Page 1

Книжкові експозиції Презентації новинок


На допомогу навчальному процесу Дегустація літературних новинок Новому поколінню – нові підручники Словник – це всесвіт в алфавітному порядку (ауд. 645) Екологія і організація природоохоронної діяльності (ауд. 549) Технологія суднобудування Судна спеціального призначення Паяння матеріалів (до Дня дипломника) (ауд. 545) Скарби нашої бібліотеки (раритетні видання) Регіональна економіка: особливості формування Україна – ЄС: перспективи євроінтеграції Захист прав людини на сторінках періодичних видань Мистецтво наукової роботи (до Дня дипломника) (ауд.650)


Ділова мова: функції, норми, стилі Мистецтво. Творчість. Культура (Відділ обслуговування у Навчально-науковому гуманітарному інституті пр. Героїв України, 9) Миколаївщина в цифрах і фактах Світ комп’ютерної літератури Радіолокація та радіонавігація Електрообладнання транспортних засобів Підготовка наукової роботи Навчальна література по цивільному захисту Інженер – це складно, але цікаво (до Дня дипломника) На допомогу дисертаційним дослідженням (до Дня аспіранта) (Відділ обслуговування у Навчально-науковому інституті автоматики та електротехніки, пр. Центральний, 3)


Деталі машин: теорія і розрахунки Нові навчальні видання за професійним спрямуванням на електронних носіях (до Дня дипломника) Високопрофесійний інженер – вимога часу (до Дня дипломника) Навчально-методичні видання на допомогу майбутньому інженеру-механіку (до Дня дипломника) (Відділ обслуговування у Машинобудівному навчально-науковому інституті, вул. Кузнецька , 5) Електричні машини (Віртуальна виставка на сайті НБ НУК, розділ «Електронні ресурси»)

До знаменних і пам'ятних дат до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом СНІД – рана людства (ауд. 549) Перемогти СНІД: що потрібно? (ауд. 650) СНІД – глобальна проблема нашого часу (Відділ обслуговування у Машинобудівному навчально-науковому інституті, вул. Кузнецька, 5 «Не дай СНІДу шанс!» (Віртуальна виставка на сайті НБ НУК, розділ «Електронні ресурси»)


До знаменних і пам'ятних дат до Дня прав людини Захист прав людини – найголовніша національна ідея (Відділ обслуговування у Навчальнонауковому гуманітарному інституті, пр. Героїв України, 9) На допомогу дисертаційним дослідженням (до Дня аспіранта) (Відділ обслуговування у Навчально-науковому інституті автоматики та електротехніки, пр. Центральний, 3)

до Дня пам’яті В. М. Бузника Таким він лишиться в пам’яті… (Відділ обслуговування у Машинобудівному навчально-науковому інституті, вул. Кузнецька , 5)

І знову класика з полиць іде до нас: 145 років від дня народження Лесі Українки 2016 рік в Україні – Рік Івана Франка 125 років від дня народження П. Г. Тичини (Відділ обслуговування у Навчально-науковому інституті автоматики та електротехніки, пр. Центральний, 3)


до Року англійської мови Speak Up English (ауд. 650) Іноземні мови відкривають світ (Відділ обслуговування у Навчально-науковому інституті автоматики та електротехніки, пр. Центральний, 3)

Анонс заходів грудень  
Advertisement