Page 1

Культура №1, грудень 2012

НОВИЙ РІК

В УКРАЇНІ Кілька цікавих варіантів, куди поїхати на зимові свята

ЄВГЕН ЯКШИН «Я не хочу, щоб усі думали, що я лаюся»

МАКС КІДРУК Молодий першопроходець української літератури

ЩО ВДЯГНУТИ НА

НОВИЙ РІК Як підібрати ідеальний образ для зустрічі року Змії

1


№1, грудень 2012

2

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net

Культура


Культура

3


Зміст

№1, грудень 2012

ЗМІСТ

6

ТУРИЗМ

НОВИЙ РІК В УКРАЇНІ

18

КУЛЬТУРА

25

МИСТЕЦТВО

28

НI-TECH

НАЙКРАЩЕ  НАЙКРАЩИМ!

Кілька цікавих варіантів, куди поїхати на зимові свята

9

ТУРИЗМ

НОВОРІЧНІ ДЗВОНИ Найдивовижніші звичаї щодо святкування Нового року з усього світу

11

Шнобелівска премія

СПОРТ

SALSA! SALSA! SALSA!

30

ГУМОР

36

ОСОБИСТОСТІ

ДУМКИ ЛОСЯ МАКС КІДРУК: Молодий першопроходець української літератури

10 ПОРАД

МАСКИ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

ОБІГРІВАЧІ

32

КРАСА. ЗДОРОВ’Я

КРАСА. ЗДОРОВ’Я

НI-TECH

Як саме вибрати найкращий?

Як змінити життя на краще

15

IG NOBEL PRIZE

ПЕРЕМОГА НАД СОБОЮ

Клубна латина в Черкасах

14

Я НЕ ХОЧУ, ЩОБ УСІ ДУМАЛИ, ЩО Я ЛАЮСЯ ЄВГЕН ЯКШИН

СПОРТ

Спортивне тіло — це не тільки здорове тіло, але й модна частина нашого життя

12

Рось-фм

39

БЛАГОДІЙНІСТЬ

ТИ МОЖЕШ ДОПОМОГТИ Івченко Альона

Передноворічне спасіння

16

МОДА. ОДЯГ. АКСЕСУАРИ

ЩО ВДЯГНУТИ НА НОВИЙ РІК  2013

40

Як підібрати ідеальний образ для зустрічі року Змії

Директор проекту: ФОП Васенко О.М. Відповідальний за випуск: Настя Закопайло Відділ реклами: Олександр Чорновол Верстка, ілюстрації: Настя Закопайло Коректор: Марина Савісько Менеджер із реклами: Ірина Діхтяр Автори: Настя Закопайло, Олександр Васенко, Михайло Кисляков, Юлія Тюріна, Анна Корж, Анна Жильникова, Микола Дубовий, Ксенія Марченко, Ігор Герасименко, Сашко Сівченко

4

КУЛЬТУРА

ЩО ПОДАРУВАТИ НА НОВИЙ РІК? Допомога від редакції у виборі подарунків

Наклад: 5000 примірників Друк: ФОП Третяков О.М.

Журнал виходить щомісяця і розповсюджується безкоштовно. Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів. Точка зору авторів та героїв публікацій може не співпадати з думкою редакції.

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net


Реклама

5


№1, грудень 2012

НОВИЙ РІК В УКРАЇНІ Кілька цікавих варіантів, куди поїхати на зимові свята Якщо вам набридло святкувати Новий рік у колі друзів і новорічні посиденькі під ялинкою, під бій курантів і з тарілкою олів’є не для вас, тоді наша редакція приготувала для вас кілька незвичних варіантів того, як і де можна зустріти Новий рік, не виїжджаючи з країни. Вперед до незвичного! Хоча хтозна, можливо, серед наших читачів є ті, для кого і ці варіанти є буденними!

1.

Печери Тернополя: найдивніші гіпсові печери світу

Новий рік в Україні — святкуємо глибоко під землею. Ідеальним місцем такої зустрічі Нового року стане печера Млинки. Вечерю, яку вам доведеться протягнути на своїй спині не один кілометр, пробираючись звивистими печерами, стане по-справжньому святковою і незабутньою. Печера Млинки — горизонтальна гіпсова печера лабіринтового типу, знаходиться в Тернопільській області і є однією з найкрасивіших гіпсових печер в Україні. Загальна довжина ходів сягає майже 45 км. Температура в печері і взимку, і влітку завжди постійна, приблизно 9-10 градусів, так що сильне замерзання вам не загрожує.

6

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net


Туризм

2.

Святкуємо на Говерлі

4.

Царське святкування в замку

Зустрічаємо Новий рік в Україні в зимових черевиках, з прекрасними видами і на висоті Якщо хочете на Новий рік в Україні відчути 2061 м — на найвищій точці України — горі себе королем, то вам пряма дорога у Львівську Говерлі. Це свого роду досить екстремальна область в Олеський замок. Знаходиться замок у поїздка на Новий рік. селищі Олесько в 74 км від Львова. Такі святкування під силу кожній здоровій Тут можна відсвяткувати Новий рік дійсно людині. А якщо вам ще й пощастить з погодою, «по-царськи». Уявіть собі, що ви зустрінете це то Новий рік 2013 вдасться на славу. Крім того, свято у замку, який повністю зберіг інтер’єри за хороших погодних умов Новий рік в Україні 300-400-річної давності. таким чином святкують сотні людей. Новий рік вам запропонують зустріГоловне завдання — потрати у підвалі замку — ресторані пити сюди у гарну погоду. Щоб «Гридниця». ідеально відсвяткувати Новий , Деякі зали під масивними Е Т АЙ ТЕ, рік в Україні, крім пляшки Т колонами оформлені так само, Я ’ шампанського, обов’язково приПАМВНЕ НЕ ТЕ як і сотні років тому. Атмосфера Е хопіть зручне взуття і теплі майже така, що панувала в ГОЛО ЗУСТРІН , рукавиці. ВИ ИЙ РІК покоях у добу Середньовіччя. Е Д Святкувати Новий рік на Ви можете зустріти Новий рік НОВ ВНЕ  Говерлі починають вже 31 ЛО КИМ у компанії друзів (10-15 осіб) у О Г грудня. Підйом на вершину спеціальній мисливській залі. ЯК І З починається вранці і закінчується Під редакцією LIKE IT близько шостої години. Якщо буде гарна погода, вам пощастить піднятися на Говерлу за 4-5 годин.

3.

Бенкет в астрономічній обсерваторії

«Мені б у небо» — так красиво називається фільм Джейсона Райтмана. Новий рік у небі зустріти не кожен захоче, проте бути близько до неба, як ніколи, таки вдасться. Уже кілька років поспіль Новий рік можна зустріти у Кримській астрофізичній обсерваторії (КрАО). Знаходиться вона на висоті 600 м у селищі Науковий. Це місце ідеально підходить для зустрічі новорічних свят в Україні. Тут можна влаштувати пікнік на природі. В обсерваторії спеціально насадили красивий ліс із вічнозеленими смереками.

7


№1, грудень 2012

8

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net

Культура


Туризм

НОВОРІЧНІ ДЗВОНИ Найдивовижніші звичаї щодо святкування Нового року з усього світу! Новий рік — найочікуваніше свято у кожній домівці. Усі ми знайомі з нашими традиціями щодо святкування цього дня. Та в цій статті ми пропонуємо вам ознайомитися з деякими відмінностями святкування Нового року також і в інших країнах світу. У Еквадорі, наприклад, прийнято бігати з 108 ударів дзвону сповіщають про прихід валізою або великою сумкою в руці навколо Нового року в Японію. За давнім повір’ям, будинку, поки годинник б’є 12 разів. кожен удар дзвону «убиває» один із людських Бразилія. У новорічну ніч мешканці Ріо де пороків. Їх, як вважають японці, усього шість. Жанейро виходять до океану і приносять Богині Але у кожного з пороків є 18 різних відтінків — моря Йеманже дари. Подарунки кладуть у ось по них і дзвонить японський дзвін. маленькі човники і посилають у море на У Франції, за традицією, хороший знак подяки за минулий рік і як прогосподар-винороб неодмінно повихання про захист у наступному році. нен цокнутися з бочкою вина, ДІТИ Ь, Серферська Австралія і на привітати її зі святом і випити за Т Новий рік не забуває про свої майбутній урожай. А оскільки КАЖУИНКИ  туристичні приманки: Дід Мороз Ж вино у Франції не робить тільки І І Н ЩО С МАЛЕНЬКНИМ ледачий, можете собі уявити, тут з’являється з піни морської ЦЕ у плавках, бороді і червоноякі у них там веселощі. ЧАРІВ З И К М му ковпаку і мчить до берега В Англії про прихід Нового О ІР К З СМА ОГО на гребені хвилі на дошці для року сповіщає дзвін. Правда, серфінгу. Оскільки Діду Морозу НОВ У дзвонити він починає трохи потрібно зберігати рівновагу, то РОК раніше півночі і робить це «пошепмішок із подарунками відсутній. ки» — ковдра, в яку він закутаний, В італійців прийнято в новорічну ніч заважає йому продемонструвати всю викидати старі речі і обов’язково у вікно! Також свою міць. Але рівно о 12 дзвони «роздягадарувати червону постільну та спідню білизну. ють», і вони починають гучно співати гімни Якщо ж друзям нічого подарувати, то італійці Нового року. дарують «нову воду» (набрану із джерела в Спонсор рубкири: ПОЇХАЛИ З НАМИ, перший день нового року) з оливковою гілкою. мережа туристичних агенцій

9


№1, грудень 2012

10

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net

Реклама


Спорт

ПЕРЕМОГА НАД СОБОЮ Спортивне тіло — це не тільки здорове тіло, але й модна частина нашого життя «Ти можеш сказати, що в тебе погана генетика, поганий обмін речовин, а можеш просто піднятися з дивану і почати працювати над собою, поставити перед собою ціль і вірити в себе. У цьому випадку ти обов’язково досягнеш успіху», — Арнольд Шварцнегер. На сьогоднішній день різноманіття тренажерних залів та фітнес-центрів настільки велике, а спектр послуг, які вони вам пропонують, ще більший, що майже кожен може собі дозволити займатися не у дворі на спортивному майданчику, а у повноцінному залі з великим асортиментом обладнання та з допомогою професійних % інструкторів. Звертаємо увагу ІВ К І саме на інструктора, адже В О ЧОЛ ТЬ, ЩОБ з його допомогою ви змоІ жете досягнути бажаного ХОЧУОБРАНИЦ Я І результату максимально швидко С Н ЇХ АЛИ М та ефективно. Й А М З ТО Окрім тренувань, слід приСПОР діляти не менше уваги вашому харчуванню та повноцінному відпочинку, особливо сну. Це три головні складові вашого гарного здорового тіла. Результат не змусить довго чекати на себе. Ви це помітите не лише у дзеркалі, а й у поглядах та поведінці інших людей навколо вас. Опитування, яке провів портал LIKAR.INFO, І пам’ятайте, що заняття спортом викликапоказало, що більшість чоловіків хочуть, щоб ють залежність і мають побічну дію — ви будете їхні обраниці займалися спортом. Про це заявили виглядати неперевершено! 78,1% чоловіків. Приблизно такі ж цифри дають опитування жінок про їхній ідеал справжнього Автор: Михайло Кисляков Спонсор рубкири: MATRIX, sport club чоловічого тіла.

78,1

11


№1, грудень 2012

СА  САЛЬВІТЬ НЕ ЦЕ НАНЕЦЬ, ТА ОСІБ ЦЕ СПТТЯ ЖИ

SALSA! SALSA! SALSA! Клубна латина в Черкасах Частенько кожен з нас МРІЄ змінити одноманітне життя, познайомитися з новими, цікавими людьми, активно відпочити після роботи або навчання, покращити своє здоров’я і настрій, отримати заряд позитивної енергії і головне, навчитися танцювати! ЯКЩО ВАМ ПОТРІБНО ВСЕ І ВІДРАЗУ — ПРИХОДЬТЕ НА САЛЬСА-ВЕЧІРКУ! Шукайте відповідне вбрання, а я розповім детальніше про цю чудову нагоду!

12

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net


Спорт Сьогодні танці користуються великим попитом серед молоді та дорослих. Бажання танцювати виникає і в тих, хто ніколи не навчався цьому або вміння, отримані в дитинстві, не дуже відповідають сучасній моді. Питання «де?» і «що танцювати тим, кому 20, 30, 40?» виникають постійно. Знайомтеся: САЛЬСА — ТАНЕЦЬ ДЛЯ ВСІХ! Сальса — надзвичайний танець. Це навіть не танець, це спосіб життя. Один раз, занурившись у світ цього танцю, відмовитися від нього НЕМОЖЛИВО. Сальса — це цікаве спілкування, нові враження, приємні відчуття і чудовий настрій. Танцювальні рухи рівномірно напружують усі м’язи, що тренує тіло. У звичайному житті ваша хода стане легкою, а тіло — струнким. Це відповідає вашим мріям? Тоді продовжимо. Сальса (як і бачата, регетон) належить до СОЦІАЛЬНИХ ТАНЦІВ — простих для вивчення і природних у виконанні. Ніякої муштри і жорстких правил. Як і в спілкуванні, тут немає обмежень за віком та рівнем підготовки. Танцювати сальсу легко, весело і модно! Уже після кількох уроків, освоївши базові елементи, можна «підкорювати» танцювальні майданчики. Щоб випробувати своє уміння, не потрібно чекати змагань або показових виступів. Сальсу танцюють для себе, ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ! Танцювати сальсу доречно скрізь — на дискотеках, корпоративних вечірках, на відпочинку чи в сімейному колі. Зовсім не потрібно шукати спеціальний одяг чи взуття. Не дивлячись на те, що сальса парний танець, на вечірки можна приходити без постійного партнера. Запросити на танець можна будь-кого із присутніх. Це правило дає змогу протягом вечірки знайомитися і спілкуватися. Вам ніколи не набридне танцювати, адже з кожним партнером ви «танцюєте» інші емоції чи почуття. Salsa Open Air проходить на майдані ТРЦ «ХРЕЩАТИК-СІТІ» впродовж усього літа. Танцюють всі бажаючі. Для новачків — безкоштовні майстер-класи. Кожної суботи відбуваються сальса-вечірки, що не припиняються і в осінньо-зимовий період. Атмосфера вечірок доброзичлива і легка. Гаряча сальса — неймовірно приємний спосіб відпочити після роботи або навчання. Навчаються сальсі всі — чоловіки і жінки, дівчата і хлопці. Вік — 20-35 років та старші. Вам доведеться докласти зовсім небагато зусиль, щоб отримувати задоволення від танцю і викликати захоплення і подив близьких і знайомих. Отже, досить мріяти — пора танцювати! Автор: Юлія Тюріна, керівник сальса-школи «Сasa De Ritmo» Черкаси Спонсор рубкири: «Сasa De Ritmo», сальса-школа

13


Краса. Здоров’я

№1, грудень 2012

10 ПОРАД Як змінити життя на краще ДІТЬ ЗНАЙ РАВ, СП ПАРУ ЯКИМ ВИ ЯКИ ДНІ ЗАВД ТЕ СЬОГО БУДЕ ОБОЮ С Я АТИС Ш И П

1. Вставати зранку? Легко! 1. Заводьте будильник на ту саму годину щодня. 2. Забудьте про кнопку «Відкласти» у будильнику. 3. Знайдіть мотивацію. 4. Прокидайтеся з музикою. 5. Створіть сприятливі умови.

2. Ранкова зарядка Важко? Лінь? Прокиньтеся, глибоко подихайте, гарно потягніться. Встаньте та ввімкніть музику, помасажуйте голову та робіть усі свої ранкові справи під музику, енергійно.

3. Це точно допоможе! Підбадьорливий душ. Контрастний душ зранку змусить підбадьоритися. Прокинувшись, відчуваєш, що замерз і немає бажання приймати прохолодний душ, сполосніться під теплою водою — спрацює, як приємний «будильник».

4. Смачний сніданок Краще не пропускати ранковий прийом їжі, тому що сніданок піднімає настрій, заряджає енергією, а також рятує вашу фігуру від зайвих калорій — переїдань за обідом і вечерею.

5. Цілющий чай Прийом імбирного чаю призводить до поліпшення стану шкіри і волосся, допоможе зберегти шкіру гладкою, а очі — ясними. Регулярне пиття імбирного чаю призводить до кращого постачання крові киснем, що дуже важливо для людей розумової праці.

14

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net

6. Стежте за своїми думками Не дозволяйте собі думати про погане, адже думки стають діями, а дії стають звичками. Налаштуйте себе на позитив, мотивуйте себе. Знайдіть пару справ, через які ви будете сьогодні собою пишатися.

7. Знову лінь? Не можете подолати лінь? Обдуріть її! Вселіть собі думку про те, що тобі потрібно попрацювати всього кілька днів, а потім ви знову відпочинете. Будьте наполегливим, за малі досягнення радуйте себе чимось приємним.

8. Додайте запаху Виберіть собі декілька ефірних олій, ароматичних паличок та створіть навколо себе атмосферу, в якій вам затишно і комфортно. Це допоможе розслабитися або навпаки бути більш зібраним та налаштуватися на роботу.

9. Мрійте! Слова та думки — матеріальні. Про це написано в багатьох психологічних бестселерах.Чим частіше і пристрасніше уявляєте і бажаєте те, що хочете, тим скоріше досягнете бажаного.

10. Засинайте солодко Секрет міцного сну — це активний день, легка вечеря, приємні думки, тепла ванна, молоко або чашка неміцного чаю з медом. Не забудьте провітрити кімнату та знайти теплу ковдру. Автор: Анна Корж


Краса. Здоров’я

МАСКИ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ Передноворічне спасіння Для різних типів шкіри є різні рецепти приготувань масок з ефірних масел. Але слід запам’ятати — ніколи не можна використовувати ефірні масла в чистому вигляді, їх завжди слід додавати в основу, якою може стати глина, рисова або вівсяна мука, водорості, фрукти, віск, йогурти, мед, яєчний білок або жовток, рослинні масла та інше. Особливим плюсом є те, що такі маски можна підібрати навіть для найбільш чутливої шкіри. Для сухої шкіри потрібно використовувати тонізуючі масла — мімоза, ладан, ялиця. Масла, які заспокоюють шкіру, — жасмин з мигдалем, ромашка, герань і апельсин. Жирна шкіра утворюється в основному через забивання пор і надлишок сальних виділень. Ефірні олії можуть розчинити секрет, який засмічує пори, допомогти їм звузитися і нормалізувати гормональний баланс. Заспокійливі масла — ромашка, лаванда, іланг-іланг. Тонізуючі масла — меліса, м’ята, лимон, герань, розмарин, імбир, чебрець, ялівець, нададуть вашій шкірі здоровішого вигляду. Розгладжувальні масла — лимон і лаванда.

Для нормальної шкіри серед тонізуючих — розмарин, герань, лимон, ялівець. Заспокійливі масла для нормальної шкіри — лаванда, м’ята, жасмин, ромашка, троянда. Масла розгладжувальні — чайне дерево, апельсин, лимон, лаванда.

Універсальна маска для обличчя Одна столова ложка олії з персикових кісточок плюс три краплі мірри і сім крапель трояндової олії. Таку маску слід нанести на очищену шкіру і, поставивши улюблену музику, полежати в темряві. Її можна змивати теплою водою або просто зняти ватним тампоном. Під редакцією LIKE IT

И МАСК ИЧЧЯ Л Б О ДЛЯ МАСЕЛ И З Ь СТАТ УТ МОЖ ІШЕННЯМ ВИР ЬЯКИХ БУД БЛЕМ ПРО

15


№1, грудень 2012

ЩО ВДЯГНУТИ НА НОВИЙ РІК  2013 Як підібрати ідеальний образ для зустрічі року Змії

16

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net


Одяг. Мода. Аксесуари

Напередодні чудового зимового свята кожна жінка замислюється над тим, як виглядати чарівною. Для того, щоб бути впевненою, що ваш святковий ансамбль підібраний бездоганно, необхідно слідувати нашим актуальним порадам щодо вибору модного та ідеального новорічного образу. Ця стаття розповість вам про всі нюанси вибору новорічних нарядів, аксесуарів та взуття. Дізнайтеся, що одягнути на Новий рік–2013, щоб бути королевою, зі своїм шармом, родзинкою, а також центром уваги захоплених поглядів чоловіків. кістки, кремовий. Сукні таких кольорів освіжать Отож, приступимо до детального розгляду ваш образ, ви будете виглядати ніжно актуальних моделей одягу для Нового та витончено. Також можна обирати року. Розпочнемо з того, що 2013 сукні, декоровані мереживом та рік — рік змії, тому зустріти його Ї МІ сіткою. потрібно у вбранні, що візуально РІК З МО И Якщо ж полюбляєте завжди нагадує зміїну шкіру. Підійдуть Д РА РІТИ бути в центрі уваги — обирайте сукні, декоровані пайєтками, Т С ЗУ АННІ, сукні таких кольорів, як: фуксія, тканини насичених перламутроЬНО У ВБР колір морської хвилі та неонові вих відтінків, а також штучна Л А У У відтінки. ІЗ Н В Ї І Фасон вашого новоабо натуральна луската шкіра, О М Щ ДУЄ З річного туалету залежить лише схожа на зміїну. А Г У НА ШКІР від типу вашої фігури та смакових В одязі мають переважати побажань — від ультракороткого металеві відтінки срібного, золотоміні до сукні максі-довжини. го та мідного кольорів. Якщо ви маєте Бажаю вам зустріти рік Змії у стильулюблену маленьку чорну сукню, не відному витонченому вбранні, бути сексуальною мовляйте собі у задоволенні вдягнути її, просто та яскравою. доповніть яскравими аксесуарами, які допомоЗ прийдешнім Новим роком! жуть перетворити звичайну сукню на ефектний наряд, в якому ви станете зіркою вечірки. Автор: Анна Жильникова Не менш актуальні сукні теплої палітри Спонсор рубкири: APRIORI, ніжно-рожевого кольору, відтінок слонової бутік модного одягу

17


Культура

№1, грудень 2012

НАЙКРАЩЕ  НАЙКРАЩИМ!

ХТО ДІЄ ВОЛО ЦІЄЮ, РМА ІНФО ВОЛОДІЄ ТОЙ ІТОМ СВ

Нам приємно, що серед багатьох «ефемок», присутніх у черкаському радіопросторі, «Рось-ФМ» із кожним днем завойовує дедалі більшу слухацьку аудиторію. Наша головна мета — створити радіо для всієї родини. Ми пропонує- мо слухачам програми на будь-який смак — від інформаційних до дитячих. Найголовніше — Уже з 7-ої ранку нашi ведучі бажають черкащанам гарного настрою. Про найгарячіші події України і Черкащини 19 разів на добу можна дізнатися з випусків новин. До речі, не всі, навіть великі, радіостанції країни можуть дозволити собі таку оперативність. А, як відомо, хто володіє інформацією, той володіє світом. У новому році колектив «Рось-ФМ» обов’язково порадує новими проектами, робота над якими розпочалася вже зараз. Креативні ідеї, як i має бути, народжуються у численних творчих суперечках. Саме так ми досягаємо

18

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net

потрібних нам результатів, якими точно здивуємо слухачів. Деталізувати не будемо, нехай це буде приємним новорічним сюрпризом. У нас хороший, професійний і творчий колектив, гарні плани і головне — бажання! Бажання зробити наше ТБ і радіо найкращими і найулюбленішими в регіоні. І ми впевнені, що нам це вдасться. Залишайтеся на нашій хвилі!.. Автор: Микола Дубовий Спонсор рубрики: РОСЬ-ФМ


Афіша

вул. Хрещатик, 259 тел.: 45-24-27, 37-28-77 museum.ck.ua Новорічні майстер-класи в Черкаському художньому музеї. Напередодні новорічних та різдвяних свят Черкаський обласний художній музей пропонує унікальну можливість взяти участь у святкових майстер-класах. З відчуттям казки та дива, з частинкою свого душевного тепла ви своїми руками зможете зробити подарунки для близьких та друзів.

Майстер-класи: 14.12. НОВОРІЧНА ЛЯЛЬКА З КУКУРУДЗИ від Наталі Кузьменко (о 15.00) 15.12. НОВОРІЧНА ІГРАШКА З ГЛИНИ від Галини Тимошенко (о 12.00) 16.12.ОФОРМЛЕННЯ ОСЕЛІ ТА НОВОРІЧНОГО СТОЛУ від фіто-дизайнера Надії Груздевої. (о 12.00)

14.12. «ТВАРІ» — виставка художника та музиканта Євгена Якшина. У роботах автор досліджує першозначення терміну «тварі», «творіння, створення живого», висуваючи теорію про однакову важливість усього сущого. Глядач потрапляє у вигаданий вимір, де людьми, які зображені на роботах, керують тваринні інстинкти. Розташування робіт та звуку занурює в атмосферу лісової хащі: виставка супроводжується спеціально записаним звуком, який лунає серед полотен. Кожен із елементів проекту спрямований на те, щоб людина занурилася в образи, які в реальному житті існують лише на енергетичному та уявному рівнях. Глядач має замислитися, якою є його природа. Виставка діятиме протягом місяця.

22.12. ЯЛИНКОВА ІГРАШКА, НОВОРІЧНА ТА РІЗДВЯНА ЛИСТІВКИ (о 12.00) Приймаються групові замовлення на проведення майстер-класів у зручний для відвідування час. Ціна майстер-класу — 15 грн. з особи. Інформація за тел. 45-24-27, 37-28-77

19


Афіша

№1, грудень 2012

ул. Сумгаитская, 39 +38 (0472) 65-94-18, +38 (093) 404-67-49 info@millenium.com.ua 5.12 — Student’s BOOM 6.12 — День вооруженных сил Украины 7.12 — Полуночная клубничка (эротическая шоу-программа) 8.12 — Дискотека 90-х 13.12 — Клубный четверг 14.12 — Горячие перцы (эротическая шоу-программа) 15.12 — Дискотека 80-х 19.12 — День Святого Николая 20.12 — Вечеринка КОНЕЦ СВЕТА 2012, презентация энергетика «ТОРНАДО»

21.12 — Полуночная клубничка (эротическая шоу-программа) 22.12 — Дискотека 90-х 27.12 — Клубный четверг 28.12 — Горячие перцы (эротическая шоу-программа) 29.12 — Дискотека 80-х 31.12 — Новогодняя вечеринка 3, 4, 10, 11, 12, 17, 18, 24, 25 декабря — Вечеринки BEST RADIO HITS 9, 16, 23, 30 декабря — Вечеринка Суши брейк, 50% скидка на суши и 30% на кальяны

«Салют» ул. Крещатик, 170 тел.: 37-22-35

ТРЦ «Днипро Плаза» ул. Героев Сталинграда, 34 тел.: 72-43-13

ТРИ БОГАТЫРЯ. НА ДАЛЬНИХ БЕРЕГАХ

ДЖЕНТЛЬМЕНЫ, УДАЧИ!

комедия, мультфильм, приключения В прокате с 27 декабря 2012

комедия В прокате с 27 декабря 2012

20

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net


Афіша За доп. информацией обращайтесь по телефону 45-05-06 01.12 «Rock-овые 90-е» Dj WuDuS 05.12 Dj Vetal House 07.12 «Viscula» (г.Луцк) 12.12 «For the Soul» (Анатолий Palash + Борис Нагниев) 15.12 «Ин Тим» (г. Киев) 22.12 «Мандариновій Рай» (г.Киев) 26.12 «For the Soul» (Анатолий Palash + Борис Нагниев) Возможны изменения!!!

г. Черкассы, ул. Лесная, 1 (0472) 37-75-72; 31.12 Новогодняя вечеринка круиз» в формате «Все включено»

«Морской

Каждый четверг Коктейльная вечеринка -50% на коктейли Громадська організація Суспільна ініціатива «Живи у Черкасах» Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка Черкаської обласної ради 21 – 30 грудня 2012, 2 – 5 січня 2013 початок о 15:00 Новорічне шоу «Дід Мороз шукає таланти» інтерактивна вистава-конкурс Відвідавши новорічне шоу «Дід Мороз шукає таланти» Ваша дитина отримує: 1. Майстер-клас від фахівців з акторської майстерності, вокалу, хореографії; 2. Виступ на великій сцені; 3. Солодкий подарунок в оригінальній упаковці; 4. Диплом учасника; 5. Два святкових фото – портрет і загальне фото з зірками шоу на сцені, які будуть надіслані на Вашу електронну адресу. Вартість парного квитка (для дитини та одного з батьків) – 150 грн. Довідки за телефонами: (063) 774 48 30 (Ольга Брижань), (093) 339 98 78 (Роман Бурлаков)

21


№1, грудень 2012

22

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net

Культура


Культура

23


№1, грудень 2012

«Роботи сексуальні, але не вульгарні. Я хочу створити щось більш відверте, але поки бракне сміливості. Може, я соромлюся відкриватися. Тому й пози у роботах побачите дещо стримані, але з відтінком спокуси» «Там немає чоловічого тіла, крім мого. Виставка побудована на сексуальності, а до чоловіків я нічого не відчуваю. Уперше оголену жінку я побачив на пляжі у 14 років, а торкнутися грудей вдалося через два роки» «Я хотів, щоб образи відображали сьогодення із зататуйованим тілом та пірсингом. Подивишся на роботу — зрозумієш моду і час. Усі моделі — це мої знайомі» «Усі роботи я робив без натури з фотографій. Не завжди було зручно пропонувати їм оголене позування. Коли сфотографував, відразу показував їм фото, щоб зрозуміли, який матимуть вигляд. Це не вульгарно, це гарно»

24

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net


Мистецтво

Я НЕ ХОЧУ, ЩОБ УСІ ДУМАЛИ, ЩО Я ЛАЮСЯ ЄВГЕН ЯКШИН Художник посеред тварюк. 25-річний Євген Якшин презентує свою першу авторську виставку «ТВАРІ». Усі живі істоти: і люди, і тварини, у розумінні автора, — це не потвори, а творіння. Від цього й назва — «Тварі». Посеред залу Черкаського художнього музею творець повісив автопортрет в образі кота, оточений оголеними жіночими тілами у масках тварин, дітьми-монстрами та еротичними символами. На прохання Like It художник розповідає про свої переживання від створеного. спокуси до народження дітей і знову на початок. Ці два роки, поки готував серію робіт, я прожив наполовину в Києві та Черкасах. Пишу вдома. Навчився цінувати вільний час, тому коли маю, стаю і пишу. Іноді, як на роботу прокидаюся» «Я не знаю, про що моя виставка. Я не хочу, щоб люди думали, що я лаюся. «Тварь» — це все, у створення чого вклали енергію. Це творіння» Автор: Ксенія Марченко

«У житті я дружу з дітьми. Робота з ними у масках зовсім не страшна. Це своєрідна гра. У мене були маски, я запропонував дітям їх вдягти. Люди потрібні, як форма, щоб передати образ» НЕ «Мій портрет у реальний розмір — це обличчя з вусами, як діти малюють. Себе сексуального я не зміг вигадати. Я, мабуть, дивлюся на всіх «тварєй» поглядом підлітка. Образи жінок — це марення»

ДАВ ВКЛАУ Я ІДЕЇ ТИ: РОБО ЮВАВ Ц Я ПРАОРМОЮ ІЗ Ф

«Я не вкладав ідеї у роботи: я працював із формою. Може, вся виставка — це мій автопортрет. Десь усередині я сексуальний, але вилазить це лише у живописі» «Усі роботи ідейно скільцьовані: це процес стосунків від першого сексуального досвіду,

25


№1, грудень 2012

26

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net

Культура


Культура

27


№1, грудень 2012

IG NOBEL PRIZE Шнобелівска премія Всі знають, що таке Нобелівська премія. Але чи знаєте ви, що існує і антинобелівська? Її офіційна назва — Ig Nobel Prize (від англійського ignoble — ганебний). На українську мову назва премії традиційно перекладається як «Шнобелівська». Премія показана як пародія на головну наукову премію — Нобелівську — і присуджується за приблизно тими ж номінаціями. Батьком і натхненником премії є Марк Абрахамс. Починаючи з 1991 року, він заохочує досягнення, які неможливо і не потрібно повторювати і вручає премії людям, «які вчинили щось неймовірно безглузде — іноді гідне захоплення, а іноді й не дуже». Премія виникла з дитячого хобі Абрахамса, який любив писати кумедні статті на наукові теми. У 1990 році, будучи главою компанії, що

28

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net

займається програмним забезпеченням, він став намагатися знайти вихід такому своєрідному творчому початку. У своїх пошуках він наштовхнувся на один майже закритий журнал під назвою «Журнал невідтворюваних результатів» і став його редактором, тепер журнал носить ім’я «Аннали неймовірних досліджень». Саме тоді він чітко усвідомив необхідність у створенні премії. «Майже відразу я виявив:


Ні-tech якщо ви є редактором наукового журналу, нехай навіть незвичайного, то різні люди звертаються до вас за порадою, як їм отримати Нобелівську премію, — говорить він. — Звичайно, більшість із цих людей ніколи її не отримають, проте деякі заслуговують хоч якоїсь нагороди». Так дивно легко виникла премія Ig Nobel. Цей приз щороку напередодні тижня присудження нобелівських призів вручають в американському Гарварді, який дав світу найбільше нобелівських лауреатів. Десять нагород вручаються номінантам у різних категоріях — від фізики, медицини і хімії до літератури і премії миру. Справжні нобелівські лауреати — у бутафорських окулярах, з накладними носами, у фесках і подібного роду атрибутах приходять, щоб вручити лауреатам Ig Nobel їхні нагороди. У 2006 році головну «Шнобелівську» премію отримав Айван Швоб із Каліфорнійського університету в Девісі за дослідження будови черепа дятла з метою встановити, чому той не страждає від головного болю, незважаючи на те, що довбає дерево із продуктивністю 12 тис. ударів у день, зі швидкістю 20 ударів у секунду, докладаючи силу, яка в 1,2 тис. разів перевищує силу тяжіння Землі. «Шнобелівську премію миру» за внесок у розмежування поколінь отримав Говард Стейплфорд, головний менеджер компанії Compound Security Systems із міста Мертір-Тідвіл. Він винайшов аудіопристрій, звуки якого можуть чути підлітки, але не чують дорослі, старші 30 років. «Шнобелівську премію з медицини» отримав Френсіс Фесмайр із лікарні Університету Флориди за роботу, яка підтверджує, що від гикавки можна позбутися за допомогою «масажу прямої кишки». Премію з фізики одержала група, яка вивчила «дроблення стрижнів при утворенні каскадних тріщин». Їхнє дослідження нам пояснює, чому сухі макарони при згинанні завжди ламаються більше, ніж на дві частини. Погодьтеся, дуже цікаво дізнатись. До речі, в 2009 році у сфері охорони здоров’я премію отримала українка Олена Боднар, що живе в США, вона розробила бюстгальтер, котрий у лічені секунди перетворюється на протигаз — захисну маску для дихання. Примітним у цьому відкритті є той факт, що з одного бюстгальтера виходить цілих два протигази: один для самої його власниці, інший — для перехожого, друга або кого-небудь ще. При цьому за словами самої Боднар, на думку про створення такого бюстгальтера її навела аварія на Чорнобильській АЕС. Так що думайте, панове!

Ь ЩОСЬ О Щ ЯК ИВАЄТ СІЯ, Р ВІДКЬОМУ СВІ,Т У Ц НАЧИТЬ З МУСЬ О К Е Ц ІБНО ПОТР

Під редакцією LIKE IT

29


Ні-tech

№1, грудень 2012

ОБІГРІВАЧІ Як саме вибрати найкращий?

Із наближенням зимових холодів обігрівачі стають так само актуальні й затребувані, як кондиціонери в літню спеку. Але щоб не помилитися з покупкою, треба з’ясувати який саме обігрівач вам підійде. Адже таких рішень існує чимало, і кожен із варіантів має свої переваги й недоліки. Існує три елементарних види передачі теплової енергії — від більш нагрітого тіла до менш нагрітого — це теплопровідність, конвекція і теплове випромінювання. Людство створило безліч конструкцій обігрі• Також цей тип обігрівачів вважається найвачів, але ми розглянемо тільки ті з них, що: більш пожежобезпечним, однак без нагляду • застосовуються в побуті; ввімкнений радіатор краще не залишати. • перетворюють електричну енергію Недоліки в тепло; • Маслу потрібен час, щоб нагрі• створені зокрема для обігріву тися, тому вмикати радіатор слід приміщень. заздалегідь. НЕ В Усім цим критеріям відповідають О • Моделі з можливістю наЛ І ГО ИБОР обігрівачі, які прийнято розпостінного кріплення можна переВ И діляти на чотири типи: масПР ІВАЧА  рахувати на пальцях. К ляні радіатори, конвектори, • Великі габарити і маса в ОБІГРУМІТИ, Я ТЕ тепловентилятори та інфрачервоні Е З порівнянні з іншими типами Ч О Р О З обігрівачі. Якщо перші три типи ВИ Х ИТИСЯ обігрівачів. Е М СА ОРЯД можна порівнювати між собою, то останній дещо відрізняється. РОЗПТЕПЛОМ Конвектори У цьому номері ми розглянемо 2 з них детальніше. Відкритий нагрівальний елемент нагріває повітря за допомогою природної Масляні радіатори або (рідше) примусової конвекції. Нагрівальний елемент нагріває масло, що знаходиться в ребристому герметичному металевому корпусі. Переваги • Безпечна температура поверхні (близько 60°C) має кілька хороших властивостей: по-перше, неможливо випадково обпектися об корпус, по-друге, такі обігрівачі не спалюють кисень і не сушать повітря, а пил на них не згорає. • Масло виступає в якості акумулятора тепла. Радіатори довго гріють навіть після виключення, і в цілому їх конструкція призначена для тривалого обігріву приміщення. • Виготовлені такі обігрівачі зазвичай у вигляді мобільного приладу на коліщатках, що дозволяє легко переміщати їх по квартирі. • Працюють масляні обігрівачі практично безшумно. Утім, якщо обігрівач обладнаний вентилятором, то він, звичайно, буде видавати звук при роботі.

30

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net

Переваги • Компактні та легкі, мають сучасний дизайн. Ідеальні для настінного монтажу (найкраще кріпити під вікна, якомога ближче до підлоги), але випускаються і в мобільному корпусі. • Працюють безшумно, за винятком моделей із вбудованим вентилятором. • На відміну від масляних радіаторів, починають нагрівати повітря відразу після ввімкнення. Недоліки • Відкритий нагрівальний елемент має високу температуру поверхні, що може призвести до спалювання кисню, осушення повітря і неприємного запаху, який утворює згорілий пил (ці недоліки значною мірою відсутні в керамічних нагрівальних елементах). Далі буде... Автор: Ігор Герасименко Спонсор рубкири: ОВК, інженерно-монтажна організація


Реклама

31


№1, грудень 2012

ДУМКИ ЛОСЯ Хочеш приховати лице — вийди голим. *** Поки завоюєш місце під сонцем, наступить вечір. *** Хоча мозку не видно, але коли його немає, це дуже помітно. *** Той, хто сміється останнім, можливо, не зрозумів жарту. *** Щоб захистити кандидатську дисертацію, йому довелося спочатку написати докторську своєму шефу. *** Думки перескакують від людини до людини, як блохи, тільки кусають не всіх. *** Чому, коли ти розмовляєш з Богом, це називається молитва, а коли він з тобою – шизофренія? *** Внаслідок порушення техніки безпеки людина може не тільки померти, а й народитися. *** Гостра інтелектуальна недостатність. *** Шампанське по-домашньому – горілка під шипіння дружини. *** Якщо у дитинстві у тебе не було велосипеда, а зараз у тебе Бентлі, то все одно в дитинстві у тебе велосипеда НЕ БУЛО! *** Хочеться чогось великого і чистого… Слона помити, чи що…

32

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net


Гумор

Я люблю роботу, вона мене зачаровує. Я можу сидіти і дивитися на неї годинами. *** На цікавій роботі і спати приємно. *** Я розумний, тому що скромний, і тому такий красивий. *** Якщо світло вимикається зі звуком «еее», значить, в туалеті хтось є. *** Білявка думала…волосся темніло… *** Пекло було переповнене, і я повернувся… *** Тривалість хвилини залежить від того, з якого боку дверей туалету ви знаходитеся. *** І створив Бог жінку… Істота вийшла вередлива, проте потішна. *** Цілий день не спиш, всю ніч не їсти, звісно що втомлюєшся. *** 80 таблеток Тік-так на сніданок, 60 на обід і 40 на вечерю. І подих завжди свіжий…тільки слабкий… *** Із кримінальної справи: «…удар був нанесений важким тупим предметом, можливо, мобільним телефоном Sony Ericsson». *** Найперший навик, що доводиться освоювати новенькому в офісі – спати з відкритими очима. *** Так, вродою світ ви не врятуєте.

Новий «Дірол» з новокаїном: не те, щоб у вас не було карієсу, вам просто все одно. *** Фарш неможливо прокрутити назад. *** Повз пройшла дівчина з великим бюстом… Аристотеля в руках. *** Хвилина сміху додає рік життя…умовно. *** Білих ворон рано чи пізно увозять «чорні ворони». *** Коли не досягають того, чого бажали, роблять вигляд, що бажали того, чого досягли. *** Чоловік приревнував до комп’ютера... ДИВНО, а до газової плити ЖОДНОГО РАЗУ. *** Ваш розум затьмарити здатне тільки світло торшера. *** У дитячому садку №47 до приїзду санепідемстанції діти тарганами виклали слово «допоможіть». *** Схоже, таргани в моїй голові взяли на деякий час відпустку ... Тепер виходить, що в мене не всі вдома?

33


№1, грудень 2012

34

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net

Реклама


Реклама

35


№1, грудень 2012

МАКС КІДРУК: Молодий першопроходець української літератури Підсумовуючи рік, що минає, а разом з ним усі культурно-мистецькі події в Україні, згадується, перш за все, не відомий гурт чи окремий музикант, актор чи ще якась зірка шоу-бізу, а представник менш, на жаль, модного на сьогодні рангу, проте значно вищого за культурним рівнем — літератури. Героєм, якого хотілося б виокремити за здобутки та досягнення, є молодий, проте вже достатньо відомий у читаючих колах письменник Макс Кідрук. доволі-таки непогано вийшло. Це та інше він Влетівши на письменницьку арену у 2009 блискуче описав у книзі «Любов і піраньї» році, з кожним роком Макс набуває все більшої (2011 р.) популярності та успіху. На своєму рахунку він Саме Макс під час подорожі Близьким має вже 7 художніх книг і дві надзаслуги, адже Сходом (Ліван, Сирія, Йорданія та Єгипет) саме він увів в українську сучасну літературу потрапляє в епіцентр Єгипетської революції. І два нових напрямки. Давно вже відомі в світі, стає фактично єдиним джерелом для України але, які все ніяк не добрідали до українського про ті страшні події на той час. письменницького середовища. А одна із книг народилася після відвіПершим і таким, що подарував Максу дин Максом острова Пасхи у 2009 році, де славу, став жанр тревелогії (adventures він став першим офіційно зареєстроваstory). Так, здавалося б такі прості ним українцем. Там він також робить описи подорожей до нього в А цікаве татуювання. Це ронго-ронго – Україні толком ніхто і не робив. МАКСЛИ писемність рапануйців, що колись І треба зауважити, що Макс А К ЧЕ УТНІ населяли острів Пасхи. А тату йому не лише ввів цей напрямок, Б А І НЕЗ ДИ, ЯК зробив корінний рапануйєць, в ніч а завдяки своєму письменО перед вильотом з острова. ницькому таланту зробив ПРИГСНЕ ВІН І Ця та інші його пригоди його достатньо популярним А У Л В УЄ Південною Америкою (Еквадор, серед українських читачів, ОПИСОЇХ Перу, Чилі) лягли в основу книги особливо серед молоді. І це не СВ АХ «Подорож на Пуп Землі» (у двох дивно, адже Макс має за спиною Р О В Т томах). доволі великий список подорожей. Але чи не найбожевільнішою, але На сьогодні він відвідав 29 країн. водночас найблагороднішою Максовою Серед яких: Мексика, Еквадор, Перу, Китай, поїздкою стала поїздка на Нову Зеландію, Чилі, Бразилія, Ангола, Намібія, Нова Зеландія де він, за спільним задумом із відомим телета інші. ведучим Сергієм Притулою відстоював честь Навіть важко уявити, через що довелося українських жінок. пройти письменнику. А це і Бразилія, у яку він Справа у тім, що на початку лютого 2011 поїхав, аби розвіятися після розриву з дівчиною, року оклендська радіостудія «The Rock FM» і де він на піраній ловив кайманів (річкові оголосила чоловічий конкурс, переможець крокодили), а потім у тій же річці з кайманами якого отримує оплачувану поїздку в Україну та піраньями вирішив скупатися, що у нього

36

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net


Особистості нібито за дружиною. Конкурс назвали «Win a Ukrainian Wife». Насправді ж, як зазначає Макс Кідрук, «The Rock FM» зобов’язалась оплатити «щасливчику» переліт до України, двотижневе перебування в Україні, а також надати необхідні кошти для того, щоб… порозважатися з нашими красунями. По суті Україну публічно, при всьому світі обізвали борделем. Попри певні обурення з боку представників України в Новій Зеландії переможець конкурсу Грег Морган все-таки поїхав до України, і згодом у новозеландських ЗМІ з’явилися інтерв’ю з Грегом, в яких він розповідає, що «жінки в Україні дуже гарні, але тупі — з ними нема про що говорити». А на запитання, які там чоловіки, відповідає: «Жодної конкуренції. Всі чоловіки в Україні — пиятики та алкоголіки»… Не стерпів такого тодішній ведучий «Підйому» на Новому каналі Сергій Притула і вигадав акцію у відповідь «На Зеландію». Після тривалого вибору божевільного, який поїде до Зеландії і здійснить «помсту», однозначно було визначено головним кандидатом Макса Кідрука. План дій складався з кількох етапів: офіційного та неофіційного. Офіційна частина включала в себе подачу листа-скарги до контролюючого органу — Broadcasting Standards Authority, спробу потрапити на ефір до радіо «The Rock FM», з метою влаштувати дискусію, а також проголошення тосту за дружбу між Україною та Новою Зеландією в одному з оклендських барів. Звісно ж, представники радіо відмовилися пускати в ефір Максима, але тост в барі таки вдався… В останню ніч поїздки відбулася неофіційна (просвітницька) частина програми, що полягала у розклеюванні плакатів по всій центральній частині Окленда. Ці постери були створені за участі організації «Фемен». На них зображена оголена жінка, що тримає в одній руці закривавлений серп, а в іншій — відірвані чоловічі гонади. А також підпис: «Greg! We are waiting! Try to win a wife again». Цей плакат мав за мету показати, чого слід очікувати всім, хто раптом знову надумає податися до України у пошуках сексуальних розваг. Та на цьому Максові пригоди не закінчились, в ніч перед вильотом він опинився в поліцейському постерунку, потім заснув в аеропорту і затримав виліт «Боїнга»... Зайнявся Макс і виховною діяльністю для Українських політичних діячів. Зокрема, під час останньої своєї подорожі Намібією і Анголою він зняв відео з повчанням до нашого Прем’єр-Міністра Миколи Азарова вчитися говорити українською мовою. Ось, що про це розповідає сам Макс: «Я прагнув

37


№1 ггруд №1, гр гру грудень руууд руд де ден еень ньь 201 2012 00112 012 12

показати Азарову, що навіть в Африці можуть розмовляти українською, чого не скажеш про Прем’єр-Міністра... Цей чоловік живе в Україні десятиріччями, зробив тут політичну кар’єру, але не зміг вивчити мову країни, якою багато в чому керує… Мандруючи Намібією, я знайшов плем’я Хімба, навчив його кількох фраз українською — щоб поставити африканців у

Особистості

приклад Азарову. Темношкірі люди говорять українською краще за Миколу Яновича. Відео, яке я назвав «Азаров, ай-яй-яй!», усі бажаючі можуть переглянути в мережі Інтернет». І нарешті, ми дійшли до найсвіжішого і без сумніву найголовнішого здобутку Макса Кідрука як письменника. У вересні 2012 року вийшла друком нова книга автора. Це не традиційна тревелогія, а жанр, який для української літератури знову-таки став відкриттям саме з-під пера Макса — технотрилер під назвою «Бот». «Бот» — це перший український технотрилер, гостросюжетний роман, в якому поєднуються сучасні технології, людська психологія та чисто голлівудський «екшн». Події в книзі вигадані, проте все решта — місця, природні об´єкти, техніка, зброя, фізіологічні особливості живих організмів і т.п. — цілком реальне. Події відбуваються в пустелі Атакама, Чилі. Головний герой книги — звичайний українець, молодий київський програміст, що працює над розробкою ігрових ботів. Спокусившись на великі гроші, хлопець відправляється у віддалену лабораторію, де стає одним із членів міжнародної наукової групи. Але, замість обіцяних тисяч доларів, він отримує смертельні пригоди. Боти, яких йому треба зупинити, це нанороботи, що вирвалися з-під контролю. Їм до вподоби смак людської плоті… Роман стартував на 16-му місці у ТОП-20 мережі книгарень «Є». Після двох тижнів продажів книга піднялася на 2-гу позицію. Хочеться вірити, що це тільки початок успішної письменницької кар’єри Макса Кідрука і що завдяки його творчості люди, поза музикою, телебаченням та розвагами, почнуть більше цікавитись українською літературою. Адже, погодьтеся, цікавитися є чим. Автор: Сашко Сівченко

38

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net


Благодійність

Ивченко Алёна. 25 лет. Диагноз — нейрофиброматоз головного мозга II типа. Срочно нужна операция в Израиле. Для того, чтобы произошла операция нужно 30 000 $. Помогите, пожалуйста! Обращение мамы Алёны «Обращаюсь ко всем, кто может сострадать чужому горю! В моей семье большая беда — больна моя единственная дочь Елена. Ей 25 лет. Диагноз — нейрофиброматоз головного мозга 2 типа. Девочка, которая с отличием закончила школу, высшее учебное заведение и имеет дипломы с отличием по специальностям «менеджер-экономист» и «управление проектами», на сегодняшний день катастрофически теряет зрение и координацию движений. Срочно нужно обследование и лечение за рубежом. Мы обращались во многие лечебные учреждения Украины. Обследования в клинической больнице «Феофания»(центр общей нейрохирургии) только ещё раз подтвердили — Украина не имеет тех современных методов лечения, которые есть за рубежом.

Полная диагностика в государственной больнице «Шиба» Израиль стоит 8000$. Дальнейшее лечение после обследования будет стоить порядка 30 000$. Мы к сожалению не имеем таких денег. А доченька так надеется вылечиться и жить полноценной жизнью! Сейчас она не работает за компьютером, не читает, выходит из дома только с помощью кого — либо из семьи. Даже когда ложу кушать на тарелку — объясняю где и что лежит. Поверьте, не могу смотреть в её полуслепые глаза, смотреть и осознавать, что время идет и этот процесс может быть необратимым, если не оказать так необходимую помощь. Какая невыносимая беда видеть страдания, своего ребенка и быть бессильным помочь! Вся боль моей души и моей доченьки перед Вами. Помогите, пожалуйста! Нам очень нужна Ваша помощь»!

Реквизиты для оказания помощи Приват Банк Номер счета : 29244825509100 МФО: 305299 ОКПО: 14360570 Назначение платежа: благотворительность Номер карты : 5211 5373 1818 4400 Получатель: Ивченко Валентина Михайловна (мама) Сбербанк ОАО «Сбербанк России», Москва, РФ БИК 044525225,к/с 30101810400000000225 ИНН 7707083893 СВИФТ: SABRRUMM

/30111810100000000540 АО «Сбербанк России» Киев, Украина Надра Банк В гривне Счёт: 29243010011001 МФО: 380764 ОКПО: 20025456 Предназначение платежа: пополнение текущего (карт.) счета №81047133 Получатель: Ивченко Валентина Михайловна

В долларах Intermediary Bank: JPMORGAN CHASE BANK, N.A. NEW YORK, USA. рах. №762804508. SWIFT BIC:CHASUS33 Beneficiary’s Bank: NADRA Bank, Cherkassy branch, UA, SWIFT BIC: NADRUAUX Beneficiary: VALENTINA IVCHENKO Account(счет): 29243010011001 Предназначение платежа/Details of Payment: Money transfer to ass. №81047134, card VISA р/с 26209017293215 Получатель: Ивченко Валентина Михайловна

39


№1, грудень 2012

ЩО ПОДАРУВАТИ НА НОВИЙ РІК? Новий рік — це час, коли як ніколи чекаєш на подарунки. Навіть перестаєш вірити у Діда Мороза, але завжди зазираєш під ялинку 1 січня в очікуванні дива. Кращого приводу для подарунків найдорожчим і рідним людям, ніж Новий рік, важко придумати. Але вибір подарунка інколи досить непростий. Наша редакція хотіла б поділитися з вами своїми міркуваннями з цього приводу. 1. Свічки, аромолампи. Як би там не було, Новий рік асоціюється для всіх зі свічками. Вибір їх сьогодні величезний. Подарунок не дуже оригінальний, але завжди зможе порадувати близьку людину. 2. Пісня власного виконання (звісно, якщо медвідь на вухо не наступив). Запишіть пісню для близької людини у професійній студії звукозапису. 3. Настільна гра. Дружна сім’я, яка об’єднує кілька поколінь, із радістю буде проводити вечори за настільною грою, цікавою для всіх. 4. Неповторні принти на посуді, футболках і т.д. завжди будуть у моді. А замовити їх абсолютно не складно. 5. Приємним подарунком може стати абонемент у фітнес-центр, spa-салон, басейн і т.д. 6. Хенмейд. Використовуйте власні таланти чи навички. Будь-який подарунок, створений вами власноруч, буде прийнятий особливо тепло. 7. Усілякі дрібниці, пов’язані безпосередньо з Новим роком: ялинкові іграшки та кулі, календарі на наступний рік, усілякі Діди Морози-сніговики. 8. Чай або чайний сервіз є чудовим подарунком для затишних вечорів у колі родини та друзів. 9. Шарфик і рукавички (зв’язані своїми руками або куплені в магазині). 10. М’яку іграшку, їх люблять усі без винятку. 11. Квитки на найближчу прем’єру в кіно. 12. Портрет коханої людини. Можна зробити самому або замовити у одного з черкаських художників 13. Солодощі для любителів шоколаду, цукерок, тортів і т.д.

40

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net ukr.net

Н КОЖЕНОК, У Р ПОДААВІТЬ , Н ШИЙМ Н Е М НАЙ ВЕЛИКИ ТИ СТАЄМ, ЯКЩО ДАРО РУЧАЄШ В З ЙОГОВ’Ю ЛЮБО


Культура

41


№1, грудень 2012

42

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net

Культура


Культура

43


№1, грудень 2012

44

З питань розміщення реклами звертайтеся like-it@ukr.net

Культура

Like_it. №1. 2012  

інформаційно-розважальний журнал

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you