Issuu on Google+

D E T

D A N S K E

S P E J D E R K O R P S

Waingunga-Stammen, Viborg Udvalg under bestyrelsen 2008:

Gårdstyrelsen Poulholm: Jan Vestergaard

Virksundvej 120 86 64 40 58 Knudby, 8831 Løgstrup 50 53 59 88

jv@fibermail.dk

Miniassistent

Kirsten Bjerregaard

Karsevej 11 8800 Viborg

kbjerregaard@post.tele.dk

Minileder

5xthomassen@adslhome.dk

Formand Forældre

86 61 52 01 30 28 52 01

Kjeld Thomassen

Hytteudvalg: Erik Liseborg

Ålekrogen 11 8800 Viborg

87 25 06 05

lerik@liseborg.net

Gruppeleder

Jens Grønbæk Eriksen

Egeskovvej 24 Hald Ege, 8800 Viborg

86 63 74 24 21 71 23 07

jgr@niras.dk

Forældrerepræsentant

86 61 51 57 29 80 89 22

evalynggaard@privat.dk

Forældrerepræsentant

Informations- og PR-udvalg: Eva Lynggaard

Fredensgade 39 8800 Viborg

Jan Vestergaard

Virksundvej 120 86 64 40 58 Knudby, 8831 Løgstrup 50 53 59 88

jvestergaard@vip.cybercity.dk

Miniassistent

Jill Kristiansen

Bronzehøj 13 8800 Viborg

86 60 14 16 23 67 07 05

jill.kristiansen@jubii.dk

Mikroleder

Martin Drejer Andersen

Søndersøvej 48 8800 Viborg

86 61 08 20

drejerandersen@hotmail.com

Ung i bestyrelsen

drejerandersen@mail.dk

Kasserer Forældrerepræsentant

Spildopmagerudvalg - Tøj: Helle Drejer Andersen

Søndersøvej 48 8800 Viborg

86 61 08 20

Jytte Busk

Løvstikkevej 6 8800 Viborg

86 61 50 21

Lisbeth Andreasen

Kornmarken 34 8800 Viborg

86 61 14 23

Lissy Buksti

Ribisvej 11 8800 Viborg

86 62 91 04

Rev. 14. maj 2008


D E T

D A N S K E

S P E J D E R K O R P S Waingunga-Stammen, Viborg

Spildopmagerudvalg - Kørsel: Lars Jønsson

Gertsvej 5 8800 Viborg

86 61 08 18

Ønsker at stoppe som kørselsleder

Spildopmagerudvalg - Spejdere: Ole Fusager

Vibevej 7 8800 Viborg

86 62 17 13 21 78 56 44

vibevej7@get2net.dk

Tropsassistent

Martin Drejer Andersen

Søndersøvej 48 8800 Viborg

86 61 08 20

drejerandersen@hotmail.com

Ung i bestyrelsen

Rengøring Poulholm: Kirsten Aarup Andersen

Lupinmarken 101 8800 Viborg

86 62 26 79 20 22 26 79

kaa@vibing.dk

Forældrerepræsentant

Bodil Fusager

Vibevej 7 8800 Viborg

86 62 17 13 20 35 08 29

vibevej7@get2net.dk

Tropsassistent

Side 2 af 2


http://www.waingunga-stammen.dk/User_files/a79217db72943f842dadf7b28d431648