Page 1

L Lo design


8.saraksts

Dzimšanas gads1980. Izglītība: 2006. gadā iegūts maģistra grāds vadībzinātnē, ar specializāciju informācijas tehnoloģijās; 2010.gadā iegūts profesionālais bakalaura grāds jurisprudencē. Šobrīd turpinu studijas maģistrantūrā, lai iegūtu arī jurista kvalifikāciju. Darba pieredze bijusi gan valsts pārvaldē, gan privātās struktūrās. Politiskā pieredze: Partijā Visu Latvijai! iestājos 2006.gadā, kad tā tika izveidota. Esmu piedalījies vairākās publiskās akcijās, no kurām zināmākā ir 2007.gada 8.februāra protests pret Abrenes atdošanu Krievijai. Galvenā motivācija, kādēļ iesaistījos politiskā organizācijā bija bažas par Latvijas valsts un latviešu tautas drūmo nākotni. Kādēļ pieņemt mani darbā - balsot par mani? Ar Jūsu pilnvarojumu turpinātu darboties kopīga mērķa vārdā – kura piepildījums nozīmētu latviska, taisnīga un droša Latvija, kurā valda labklājība!

Kandidāts Nr.14. Rīgas vēlēšanu apgabalā

Arnis Puksts Šajās dienās, kad no visām pusēm vizuālā, audio un video formātā mums virsū tiek gāzta informācijas gūzma par to, cik kurš ir labs un kas tik viss netiks darīts pēc vēlēšanām, aicinu saglabāt skaidru prātu, atcerēties katra solīto un izdarīto pagātnē un ticēt: sapnis par Latviju ir dzīvs – un tikai no mums visiem ir atkarīgs, vai tas kļūs par īstenību!

Kandidēju, jo vēlos: panākt taisnīgu nodokļu politiku, tajā skaitā, progresīvo iedzīvotāju ienākumu nodokli panākt, ka ikviens politisks lēmums, pirms tā pieņemšanas, tiek izvērtēts un analizēts caur latviešu tautas un Latvijas interešu prizmu, un lēmumi, kas jebkādā veidā kaitē latviešu tautas interesēm, tiek attiecīgi koriģēti panākt garantijas no Eiropas Savienības, par to, ka Latvijai nekādā formā un veidā netiks uzspiesta obligāta trešo valstu imigrantu uzņemšana panākt, lai labas demogrāfiskās politikas rezultātā dzimstība pārsniedz mirstību jau 2013.gadā – panākt dzīvības uzvaru pār nāvi panākt, lai taisnīgums un godīgums ir politikas neatņemama sastāvdaļa Līdz vēlēšanām, katru darba dienu no plkst. 17:00 līdz 19:00, Rīgā, Elizabetes 65-11, darbojas Atvērtais birojs - esiet laipni aicināti!

http://www.visulatvijaidodu.lv Patiesā cieņā, ar sirdspukstiem par Latviju - A.Puksts Saziņai un papildus informācijai: epasts arnis.puksts@gmail.com


8.saraksts Jūsu iespējamie darbinieki - Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīgas vēlēšanu apgabala kandidāti Jūs aicina uz tikšanos – šī gada 14.septembrī plkst. 18:00 Kara muzejā jeb tā sauktajā „Pulvertornī”, kas atrodas Rīgā, Smilšu ielā 20.

http://www.visulatvijaidodu.lv

Līdz vēlēšanām, katru darba dienu no plkst. 17:00 līdz 19:00, Rīgā, Elizabetes 65-11, darbojas Atvērtais birojs - esiet laipni aicināti!

Politisko reklāmu apmaksā Arnis Puksts


LiLo design  

my artworks

LiLo design  

my artworks

Advertisement