Page 1

Книжкові експозиції Презентації новинок


На допомогу навчальному процесу Двигуни внутрішнього згоряння Етнографія: звичаї, побут, фольклор (ауд. 645) Експертні оцінки в управлінні інноваційними проектами (ауд. 549) Форми і системи страхування Технологія ремонту суден Суднобудівні матеріали Вивчаємо хімію Річкові судна та яхти Паяння матеріалів (ауд. 545)

Скарби нашої бібліотеки (раритетні видання) Довідкові видання англійською Україна в європейському контексті (ауд.650)


Правові та організаційні питання охорони праці Сторінками нових надходжень Економіка. Економічні науки Спортивна культура: стратегічна інновація (до Дня інформації) (Відділ обслуговування у Навчально-науковому гуманітарному інституті, пр. Героїв України, 9) Конструювання та виробництво виробів з композитних матеріалів Миколаївщина у цифрах і фактах 2017 рік – Рік німецької мови в Українi (Відділ обслуговування у Навчально-науковому інституті автоматики та електротехніки, пр. Центральний, 3) Автоматизація виробничих процесів на допомогу технологам (Відділ обслуговування у Машинобудівному навчально-науковому інституті, вул. Кузнецька, 5)


До знаменних і пам'ятних дат до Дня Конституції України Конституція – паспорт держави (ауд. 645) Оберіг нашої державності (ауд. 549) Конституція є. На черзі реалізація її норм

(Відділ обслуговування у Навчально-науковому гуманітарному інституті, пр. Героїв України, 9) Конституція України – перепустка у світ гідного життя (Відділ обслуговування у Навчально-науковому інституті автоматики та електротехніки, пр. Центральний, 3) Конституція – закон нашого життя (Відділ обслуговування у Машинобудівному навчально-науковому інституті, вул. Кузнецька, 5) до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища Глобальні зміни клімату: що робити? (ауд.650)


Людина та природа: гармонія чи трагедія? (Відділ обслуговування у Навчально-науковому гуманітарному інституті, пр. Героїв України, 9)

до Дня науки Наука для людей (ауд. 549)

пaм’яті М. М. Александрова, доктора технiчних наук, професора, Заслуженого дiяча науки i технiки УРСР, колишнього ректора МКІ •цикл книжкових виставок «Професор. Вчений. Людина» (Відділ обслуговування у Навчально-науковому інституті автоматики та електротехніки, пр. Центральний, 3)

Анонс заходів червень  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you