Page 1


Reklama na každom kroku Infotabule boli prvýkrát nainštalované na stĺpoch verejného osvetlenia, v širšom centre mesta, v auguste 2011. Nainštalovaných bolo celkovo 300 kusov. Pre veľký záujem boli tieto plochy v máji 2012 rozšírené o ďalších 200. Momentálny počet infotabúl závisí od dopytu. Flexibilne inštalujeme a prispôsobujeme plochy v žiadaných lokalitách v Košiciach.


Najväčšou výhodou infotabúľ je ich viditeľnosť Informačné plochy sú umiestnené okolo stĺpov verejného osvetlenia a trakčných stĺpov tak, aby oslovili čo najširšiu skupinu obyvateľov i návštevníkov mesta. Na jednom stĺpe sú k dispozícii 3 alebo 4 plochy, pričom jedna plocha zodpovedá rozmerom A1. Vďaka tejto veľkosti bude vaša reklama dobre viditeľná a zaujme každého okoloidúceho.


Presne cielená reklama Infotabule sa nachádzajú v blízkosti zastávok mestskej hromadnej dopravy, veľkých obchodných reťazcov, základných, stredných a vysokých škôl, internátov, nemocníc, kultúrnych inštitúcií, podnikateľských centier. Nájdete ich aj na autobusovej a železničnej stanici, pri obchodných a kultúrnych centrách na všetkých sídliskách.


Kampaň zrealizujeme aj do 24 hodín! Pre svoju reklamu si môžete vybrať ľubovoľný počet plôch, ktoré sú vo vami vybranom termíne voľné. Pre zhotovenie kampane potrebujeme predložiť informačné materiály a požiadavky, ktoré má reklama spĺňať. Vašu objednávku sme schopný zrealizovať do 24 hodín. Minimálna doba zverejnenia reklamy na infotabuli je 1 týždeň.


Cieľom kampaní na infotabuliach je informovať okolie Takýmto spôsobom môžete informovať širokú verejnosť o službách alebo aktivitách Vašej spoločnosti, o divadelných, či filmových predstaveniach, koncertoch, festivaloch alebo iných kultúrnych udalostiach, ktoré sa budú konať v centre mesta i v ďalších mestských častiach.


Informačné tabule sú výhodné Vďaka širokému pokrytiu mesta máte istotu, že o Vašej službe, či kultúrnej akcii sa dozvie každá skupina obyvateľstva. Za veľmi výhodnú cenu získate účinnú formu propagácie vo Vami vybranej lokalite. Zabezpečujeme aj pravidelnú kontrolu a údržbu, čo Vám zaručuje maximálnu kvalitu Vašej kampane.


Zrealizované kampane v roku 2012: Nocaden, EHMK, OC Optima, KHJ, BDK, Tiesto, Dr. Max, Filmový festival, HC ke, Music City Kočice, Virvar, Ibiza, Sengen, art30 fest, Kruk dj party, alpinka, Observatórium, Velvet run, Back to 90´s, Lavacom, Alpinka fest, Daniel white retro, Armin, SFK, Fashion Lavacom, Makara, Sting, Nuform, NemVelvysl, Multi Kulti DJ, Stredisko Jahodná, extra EHMK film, Rytmus Daniel, Požičovňa Lyží, Hilton Hotel, Zimný festival, Silvester Jahodná, Kniha Kruk, Košický ples


Zrealizované kampane v roku 2013: Zimný festival Jahodná, Košický ples, Kniha Kruk, EHMK, Stredisko Jahodná, BDK, KSK, Kruk, Hokej, Kruk Ulička, MDZ, Raňajkáreň, Film, Americký Football, Folklore to Jazz, SFK, Funky ples, Nohavica, Fr. Aliance, Júlia Fischer, SMZ, Konvergencie, Ehmk pentapolitana, Bazant Cassofest, EZO fest, Jazz trio, Peter Bič Projekt, Emer trhy, Terra Incognita, Virvar, Slávnosti piva, Bike jahodná, Marai, Anna Bolena, Širava fest, Free Summer, FOTO Take je SR, Rewind, Budvarka víno, Jazz Club, Sengen


www.infotabula.sk

Infotabule Košice - Reklama na každom kroku  

Prezentačná brožúra k informačným tabuliam na stĺpoch verejného osvetlenia v meste Košice.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you