Issuu on Google+

Camping Auf Kengert Kengert L 7633 Larochette/Medernach Tel. 837186 / mail:info@kengert.lu www.kengert.lu

Camping Um Gritt Buurschtermillen 8 L 9164 Bourscheid-Moulin Tel. 990449 / mail:gritt@camp.lu http://gritt.camp.lu/

Camping Birkelt Birkelt, 1 L 7633 Larochette Tel. 879040 / mail:info@ camping-birkelt.lu www.camping-birkelt.lu

Camping du Moulin Buurschtermillen L 9164 Bourscheid-Moulin Tel. 990331 / mail:moulin@camp.lu http://moulin.camp.lu/

Camping Val d’Or Um Gaertchen 2 L 9747 Enscherange Tel. 920691 / mail:valdor@pt.lu www.valdor.lu

Camping Officiel Echternach 5, route de Diekirch L 6430 Echternach Tel. 720272 / mail:info@camping-echternach.lu www.camping-echternach.lu

Camping Berkel Op der Millen 5, L 9637 Bockholtz-Moulin Tel. 839054 / mail:camping-berkel@tango.lu www.campingberkel.com

Camping Nommerlayen rue Nommerlayen L 7465 Nommern Tel. 878078 / mail:nommerlayen@vo.lu www.nommerlayen-ec.lu

Camping Fuussekaul 4, Fuussekaul L 9156 Heiderscheid Tel. 26 88 88-1 / mail:info@fuussekaul.lu www.fuussekaul.lu

Camping de la Sûre route de Gilsdorf L 9234 Diekirch Tel. 80 94 25 / mail:tourisme@diekirch.lu www.diekirch.lu

Camping Bissen 1, Kiirchewee L 9659 Heiderscheidergrund Tel. 839004 / mail:info@camping-bissen.lu www.camping-bissen.lu

Camping Kalkesdelt 22, rue du Camping L 9022 Ettelbrück Tel. 812185 / mail:kalkesdelt@ettelbruck-info.lu www.ettelbruck-info.lu

Camping Kautenbach An der Weierbaach L 9663 Kautenbach Tel. 950303 / mail:info@campingkautenbach.lu www.campingkautenbach.lu

Camping Woltzdal Maison 12 L 9974 Maulusmühle Tel. 998938 / mail:info@woltzdal-camping.lu www.camping-woltzdal.com

Camping Steinfort 72, rte de Luxembourg L 8440 Steinfort Tel. 398827 / mail:CampStei@pt.lu www.camping-steinfort.lu

Camping Bleesbruck 1, Bleesbruck L 9359 Bleesbruck (Diekirch) Tel. 80 31 34 / mail:info@camping-bleesbruck.lu www.camping-bleesbruck.lu

kamperen in Luxemburg houdt je jong !

adressen portretten campings “Onze Zilveren Generatie”

39


Magazine Onze Zilveren Kampeergeneratie laatste pagina