__MAIN_TEXT__

Page 1

ĀDAS KOPŠANA


INSTITUT ESTHEDERM PARIS: ESTĒTIKAI VELTĪTA BIOLOĢIJA


3

MŪSU MISIJA:

ATKLĀT ĀDAS DABISKO POTENCIĀLU Kopš dibināšanas 1978.gadā, INSTITUT ESTHEDERM PARIS zinātniskās laboratorijas ir pētījušas ādai piemītošās funkcijas, lai radītu ļoti īpašus produktus tās kopšanai. Šie līdzekļi stimulē ādas dabisko spēju saglabāt iekšējo līdzsvaru, pielāgojoties jebkādiem vides un laika izaicinājumiem. Visu INSTITUT ESTHEDERM PARIS produktu sastāva pamatā ir celulārais ūdens – ādas šūnās esošā ūdens līdzinieks. Tas ir galvenais šūnu enerģijas un jaunības avots. Celulārais jeb šūnu ūdens veicina šūnu aktivitāti un veselību un nodrošina vislabvēlīgāko vidi ādas kopšanas līdzekļu iedarbīgumam. JAUNĪBAS SAGLABĀŠANAS PROFESIONĀĻI INSTITUT ESTHEDERM PARIS produktu mērķis ir saglabāt ādas jauneklīgumu, pastāvīgi kontrolējot galvenos novecošanās faktorus, neatkarīgi no vides un dzīvesveida ietekmes. Šāda visaptveroša pieeja palīdz ādai pilnvērtīgi izmantot savus dabiskos resursus un ilgāk saglabāt jaunību. Visos INSTITUT ESTHEDERM PARIS ādas kopšanas produktos izmantotais patents – TIME CONTROL SYSTEM – palēnina bioloģiskās novecošanās faktorus un ir jaunības saglabāšanas pamats. SKAISTUMKOPŠANAS PROFESIONĀĻI INSTITUT ESTHEDERM unikālā un profesionālā pieeja skaistumkopšanas procedūrām nodrošina dabīgu ādas skaistuma un veselības saglabāšanu. Lai iegūtu optimālus, noturīgus un dabīgus rezultātus, INSTITUT ESTHEDERM iesaka mājās lietojamos ādas kopšanas līdzekļus kombinēt ar profesionālām skaistumkopšanas procedūrām, ko veic mūsu sadarbības partneri – sertificēti ādas kopšanas speciālisti.


CELULĀRĀ (ŠŪNU) ŪDENS IZSMIDZINĀTĀJS

PAMATA KOMPONENTS JAUNĪBAS SAGLABĀŠANAI PIRMAIS ŪDENS AR SERUMA EFEKTIVITĀTI

ANTIOKSIDANTS ENERĢIJAS AVOTS MITRINĀTĀJS


5

VISU INSTITUT ESTHEDERM PRODUKTU SASTĀVA PAMATĀ… CELULĀRAIS (ŠŪNU) ŪDENS - ĀDĀ ESOŠĀ ŪDENS LĪDZINIEKS Celulārais ūdens (EAU CELLULAIRE BRUME / MIST) uzlabo šūnu vielmaiņu un ādas kopšanas līdzekļu iedarbīgumu. Lietojot to pirms citiem sejas kopšanas līdzekļiem, jūsu ikdienas skaistumkopšanas procedūras kļūs par rituālu, kas attālina novecošanās pazīmes. Āda tiek mitrināta, atdzīvināta, kļūst veselīgi starojoša un sagatavota turpmākai kopšanai. KOSMĒTISKO PRODUKTU SASTĀVA PAMATKOMPONENTS IR ŪDENS Mineralizēts (termālais) ūdens Tiek izmantots dermatoloģijā un dažādu ādas slimību ārstēšanai. Demineralizēts (destilēts) ūdens Plaši izmantots kosmētikā, bet nenodrošina optimālu šūnu vidi. Celulārais (šūnu) ūdens Radīts, lai nodrošinātu īpašu saderību ar ādu un aktīvo sastāvdaļu iedarbīgumu.

MINERALIZĒTS (TERMĀLAIS) ŪDENS DEMINERALIZĒTS (DESTILĒTS) ŪDENS Ūdenī ir pārāk bagātīgs minerālu Ūdenī trūkst minerālu, sastāvs, šūnas mirst šūnas sairst

ĀDAS ŪDENS (KONTROLPARAUGS) Šūnas dzīvo savā dabiskajā vidē

CELULĀRAIS (ŠŪNU) ŪDENS Šūnas dzīvo tā, it kā atrastos savā dabiskajā vidē

CELULĀRĀ (ŠŪNU) ŪDENS IZSMIDZINĀTĀJS Jaunā patentētā Celulārā ūdens izsmidzinātāja formula satur mikroelementus, biomimētiskus (bioloģiski saderīgus ar ādu) peptīdus un mazā molekulārā svara hialuronskābi, kas izkļūst cauri ādas raga slānim un iedarbojas uz epidermas virsējiem slāņiem. Ādā šīs molekulas piesaista ūdeni, tādējādi palīdzot atjaunot ādas aizsargbarjeru un aizsardzības mehānismus. Lietošana: 1-3 reizes dienā pirms ādas kopšanas līdzekļu uzklāšanas. Uzsmidzināt uz sejas un ķermeņa, ļaut uzsūkties viegli iepliķējot.


CITY PROTECT INCELLIUM IZSMIDZINĀTĀJS

AIZSARDZĪBA PRET AGRESĪVU ĀRĒJĀS VIDES IEDARBĪBU


7

ŠŪNU AIZSARDZĪBA IKDIENĀ PRET ĀRĒJĀS VIDES IZRAISĪTU NOVECOŠANOS UV inCELLIUM ir patentēta tehnoloģija, kas uzlabo ādas šūnu dabisko pašaizsardzību pret vides agresīvajiem faktoriem un aizsargā no fotonovecošanās. Tiek saglabāta ādas jaunība un vitalitāte. Var lietot jebkurā dienas laikā. Lietošana: uzsmidzina uz sejas un ķermeņa un ļauj uzsūkties, viegli iepliķējot. Brīdinājums: nesatur organiskos, ķīmiskos un minerālos saules aizsargfiltrus. Nevar lietot kā saules aizsarglīdzekļu aizstājēju, ilgstoši uzturoties saulē.


ATTĪROŠĀ KOPŠANA


OSMOCLEAN TAVĀS ROKĀS INSTITŪTA PROFESIONĀLĀS ZINĀŠANAS PAR ATTĪROŠO KOPŠANU OSMOCLEAN ir attīrošu un dabisko ādas līdzsvaru atjaunojošu kopšanas līdzekļu līnija. Šīs līnijas produktos tiek izmantoti divi INSTITUT ESTHEDERM PARIS zinātniskie patenti: ĀDAS LĪDZSVARA SISTĒMAS PATENTS • Boldo auga ekstrakts stimulē ādas dabisko aizsardzību pret patogēno mikrofloru. • Fruktooligosaharīdi veicina ādai labvēlīgo baktēriju dzīvi (saprofīto mikrofloru), kas ir būtiska ādas ekosistēmai. CELULĀRĀ (ŠŪNU) ŪDENS PATENTS • Stimulē vitālās funkcijas un šūnu enerģētisko aktivitāti. SPĒCĪGAS IEDARBĪBAS ATTĪROŠĀ BĀZE HARMONIJĀ AR ĀDU • Nodrošina efektīvu attīrīšanu, emulģējot un atbrīvojot no netīrumiem. • Iedarbojas nevainojamā harmonijā ar ādu, nebojājot tās trauslo hidrolipīdu slāni.

PROFESIONĀLA ĀDAS ATTĪRĪŠANA UN SAGATAVOŠANA TURPMĀKAI KOPŠANAI MĀJĀS INSTITUT ESTHEDERM īpašā ādas attīrīšanas metode ir būtisks pirmais solis ceļā uz noturīgu rezultātu. Āda tiek nevainojami sagatavota turpmākai kopšanai. 1. DEKORATĪVĀS KOSMĒTIKAS NOŅEMŠANA: Plaša spektra produktu līnija kosmētikas noņemšanai 2. DZIĻĀ ATTĪRĪŠANA: Maigs poru dziļās tīrīšanas līdzeklis 3. MAIGĀ LOBĪŠANA: Attīroša loboša maska

9


10

OSMOCLEAN 1. DEKORATĪVĀS KOSMĒTIKAS NOŅEMŠANA PLAŠA SPEKTRA PRODUKTU LĪNIJA KOSMĒTIKAS NOŅEMŠANAI VISIEM ĀDAS TIPIEM INSTITUT ESTHEDERM dekoratīvās kosmētikas noņemšanas līdzekļi saglabā ādas dabisko līdzsvaru, atjauno šūnu enerģiju un nodrošina attīrošu kopšanu ideālā harmonijā ar ādu.

CALMING CLEANSING MILK

ALCOHOL FREE CALMING LOTION

PURE CLEANSING FOAM

PURE CLEANSING GEL

NOMIERINOŠS ATTĪROŠS PIENIŅŠ

SPIRTU NESATUROŠS NOMIERINOŠS LOSJONS

ATTĪROŠAS PUTAS

ATTĪROŠS GĒLS

HIGH TOLERANCE MAKE-UP REMOVER KOSMĒTIKAS NOŅĒMĒJS ĪPAŠI JUTĪGAI ĀDAI – ŪDENSNOTURĪGAM GRIMAM


11

2. DZIĻĀ ATTĪRĪŠANA GENTLE DEEP PORE CLEANSER MAIGS PORU DZIĻĀS TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS Krēms, kurā apvienotas INSTITUT ESTHEDERM PARIS profesionālās zināšanas par ādas attīrošu kopšanu un ultramodernas tehnoloģijas. Produktam ir unikāla tekstūra un īpašs lietošanas veids, kas nodrošina tā efektīvo iedarbību: maigu, bet ļoti dziļu poru attīrīšanu. Šis krēms strādā gluži kā poru putekļsūcējs jeb vakuumtīrīšana. Iemasējot to ādā, netīrumi no porām tiek absorbēti. Āda atgūst svaigumu un komforta sajūtu. Lietošana: taukainai ādai - trīs reizes nedēļā, sausai un jutīgai ādai - reizi nedēļā.

a. Uzklāj nelieliem punktiņiem uz sejas un kakla. b. c. Masē maigi apļojot (nespiež un neberž) līdz krēms sabiezē un kļūst balts (neskart acu zonu). Rūpīgi noskalo ar ūdeni.

a

b

c

3. MAIGĀ LOBĪŠANA LIGHTENING BUFFING MASK ATTĪROŠA LOBOŠA MASKA Biezs krēms bez abrazīviem graudiņiem. Produkts apvieno sevī maigi attīroša pīlinga līdzekļa un kopjošas maskas efektus. Tā aktīvās sastāvdaļas nokļūst dziļi ādā, uzsūc tauku dziedzeru izdalīto sebumu, noloba atmirušās šūnas un likvidē virsmas nepilnības. Āda kļūst maiga un gluda, iegūst vienmērīgu toni un veselīgu mirdzumu. a. Uzklāj plānu, vienmērīgu kārtu, virzoties no kakla līdz pierei. Atstāj uz dažām minūtēm. b. Notīrīšanu sāk ar vieglām, izlīdzinošām, kustībām vizienā no kakla uz augšu.

a

b

c

c. Seju tīra ar izlīdzinošām kustībām no centra uz sāniem. Lai veicinātu nolobīšanu, rūpīgāk paberž problēmzonas. Maigi noņem no acu zonas.

ATTĪROŠA KOPŠANA


PROFILAKTISKA NOVECOŠANĀS PAZĪMJU AIZKAVĒŠANA


13

INSTITUT ESTHEDERM KOPŠANAS LĪDZEKĻI MĀCA ĀDAI BŪT SAVA SKAISTUMA NOTEICĒJAI CELULĀRAIS KONCENTRĀTS – FUNDAMENTĀLS SERUMS

Pastiprina INSTITUT ESTHEDERM profilaktisko ādas kopšanas līdzekļu efektivitāti.

MITRINĀŠANA, ENERĢIJA Apgādā ādu ar enerģiju, pateicoties celulārā (šūnu) ūdens labvēlīgajai iedarbībai. Divas mitrinošas tekstūras - krēms un gēls - nogurušai, stresa ietekmētai, blāvai ādai.

CELLULAR WATER ādas kopšanas produktu līnija

BAROŠANA, NOGURUMA PAZĪMJU NOVĒRŠANA Nodrošina nepieciešamās vielas (mikroelementus, vitamīnus un neaizstājamās taukskābes), lai uzturētu ādas barošanas līdzsvaru un jauneklīgumu. NUTRI SYSTEM ādas kopšanas produktu līnija

ATTĪRĪŠANA, KORIĢĒŠANA, LĪDZSVAROŠANA Neitralizē spīdumu un normalizē tauku dziedzeru izdalījumus, vienlaikus uzturot ādas jauneklīgumu.

PURE SYSTEM ādas kopšanas produktu līnija

JUTĪGUMA SAMAZINĀŠANA, NOMIERINĀŠANA Nomierina un sniedz komfortu jutīgai ādai, lai tā labāk saglabātu savu jaunības potenciālu. SENSI SYSTEM ādas kopšanas produktu līnija


CELULĀRAIS KONCENTRĀTS

DABĪGS SKAISTUMKOPŠANAS PRODUKTU EFEKTIVITĀTES PASTIPRINĀTĀJS


15

IEDARBOJAS UZ ŠŪNU PAMATFUNKCIJĀM, LAI UZLABOTU ŠŪNU DZĪVES CIKLU Ādas izskats liecina par ādu veidojošo šūnu stāvokli. Šūnu dzīves cikla līdzsvara zudums izpaužas kā ādas virskārtas disfunkcijas: dehidrācija, hiperseboreja, pārmērīgs jutīgums, strukturālas izmaiņas. CELLULAR CONCENTRATE – FUNDAMENTAL SERUM CELULĀRAIS KONCENTRĀTS - FUNDAMENTĀLS SERUMS Celulārais koncentrāts ir universāls skaistas ādas pamata serums. Tas pārprogrammē ādas šūnu pamatfunkcijas, atjauno līdzsvaru, novērš ādas disfunkcijas (dehidrāciju, hiperseboreju u.c.), un pastiprina citu profilaktisko ādas kopšanas līdzekļu iedarbību. Āda iegūst dabisku, acīmredzamu un ilgtspējīgu skaistumu – kļūst veselīga, maiga, tvirta un mirdzoša. Lai iegūtu optimālus rezultātus, Celulārais koncentrāts jālieto pirms citiem INSTITUT ESTHEDERM profilaktiskajiem ādas kopšanas līdzekļiem.

REZULTĀTI: ĀDAS TEKSTŪRA IR IEVĒROJAMI GLUDĀKA ĀDA IR VESELĪGĀKA UN MIRDZOŠĀKA

PIRMS LIETOŠANAS

* Celulārā koncentrāta lietošana 28 dienas, divas reizes dienā. 18 brīvprātīgie. Optisko sejas atveidojumu fotogrāfijas.

PĒC 28 DIENU LIETOŠANAS*


EAU CELLULAIRE AIZSARGĀJOŠA MITRINĀŠANA JAUNĀKAI SEJAS ĀDAI


17

DIVAS CELULĀRĀ JEB ŠŪNU ŪDENS TEKSTŪRAS, LAI INTENSĪVI MITRINĀTU NOGURUŠU, STRESA NOMĀKTU, NESPODRU ĀDU ŪDENS IR VIENS NO VISSVARĪGĀKAJIEM FAKTORIEM ĀDĀ DABISKI NOTIEKOŠO PROCESU LĪDZSVARAM - LABI MITRINĀTA ĀDA ILGĀK SAGLABĀ JAUNĪBU Patentētā Celulārā ūdens formula ir ideālā līdzsvarā ar ādā dabīgi esošo ūdeni, nodrošinot ideālu vidi ādas šūnu metabolisko procesu noritei Ūdens ir galvenā kosmētisko līdzekļu sastāvdaļa. Tas veido aptuveni 70% no produktu sastāva, tāpēc tam ir būtiska loma ādas mitrināšanā un vitālo procesu nodrošināšanā. Celulārā jeb šūnu ūdens skaistumkopšanas līdzekļi ilgstoši un aktīvi mitrina ādu, nodrošinot ūdens cirkulāciju un saglabāšanu. Stiprinot ādas aizsargbarjeru, sniedz antioksidantu aizsardzību, neitralizē brīvos radikāļus un ikdienā aizsargā jūsu sejas ādu pret ārējās vides kaitīgo iedarbību. Āda ilgstoši saglabā jauneklīgumu un skaistumu. INSTITUT ESTHEDERM Celulārā jeb šūnu ūdens produktu līnijā tiek piedāvāti divi produkti ideālā harmonijā ar ādu: EAU CELLULAIRE MELTING MOISTURIZING CREAM CELULĀRĀ ŪDENS MITRINOŠAIS KRĒMS Īpaši maigs, ādas enerģiju uzlabojošs krēms. Krēms sniedz komfortu dehidrētai ādai, dziļi mitrina, nomierina, atdzīvina un bagātina ar enerģiju. Āda ir maiga un ilgstoši mitrināta. EAU CELLULAIRE FRESH MOISTURISING GEL CELULĀRĀ ŪDENS MITRINOŠAIS GĒLS Ipaši viegls, ādas enerģētisko vidi uzlabojošs gēls. Gēls ātri uzsūcas un rada brīnišķīgu svaiguma sajūtu. Āda ir dziļi mitrināta, bagātināta ar enerģiju un izstaro veselību. MITRINĀŠANA ENERĢIJA


NUTRI SYSTEM BARO ĀDU UN ATJAUNO TĀS VITALITĀTI


19

NODROŠINA INTENSĪVU ŠŪNU BAROŠANU, LAI SAGLABĀTU ĀDAS LĪDZSVARU UN JAUNĪBU

ROYAL JELLY VITAL CREAM VITALIZĒJOŠS KRĒMS AR PERU PIENIŅU Krēms ar augstu bišu māšu peru pieniņa koncentrāciju nodrošina intensīvu ādas barošanu, mitrināšanu un atjauno tās vitalitāti. Āda tiek tonizēta, spēcināta un kļūst noturīgāka pret agresīvajiem ārējās vides faktoriem. Krēms radīts, izmantojot INSTITUT ESTHEDERM ekskluzīvos patentus: TIME CONTROL SYSTEM, kas saglabā ādas jaunību un CELLULAR WATER, kas nodrošina optimālu ādas šūnu enerģētisko vidi un krēma iedarbīgumu. Krēma sastāvā ir 5% glikolizēta bišu māšu peru pieniņa, 8 vitamīni (A, B1, B3, B5, B6, B8, C, E), 5 mikroelementi (Ca, Mg, Zn, Cu, Si) un Omega-3, Omega-6 neaizstājamās taukskābes.

BAROŠANA, NOGURUMA PAZĪMJU NOVĒRŠANA


PURE SYSTEM SAUDZĪGI ATTĪRA UN NODROŠINA ĀDAS LĪDZSVARU


21

NEITRALIZĒ SPĪDUMU UN ILGSTOŠI NORMALIZĒ PĀRMĒRĪGU SEBUMA VEIDOŠANOS, VIENLAIKUS SAGLABĀJOT ĀDAS JAUNĪBU PURE ĀDAS KOPŠANAS SISTĒMA NORMALIZĒ TAUKU DZIEDZERU DARBĪBU, NEAPDRAUDOT ĀDAS DABISKO AIZSARDZĪBU

PURE CONTROL CARE CREAM KORIĢĒJOŠS KRĒMS TAUKAINAI ĀDAI Kopšanas līdzeklis, kas attīra un normalizē taukainu ādu, iedarbojoties uz ādas tauku dziedzeru izdalījumu kvalitāti un kvantitāti. Samazina ādas spīdumu, novērš poru aizsprostojumus un pūtītes.

PORE REFINER CONCENTRATE PORAS SAVELKOŠS KONCENTRĀTS Aktīvs koncentrāts, kas sašaurina poras. Āda kļūst gludāka, tīrāka un matēta.

ATTĪRĪŠANA, KORIĢĒŠANA, LĪDZSVAROŠANA


SENSI SYSTEM NOMIERINA UN SNIEDZ KOMFORTU JUTĪGAISKIN ĀDAI,TO BETTER WITHSTAND SOOTHE AND COMFORT SENSITIVE LAI TĀ LABĀK SAGLABĀTU SAVU JAUNĪBAS POTENCIĀLU


23

SARGĀ JUTĪGU ĀDU NO IEKAISUMA UN AIZKAVĒ PRIEKŠLAICĪGU NOVECOŠANOS

CALMING BIOMIMETIC CREAM NOMIERINOŠS BIOMIMĒTISKS KRĒMS Unikāls sastāvs, kas ļauj atgūt komfortu pat īpaši jutīgai un reaktīvai ādai.

Dermatoloģiski pārbaudīts.

CALMING EYE CONTOUR CREME NOMIERINOŠS KRĒMS ACU ZONAI Nomierinošs krēms, kas īpaši izstrādāts jutīgu ādas tipu maigajai acu zonai.

Dermatologu un oftalmologu pārbaudīts.

JUTĪGUMA SAMAZINĀŠANA, NOMIERINĀŠANA


ĀDAS JAUNĪBAS POTENCIĀLA YOUTH CARE SAGLABĀŠANA UN NOVECOŠANĀS PAZĪMJU AIZKAVĒŠANA


25

INSTITUT ESTHEDERM KOPŠANAS LĪDZEKĻI MĀCA ĀDAI BŪT SAVA SKAISTUMA NOTEICĒJAI DERM REPAIR SERUMS

Augsti koncentrēts ādas pamatstruktūru atjaunojošs serums – ādas arhitekts

PIRMĀS NOVECOŠANĀS PAZĪMES, DETOKSIFIKĀCIJA Atjauno ādas dabisko mirdzumu un uzlabo mikrocirkulāciju.

RADIANCE ādas kopšanas produkti

GRUMBAS, ĀDAS STRUKTŪRAS IZMAIŅAS Visaptveroša, aktīva dziedināšana un struktūras atjaunošana, lai āda kļūtu gluda un mirdzoša. ACTIVE REPAIR ādas kopšanas produkti

GRUMBAS, TVIRTUMA ZUDUMS Tūlītēja un noturīga iedarbība: izlīdzina grumbas, nostiprina un atjauno sejas ovālu.

LIFT & REPAIR ādas kopšanas produkti

NOBRIEDUSI ĀDA, GRUMBAS, TVIRTUMA UN BLĪVUMA ZUDUMS, SAUSUMS Atjauno nobriedušas ādas dzīvīgumu un funkcijas, kas raksturīgas jaunai ādai.

CYCLO SYSTEM ādas kopšanas produkti


ĀDAS ARHITEKTS MĀCA ĀDAI DABĪGI PAŠATJAUNOTIES


DERM REPAIR

ATJAUNOJOŠA KOPŠANA VISIEM ĀDAS TIPIEM DERM REPAIR Atjaunojošs serums ar augstu aktīvo vielu koncentrāciju - ekskluzīva REPAIR tehnoloģija. Dziļi iesūcas ādā, lai nostiprinātu tās balsta struktūru un dziedētu mikrobojājumus, pirms tie pārvēršas grumbās. Seruma šķidrā un vieglā tekstūra veicina aktīvo vielu ātru uzsūkšanos. Lai panāktu maksimālu iedarbīgumu, lietojiet DERM REPAIR atjaunojošo serumu pirms citiem INSTITUT ESTHEDERM ādas jaunību saglabājošajiem kopšanas līdzekļiem 4 līdz 6 nedēļu kursa veidā, no rīta un vakarā. Vai arī pamīšus ar citu serumu, ko jau izmantojat. ZINĀTNISKI PIERĀDĪTA PRETGRUMBU IEDARBĪBA* (Visia CIREC CAS metode) Grumbu dziļums samazinās:* 20,95% pēc 8 nedēļu lietošanas 28,94% pēc 12 nedēļu lietošanas

*Izmēģinājums veikts 20 sievietēm vecumā no 41 līdz 61 gadam, lietojot divas reizes dienā, 12 nedēļas.

27


RADIANCE IZVADA TOKSĪNUS UN PIEŠĶIR MIRDZUMU


29

JAUNEKLĪGI STAROJOŠA ĀDA RADIANCE - DETOXYFYING ILLUMATING CARE RADIANCE - DETOKSICĒJOŠS UN IZGAISMOJOŠS KRĒMS Maigs krēms ar smalku mirdzuma efektu. Novērš pirmās novecošanās pazīmes, acumirklī piešķir ādai veselīgu toni un ilgtermiņā atjauno jauneklīgu starojumu. Izvada toksīnus, uzlabo mikrocirkulāciju un vielmaiņu, veicina apgādi ar skābekli, mitrina, izlīdzina un aizsargā. Smalkās līnijas un noguruma pazīmes tiek izdzēstas. Āda izskatās veselīga un atpūtusies. TIME CONTROL SYSTEM TEHNOLOĢIJA Patentēta tehnoloģija, kas nodrošina optimālu šūnu enerģētisko vidi un vielmaiņu, uzlabo ādas spēju cīnīties pret brīvajiem radikāļiem un stiprina balstaudus, lai ilgāk saglabātu ādas jaunību.

PIRMĀS NOVECOŠANĀS PAZĪMES, DETOKSIFIKĀCIJA


ATJAUNOTA, RETEXTURIZED, GLUDA UNSMO MIRDZOŠA ANDĀDA RADIANT SKIN


31

ACTIVE REPAIR TRĪSKĀRŠA PRETGRUMBU IEDARBĪBA, ATJAUNOTA ĀDAS STRUKTŪRA, MIRDZUMS ACTIVE REPAIR LĪNIJAS PRODUKTOS IZMANTOTAS ĪPAŠAS TEHNOLOĢIJAS, KAS NOSTIPRINA DERMU, DABĪGI ATJAUNO UN IZLĪDZINA ĀDAS STRUKTŪRU UN UZLABO SEJAS TONI WRINCLE CORRECTION CREAM GRUMBAS KORIĢĒJOŠS KRĒMS Atjauno ādas struktūru un atdzīvina to, vienlaikus nodrošinot veselīgu mirdzumu. EYE CONTOUR CARE KORIĢĒJOŠS KRĒMS ACU ZONAI Grumbas – pietūkums – tumšie loki. Izmantotā REPAIR tehnoloģija atjauno un nostiprina trauslo un maigo ādu ap acīm. Acīmredzami samazinās pietūkums, grumbas un tumšie loki. EKSKLUZĪVA REPAIR TEHNOLOĢIJA + STRUKTŪRU ATJAUNOJOŠS KOMPLEKSS + MIRDZUMA KOMPLEKSS Ar augstu atjaunojošo aktīvo vielu koncentrāciju (tetrapeptīdi un Āzijas centīlija) REPAIR* tehnoloģija novērš grumbu veidošanos un nostiprina ādas balsta struktūru, samazinot esošās grumbas. *Stimulē kolagēna šķiedru sintēzi, optimālu darbību un un saistaudu šķiedru veidošanos.

GRUMBAS, ĀDAS STRUKTŪRAS IZMAIŅAS


LIFT & REPAIR IZLĪDZINA GRUMBAS, ATJAUNO SEJAS OVĀLU


33

DIVKĀRŠA IEDARBĪBA: SAVELK UN NOSTIPRINA LIFT & REPAIR ĀDAS KOPŠANAS PRODUKTU LĪNIJA IEDARBOJAS DIVOS POSMOS: NEKAVĒJOTIES SAVELK UN IZLĪDZINA ĀDAS MIKRORELJEFU, DZIĻI ATJAUNO STRUKTŪRU UN NOSTIPRINA ĀDU ABSOLUTE TIGHTENING SERUM ABSOLŪTI SAVELKOŠS SERUMS Augsti koncentrēts, spēcīgas iedarbības ādas kopšanas līdzeklis, kas acumirklī tonizē un savelk ādu. Smalkās līnijas un grumbas izlīdzinās un sejas ovāla kontūra atjaunojas. ABSOLUTE SMOOTHING CREAM ABSOLŪTI IZLĪDZINOŠS KRĒMS Nostiprina sejas ovālu, nekavējoties maina grumbu un smalko līniju izskatu. Āda kļūst gluda, tvirta un mirdzoša. EYE CONTOUR SMOOTHING CARE IZLĪDZINOŠS GĒLS ACU ZONAI Nodrošina acu zonas ādas savilkšanu, samazina un izlīdzina grumbas un „vārnu kājiņas”. Novērš noguruma pazīmes. Āda acu zonā tiek atjaunota un nostiprināta. EYE CONTOUR LIFT PATCHES ATJAUNOJOŠAS PLĀKSNĪTES ACU ZONAI Neatliekamā palīdzība nogurušām acīm. Izlīdzina krunciņas, drenē, novērš tūsku un zilos lokus, mitrina un nostiprina maigo ādu ap acīm.

EKSKLUZĪVĀ LIFT TEHNOLOĢIJA + REPAIR TEHNOLOĢIJA Divas unikālas tehnoloģijas dabiskai ādas atjaunošanai. Ādas virsējā slāņa liftings un dziļāko balsta struktūru nostiprināšana.

GRUMBAS, TVIRTUMA ZUDUMS


CYCLO SYSTEM BAGĀTINOŠA KOPŠANA NOBRIEDUŠAI ĀDAI


35

UNIVERSĀLA ATJAUNOJOŠA ĀDAS KOPŠANAS PROGRAMMA NOBRIEDUŠAI ĀDAI IKDIENAS UN INTENSĪVAS 21 DIENAS KOPŠANAS PROGRAMMA, KAS NODROŠINA PILNĪGU UN IEDARBĪGU ATBILDES REAKCIJU UZ HORMONĀLO PĀRMAIŅU REZULTĀTĀ ĀDĀ NOTIEKOŠĀM IZMAIŅĀM (BLĪVUMA, TVIRTUMA UN APJOMA ZUDUMS, GRUMBAS, ĀDAS SAUSUMS UN BLĀVUMS) 21-DAY YOUTH CONCENTRATE JAUNĪBAS KONCENTRĀTS 21 DIENAI Jaunā ādā šūnas pastāvīgi atjaunojas 21 dienas cikla ietvaros. Šis līdzeklis ar aktīvo vielu unikālo koncentrāciju (patentētā CYCLO SYSTEM) atjauno blīvumu, apjomu un funkcijas, kas raksturīgas jaunai ādai. YOUTH CREAM FACE JAUNĪBAS KRĒMS SEJAI Bagātīgs, krēms. Atjauno hormonālo pārmaiņu novājinātas ādas šūnu dzīves ciklu un funkcijas, kādas raksturīgas jaunībā. Uzlabo ādas struktūru un elastību. Āda atgūst apjomu, blīvumu un mirdzumu. YOUTH CREAM NECK AND DECOLLETE JAUNĪBAS KRĒMS KAKLAM UN DEKOLTĒ Ādas jaunību saglabājošs krēms. Atjauno un nostiprina īpaši maigo kakla un dekoltē zonas ādu. EYE CONTOUR YOUTH CREAM JAUNĪBAS KRĒMS ACU ZONAI Īpaši zīdains krēms nomierina un atjauno delikāto ādu acu zonā. Samazina pietūkumu un tumšos lokus, izlīdzina grumbiņas. Āda kļūst blīvāka, elastīgāka un mirdzošāka. PATENTĒTAIS CIKLANOLS (novērš hormonālo pārmaiņu radītās sekas) Patentētais ciklanols, kura sastāvs ir bagāts ar izoflavoniem un ferulskābes atvasinājumiem, pastiprina kalogēna sintēzi un ierobežo tā sairšanu. Nobriedusi āda tiek dziļi mitrināta, atjaunojas tās blīvums un izlīdzinās grumbas.

NOBRIEDUSI ĀDA, GRUMBAS, TVIRTUMS, BLĪVUMS


UNIVERSĀLA ĀDAS KOPŠANA

ĀDAS SAGATAVOŠANA

PROFILAKTISKA NOVECOŠANĀS PAZĪMJU AIZKAVĒŠANA

OSMOCLEAN

CELLULAR WATER - mitrināšana, enerģija

Dekoratīvās kosmētikas noņemšana

Fresh Moisturizing Gel High-Tolerance Alcohol Free Make-up Remover Calming Lotion

Melting Moisturizing Cream

NUTRI SYSTEM -barošana

Kosmētikas noņēmējs Spirtu nesaturošs īpaši jutīgai ādai nomierinošs losjons

Royal Jelly Vital Cream

Vitalizējošs krēms ar peru pieniņu

Calming Cleansing Milk

Pure Cleansing Foam

Pure Cleansing Gel

Whitening Cleansing Foam

Nomierinošs attīrošs pieniņš

SENSI SYSTEM - jutīgums

Attīrošas putas

Cellulaire Water Mist Celulārā (šūnu) ūdens izsmidzinātājs

Calming Biomimetic Cream Nomierinošs biomimētisks krēms

Attīrošs gēls

Balinošas attīrošas putas

Cellular Concentrate

OSMOCLEAN Dziļā tīrīšana

Calming Eye Contour Cream Nomierinošs krēms acu zonai

PURE SYSTEM - attīrīšana

Celulārais koncentrāts Fundamentāls serums

Pure Control Care Cream Pore Refiner Concentrate

Koriģējošs krēms taukainai ādai

Gentle Deep Pore Cleanser

Maigs poru dziļās tīrīšanas līdzeklis

CITY PROTECT

OSMOCLEAN Maigā lobīšana

InCellium Spray CITY PROTECT InCellium izsmidzinātājs

Lightening Buffing Mask Attīroša loboša maska

Poras savelkošs koncentrāts


37

NOVECOŠANĀS PAZĪMJU AIZKAVĒŠANA UN KORIĢĒŠANA RADIANCE- pirmo novecošanās pazīmju novēršana, detoksifikācija, enerģija

Radiance Detoxyfying illuminating Care Radiance detoksicējošs un izgaismojošs krēms

ACTIVE REPAIR - grumbas, mirdzums, ādas struktūra

Wrinkle Correction Cream Grumbas koriģējošs krēms

Eye Contour Care

Koriģējošs krēms acu zonai

LIFT & REPAIR - grumbas, tvirtums, apjoms, sejas ovāla kontūras

` Derm Repair

Atjaunojošs serums

Absolute Tightening Serum Absolūti savelkošs serums

Absolute Smoothing Cream

Eye Contour Smoothing Care

Absolūti izlīdzinošs krēms

Izlīdzinošs gēls acu zonai

Eye Contour Lift Patches Instant

Atjaunojošas plāksnītes Repulp Maskacu zonai

CYCLO SYSTEM - nobriedusi āda, grumbas, tvirtums, blīvums

Youth Concentrate 21 Days Treatment

Youth Cream Face

Eye Contour Youth Cream

Youth Cream Neck and Decollete

Jaunības koncentrāts 21 dienai

Jaunības krēms sejai

Jaunības krēms acu zonai

Jaunības krēms kaklam un dekoltē

Eye Contour Lift Patches


KUR IEGĀDĀTIES? Institut Esthederm Paris skaistumkopšanas institūts Berga Bazarā Marijas ielā 13, celtne 7, Rīga Tālr. 25657714 - Institut Esthederm sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļi - Institut Esthederm sejas kopšanas procedūras RĪGA Universālveikala “Stockmann” kosmētikas nodaļa 13. janvāra iela 8, Rīga, LV-1050

BENU aptieka, Dzirnavu iela 43, Rīga Tālr.: 67289478

Lāzerplastikas klīnika, Baznīcas iela 31, 3.stāvs, Rīga Tālr.: 67295066

BENU aptieka, TC "Galerija Centrs", Audēju iela 16, Rīga Tālr.: 67018018

Skaistuma klīnika 4. Dimensija Pulkveža Brieža iela 15, Rīga Tālr.: 26623624, 67016716

BENU aptieka, Stirnu iela 39, Rīga Tālr.: 67597438

Euroaptieka, Slokas iela 115, Rīga (Maxima) Tālr.: 67411067

BENU aptieka, Pulkveža Brieža 33A, Rīga Tālr.: 67338673

Euroaptieka, Vienības gatve 113, Rīga (Maxima) Tālr.: 67603011

Saules aptieka, Brīvības iela 68, Rīga, LV-1011 Tālr: 67506927

Euroaptieka, K.Ulmaņa gatve 88a, Rīga (Maxima) Tālr.: 67470823

Saules aptieka, TC SKY&MORE, Duntes iela 19a, Rīga, LV-1005 Tālr.: 67853485

Euroaptieka, Ieriķu iela 3, Rīga (TC Domina) Tālr.: 67631621

Pils Oranžā aptieka, Kr.Valdemāra iela 17a, Rīga Tālr.: 67331311

Euroaptieka, A.Saharova iela 20a, Rīga (Maxima) Tālr.: 67137234

APOTHEKA 40, Lielirbes Iela 29, Rīga (TC Spice) Tālr. 67304194

InternetAptieka.lv, P.Brieža iela 8, Rīga Tālr.: 67333031

APOTHEKA 41, Mūkusalas Iela 71, Rīga (TC Rīga Plaza) Tālr.: 67633703

BENU aptieka, TC Spice, Lielirbes iela 29, Rīga Tālr. 67807241

APOTHEKA 64, Ģertrūdes Iela 15/17, Rīga Tālr. 67278439

BENU aptieka, TC Alfa, Brīvības gatve 372, Rīga Tālr.: 67076468

APOTHEKA 57, Kurzemes prospekts 1a, Rīga (TC Damme) Tālr. 66116926

BENU aptieka, TC Domina, Ieriķu iela 3, Rīga Tālr.: 67817357

APOTHEKA 58, Stirnu Iela 26, Rīga (TC Rimi) Tālr. +371 67585050

BENU aptieka, TC Olimpia, Āzenes iela 5, Rīga Tālr.: 67808895

APOTHEKA 8, K.Ulmaņa gatve 122 , Rīga (TC SKY) Tālr. 67404816

BENU aptieka, Brīvības iela 38-1, Rīga Tālr.: 67289761


ĀDAŽI

VALMIERA

Latvijas aptieka, Rīgas gatve 5, Ādaži (t/c Apelsīns) Tālr.: 20222373

BENU aptieka TC "Valleta", Rīgas iela 4, Valmiera Tālr.: 64207556

DAUGAVPILS

Pārgaujas aptieka "Mana aptieka", Stacijas iela 11, Valmiera Tālr.: 64222993

Euroaptieka, Cietokšņa iela 60, Daugavpils Tālr.: 65427761

JELGAVA Jelgavas Pils aptieka, Akadēmijas iela 2, Jelgava Tālr.: 63023966

JĒKABPILS Kolibri AD “Mana aptieka”, Viestura iela 10, Jēkabpils Tālr.: 65235853

JŪRMALA BENU aptieka, Viestura iela 22, Jūrmala Tālr.: 67752403

LIEPĀJA BENU aptieka, TC "XL Sala", Klaipēdas iela 62, Liepāja Tālr.: 63407353

TUKUMS Centra aptieka "Mana aptieka", Elizabetes iela 8, Tukums Tālr.: 63125695


Institut Esthederm salonveikals Berga Bazārā, Marijas ielā 13, Rīgā, tel. +371 25657714 , e-pasts: info@esthederm.lv Izplatītājs: SIA Remedica, Kleistu 24, Rīga, tel.: +371 22075272, e-pasts: info@remedica.lv www.esthederm.lv www.facebook.com/esthedermLV

Profile for Liene Bukša

Institut Esthederm sejas kopšanas līdzekļu katalogs  

Institut Esthederm sejas kopšanas līdzekļu katalogs

Institut Esthederm sejas kopšanas līdzekļu katalogs  

Institut Esthederm sejas kopšanas līdzekļu katalogs

Advertisement