Page 1

Gundega Berģe, Atmosties kopā ar pavasari! Brīdis, kad dienas un nakts garumi ir vienādi, divas reizes gadā iezīmē robežšķirtni dabā jauna posma sākumam un iepriekšējā noslēgumam. Šogad, kad pavasara iestāšanos laiks atnesa 20. martā pulksten 5:14 no rīta, šis brīdis ikdienas steigā varbūt aizslīdējis pārāk ātri, nepaspējot mums atgādināt, ka šis ir dabas atmošanās, ziedu plaukšanas un gājputnu atlidošanas laiks. Atmostamies arī mēs kā dabas daļa (un varbūt pamanām kādu jaunu, ziemas atstātā noguruma, krunciņu savā sejā), lai no jauna sāktu uztvert apkārtnes bioenerģētikās pārmaiņas un atbildētu tām ar to pašu. Šajā brīdī mēs iespējams atkal tiekam mudināti paraudzīties uz sevi jaunām acīm un droši vien vēlamies būt ne tikai pārmaiņu liecinieki, bet arī daļa no tām, tādēļ šis iespējams būtu viens no labākajiem brīžiem, lai sakārtotu un attīrītu sevi, savu ķermeni un dotu vietu pārmaiņu ienākšanai!

Unikāla, pilnīgās dabas daļa ir Eliēr – peloīdi – augsti organiskas dūņas, kas miljonu gadu laikā, veidojoties no pirmatnējās floras un faunas, akumulēja sevī ekoloģiski tīras vides informācijas arhetipu un enerģiju, lai šodien, apvienojumā ar mūsdienu zinātnes virzības iespējām, ļautu mums saņemt iespēju izmantot to vērtību. Eliēr organisma šūnu attīrošā, atjaunojošā, stiprinošā iedarbība slēpjas vairāk kā 800 (sākot ar mikroelementiem un beidzot ar bioloģiski aktīvām vielām), to sastāvā esošo, aktīvo substanču sinerģiskā iedarbībā uz organismu. Pavasarī, kad organisma šūnu attīrīšanās un atjaunošanās funkcijas nepieciešams katalizēt, Eliēr spēj sniegt iespēju tam notikt.

Ziemas laikā mums ir ierobežota iespēja saņemt dabīgus, mikro un makroelementu saturošus pārtikas produktus, kā arī, ne vienmēr varam būt droši par veikalā nopērkamās pārtikas dabīgu izcelsmi, ko nosaka pēdējos 40 gados notikušo pārtikas ražošanas izmaiņu izteiktība vairāk kā pēdējos 4000 gados kopā. Iepriekš minētais un citi faktori, pavasarī bieži nosaka organisma hipovitaminozes, ādas noguruma, toksīnu uzkrāšanās attīstību, kā arī mazkustība un tās izsauktā samazinātā asins un limfas rite, un no tā izrietošā celulīta problēmas attīstība, ir aspekti, kuru risināšanai ir būtiska nozīme tālākā organisma veselības un skaistuma saglabāšanā.

BDK Laboratory kosmetoloģes Gundegas Berģes padomi  
BDK Laboratory kosmetoloģes Gundegas Berģes padomi  

BDK Laboratory kosmetoloģes Gundegas Berģes padomi

Advertisement