Page 1

Tehnoloģiju attīstītajā XXI gadsimtā profilaktiskā ķermeņa kopšana  kļūst arvien nozīmīgāka, sakarā ar apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi un stresa pilnu ikdienas dzīves stilu, kas viennozīmīgi atspoguļojas arī uz ādas. BDK  Laboratory™  nodrošina ar nepieciešamajiem ādu kopjošajiem produktiem un terapeitiskām profilakses programmām, balstītām uz unikālo BDK Laboratory™ Peloid Complex®, kas palīdz jums justies un izskatīties skaisti, kā arī aktīvi attīstīt savu dzīvi.

Dabas un cilvēka vienotība. BDK Laboratory™ apvieno tos kopā!

1


/ JAUNĀKIE ATKLĀJUMI / KNOW HOW TEHNOLOĢIJAS / TIKAI DABĪGIE INGREDIENTI

BDK Laboratory™ jaunākie atklājumi kosmetoloģijā, SPA un medicīnā tiek balstīti uz kompleksu pieeju ādas veselībā un skaistumkopšanā, apvienojot mūsdienu sasniegumus medicīnā ar tradicionāliem noslēpumiem, kā uzturēt modrību un jaunību

Jau vairāku gadu garumā BDK Laboratory™ izstrādā jaunas tehnoloģijas, kas sniedz iespēju radīt sejas, ķermeņa, matu u.c. kopšanas produktus uz Peloid Complex® bāzes.

BDK Laboratory™ standarti Peloid Complex® uzglabāšanai izstrādāti izmantojot vienīgi dabīgos ingredientus.

/ Vienīgi BDK Laboratory™ ir pieejamas tehnoloģijas Peloid Complex® pielietošanā kosmetoloģijā un kosmētikā, SPA un medicīnā!

/ CILVĒKS UN DABA 2

BDK Laboratory™ zinātniskā attīstība tiek vērsta uz cilvēka un dabas vienotību!

/ UNIKĀLS ATKLĀJUMS / PELOID COMPLEX® / EKSTRAĢĒŠANAS TEHNOLOĢIJAS

BDK Laboratory™, balstoties uz Peloid Complex® 200 gadu lietošanas pie­redzi organisma dabīgo procesu līdzsvara uzturēšanai, izveidoja unikālu kosmētiku BDK Laboratory™, sniedzot izaicināju­mu zinātnei un mūsdienu ādas kopšanas līdzekļiem. Peloid Complex® – tas ir augsti organisko dūņu aktīvo ingredientu līdzsvars. Pe­loid Complex® satur aminoskābes, vita­mīnus, enzīmus, mikroelementus, dabīgos antibiotiķus un antioksidantus. Pētījumi liecina, ka visi elementi, ko satur augsti organiskās dūņas, ir atrodami ādas šūnās. Ādas šūnas viegli atpazīst un pilnībā uz­ticas harmoniski sabalansētajam Peloid Complex®. Pateicoties 5-etapu ekstrakcijas tehnolo­ģijām, no Peloid Complex® tiek ekstraģētas augsti organiskās vielas – fer­menti, enzīmi, aminoskābes, vitamīni, mik­roelementi, kas, iedarbojoties uz dziļāka­jiem audu slāņiem, nostiprina organisma imūnsistēmu, veicina organisma dabīgo procesu pareizu norisi, izvada toksīnus un darbojas kā spēcīgs anti-oksidants.

Pielietojot vienīgi vismūsdienīgākās ekoloģiskās tehnoloģijas, ņemot vērā visbūtiskākos un svarīgākos sasniegumus un izgudrojumus pasaules mēroga kosmetoloģijā, tika izveidoti BDK Laboratory™ kosmētikas produkti ar augsti organisko Peloid Complex®. Tiek īstenota strikta kvalitātes kontrole visos BDK Laboratory™ kosmētikas ražošanas posmos, sākot ar ekstraktu izvēli un beidzot ar gala produktu nodošanu klientam. Dabīgā kosmētika un medicīniski profilaktiskās programmas tika veidotas, lai nodrošinātu iespēju lietot produktu ikvienam klientam un bez kontrindikācijām.

3


BDK Laboratory™ kosmetoloģija apvieno divus pamatvirzienus: BDK Laboratory™ Peloid Complex® unikālās dziednieciskās spējas un nevainojama komforta radīšanu skaistumkopšanas procedūru laikā, lai tas ir patīkami gan klientam, gan arī speciālistam, kas strādā ar unikālo produkciju. Visi elementi, ko satur Peloid Complex®, ir atrodami arī cilvēka organismā. Visiem BDK Laboratory™ produktiem ir veikta dermatoloģiskā un klīniskā testēšana. Kosmētika BDK Laboratory™ ir hipoalerģiska, tāpēc ir pielietojama arī jutīgas ādas kopšanā.

SEJAS ATTĪRĪŠANA

10

SEJAS ĀDAS KOPŠANA

12

ĀDAS KOPŠANA VĪRIEŠIEM

14

SAULES AIZSARGLĪNIJA

18

ĶERMEŅA ĀDAS KOPŠANA

20

MAIGĀ KOPŠANA

32

MATU KOPŠANA

34

REHABILITĀCIJA

40

Intensīvi aizsargā ādu no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes

Ādas šūnu barošana ar vitamīniem un organiskajiem komponentiem

Atjauno vīriešu sejas ādu un uzlādē to ar enerģiju

Aizsargā ādu pret UV staru radīto nelabvēlīgo ietekmi

Ķermeņa silueta uzlabošanai un ādas problēmu no­vēršanai Maigi attīra ādu bez jebkādiem kairinājumiem

Atjauno un padara matus veselīgākus

Aktivizē organisma imūnās un bioloģiskās struktūras 4

5


Samazina krunciņas par

Augsti Organisko Dūņu Maska

79%

Visiem ādas tipiem • Vizuāli samazina krunciņas • Pelēcīga un nogurusi āda tūlītēji atgūst 100 ml.: B16001-100 100 g.: B16002-100 2 kg.: B16001-2000

B16002-200

Augsti organisko dūņu maska no Peloid Complex® ir dabas produkts, kas ādai sniedz aizsardzību pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi. Peloid Complex® sniedz reģenerējošu, antioksidanta un antiseptisku iedarbību. Pateicoties tam, ka organisms spēj 100% atpazīt visas aktīvās vielas, Peloid Complex® aktivizē vielmaiņas procesus un nostiprina imūnsistēmu, kā arī izvada toksiskās vielas no organisma. Peloid Complex® sasaista brīvos radikāļus un aktivizē ādas metabolisma procesus, tajā pašā laikā aizkavējot ādas novecošanās procesus, tas ir ideāls līdzeklis gan problemātiskas un taukainas ādas kopšanai, gan arī lielisks mitrinātājs sausai, dehidrētai ādai. Maska nostiprina un uzlabo kolagēna un elastāna sintēzi, acīmredzami uzlabojot nobriedušas ādas komfortu. Maska matiem ir ļoti efektīva blaugznu rašanās novēršanai, matu augšanas stimulēšanai, matu taukainuma mazināšanai, apjoma uzlabošanai, matu dzīvīguma atjaunošanai un matu galu šķelšanās mazināšanai. Lietošana: Maska pirms lietošanas jāuzsilda ūdens peldē (līdz +40 C°). Pielietojot proce-

dūrās sausas, jutīgas ādas kopšanai masku nesilda. Procedūra sejai: Pirms lietošanas sakratīt. Masku uzklāj 2–3 mm plānā slānī. Procedūras ilgums sausai / jutīgai ādai 4–7 minūtes. Normālai / Kombinētai ādai – 10–15 minūtes. Pēc procedūras masku noskalo ar siltu ūdeni, pēc ādas nosusināšanas tā ir jātonizē ar toniku un jāuzklāj piemērots BDK Laboratory™ sejas krēms un BDK Laboratory™ krēms ādai ap acīm. Procedūra ķermenim: Pirms lietošanas sakratīt. Masku uzklāj 2–3mm plānā slānī Procedūras ilgums 20–30 minūtes. Pēc procedūras masku noskalo ar siltu ūdeni un BDK Laboratory™ Dušas gēlu. Ja tiek pielietota anticelulīta procedūra, tad pēc maskas noskalošanas uz nosusinātas ādas jāuzklāj BDK Laboratory™ Anticelulīta gēls. Procedūra matiem: Pirms lietošanas sakratīt. Pēc matu izmazgāšanas, masku iemasē galvas āda un matos visā to garumā, uzliek galvā dušas cepurīti un ietin galvu dvielī, lai uzturētu siltuma efektu. Procedūras ilgums 20–30 minūtes, pēc iedarbības laika beigām masku izskalo ar siltu ūdeni un matos iemasē Balzāmu ar organiskajām dūņām.

veselīgo mirdzumu

• 24 stundu ādu atjaunojoša iedarbība • Stimulē ādas reģenerācijas procesus ādas skaistumam un jaunībai

• Jau pēc vienas lietošanas reizes, āda

AUGSTI ORGANISKĀS DŪŅAS 6

atgūst starojumu, gludumu, izlīdzinās smalkās krunciņās un tiek panākts nostiprinošs efekts • 100 % dabīgie ingredienti

7


Jūsu risinājumi skaistākai ādai

Kurus apgalvojumus jūs varat attiecināt uz savu ādu? Es vēlos atdzīvināt dehidrētu sejas ādu

Es vēlos atsvaidzināt kombinētu sejas ādu

Es vēlos energizēt taukainu sejas ādu

Es vēlos vizuāli samazināt kruncinas

ORGANIC ACTIVE®

Solis – Attīrīšana

Attīrošs pieniņš

Attīrošs pieniņš

Attīrošs pieniņš

Attīrošs pieniņš

2.

Solis – Tonizēšana

Tonizējošs losjons Sausai / Dehidrētai ādai

Tonizējošs losjons Normālai / Kombinētai ādai

Tonizējošs losjons Kombinētai / Taukainai ādai

Tonizējošs losjons Sausai / Dehidrētai ādai (jeb atbilstoši jūsu adas tipam)

3.

Solis – Maska

Augsti Organisko Dūņu Maska (procedūras ilgums 3–5 minūtes, vienu reizi nedēļā)

Augsti Organisko Dūņu Maska (procedūras ilgums 10–15 minūtes, 1–2 reizes nedēļā)

Augsti Organisko Dūņu Maska (procedūras ilgums 13–20 minūtes, 1–2 reizes nedēļā)

Augsti Organisko Dūņu Maska (procedūras ilgums 15–20 minūtes, 2–3 reizes nedēļā)

1. ORGANIC ACTIVE – Aktīva augstās orgānikas koncentrēta produktu līnija sejas ādas dziļai un maigai attīrīsanai ar Peloid Complex®. CELLFOOD ANTI-AGE – Augstās orgānikas bagātīgo barības vielu piesātināta produktu līnija sejas ādas mitrināšanai, atjaunošanai un enerģizēšanai, kas darbojas šūnu līmenī.

CELLFOOD ANTI-AGE®

SEJAS ĀDAS KOPŠANA 8

4.

Solis – aizsardzība dienas laikā

Aizsargājošs Dienas krēms

Aizsargājošs Dienas krēms

Aizsargājošs Dienas krēms

Aizsargājošs Dienas krēms

5.

Solis – atjaunošana nakts laikā

Reģenerējošs Nakts krēms

Reģenerējošs Nakts krēms

Reģenerējošs Nakts krēms

Reģenerējošs Nakts krēms

6.

Solis – ādas kopšana ap acīm

Mitrinošs krēms ādai ap acīm

Mitrinošs krēms ādai ap acīm

Mitrinošs krēms ādai ap acīm

Mitrinošs krēms ādai ap acīm

• Katru reizi no rītiem un vakaros, no sākuma attīriet un tonizējiet sejas ādu un tad uzklājiet attiecīgo sejas krēmu.

9


Bagātina ādu vairāk nekā ar

Attīrošs pieniņš

organiskajiem komponentiem un minerāliem

Attīrošais pieniņš maigi attīra ādu no kosmētikas līdzekļiem, atmirušajām epidermas šūnām un poru piesārņojuma, padarot ādu gludu un mirdzuma pilnu. Peloid Complex® elementi aizsargā ādu pret apkārtējas vides nelabvēlīgo ietekmi, atsvaidzina ādu un, pateicoties organisko vielu koncentrācijai, uztur ādas dabīgo mitruma līmeni un hidrolipīdu līdzsvaru. Nomierina sakairinātu ādu, uzlabo ādas šūnu reģenerāciju un sagatavo ādu aktīvo vielu uzņemšanai pirms sejas krēma uzklāšanas. Šī sviests bagātina ādu ar vitamīniem un padara to maigu un samtainu. Rīcineļļa mazina pigmentācijas plankumu veidošanos, baro sausu un jutīgu ādu un izlīdzina krunciņas.

800 Interesanti:

Ir ļoti svarīgi attīrīt ādu gan no kosmētikas, gan no apkārtējas vides piesārņojuma, lai āda pilnvērtīgi varētu uzņemt aktīvās vielas, kuras ir krēmu sastāvā. Āda ir jāattīra no rīta un vakaros, šo procedūru veic ar BDK Laboratory™ attīrošās līnijas produktiem.

B11007-200

SKIN ĀDASCLEANSING ATTĪRĪŠANA 10

Tonizējošs losjons

Tonizējošs losjons

Peloid Complex® ar sastāvā esošajiem organisko vielu un minerālvielu komponentiem sniedz bagātīgu sausas, dehidrētas ādas barošanu ar vitamīniem, fermentiem un aminoskābēm. Palīdz atgūt un uzturēt ādas dabīgo mitruma līmeni, pasargā ādu no savilkšanās un maigi attīra ādu no epidermas atmirušajām šūnām. Regulē ādas pH līmeni, intensīvi mitrina ādu, aizsargā ādu pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi, padarot to samtainu un mazinot krunciņu veidošanos. Aļģu ekstrakts bagātīgi baro ādu ar minerāliem, uzlabo asins mikrocirkulāciju un sniedz atsvaidzinošu efektu. Alvejas ekstrakts nomierina ādu un atjauno ādas dabīgo mitruma līmeni, mazina ādas diskomfortu un uzlabo šūnu reģenerējošos procesus.

Peloid Complex® sniedz atsvaidzinošu un tonizējošu efektu, kā arī bagātina normālu un kombinētu ādu ar organiskajām vielām un fermentiem. Peloid Complex® uztur ādas dabīgo mitruma līmeni, novērš brīvo radikāļu radīto negatīvo ietekmi uz ādas šūnām, nomierina iekaisušu ādu, attīra ādu no epidermas atmirušajām šūnām kā arī samazina un intensīvi attīra poras. Minerāli atjauno ādas šūnas un mazina krunciņu veidošanos. Āda atgūst samtainumu un mirdzuma pilno izskatu. Piparmētras ekstrakts regulē ādas pH līmeni un sniedz atsvaidzinošu, enerģizējošu un tonizējošu iedarbību. Vijolītes ekstrakts darbojas kā spēcīgs anti-oksidants, novērš iekaisuma procesus un izsitumu parādīšanos.

Peloid Complex® sniedz tonizējošu un enerģizējošu iedarbību taukainai un problemātiskai ādai. Iztīra un sašaurina poras, attīra ādu no atmirušajām šūnām, padarot to gludu un samtainu. Organiskā losjona iedarbība notiek divos etapos – Peloid Complex® satur augstas koncentrācijas aktīvās vielas, kas sniedz ādai mīkstinošu un dziedējošu iedarbību, minerālvielas regulē sebuma izdalīšanos un sniedz ādai vieglu matējošu efektu. Aizsargā ādu pret apkārtējas vides nelabvēlīgo ietekmi, mazina izsitumu veidošanos. Kliņģerītes ekstrakts tonizē ādu, sašaurina poras un normalizē ādas pH līmeni. Kumelītes ekstrakts nomierina iekaisušu ādu, sniedzot dziedējošu efektu.

B11006-200

B11005-200

B11004-200

Visiem ādas tipiem

Sausai / Dehidrētai ādai

• Maiga sejas ādas attīrīšana • Maigi regulē tauku dziedzeru darbību

• Palīdz saglabāt ādas dabīgo mitruma līmeni • Āda jūtas komfortabli maiga un attīrīta • Sagatavo ādu krēma aktīvo komponentu

taukainajās sejas ādas zonās, un nomierina iekaisumus ādas sausajās zonās. • Atjauno ādu, padarot to veselīgāku un radot komforta sajūtu • 94,07 % dabīgie ingredienti

Tonizējošs losjons

efektīvai uzņemšanai

• 99,95 % dabīgie ingredienti

Normālai / Kombinētai ādai • Mitrinoša iedarbība. Novērš ādas

novecošanās pazīmes. • Regulē taukainās sejas ādas zonas, un mitrina sausās ādas zonas. • Sagatavo ādu krēma aktīvo komponentu efektīvai uzņemšanai • 99,95 % dabīgie ingredienti

Kombinētai / Taukainai ādai • Ilglaicīgi kontrolē tauku dziedzeru darbību ar tauku absorbējošiem dabīgiem ekstraktiem

• Atjauno dabīgo pH līmeni • Sagatavo ādu krēma aktīvo komponentu efektīvai uzņemšanai

• 99,95 % dabīgie ingredienti

OrganicActive® Active® Organic

11


Visaptveroša

24 stundu pretnovecošanās iedarbība

Interesanti: BDK Laboratory™ ir izveidojis īpašu pieeju ādas kopšanā, izveidojot ekskluzīvu produktu kompleksu, kas sniedz ādai intensīvu aizsardzību pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi, atjauno un sniedz intensīvas enerģijas devu. Ļoti svarīgi arī ādu kopt kompleksa veidā, lai produktu efekts būtu pilnvērtīgs un ilglaicīgs.

Atjaunojoša un Atsvaidzinoša Sejas Maska

Mitrinošs Krēms ādai ap acīm

Aizsargājošs Reģenerējošs Dienas krēms Nakts krēms

BDK Laboratory™ pētot labvēlīgo Peloid Complex® ietekmi uz ādas atjaunojošo procesu veicināšanu, izstrādāja sejas ādas intensīvi barojošu un atjaunojošu līdzekli – sejas masku, kas palīdz bagātināt ādas dziļākos slāņus ar augsti organiskajiem komponentiem, palīdzēs mazināt iekaisuma procesus uz ādas virsmas, sniegs mikromasāžas iedarbību. Pateicoties vitamīnu kompleksam, kas ir Peloid Complex® sastāvā, maska mazina ādas sausumu un lobīšanos, kā arī uztur līdzsvarā ādas dabīgo mitruma līmeni. Kakao sviests sniedz mīkstinošu un barojošu iedarbību. Šī sviests sniedz atvēsinošu, izlīdzinošu un mitrinošu iedarbību, padarot ādu samtainu. Lietošana: Uz attīrītas sejas ādas, maigām kustībām uzklāt sejas masku plānā, necaurspīdīgā slānī. Procedūras iedarbības laiks 10–15 minūtes, pēc tam noskalot masku ar siltu ūdeni. Pēc ādas nosusināšanas, tonizēt to ar losjonu un uzklāt piemērotu sejas krēmu. Efekts sasniedzams pēc regulāras lietošanas. Uzmanību: Tikai ārīgai lietošanai.Uzklāt tikai uz nebojātas un nesakairinātas ādas. Ja parādās apsārtums vai kāda cita alerģiska reakcija, produkts tūlītēji jānoskalo ar lielu daudzumu silta ūdens. Nelietot, ja ir alerģija uz kādu no sastāvā esošajiem ingredientiem vai arī, ja ir izteikti jutīga āda. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Izvairīties no iekļūšanas acīs. Ievērojiet derīguma termiņu.

Peloid Complex® nomierina ādu, mazina acu zonas ādas pietūkumu. Organiskie savienojumi un minerāli mazina tumšo loku veidošanos, darbojas kā anti-oksidanti, aizsargājot ādu no apkārtejās vides nelabvēlīgās ietekmes. Novērš brīvo radikāļu veidotos bojājumus ādas šūnās, tādā veidā uzlabojot ādas reģēnerācijas procesus un mazinot krunciņu veidošanos. Žeņšeņa ekstrakts uzlabo šūnu reģenerācijas procesus, nomierina ādu un, regulējot ūdensminerālsāļu un olbaltumvielu līdzsvaru ādā, novērš pietūkuma veidošanos. Alģu ekstrakts uztur ādas dabīgo mitruma līmeni, aizkavējot krunciņu veidošanos. Kviešu ekstraksts mitrina ādu un sniedz tai tonizējošu iedarbību. Krēms ir paredzets lietošanai ādai ap acīm (zem acs un uz uzacu kaula). Nav ieteicams to lietot uz plakstiņiem. Izvairīties no kontakta ar acīm.

Peloid Complex® sastāvā esošie antioksidanti nostiprina šūnu enerģētisko struktūru membrānas, sasaista un neitralizē brīvos radikāļus, kavējot krunciņu veidošanos un ādas novecošanos. Krēmu regulāri lietojot, tiek nodrošināta ādas aizsardzība pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi visas dienas garumā, aizkavē krunciņu veidošanos, uzlabo ādas dabīgo mitruma līmeni, padarot ādu maigu un samtainu. Kviešu ekstrakts nomierina iekaisušu ādu un uzlabo ādas reģenerāciju. Kakao sviests bagātīgi baro ādu ar vitamīniem. Šī sviests uzlabo anti-oksidācijas procesus.

Peloid Complex® ir attīroša, saudzīgi kopjoša, mitrinoša un šūnas barojoša iedarbība. Peloid Complex® molekulas sasaista un izvada toksiskas vielas un šūnu metabolisma starpproduktus no ādas šūnām. Sastāvā esošie organiskie savienojumi efektīvi iedarbojas uz jebkura tipa ādu, nomierina un relaksē ādu nakts laikā, uzlabo reģenerējošos procesus, atjauno skābekļa rezerves un optimizē to racionālu izmantošanu šūnās. Lipovitamīnu komplekss atjauno ādu, veic pretiekaisuma iedarbību, uztur līdzsvarā mitrumu ādas šūnās. Kakao sviests nomierina ādu, padara to samtainu. Šī sviests veic anti-oksidanta funkciju un bagātina ādu ar vitamīniem. Aļģu komplekss uzlabo ādas dabīgo mitruma līmeni un bagātina ādu ar minerāliem.

B11003-15

B11001-50

B11002-50

Visiem ādas tipiem • Ilglaicīgi kontrolē tauku dziedzeru darbību

B11008-200

ĀDAS KOPŠANA 12

ar tauku absorbējošiem dabīgiem ekstraktiem • Atjauno dabīgo pH līmeni • Sagatavo ādu krēma aktīvo komponentu efektīvai uzņemšanai • 81,45 % dabīgie ingredienti

Visiem ādas tipiem

Normālai / Kombinētai ādai

• 24 stundu mitrināšana • Pret pietūkumu un tumšiem

• 24 stundu mitrināšana • Izlīdzina ādas toni, līdz ar to āda

• Vizuāli samazina krunciņas • 95,67 % dabīgie ingredienti

• Palīdz novērst un samazināt pirmās

lokiem ap acu zonu

izskatās veselīga un svaiguma pilna

novecošanās pazīmes • 86,45 % dabīgie ingredienti

Visiem ādas tipiem • Nostiprina un padara gludāku ādu nakts laikā • Vizuāli samazina krunciņas • Veicina ādas aktivitāti un proteīnu izstrādi, kas palīdz ādai izskatīties jaunākai

• 81,56 % dabīgie ingredienti

CELLFOOD ANTI-AGE®

13


Jūsu risinājumi skaistākai ādai

Es velos nomierināt jūtīgu ādu

Es vēlos atsvaidzināt kombinētu sejas ādu

Es vēlos energizēt taukainu sejas ādu

Es vēlos vizuāli samazināt krunciņas

ORGANIC ACTIVE®

Solis – Attīrīšana

Attīrošs pieniņš

Attīrošs pieniņš

Attīrošs pieniņš

Attīrošs pieniņš

2.

Solis – Tonizēšana

Tonizējošs losjons Sausai / Dehidrētai ādai

Tonizējošs losjons Normālai / Kombinētai ādai

Tonizējošs losjons Kombinētai / Taukainai ādai

Tonizējošs losjons Sausai / Dehidrētai ādai (jeb atbilstoši jusu ādas tipam)

3.

Solis – Maska

Augsti Organisko Dūņu Maska (procedūras ilgums 3–5 minūtes, vienu reizi nedēļā)

Augsti Organisko Dūņu Maska (procedūras ilgums 10–15 minūtes, 1–2 reizes nedēļā)

Augsti Organisko Dūņu Maska (procedūras ilgums 13–20 minūtes, 1–2 reizes nedēļā)

Augsti Organisko Dūņu Maska (procedūras ilgums 15–20 minūtes, 2–3 reizes nedēļā)

4.

Solis – ādas nomierināsana pēs skūšanās

Pēcskūšanās Fitolosjons

Pēcskūšanās Fitolosjons

Pēcskūšanās Fitolosjons

Pēcskūšanās Fitolosjons

1. CELLFOOD MEN ANTI-AGE – Organisko komponentu piesātinātais komplekss nostiprina ādas dabīgo aizsargslāni, novērš mitruma samazināšanos ādas šūnās, nomierina un aizsargā ādu pret apkārtējās vides radīto nelabvēlīgo ietekmi.

Kurus apgalvojumus jūs varat attiecināt uz savu ādu?

CELLFOOD MEN ANTI-AGE®

ĀDAS KOPŠANA VĪRIEŠIEM 14

5.

Solis – aizsardzība dienas laikā

Aizsargājošs Dienas krēms

Enerģizējoša emulsija sejas ādas kopšanai

Enerģizējoša emulsija sejas ādas kopšanai

Atjaunojošs krēms

6.

Solis – ādas atjaunošana nakts laikā

Atjaunojošs krēms

Atjaunojošs krēms

Atjaunojošs krēms

Reģenerējošs Nakts krēms

7.

Solis – ādas kopšana ap acīm

Mitrinošs krēms ādai ap acīm

Enerģizējošs krēms ādai ap acīm

Enerģizējošs krēms ādai ap acīm

Mitrinošs krēms ādai ap acīm

• Katru reizi no rītiem un vakaros, no sākuma attīriet un tonizējiet sejas ādu un tad uzklājiet attiecīgo sejas krēmu.

15


Dzīvesspējas atgūšana nogurušai sejas ādai

Interesanti: Ādai dienas laikā ir nepieciešama intensīva aizsardzība pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi, kā arī mitrināšana. Ādai nakts laikā ir nepieciešama relaksācija un bagātīga barošana ar vitamīniem, ko nodrošina ar Peloid Complex® bagātinātā sejas ādas kopšanas līnijas produkcija no BDK Laboratory™.

Pēcskūšanās Fitolosjons

Enerģizējošs krēms ādai ap acīm

Enerģizējoša emulsija sejas ādas kopšanai

Atjaunojošs krēms

Peloid Complex® mazina ādas jutīgumu pēc skūšanās laikā gūtajiem kairinājumiem, veicina rētaudu sadzīšanu. Organiskie komponenti uztur ādas dabīgo mitruma līmeni, pasargājot ādu no novecošanās. Mentols sniedz tonizējošu un atsvaidzinošu iedarbību. Alаntoīns mīkstina rugājus un aizkavē to ieaugšanu, mazina sausuma plankumu un apsārtumu veidošanos. Alvejas ekstrakts sniedz dziļi mitrinošu iedarbību. Kliņģerītes ekstrakts palīdz mazināt iekaisuma procesus un uzlabo ādas samtainumu.

Peloid Complex® bagātīgi mitrina ādu zonā ap acīm, sniedzot atjaunojošu iedarbību un samazinot pietūkumu un tumšos lokus. Fermenti uzlabo ādas dabīgās atjaunojošās spējas. Dabīgie antioksidanti aizsargā ādu pret apkārtējās vides radīto nelabvēlīgo ietekmi, izlīdzinot sausuma krunciņas. Peloid Complex® sniedz ādai enerģijas devu, kas palīdz ādai sevi aizsargāt no kairinājumiem. Alvejas ekstrakts sniedz nomierinošu iedarbību un palīdz novērst ādas sausumu. D-pantenols uztur ādas dabīgo mitruma līmeni un aizkavē novecošanās procesus.

Peloid Complex® augsti organiskie komponenti, pateicoties to spējai iedarboties uz ādas dziļākajiem slāņiem, bagātīgi baro ādu ar vitamīniem un fermentiem, kas palēnina ādas novecošanās procesus un nomierina ādu pēc skūšanās. Peloid Complex® palīdz uzlabot kolagēna un elastāna sintēzi, kas aizkave krunciņu parādīšanos un uzlabo ādas toni, kā arī sniedz intensīvu aizsardzību pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi dienas laikā. Ingvera ekstrakts sniedz ādai enerģijas devu un uzlabo tās dabīgo mitruma līmeni un veic anti-oksidanta funkciju, kas novērš brīvo radikāļu radīto nelabvēlīgo ietekmi uz ādas šūnām. Aļģu ekstrakts sniedz dziļi mitrinošu iedarbību un sniedz ādu nomierinošas īpašības.

Organiskie komponenti bagātina ādu ar fermentiem, antioksidantiem un enzīmiem, sniedzot ādas dabīgo funkciju uzlabojošas īpašības un bagātīgu ādas barošanu, kā arī uzlabo kolagēna un elastāna sintēzi. Peloid Complex® iedarbojas kā magnēts mitruma noturēšanai, tādā veidā samazinot sausuma krunciņu rašanās iespējamību un palīdz izlīdzināt jau esošās krunciņas, kā arī mazina ādas iekaisumus pēc skūšanās. Kakao sviests bagātīgi baro ādu un sniedz barojošu, atjaunojošu un mīkstinošu efektu. Šī sviests mazina apsārtumus un iekaisumus uz ādas virsmas, sniedzot nostiprinošu efektu.

B14003-15

B14001-50

B14002-50

B14004-100

Visiem ādas tipiem

ĀDAS KOPŠANA VĪRIEŠIEM 16

• Palīdz novērst iekaisuma procesus

pēc skūšanās, padara ādu gludāku • Noņem dedzinošo sajūtu pēc katras skūšanās reizes • Noņem apsārtumus • 90,95 % dabīgie ingredienti

Visiem ādas tipiem • Jauna vitalitāte ādai ap acīm • Ilgtermiņa mitrināšana • Vizuāli samazina krunciņas • 89,56 % dabīgie ingredienti

Visiem ādas tipiem • Palielina ādas aizsarg- funkcijas. • Cīnās ar apkārtējās vides radīto nelabvēlīgo ietekmi

• Augsts iedarbības rezultāts • 87,85 % dabīgie ingredienti

Visiem ādas tipiem • Nostiprina ādu un padara to gludāku • Aizkavē ādas novecošanās pazīmju parādīšanos • 24 stundu mitrinošs efekts • 74,95 % dabīgie ingredienti

Cellfood Men Anti-age®

17


Plaša spektra aizsardzība pret

UVA/UVB stariem

Balzams pēc sauļošanās ar organiskajām dūņām

Saules aizsargbalzams ar organiskajām dūņām

Saules aizsargkrēms ar organiskajām dūņām

Peloid Complex® intensīvi mitrina ādu, mazina pigmentācijas plankumu veidošanos, uzlabo ādas dabīgo mitruma līmeni un pasargā to no priekšlaicīgas novecošanās pazīmēm. Palīdz iegūt vienmērīgu iedegumu. Āda atgūst samtainumu, kļūst vienmērīgi gluda, ka arī uzlabojas kolagēna un elastāna sintēze. Vitamīnu komplekss intensīvi baro ādu, mazina tas sausumu un paildzina iedeguma noturību. Piparmētru eļļa sniedz tonizējošu un enerģizējošu iedarbību. Alantoīns uzlabo reģenerējošos procesus un padara iedeguma toni vienmērīgu. Smiltsērkšķu ekstrakts nomierina iekaisušu, apsārtušu ādu un mazina jutīgas ādas iekaisuma procesus. Kakao sviests mīkstina ādu un padara to zīdainu. Aļģu ekstrakts bagātina ādu ar vitamīniem un minerāliem.

Organisko vielu koncentrētais, sastāvā esošais Peloid Complex® intensīvi bagātina ādu ar mikroelementiem, sniedz tai mirdzumu, pasargā ādu no pigmentācijas plankumu veidošanās, mazina ādas sausumu un mazina apsārtumu veidošanos. Organiskie komponenti pasargā ādu no priekšlaicīgas novecošanās pazīmēm, padara to tvirtu un elastīgu. Alantoīns – Uzlabo ādas reģenerējošās funkcijas un izlīdzina ādas virsmu. Aļģu ekstrakts bagātina ādu ar minerāliem un novērs ādas nelīdzenumus. Vitamīns B5 intensīvi mitrina ādu un padara to veselīgāku. Smiltsērkšķu ekstrakts nomierina ādu un mazina apsārtumu veidošanos. Plūmju eļļa piešķir ādai samtainumu un uzlabo tās atjaunojošos procesus.

Pateicoties sastāvā esošajam Peloid Complex®, tas veicina vienmērīga iedeguma veidošanos, pasargā ādu no brīvo radikāļu radītās kaitīgās ietekmes, kā arī pasargā ādu no priekšlaicīgas novecošanās. Organiskās vielas izlīdzina ādas struktūru un novērš pigmentācijas plankumu parādīšanos. Plūmju eļļa bagātina ādu ar Vitamīnu E. Smiltsērkšķu ekstrakts nomierina iekaisušu un jutīgu ādu, kā arī mazina ādas kairinājumus. Kakao sviests izlīdzina ādu un padara to nevainojami gludu. Aļģu ekstrakts uztur ādas dabīgo mitruma līmeni un bagātina ādu ar minerāliem. Piparmētru eļļa atsvaidzina un tonizē ādu, sniedzot tai enerģiju sauļošanas laikā.

Interesanti: B13009-200

SAULES AIZSARGLĪNIJA 18

B13007-200

Visiem ādas tipiem

Visiem ādas tipiem

• Atsvaidzina, enerģizē, atdzīvina • Uzlabo ādas aizsarg- funkcijas • Atjauno ādu pēc sauļošanās procedūrām • 81,85 % dabīgie ingredienti

• SPF 15 • Aizsardzība pret UVA un UVB stariem • Aizsargā ādu pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi • 85,35 % dabīgie ingredienti

B13008-200

Visiem ādas tipiem • SPF 30 • Spēcīga ādas aizsardzība no UVA

BDK Laboratory™ ir izveidoja kompleksu kopšanu veselīgam iedegumam, kas atjauno ādas audus, darbojoties šūnu līmenī un regulē melonicītu darbību. Aizsardzība pret UV staru radīto nelabvēlīgo ietekmi – BDK Laboratory™ ir izstrādājis sauļošanās produktu līniju, kura palīdz ādai mazināt UV staru radīto kaitējumu ādai, nomierina to, uzlabo iedeguma toni un paildzina tā noturību.

un UVB stariem

• Aizsargā pret ādas novecošanos • 75,35 % dabīgie ingredienti

CELLFOOD SUN®

19


Jūsu risinājumi skaistākai ādai CELLFOOD BODY – Spēka pilns anti-oksidantu komplekss, kas novērš ādas priekšlaicīgu novecošanos nakotnē. Šī īpaši bagātināta ķermeņa ādas kopšanas līnija ar piesātināto lipīdu kompozīciju un augu ekstraktiem bagātīgi baros ādu un uzturēs tās dabīgo mitruma līmeni.

Kurus apgalvojumus jūs varat attiecināt arī uz sevi? Es vēlētos uzlabot ķermeņa siluetu un iegūt atni – celulīta efektu.

Es vēlētos samazināt stresa ietekmi, kuras iespaidā es bieži jūtos nogurusi.

Es vēlētos atjaunot roku ādu.

Es vēlētos atsvaidzināt un relaksēt kāju ādu.

CELLFOOD BODY® Solis

Ekstrakts vannām (Procedūras ilgums 15–25 minūtes, 1–2 reizes nedēļā)

Dušas gēls

Krēma ziepes

Dūņu ziepes

2.

Solis

Augsti Organiskā dūņu maska (Procedūras ilgums 20–30 minūtes, 1–2 reizes nedēļā)

Atjaunojoša bumba ar augsti organiskajām dūņām (Procedūras ilgums 15–20 minūtes, 1–2 reizes nedēļā)

Peloīds Vannai ar jūras sāli (Vienai vannai ar siltu ūdeni jums būs nepieciešami 50 g. sāls. Procedūras ilgums 15–20 minūtes, 2–3 reizes nedēļā).

Peloīds Vannai ar jūras sāli (Vienai vannai ar siltu ūdeni jums būs nepieciešami 50 g sāls. Procedūras ilgums 15–20 minūtes, 2–3 reizes nedēļā).

3.

Solis

Anticelulīta gēls

Augsti Organisko dūņu maska (Procedūras ilgums 10–15 minūtes, 1–2 reizes nedēļā)

Krēms rokām

Krēms kājām

1.

ĶERMEŅA ĀDAS KOPŠANA 20

21


Maiga, sabalansēta un

rūpīga

Atjaunojoša Masāžas eļļa

Dūņu ziepes

Krēma ziepes

Peloid Complex® sniedz pretnovecošanās efektu visam organismam, kā arī palīdz novērst ādas priekšlaicīgu novecošanos.

Ziepes izgatavotas no augstvērtīgiem augu valsts izcelsmes dabas produktu taukiem, izmantojot augsti organiskā Peloid Complex® bāzi. Tām piemīt izteiktas antiseptiskas, pretsēnīšu un antibakteriālas īpašības. Ziepes nesausina, nekairina, samazina iekaisuma procesus un regulē tauku dziedzeru darbību. Pastiprina ādas aizsargspējas, uzlabo epiteliālo šūnu reģenerāciju, efektīvi sasaista un izvada brīvos radikāļus no ādas virsmas. Mikromasāžas un enerģizējošā iedarbība uzlabo ādas, sevišķi gļotādu, apasiņošanu un barošanu. Uztur ādas dabīgo pH līmeni un padara ādu gludu un samtainu.

Peloid Complex® veic efektīvu, barojošu un mitrinošu higiēnisku ādas kopšanu. Ziepēm piemīt mūsdienīgs, maigs aromāts, paredzētas biežai lietošanai, nekairina ādu. Attīra, mitrina, un aizsargā ādu. Ziepju sastāvā ir sevišķi mīkstinoši komponenti un neitrāls pH, kas nepieļauj ādas izžūšanu un padara to samtainu. Kokosa eļļa mīkstina un mitrina ādu, mazinot ādas sausumu.

B15001-100

B15002-100

attīrīšana ar zīdainu pieskārienu

• Mandele – Baro • Kanēlis – Attīra • Rozmarīns – Tonizē • Dilles – Mazina pietūkumu • Baziliks – Nostiprina • Salvija – Atjauno • Piparmētra – Atsvaidzina • Ķimenes – Mazina iekaisumus • 99,9 % dabīgie ingredienti

• Antibakteriāla

ĶERMEŅA ĀDAS KOPŠANA 22

B13010-150

un pretiekaisumu iedarbība • pH līmeni līdzsvarojošs efekts • Normalizē mikrofloru

Interesanti: BDK Laboratory™ ir pirmā pasaulē iestāde, kas izveidojusi produkciju uz augsti organisko dūņu bāzes un sniedz katram iespēju izbaudīt kosmētisko produktu efektivitāti, kas pilnībā izmainīs mūsdienu priekšstatus par ādas kopšanu.

• Īpaši maigas • Novērš ādas novecošanās pazīmes • Maigi attīrošs efekts • Nomierina, mitrina un padara ādu gludāku

CELLFOOD BODY®

23


Ādas struktūras

nevainojams izskats

Anticelulīta gēls

Krēms rokām Krēms kājām

Regulāri lietojot, acīmredzami un strauji samazinās zemādas taukaudu slānis un izzūd “apelsīna miziņas” efekts uz ādas. Peloid Complex® sastāvā ir vielas, kas stimulē drenāžas funkciju, samazina ādas un zemādas audu ūdens un sāļu daudzumu. Gēls stimulē jaunu kapilāru veidošanos, mikrocirkulāciju zemādas slānī, mazina tūsku, veicina audu piesātināšanu ar skābekli un uzlabo vielmaiņas procesus. Zirgkastaņa ekstrakts Uzlabo apmaiņas procesus ādas šūnās, izlīdzina ādu, nostiprina asinsvadu sieniņas. Kofeīns aktīvi iedarbojas uz tauku sašķelšanas procesiem zemādas slāņos, spēcina apmaiņas procesus ādas šūnās, veicinot limfodrenāžu. L-karnitīns palīdz sašķelt tauku nogulsnējumus, mazinot „apelsīna miziņas” efektu.

Paredzēts roku un nagu kopšanai normālai, sausai un nogurušai ādai. Peloid Complex® izvada toksiskās vielas, mitrina, baro un mazina tūsku. Nomierina ādu, paaugstina elastīgumu un atjauno dabīgo ādas mitrumu, noņem tirpšanas sajūtu. Normalizē pH, ideāli uzlabo ādas audu struktūru, mīkstina ādu un padara to nevainojami gludu. Ceļteku ekstrakts mazina ādas sausumu, izlīdzinot un mīkstinot ādu, piemīt dziednieciskas īpašības. Bišu vasks intensīvi baro ādu, uzlabojot ādas dabīgo mitruma līmeni. Rudzupuķu ekstrakts dziļi mitrina, aktivizē asins mikrocirkulāciju un mazina tūsku.

B13006-100

ĶERMEŅA ĀDAS KOPŠANA 24

B13002-75

• Sniedz izlīdzinošo un lifting efektu • Uzlabo ādas tvirtumu • Izvada lieko ūdeni • 81,72 % dabīgie ingredienti

• Līdzsvaro pH līmeni • Noņem sausumu un diskomfortu • Dziļi mitrina • Nomierina, mitrina un padara gludāku ādu

• 95,26 % dabīgie ingredienti

Paredzēts kāju un nagu kopšanai. Peloid Complex® nomierina, mazina noguruma sajūtu, baro, mīkstina un mitrina sausu, saplaisājušu ādu, atjauno bojātos nagus. Krēms mitrina un reģenerē saplaisājušu ādu. Atsvaidzina, noņem tirpšanas sajūtu. Aizkavē ādas pārragošanos, veicina elastīgumu, mazina tūsku. Uzlabo perifēro asinsriti un normalizē pH. Smiltsērkšķu balzāms intensīvi baro sausu, saplaisājušu ādu. Ozolmizas ekstrakts pazemina sviedru izdalīšanos, sniedzot atvēsinošu efektu. Sarkanā āboliņa ziedu ekstrakts padara ādu elastīgu un samtainu.

Interesanti: BDK Laboratory™ ar augstās orgānikas piesātināto produktu līniju ķermeņa ādas kopšanai veido kompleksu pieeju ķermeņa silueta uzlabošanai un ādas problēmu novēršanai. Ķermeņa ādai ir nepieciešams tāds vitamīnu komplekss, kas uztur pareizu vielmaiņas procesu norisi ādas šūnas, veicina limfodrenāžas procesus, uzlabo asins mikrocirkulāciju un nostiprina ādu, mazinot celulīta un striju veidošanos.

B13001-75

• Momentāli atjauno un sniedz atvēsinošo iedarbību

• Noņem noguruma sajūtu kājās • Atjauno ādas tektūru un mitrina • 98,69 % dabīgie ingredienti

CELLFOOD BODY®

25


Maiga, sabalansēta un rūpīga

kopšana Jaunums!

B13014-200

ĶERMEŅA ĀDAS KOPŠANA 26

Anti-stresa Dušas Gēls

Mitrinošs un Mīkstinošs Ķermeņa Krēms

BDK Laboratory™ izstrādātais maigais dušas gēls attīra ādu un padara dušas prоcedūru par patīkamu, relaksācijas pilnu rituālu. Peloid Complex®, kas ir dušas gēla sastāvā, palīdz aizsargāt ādu pret kairinājumiem, mazināt iekaisumus un apsārtumus uz ādas virsmas. Augsti organiskie komponenti uzlabo mikrocirkulāciju un mazina saspringumu. Alantoīns sniedz atjaunojošu un barojošu iedarbību. Lavandas ekstrakts nomierina, mazina nogurumu un atslābina. Maigais ziedu aromāts sniedz aroma-terapijas efektu, kas palīdz vakaros iemigt.

BDK Laboratory™ izstrādātais ķermeņa krēms ar Peloid Complex® palīdz sniegt ādai enerģijas devu un novērst priekšlaicīgu ādas novecošanās pazīmju rašanos. Peloid Complex® mitrina ādas dziļākos slāņus, padarot ādu mirdzuma pilnu. Liepziedi dziedina un baro sausu, dehidrētu ādu. Olīveļļa bagātina ādu ar vitamīniem. Aļģu ekstrakts palīdz uzturēt ādas dabīgo mitruma līmeni. D-pantenols uztur ādas dabīgo pH līmeni, kā arī mazina ādas diskomfortu pēc dušas procedūrām.

• Aizsargā pret kairinajumiem • Mazina saspringumu, atslābina • Palīdz iemigt • 80,35 % dabīgie ingredienti

• Paaugstina ādas elastību • Normalizē mitruma līmeni. • Mitrina ādu, padarot sausu ādu maigaku

Jaunums!

B13011-200

un elastīgaku

• 89,45 % dabīgie ingredienti

CELLFOOD BODY®

27


Maiga, sabalansēta un rūpīga

kopšana Jaunums!

B13012-200

ĶERMEŅA ĀDAS SKIN CLEANSING KOPŠANA 28

Skulpturējošs Ķermeņa Krēms ar Afrodiziakiem

Relaksējošs un Barojošs Ķermeņa Krēms

BDK Laboratory™ izstrādātais ķermeņa krēms ar augsti organisko Peloid Complex® palīdz nostiprināt ādu un padarīt siluetu slaidāku. Peliod Complex® palīdz aizsargāt ādu pret brīvo radikāļu radīto nelabvēlīgo ietekmi un sniedz antioksidanta iedarbību, kas novērš ādas novecošanos, mazina ādas novītumu un palīdz uzlabot mikrocirkulāciju. Olīveļļa un Šī sviests baro sausu ādu un uzlabo tās samtainumu. Rozmarīns enerģizē un izlīdzina sausuma līnijas. Kadiķa ekstrakts atjauno ādu un palīdz izlīdzināt ādas nelīdzenumu un grumbas. Afrodiziaku buķete no ingvera, zemenēm, kardamona un melnajiem pipariem uzlabo erotisko noskaņojumu, tonizē un uzlabo noskaņojumu. Zaļās tējas ekstrakts sniedz spēcīgu antioksidanta un nostiprinošu iedarbību.

BDK Laboratory™ izstrādātais ķermeņa krēms ar Peloid Complex® baro ādu, palīdz atjaunot nobriedušu, tvirtumu zaudējošu ķermeņa ādu. Peloid Complex® bagātinātais vielu komplekss nomierina, relaksē un mazina iekaisumu un apsārtumus uz ādas virsmas. Augsti organiskie komponenti sniedz ādai spēcīgi atjaunošu un reģenerējošu iedarbību, kas palīdz nobriedušai ādai atgūt mirdzumu un tvirtumu. Krēma sastāvs ir bagātināts ar Šī sviestu, kas lieliski bar ādu, stimulē šūnu atjaunošanos. Olīveļļa baro un mīkstina ādu, kā arī bagātina to ar vitamīniem. Lavandas ekstrakts relaksē, nomierina ādu, maigais ziedu aromāts sniedz aroma-terapijas efektu.

• Palīdz izlīdzināt ādas nelīdzinumus

• Lieliski baro ādu, stimulē šūnu

un grumbas • Uzlabo erotisko noskaņojumu, tonizē un uzlabo noskaņojumu. • Antioksidanta un nostiprinoša iedarbība • 89,75 % dabīgie ingredienti

atjaunošanos.

• Ļauj ādai elpot, neaizprostojot poras. • Baro un mīkstina ādu, bagātina to

Jaunums!

B13013-200

ar vitamīniem

• 90,65 % dabīgie ingredienti

CELLFOOD BODY®

29


Organiskā imunitāte pret organisma novecošanās pazīmēm

Stresa nelabvēlīgo ietekmi bieži vien izjūt gan organisms, gan ķermeņa āda, kas ir viens no iemesliem pastiprinātam nogurumam. BDK Laboratory™ pētījumi liecina, ka Peloid Complex® ir spēcīgs stresa protektors, kas, pateicoties organisko komponentu aktivitātei, sniedz organismam tonizējošu un relaksējošu iedarbību.

Atjaunojošās Vannas Bumbas Peloid Complex® mikroelementu iedarbības rezultātā organisms atgūst enerģiju un neizjūt ikdienas stresa radīto nelabvēlīgo ietekmi, palīdz mazināt nogurumu. Peloid Complex®, iedarbojoties uz ādas dziļākajiem slāņiem, palēnina ādas priekšlaicīgu novecošanos.

ar Liepziediem!

Jaunums! ar Afrodiziakiem E18006-40

Atjaunojoša Peloīds Vannai bumba ar augsti ar jūras sāli organiskajām dūņām Veselības bumba ar sastāvā esošo organisko Peloid Complex® sniedz organisma atjaunojošas, palīdz nostiprināt imūnsistēmu un sniedz tonizējošas īpašības. Pateicoties organisko komponentu augstajai koncentrācijas pakāpei, tiek panākts organismu enerģizējošs efekts, kas uzlabo mikrocirkulāciju. Veicina limfodrenāžu, tādā veidā palīdzot mazināt celulītu un apelsīna miziņas efektu, palīdz mazināt locītavu sāpes. Terpentīneļļa sniedz sildošu iedarbību. Olīvu eļļa bagātina ādu ar vitamīniem un sniedz barojošu iedarbību, padarot ādu gludu un samtainu.

Pretnovecošanās un imūnsistēmu nostiprinošs komplekss. Peloid Complex® sniedz dziļi atjaunojošu iedarbību un aizkavē ādas novecošanās procesus, kā arī uzlabo ādas tvirtumu un elastību. Mazina ādas novītumu un lobīšanos. Organiskie komponenti veicina asins mikrocirkulāciju un nostiprina imūnsistēmu. Olīveļļa atjauno ādu un bagātina ar vitamīniem. Jūras sāls sniedz pretiekaisuma un nostiprinošu efektu.

Interesanti: Siltā ūdens procedūras savienojumā ar Peloid Complex® pastiprina šūnu aktivitāti un dzīvotspēju šūnu līmenī. Tās sekmē stabilo šūnu replikāciju, iedarbojas pret šūnu atrofiju un aktivizē enerģētisko un olbaltumvielu resursu izmantošanu.

E18007-40

ar Lavandu E18008-40

• Liepziedu ekstrakts – mazina iekaisumus,

ĶERMEŅA ĀDAS KOPŠANA 30

izsitumus un sausuma plankumus uz ādas virsmas un mazina tās diskomfortu. • Mandeļu eļļa mitrina, baro ādu ar aktīvajām vielām, nostiprinot to un padarot to mirdzošu un tvirtu. • Piesātinātā afrodiziaku buķete uzlabo erotisko noskaņojumu un uzlabo libido. • Zemeņu aromāts un rozmarīns tonizē un dāvā ķermeņa ādai enerģijas devu, kas uzlabo tās skaistumu un veselīgumu. • Lavandas ekstrakts relaksē un mazina iekaisumus uz ādas virsmas, sniedzot aromaterapijas efektu.

E18003-200

• Reģenerējošais komplekss • Pretnovecošanās komplekss • Nostiprinoša formula

E18004-500

• Pret novecošanās komplekss • Uzlabo ādas toni • Aizsargā ādu no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes

CELLFOOD BODY®

31


Svaigums un labsajūta

Īpaši Maigais Gēls Intīmai Higiēnai

Relaksējošs Dušas Gēls

Erotisko noskaņojumu veicinošs dušas gēls

Peloid Complex® sniedz nomierinošu iedarbību, mazinot diskomfortu intīmās zonas apvidū. Peloid Complex® sastāvā esošie organiskie komponenti palīdz uzlabot mikrofloru, mazina niezi un līdzsvaro skābju sārmu līdzsvaru. Pateicoties anti-bakteriālajai iedarbībai, palīdz aizsargāt pret patogēnajiem mikroorganismiem, mazinot sēnīšu un iekaisumu rašanās iespējamību. Pienskābe sekmē skābas vides uzturēšanu. Maigais līdzeklis palīdz mazināt kairinājumu, maigi attīra, nekairinot ādu un gļotādu. Alvejas ekstrakts palīdz mazināt iekaisumus un apsārtumus, sniedzot mitrinošu iedarbību.

BDK Laboratory™ izstrādatais organiskais Peloid Complex® ar sastavā esošajiem vitamīniem un antioksidantiem snied dzili mitrinošu un ādu aizsargājošu iedarbību. Pateicoties izsmalcinātajam sastavam, dušas gēls palīdz iegūt relaksējošu efektu pēc dušas un maigi aromatizē ādu ar ziedu smaržu buķeti. Liepziedu ekstrakts sniedz nomierinošu un ādu mitrinošu efektu.

Peloid Complex® palīdz uzturēt ādas dabīgo pH līmeni un aizsargāt ādu pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi. Sniedz dziļu ādas mitrināšanu, dāvā enerģiju un uzlabo libido. Atjaunina un atsvaidzina ādu, tā kļūst gluda, elastīga, paaugstinās ādas tonuss. Afrodiziaku buķete, ko veido zemenes, melno piparu, rozmarīna un ingvera aromāts, uzlabo garastāvokli, veicina endorfīnu izstrādi. Ingvera ekstrakts – uzlabo ādas toni, padara to maigu un gludu, veicina dzimumfunkciju un iedarbojas kā antioksidants.

B13003- 200

B13005-200

• Atsvaidzinoša un nomierinoša iedarbība • Līdzsvarots pH līmenis. Hipoalerģisks. • Izstrādāts, lai mazinātu alerģiskas

MAIGĀ KOPŠANA 32

reakcijas risku • 83,8 % dabīgie ingredienti B13004-200

• Maigi attīra no atmirušām šūnām • Noņem stressu, saspringumu un mentālo nogurumu

• Iedarbojas kā aromaterapija ar Liepziedu aromātu

Interesanti: Pateicoties 5-etapu ekstrakcijas tehnoloģijām, no augsti organiskajām dūņām tiek ekstraģētas augsti organiskās vielas – fermenti, enzīmi, aminoskābes, vitamīni, mikroelementi, kas, iedarbojoties uz dziļākajiem audu slāņiem, nostiprina organisma imūnsistēmu, veicina organisma dabīgo procesu pareizu norisi, izvada toksīnus un darbojas kā spēcīgs anti-oksidants.

• Vilinošs aromāts • Izsmalcinātas sajūtas • Tonizējošs efekts • 77,65 % dabīgie ingredienti

• 76,95 % dabīgie ingredienti

CELLFOOD BODY®

33


Tūlītēja matu atjaunošana

starojošam matu izskatam

Šampūns ar organiskajām dūņām

Šampūns ar Šampūns ar organiskajām organiskajām dūņām dūņām

Pret matu izkrišanu, matu augšanu stimulējošs komplekss

Pret blaugznām un galvas niezi

Sausiem, bojātiem un dehidrētiem matiem

Rekomendējams kā dziedniecisks, nostiprinošs un profilaktisks līdzeklis pie pastiprinātas matu izkrišanas, kā arī plāniem un trausliem matiem. Dabīgais Peloid Complex® darbojas matu folikulu apvidū, novēršot šūnu oksidācijas procesus. Aktivizē folikulu šūnas, veicina un stimulē matu augšanu, nostiprina tos, tādā veidā mazinot matu izkrišanu. Sastāvā esošās dabīgās aktīvās vielas regulē šūnu atjaunojošos procesus, mazinot blaugznu veidošanos, palīdz piegādāt skābekli galvas ādas šūnām, bagātina to ar vitamīniem un fermentiem, kas palīdz atgūt dabīgo matu spīdumu un veselīgumu. Pirms lietošanas sakratīt. Nātru ekstrakts intensīvi nostiprina matus visā to garumā, veicinot matu augšanu un mazinot matu izkrišanu. Kviešu proteīni aizsargā pret matu izkrišanu un uzlabo matu veselīgumu.

Peloid Complex® regulē šūnu atjaunojošos procesus, jo tieši šī procesa nepareiza norise ir blaugznu veidošanās iemesls. Novērš galvas ādas niezēšanu un lobīšanos. Peloid Complex® molekulu pret blaugznu iedarbība norit divos veidos: aktīvie komponenti efektīvi cīnās pret blaugznu veidošanos, uzlabojot galvas ādas mikrofloru un noskalojot pat blīvi pieguļošās blaugznas, vitamīnu komplekss tūlītēji nomierina galvas ādu un novērš galvas ādas niezēšanu. Tas novērš blaugznu parādīšanos, mati uzlabo savu veselīgo un mirdzuma pilno izskatu. Efekts ir sasniedzams šampūnu lietojot regulāri.

Peloid Complex® ar sastāvā esošajām minerāliem un taukskābēm maigi attīra galvas ādu, tajā pašā laikā uzturot ādas dabīgo pH līmeni. Šampūns baro sausu galvas ādu un matus, noņem galvas niezi, atmirušās šūnas, nomierina ādu un uzlabo galvas ādas mikrofloru, veicinot matu augšanu. Intensīvi uzlabo matu folikulu barošanu, padarot matus viegli ķemmējamus un mirdzošus. Asinszāles ekstrakts ir nomierinošs līdzeklis matiem, atjauno matu struktūru, sniedz tiem nevainojamu mirdzumu. Alvejas ekstrakts sniedz intensīvu mitrināšanu, nostiprina matus un veicina matu augšanu.

B12001-200

B12005-200

B12002-200

MATU KOPŠANA 34

• Komplekss matu augšanas stimulēšanai • Komplekss pret matu izkrišanu • Labi puto • 90,85 % dabīgie ingredienti

• Atsvaidzinošs efekts • Viegli noņem sausumu un diskomfortu • Viegli izskalojams • 90,85 % dabīgie ingredienti

• Atdzīvina matus • Dziļi mitrina • Saudzējoša iedarbība • 91,30 % dabīgie ingredienti

Interesanti: BDK Laboratory™ balstoties uz jaunākajiem pētījumiem matu kopšanā radīja ekskluzīvu matu kopšanas līniju, kas sastāv no organiskajiem produktiem, kas pilnībā pielāgojas un sniedz konkrētam matu tipam atbilstošu kopšanu. Kompleksā iedarbība savienojumā ar augsti organisko dūņu masku sniedz matu folikulu atjaunojošas, matu augšanu veicinošas, barojošas un nostiprinošas īpašības.

HAIR REPAIR®

35


Ideāls Līdzsvars matu mitrināšanai un kondicionēšanai ar organiskiem komponentiem

Šampūns ar organiskajām dūņām

Šampūns ar Šampūns ar organiskajām organiskajām dūņām dūņām

Taukainiem, apjomu zaudējošiem matiem

Balinātiem, Tumšiem, krāsotiem un trausliem matiem novājinātiem matiem

Peloid Complex® – оrganisko vielu un minerālvielu komplekss palēnina tauku dziedzeru darbību un nomierina galvas ādu, kā arī padara matus apjomīgus un viegli ķemmējamus. Peloid Complex®, pateicoties sastāvā esošajam selēnam, veic tonizējošu un aizsargājošu darbību un uzlabo matu dabīgo spīdumu. Tas ir spēcīgs enerģijas koncentrāts, kas nodrošina matiem dzīves-spēku un veselīgu mirdzumu. Sastāvā esošais liepziedu ekstrakts nostiprina matu struktūru, sniedz tiem mirdzumu un zīdainumu, mazina matu taukainību. Salvijas ekstrakts bagātina matus ar vitamīniem un fermentiem.

Satur enerģijas pilno ingredientu Peloid Complex®, kas atjauno balināto matu struktūru un spīdumu, kā arī nodrošina bagātīgu matu folikulu barošanu ar vitamīniem. Peloid Complex® organiskās vielas bagātina galvas ādu ar fermentiem un minerāliem, veicinot matu augšanu un nostiprinot sausus, bojātus matus. Kumelīšu ekstrakts uzlabo balināto matu spīdumu un veselīgumu, kā arī uzlabo balināto matu toni un palielina tā noturību. Bērza lapu ekstrakts novērš matu sausumu un mazina matu izkrišanu.

Peloid Complex® ir spēcinošs un matu toņa uzlabojošs līdzeklis. Peloid Complex® intensīvi bagātina matu folikulas ar vitamīniem un fermentiem, uzlabo matu augšanu, spēcīgi baro galvas ādu un atjauno mata dabīgo aizsargslāni. Nesaturot sintezētās krāsvielas, atdzīvina matu toni un nostiprina matu struktūru, novēršot matu šķelšanos. Nātru ekstrakts intensīvi nostiprina matus visā to garumā, veicinot matu augšanu un mazinot matu izkrišanu.

B12004-200

B12003-200

B12006-200

MATU KOPŠANA 36

• Regulējošs komplekss • Matu apjoma uzlabošana • Enerģijas deva taukainiem matiem • 91,30 % dabīgie ingredienti

• Krāsu atjaunojoša formula • Atdzīvina matus un matu krāsu • Padara matus viegli ķemmējamus • 91,45 % dabīgie ingredienti

Interesanti: Ir vairāki faktori, kas var ietekmēt matu neveselīgumu un izkrišanu, tas ir nepilnvērtīgs uzturs, nepareiza matu kopšana, stress un daudzi citi faktori. BDK Laboratory™ matu kopšanas līdzekļi cīnās ar galvas ādas un matu problēmām, padarot matus skaistus un mirdzuma pilnus.

• Matu krāsu atjaunojoša formula • Aizsardzības efekts • Saudzē matus • 90,85 % dabīgie ingredienti

HAIR REPAIR®

37


Intensīvi saglabā mitrumu matos, nodrošinot

Spēcīgu Mitrināšanu Pēc šampūna vai maskas izskalošanas maigām, masējošām kustībām iemasē matos balzāmu ar augsti organiskām dūņām, lai sasniegtu īpaši atjaunojošu un nostiprinošu efektu, ka arī, lai izskalotu šampūna paliekas. Balzāmam ļaut iedarboties 3–5 minūtes, tas palīdzēs matus padarīt zīdainus, spēcīgus un vieglāk ķemmējamus.

38

Novājinātiem, bojātiem, sausiem matiem. Pret blaugznām un matu izkrišanu Peloid Complex® ar sastāvā esošajām minerāliem un taukskābēm maigi attīra galvas ādu, tajā pašā laikā uzturot ādas dabīgo pH līmeni. Sastāvā esošās dabīgās aktīvās vielas regulē šūnu atjaunojošos procesus, mazinot blaugznu veidošanos, palīdz piegādāt skābekli galvas ādas šūnām, bagātina to ar vitamīniem un fermentiem, kas palīdz atgūt dabīgo matu spīdumu un veselīgumu. Balzams baro sausu galvas ādu un matus, noņem galvas niezi, atmirušās šūnas, nomierina ādu un uzlabo galvas ādas mikrofloru, veicinot matu augšanu, kā arī atvieglo to ķemmēšanu un ieveidošanu. Asinszāles ekstrakts atjauno matu struktūru. Alvejas ekstrakts intensīvi mitrina matus un veicina matu augšanu. Bērzu lapu ekstrakts novērš matu sausumu un mazina matu izkrišanu. Kviešu proteīni aizsargā pret matu izkrišanu un uzlabo matu veselīgumu.

Interesanti:

MATU KOPŠANA

Balzams ar organiskajām dūņām

B12007-200

• Atveseļojošs komplekss • Īpaši dziedinoša iedarbība • Nogludinošs efekts • 95,25 % dabīgie ingredienti

Balzams ar Balzams ar Balzams ar organiskajām organiskajām organiskajām dūņām dūņām dūņām

Taukainiem, Balinātiem, Tumšiem, apjomu zaudējošiem krāsotiem un trausliem matiem matiem novājinātiem matiem Peloid Complex® mikroelementi regulē tauku dziedzeru aktivitāti un samazina sebuma ražošanos. Organiskie komponenti padara matus apjomīgus, viegli ķemmējamus un zīdainus, bagātina matus ar vitamīniem un fermentiem, kas uzlabo galvas ādas asins mikrocirkulāciju, palīdzot atjaunot matu folikulas un veicinot matu augšanu. Liepziedu ekstrakts sniedz matiem enerģiju, uzlabo matu apjomu, mazina to taukainību, novērš matu galu šķelšanos. Salvijas ekstrakts nomierina galvas ādu un mazina blaugznu veidošanos.

Bagātīgais Peloid Complex® organiskais sastāvs satur augstas koncentrācijas atjaunojošos komponentus, kuri iekļūst dziļi matu struktūrā, atjaunojot to zīdainumu un stiprumu, veicinot matu augšanu un nostiprinot sausus, bojātus un novājinātus matus. Peloid Complex® reģenerējošās un barojošās īpašības, kā arī organisko komponentu atjaunojošās īpašības ļauj normalizēt keratīna bojāto struktūru un atjaunot matu spēcīgumu un noturību. Kumelīšu ekstrakts sniedz matiem mirdzumu, uzlabo krāsoto un balināto, kā arī dabīgi gaišo matu toni. Bērza lapu ekstrakts novērš matu sausumu un novērš matu izkrišanu.

Peloid Complex® piemīt ne tikai krāsu saudzējošas īpašības, tas satur matus aizsargājošās, atjaunojošās un barojošās aktīvās organiskās vielas, kas bagātina matus ar vitamīniem, padarot tos spēcīgus un novēršot matu galu šķelšanos. Peloid Complex® sastāvā esošais selēns veicina matu augšanu, reģenerē mata stiebru un palīdz matiem saglabāt veselīgu toni un mirdzumu daudz ilgāku laiku. Peloid Complex® molekulas veido uz matiem aizsargslāni, kas mazina apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi, kā arī novērš galvas ādas zvīņošanos. Nātru ekstrakts spēcina tumšos matus, mazina to izkrišanu, uzlabo matu struktūru, tādā veidā padarot matus mirdzošus. Kviešu proteīni aizsargā pret matu izkrišanu un uzlabo matu veselīgumu.

B12009-200

B12008-200

B12010-200

• Regulējošs sastāvs • Noņem liekos tauku

dziedzera izdalījumus

• Palielina matu apjomu • 95,25 % dabīgie ingredienti

• Nostiprinoša formula • Mitrinošs efekts • Mati viegli ieveidojami • 95,15 % dabīgie ingredienti

• Barojoša formula • Atjaunojošs efekts • Saudzē matus • 95,25 % dabīgie ingredienti

HAIR REPAIR®

39


Lieliska izvēle

Lieliskam smaidam

Zobu pasta

Ekstrakts vannām

Īpaši piemērots maigi kopjošs līdzeklis jutīgiem zobiem, kas aizsargā mutes dobuma mikrofloru no vīrusiem un baktērijām, sniedz tonizējošu iedarbību un uzlabo zobu dabīgo baltumu. Mazina zobu jutīgumu un novērš smaganu asiņošanu, kā ari saglabā svaigu elpu visas dienas garumā. Sniedz antibakteriālu iedarbību, iedarbojoties uz baktērijām, kas izraisa smaganu iekaisumus un paradontozi. Peloid Complex® mazina zobu un smaganu kairinājumus, kas iegūti no nepareizi lietotām uzturvielām, sniedzot nomierinošo iedarbību. Organiskie komponenti un minerāli sniedz antioksidējošu iedarbību, stabilizējot šūnu struktūras un sasaistot brīvos radikāļus.

Ekstrakts ir ar izteiktām nomierinošām un relaksējošām spējām, tas ir lielisks stresa protektors. Vanna ar Peloid Complex® ievērojami uzlabo perifēro asinsriti, limfas atteci un mazina tūsku. Fermenti un antibiotiķu analogi efektīvi attīra ādu no patogēniem mikroorganismiem un vīrusiem, atveseļojot ādas šūnas un nostiprinot organisma imūnsistēmu. Vanna ar Peloid Complex® nomierina, rada svaiguma sajūtu, enerģijas pieplūdumu, harmonizē un līdzsvaro emocionālo stāvokli. Terpentīneļļa sniedz dziedniecisku un sildošu efektu.

BDK Laboratory™ lepnums ir Nobela Prēmijas laureāta Paula Ērliha balva par ieguldījumu zinātnē un augsti organisko dūņu izmantošanu rehabilitācijā.

Interesanti: B18001-580

• Novērš zobu bojāšanos • Anti-bakteriāla iedarbība, atsvaidzina elpu

REHABILITĀCIJA 40

• Ilgstoša aizsardzība B15003-100

• Regulējošā formula • Uzlabo mirkocirkulāciju • Nostiprina imūnsistēmu • Pret-novecošanās iedarbība

Vairāku gadsimtu garumā augsti organisko dūņu produkcija tika izmantota rehabilitācijā, veselības uzlabošanā un nostiprināšanā. BDK Laboratory™ produkcija izgatavota pamatojoties uz mūsdienu tehnoloģijām, patentēta kā izgudrojums un saņēmusi daudz pozitīvas atsauksmes no medicīniskām un zinātniskām iestādēm

ORGANIC REHABILITATION®

41


Nodrošina

Veselīgu Jaunības pilnu izskatu un

Hlorofilīna Nātrija Skuju Dzēriens

Vaginālie tamponi

Rektālie tamponi

Regulāri lietojot hlorofilīna produktus, tiek panākts organismu atjaunojošs efekts un nostiprināta imūnsistēma. Ārsti iesaka hlorofilīnu aizkuņģa dziedzeru un mazasinības gadījumos. Pētījumi pierādījuši, ka iekšķīgas lietošanas gadījumos dzēriens uzrāda čūlu dziedējošas īpašības, parāda dezodorējošas īpašības astmas gadījumos, hlorofilīns ir sekmīgi lietojams pankreatīta ārstēšanai, parāda izteiktas antimutagēnas un antikancerogēnas īpašības pret dažādiem kancerogēniem, tas var kalpot cīņai pret audzēju veidošanos. Ir ļoti efektīvs asins sastāva uzlabošanai –palielina leikocītu saturu, sekmīgi izmantojams fotodinamiskajā terapijā audzēju gadījumos, izmantojams kā aterosklerozes un psoriāzes attīstības kavētājs. Sekmīgi izmantojams mazasinības gadījumos, ķīmiskās un staru terapijas seku novēršanai, lietojams anēmijas gadījumos.

Peloid Complex® harmonizē maksts mikroflo- Peloid Complex® pastiprina mikrohemodinaru, sasaista patogēno mikrofloru, pastiprina miku, uzlabo šūnu okigenāciju, barošanu un šūnu rezistenci, tam piemīt pretiekaisuma, vielmaiņu. Noņem tūsku, uzlabo prostatas desensibilizējošās un reģenerējošās īpašības. funkcionālās spējas un urīna izvadīšanu. NorEfektīvs līdzeklis dzemdes piedēkļu, dažādas malizē dzimumspēju, paaugstina libido, nekaietioloģijas iekaisumu procesu, endocervicī- rina un nesensibilizē gļotādas, neitralizē taistu, endometrītu, dzemdes kakliņa erozijas, nās zarnas vides toksiskās ietekmes. Atjauno menstruāciju disfunkciju un sāpju gadījumos. mikrofloru un novērš diskomfortu. Lielisks līdzeklis hronisku urogenitālo saslimšanu dziedināšanā. Efektīvi ir kombinēt ārstēšanu bakteriālas vaginozes, mikroplazmas, trihomonu, gardnerellu, urogenitālās hlamidiozes, herpes vīrusa, sēnīšu saslimšanu, kandidas gadījumā.

Interesanti: Peloid Complex® palēnina audu membrānu lipīdu oksigenāciju, saista brīvos radikāļus un neitralizē to to negatīvo iedarbību. Aktivizē organisma imūnās un bioloģiskās struktūras. Pastiprina šūnu aktivitāti un dzīvotspējas šūnu līmenī. Tās uzlabo šūnu reģenerāciju, mazina šūnu atmiršanu un aktivizē šūnu enerģijas un proteīnu rezervju izmantošanu.

B17002-340 B17002-340

REHABILITĀCIJA 42

B17001-250

• Komplekss, kas nostiprina imūnsistēmu • Aizsardzības formula • Dziedinoša iedarbība

• Normalizē pH līmeni • Uzlabo mikrocirkulāciju • Harmonizē mikrofloru • 100 % dabīgie ingredienti

• Harmonizē mikrofloru • Dziedinoša iedarbība • 100 % dabīgie ingredienti

ORGANIC REHABILITATION®

43


ELIĒR International Tas ir Uzņēmums, kas veido produktu patērētāju klubu ar mērķi apiet veikalu ķēžu monopolstāvokli un diktētos noteikumus. Tādā veidā ietaupītos līdzekļus Uzņēmums izmaksā tiem partneriem, kuri sadarbojas ar Uzņēmumu, izmantojot ELIĒR International Biznesa Sistēmu. Sistēmas mērķis ir motivēt ikvienu sasniegt savus personiskos mērķus un celt dzīves līmeni. ELIĒR International nodrošina klientu kluba biedrus ar informāciju par produktiem un to lietošanu, kā arī starptautiskajiem standartiem atbilstošu apmācību sistēmu biznesa veidošanā. Ikvienam ELIĒR International Uzņēmumā ir pieejama profesionāla un daudzpusīga informācija par veselīgu dzīvesveidu un tā priekšrocībām. Kļūstot par Biznesa kluba biedru, ikvienam tiek dota iespēja, tikai nopērkot produktu Starta komplektu, kļūt par sava personiskā biznesa – „ELIĒR mikrofranšīzes” īpašnieku. Biznesa kluba biedriem ir iespēja apmeklēt kompānijas apmaksātas apmācības, veidot un apgūt alternatīvus produkta virzīšanas veidus tirgū. Tikai no katra paša ir atkarīgs, cik veiksmīgs un liels būs Jūsu bizness. Garants tam, ka Jūsu iegādātā „ ELIĒR mikrofranšīze” būs pelnoša, ir Uzņēmuma izstrādātā apmācību un biznesa vadības sistēma. Izejot pilnu apmācības kursu un izmantojot kluba piedāvātās izaugsmes iespējas, ikviens, arī Jūs, varat kļūt pats par savas dzīves noteicēju! Produktu kluba iepazīšanās prezentācijas notiek: katru otrdienu un ceturtdienu plkst. 18.00 latviešu valodā un katru trešdienu plkst. 18.00 krievu valodā – Blaumaņa ielā 38/40, Rīgā. ELIĒR Akadēmijas Biznesa partneru apmācības notiek: katru darbadienas vakaru plkst: 18:00 – Blaumaņa ielā 38/40, Rīgā. ELIĒR TV raida katru vakaru plkst. 19:00. www.livestream.com / eliertv ELIĒR International produktus ir iespējams iegādāties arī citās Latvijas pilsētās. Tel. Rīgā: +371 67630389 Tel. Ventspilī: +371 27852955; Tel. Aizkrauklē: +371 26575192 Tel. Daugavpils: +371 26742830 Tel. Valdlauči: +371 29108922 Tel. Jelgavā: +371 63010200 Tel. Aglonā: +371 29140595 Lai iegūtu sīkāku informāciju par šo iespēju, zvaniet uz ELIĒR International biroju – tālr. 67630389 vai rakstiet uz e-pastu info@elierworld.lv, www.elierworld.com

Katalogs  

BDK Laboratory katalogs

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you