Page 1

INGA ZAŽECKAITĖ GROŽIO IR SVEIKATOS TERAPEUTĖ

GROŽIO LOFTAS


Tu suprask, kad gyvenimas myli Tave tiek, kiek tu pats leidiesi į iššūkius, drąsiai keiti aplinką, tobulėji ir turi laiko sau. Plačia duotybe pripildai save, gyveni atviras ir laisvas.


TRUMPAI APIE MANE 20 metų dirbu kosmetologe 5 metus praktikuoju energetinę osteopatiją, bei kūno psichoterapiją

Mokiausi iš geriausių : Psichologo Vitalij Bogdanovič Psichotera peutės Ksenijos Bespalovos Osteopato Vladimir Glamazda

Energetinių masažų, bei veido plastikos be injekcijų ir chirurgijos mokiausi Romoje - pas Pocenkovą Bioenergetinio veido modeliavimo pas Pelevin.

Pradėjau praktikuoti ciguną - labai seną kinų sveikatingumo ir psichotreningo meną, kai pratimai derinami su kvėpavimu, vaizduote ir vaizdiniais.


KODĖL? Visuomet dirbau nuoširdžiai ir siekiau geriausių rezultatų, rūpėjo žmogus ir jo norai. Po 10 metų darbo tai nebeteikė tiek džiaugsmo, nes suvokiau, kad tvarkant išvaizdą ne viską lemia kosmetika ir procedūros.


ASMENINĖ PATIRTIS DAUG ŽMONIŲ SKUNDŽIASI NEMIGA, NUOVARGIU IR BEDŽIAUGSMIAIS GYVENIMO ETAPAIS.

- Po dukros gimimo pati tai patyriau ir pradėjau domėtis giliau. Vilniuje, kūno psichoterapeutė Rasa Mažonienė padėjo suvokti jautraus kūno mechanizmą - tai, kaip jame nuo vaikystės kaupiasi neišgyventos emocijos. Tai blokuoja mūsų potencialą ir tikrus norus.


Pagaliau... ...galiu atsiskleisti ir duoti žmonėms žinių, kurios atrakina duris į laimę ir gerą jų savijautą. Išgryninus save, atradau savo pašaukimą. Ir dabar galiu pasidžiaugti mane tenkinančiais rezultatais. Ir oda žmogaus švyti ir akys laimingos. Motyvuoju žmones, atlieku kosmetines procedūras, masažais atpalaiduoju susikaupusius blokus, atstatau vidinę harmoniją, ramybę.


RAMYBĖS JAUSMO PASIILGĘS ŽMOGUS TOJE BŪSENOJE IR NORI IŠLIKTI. DĖL SAVO LAIMĖS JIS KEIČIA GYVENIMĄ, PRIIMA SPRENDIMUS POKYČIAMS.


KUO DŽIAUGIUOSI? Labai svarbus momentas- kai žmogui sunku teisingai suformuluoti savo norą, tikslus ar išvis neatpažįsta svajonių- duodu namų darbus savianalizei nuo visai mažų dalykų. Praktikoje džiaugiuosi savo klientais, iš kurių, šiai dienai viena yra numetusi 10kg. antsvorio, klientas pakeitęs darbą ir negatyvią aplinką… Didžiausias džiaugsmas - matyti spindinčias žmogaus padėkos akis, kas yra jų pačių nuopelnas! O aš- įrankis atvedęs juos į jų pačių laimę.


Taip pat sulaukiu konsultacijų dėl artimųjų bei vaikų. Dažnai tenka atlikti energetinius masažus vaikams, kad geriau miegotų, atsikratytų baimių ir pertemptų minčių srauto nuo mokslo ar aplinkos šurmulio. Dirbant su mikčiojančiais vaikais pastebiu, kad labai svarbu kalbėtis apie emocijas ir išgryninti savo pašaukimą. Taip pat ir mums suaugusiems turint tikslus ir einant jų link užplūsta energijos srautai. O ar žinote ko trokštate?


Veidas - tavo vidinis žemėlapis

Ateik! Kartu leisimės į tyrinėjimus:)


LAUKIU TAVĘS IR APKABINU -Inga - Inga

Apie 1  
Apie 1  
Advertisement