrotka oraz firma Peugeot Proponujemy Państwu ofertę współpracy, która opiera się na pakietach partnerskich.

PUNKT A OBEJMUJE: UMIESZCZENIE LOGA PARTNERA NA: - Oficjalnej stronie imprezy Lublin SuperSession www.lublinsupersession.pl, z możliwością odsyłania na stronę partnera po kliknięciu na jego logo. - Oficjalnym profilu Lublin Super Session na portalu społecznościowym facebook.com, - Plakatach w formacie B1 100x70cm, wśród innych sponsorów w dolnej bądź bocznej części plakatu. Ilość plakatów 600-1000 sztuk., - Ulotkach promocyjnych, które będą rozdawane podczas wszelkich eventów promocyjnych poprzedzających imprezę, np. podczas pokazu filmów rowerowych, na specjalnie ustawionym, tematycznym stoisku w centrum handlowym, - Dodatkowo, ulotki z terminarzem i mapką będą rozdawane widzom podczas całego czasu trwania imprezy, - Wielokrotne podawanie informacji przez spikera prowadzącego zawody, o wsparciu imprezy/fundowaniu nagród przez Państwa firmę.

PUNKT B OBEJMUJE: - Umieszczenie loga sponsora na koszulkach obsługi imprezy i toru oraz na koszulkach rozdawanych w czasie działań promocyjnych, tj. losowania, konkursy itp., -Wymienienie sponsora wśród partnerów podczas reklam radiowych, a także umieszczenie loga sponsora na filmie promującym zawody. Który będzie powszechnie dostępny w internecie, a także w trakcie pokazu filmów rowerowych, który odbedzie się w maju. - Umieszczenie banerów, flag sponsora na terenach kategorii II (tj. pumptrack, parkingi, niektóre skocznie dirt, 2 i 3 prosta BMX Racing)

PUNKT C OBEJMUJE: -Możliwość umieszczenia banerów reklamowych, flag, dmuchanych bram na terenie bike parku w miejscach kategorii I: Obydwie linie slopestyle (w tym najwyższy punkt bike parku, konstrukcja drewniana około 8 metrów wysokości), linia DIRT (konstrukcja podobna do poprzedniej + flagi, banery a największych skoczniach), nasyp startowy toru BMX racing oraz na linii PRO-LINE toru (2 największe skocznie) i miejsce na pasie „frontowym” toru, wzdłuż pierwszej prostej znajdującej się najbliżej widzów. - Umieszczenie banerów reklamowych na ogrodzeniu bike parku od strony ulicy Janowskiej - Umieszczenie banerów na rozłożonej scenie, na której odbywać się będą koncerty/dj itp. - Możliwość rozstawienia stoiska promującego swoją firmę w specjalnie przeznaczonym do tego sektorze bike parku - Możliwość wręczenia nagród przez przedstawiciela firmy w poszczególnych dyscyplinach

PUNKT D OBEJMUJE: - Włączenia nazwy oraz loga sponsora do nazwy zawodów „Lublin Super Session 2012”

4


PAKIETY MARKETINGOWE

5

PAKIET DIAMENTOWY

PAKIET ZŁOTY

Zestaw świadczeń z punktów A+B+C+D Wartość świadczenia 8 000 zł

Zestaw świadczeń z punktów A+B+C Wartość świadczenia 6 000 zł

PAKIET SREBRNY

PAKIET BR ZOWY

Zestaw świadczeń z punktów A+B Wartość świadczenia 3 000 zł

Zestaw świadczeń z punktów A Wartość świadczenia 1 500 zł


KONTAKT

www.lublinsupersession.pl

Biuro

+81 524 13 97

Jakub Kozłowski

email: jakub.kozlowski@lkkg.pl

+48 604 900 687 Wojciech Cios

email: wojciech.cios@lkkg.pl

+48 600 990 212


INFORMACJE OGÓLNE

DATA: 29/30 CZERWCA Lublin Bike Park ul. Janowska 56

29 CZERWCA

30 CZERWCA

godz. 16.00 - prezentacja oraz testy sprzętu rowerowego godz. 17.00 - oficjalne treningi dirt, slope i racing

godzi 12.00 - oficjalne otwarcie przez prezesa OZKol oraz prezydenta miasta Lublin godzi 13.30 - eliminacje Dirt godzi 14.30 - eliminacje 1# PP Bmx Racing godzi 16.30 - final Bmx Racing godzi 18.00 - finał Dirt godzi 19.00 - eliminacje Slopestyle godzi 20.30 - koncert godzi 21.30 - finał slopestyle godzi 22.30 - wręczenie nagród godzi 22.30 - BikePark party

MULTIMEDIA I KREACJA

oferta marketingowa LublinSuperSession  

BikePark Lublin 29-30.06.2012

Advertisement