Page 1

2013 m. birželio 26 d. Laikraščio redaktorius – Onutė Onaitytė. Redkolegija – Kotryna A., Žilvinas Ž.

Onutė Onaitytė Aš mokausi Kauno „Vyturio“ katalikiškoje vidurinėje mokykloje 6a klasėje. Turiu 2 jaunesnius brolius Antaną ir Marijoną. Mano mama dirba konsultante turizmo agentūroje, o tėtis yra gydytojas. Mes turime taksų veislės šuniuką vardu Triksė. Mus dažnai aplanko močiutė, kuri gyvena netoli Varėnos kaime Nedzingė. Labiausiai man patinka dainuoti mokyklos chore. Aš mokausi groti smuiku muzikos mokykloje.

Žilvinas Ž. Kotryna A. Aš esu draugiška ir linksma. Draugai mane vadina Kotre. Mano geriausia draugė yra Onutė. Mes pažįstamos nuo darželio laikų, visada kartu sėdime viename suole. Man labiausiai sekasi lietuvių kalbos, istorijos ir dailės pamokose. Mano nupieštas piešinys „Senovės lietuvių pilys“ ir rašinys „Padainuok man lopšinę, močiute“ yra atspausdinti mokinių kūrybos knygelėje „Mes – Lietuvos vaikai“.

Man labiausiai patinka žaisti krepšinį. Su sporto mokyklos komanda „Vėjas“ šiais metais mes laimėjome antrąją vietą tarptautiniame vaikų krepšinio čempionate. Dar mėgstu važinėtis dviračiu su draugais, maudytis. Mano geriausias draugas yra Tautvydas, mes kartu lankome krepšinio treniruotes. Aš mokausi vienoje klasėje su Onute.

Klasės išvyka

Keltu per užšąlusią Baltiją Pavasario atostogos prasidėjo kelionių agentūros „Eura“ organizuota kelione į Švediją. Ankstyvą kovo dvidešimt šeštos rytą išvykome iš mokyklos kiemo. Oras buvo puikus, švietė saulė. Po kelių valandų kelio atvykome į Latvijos sostinę Rygą. Rygoje aplankėme Medicinos istorijos muziejų, kuris mums paliko didelį įspūdį: susipažinome su medicinos istorija, matėme daug įdomių eksponatų iš įvairių medicinos laikmečių. Vakare atvykome į didelį keltą, pavadinimu „Romantika“. Visą vakarą kelte mus linksmino muzikinis ansamblis iš Kubos, laive buvo daug pramogų, įvairių parduotuvių. Plaukdamas laivas skaldė Baltijos jūros įlankos ledus, tad nuo denio išvydome nuostabių vaizdų. Ryte praplaukėme pro nuostabius Švedijos salynus ir atplaukėme į Stokholmą. Susėdę į autobusą apžvelgėme Švedijos sostinę Stokholmą: matėme didingus Karalių rūmus ir prie jų prisišliejusią Katedrą, ėjome pro siauriausią skersgatvį, aplankėme rotušę, kur vyksta Nobelio premijų įteikimai ir pabuvojome Nobelio muziejuje. Laisvą laiką praleidę senamiesčio gatvelėse, grįžome į keltą. Onutė Onaitytė

bandymas  

laikraščio įkėlimas

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you