KOLATCH. Katalóg do rúk odberateľa.

Page 1

Katalóg do 󰇶󰇶󰇶󰇶 odberateľa

MANDLE MANDLE NATURAL

BIO

�o ����� o����o�� ��� ��o� 󰇶o���

200g


Všimli ste si, že aj vo vašom obchode či v kaviarni ľudia študujú etikety, zaujímajú sa o zloženie, pýtajú sa na alergény alebo výživové hodnoty? Hľadajú vaši zákazníci slovenský poctivý výrobok v bio kvalite?


Jedlo, ktoré nezaťaží hlavu ani žalúdok To je naša vízia. Vyrábame potraviny a polotovary, ktoré ľudia nemusia študovať s lupou, pri ktorých nemusia premýšľať či ich môžu jesť ich deti alebo alergici. Potraviny, ktoré majú jasné výživové hodnoty a pochádzajú z čistých surovín. Ponúkame výrobky, ktoré patria ako aj do alternatívneho, tak aj do moderného stravovania. Sú zdravé, ľahko stráviteľné a z ich konzumácie máte rovnakú radosť ako z čítania ich zloženia.

E K O L O G I C K Á C E S TA JE NÁŠ CIEĽ Príprava našich produktov sa riadi ekologickými zásadami. Nechceme suroviny, ktoré obsahujú ťažké kovy, herbicídy, pesticídy. Chceme, aby zákazník zažil skutočnú, poctivú chuť, ktorá ho presvedčí o tom, že zdravé jedlo je chutné jedlo. Do budúcnosti plánujeme vymeniť naše obaly za recyklovateľné, aby sme minimalizovali ekologickú stopu našich produktov. Možno nám to neveríte, ale nás plastové obaly skutočne trápia.

M Á M E B I O C E R T I F I K ÁT A   H C C P Š TA N D A R D BIO CERTIFIKÁT zaručuje, že všetky naše suroviny sú pôvodom i spracovaním v bio, čiže v najvyššej kvalite. Bio pre nás nie je len slovom na obale výrobku, je to naša výrobná zásada, súčasť pohľadu na svet. HCCP štandard garantuje predajcom potravinovú bezpečnosť výrobku a dodržanie všetkých potrebných výrobných opatrení. Môžete nás preto predávať, ale aj pokojne večer zaspávať.

Dnešné potraviny nás niekedy nútia čítať a študovať zloženie viac, než je potrebné. Zloženie našich produktov si prečítate radi. ®

— Marián a Michal, KOLATCH


Presviedčame chuťou a zložením

SLOVENSK Á M YŠLIENK A , SLOVENSK Ý V Ý ROBOK

®

Podstatou produktov rady KOLATCH PROTEIN CAKE je myšlienka priniesť na trh modernú, no slovenskú tortu, ktorá zákazníkov prekvapí chuťou aj zložením. Ktorá bude mať poctivé bio suroviny, hoci je to polotovar. Ktorá bude zdravá, ale bude sa volať torta. Torta, ktorú si môže pripraviť celá rodina za pár minút bez ohľadu na to, či niekto z členov má alergiu na mlieko, lepok, orechy alebo vajcia.


A LT E R N AT Í V N E , M O D E R N É , A PRE VŠETK ÝCH Zdravé sladkosti sa dostávajú do popredia, a ich konzumácia nie je oklieštená len úzkou skupinou športovcov či vegánov. Práve naopak. Spotrebitelia poctivo čítajú zloženie výrobkov, hľadajú ľahké a čisté suroviny, hľadajú inšpirácie, zdravé jedlo. Torty od nás spĺňajú všetky kritériá. Sú nepečené, rýchlo hotové, skvele vyzerajú a časť surovín je v raw kvalite. Výsledok? Chutia malým aj veľkým, mladým aj starším. Chutia všetkým.

O R I G I N Á L N Y P R O D U K T, K TORÝ CHÝBAL NA TRHU Na trhu nájdete koláče alebo torty „v krabičke“, no ich zloženie nepoteší oko, ani trávenie. Produkty KOLATCH PROTEIN CAKE si zakladajú na surovinách v bio kvalite, teda na surovinách ekologicky vypestovaných, obrábaných, spracovaných, zabalených. Poctivosť je vlastnosť, ktorú naša torta považuje za samozrejmú. Takýto produkt nechýbal len nám. Chýbal vo vašom sortimente, chýbal vašej konkurencii a nenašli by ste ho v celej Európskej únii. Preto nastal čas na zmenu, ktorej súčasťou môžete byť aj vy.

®


Torty ako ich nepoznáte

MAMIČK Y AJ DETI ICH MILUJÚ PROTEIN CAKE je rýchlo hotový

a zdravý. Obsahuje suroviny ako pšeno, pohánku, amarant, novodobé obilniny, ktoré matky začleňujú do detského jedálnička. A navyše - je banánový a všetky deti banánovú chuť milujú.


®

PROTEIN BANANA CAKE obsahuje kokosový tuk, panelu (sušenú trstinovú šťavu), ryžu, pohánku, mrazom sušený banán 8%, ryžový proteín 7,8%, amarant, pšeno, kakao 2,7%, guma guar a soľ.

KOLATCH

ALERGICI ICH Z A Č L E N I L I MEDZI SVOJE POT R AV IN Y

ŠPORTOVCI ICH P O VA Ž U J Ú Z A VÝŽIVNÉ

Sladkých výrobkov pre ľudí alergických na lepok, laktózu, vajcia alebo orechy je veľmi málo, a ešte menej ich je slovenských a v bio kvalite. PROTEIN CAKE je preto vítaná zmena, ktorá skvele doplní sortiment vo vašej prevádzke či v obchode.

Pre aktívnych športovcov, fitnesákov alebo aj tých, ktorí si strážia líniu a kalórie, je KOLATCH PROTEIN CAKE výživnou sladkosťou, ktorou je dovolené občas zhrešiť. Ostatní s ním môžu zhrešiť kedykoľvek budú chcieť ...

®


®

PROTEIN WILD BERRY CAKE obsahuje kokosový tuk, panelu (sušenú trstinovú šťavu), ryžu, pohánku, lesnú zmes 8% (mrazom sušené čučoriedky 66,7%, mrazom sušené čierne ríbezle 33,3%), ryžový proteín 7,8%, amarant, pšeno, guma guar a soľ.

KOLATCH

Ovocná a svieža ako leto samo


VEGÁNI A V E G E TA R I Á N I S A V   N Á S N Á J DU

RODINA OCENÍ J E H O K R ÁT K U P R Í P R AV U

Obe skupiny v tomto kejku nájdu prepojenie čistých, rastlinných produktov, ekologicky dopestovaných a spracovaných. Vegáni sa nemusia báť mlieka ani vajec, tieto suroviny naše torty neobsahujú.

Čas strávený s rodinou je to, na čom skutočne záleží. No všetci radi maškrtia a lahodná torta padne vhod. Táto torta je rýchla na prípravu a gazdinkám uľahčí premýšľanie nad tým, čo pripravia. Menej času v kuchyni znamená viac času s rodinou, navyše pri chutnej torte.

T Í , Č O R A D I PEČ Ú, S A S N A M I MÔ Ž U V Y H R AŤ PROTEIN CAKE nemusí ® vyzerať ako ten z obrázka. Nadšenci

KOLATCH

pečenia aj nepečenia si ho môžu dotvoriť podľa vlastnej fantázie, pridať k vlastným receptom, ozvláštniť. Jedna krabička ponúka totiž veľa možností.


®

KOLATCH PROTEIN COCOA CAKE obsahuje kokosový tuk, panelu (sušenú trstinovú šťavu), ryžu, pohánku, kakao 8,8%, ryžový proteín 7,7%, amarant, pšeno, guma guar a soľ.

Poctivý, kakaový, mňaaam!


PRE EKO AJ BIO NA DŠENCOV

Z D R AV É MAŠKRTENIE BEZ V ÝČITIEK

Ekologická stránka výroby produktov trápi mnohých spotrebiteľov. Aj tých vašich. Potešte zákazníkov, ktorým záleží na tom, ako sa suroviny pestujú a spracúvajú a ktorí chcú podporiť poctivého výrobcu. Takého, ktorý pri výrobe uprednostní čistotu surovín pred chémiou a náhradami, a tak vyrába jedlo a potraviny zdravé, čisté a bez následkov.

Zdravé výrobky kupujú zákazníci stále viac. Naše torty sú sladené za studena lisovanou trstinovou šťavou, ktorá je zdravšia ako klasický rafinovaný cukor. Väčšina surovín je spracovaná raw formou, takže si zachovali bohaté nutričné hodnoty a sú ľahko stráviteľné.

T O R TA , K T O R Ú MÔŽEME JESŤ VŠETCI Náš výrobok vyrieši dilemu všetkých spotrebiteľov, ktorí potrebujú na oslavu pripraviť “ niečo”, čo môže ziesť napríklad aj mama, ktorá chudne, dieťa, ktoré nemôže lepok, dedko, ktorý nesmie mlieko a teta, ktorá je vegánka. Žiadna dilema, žiadne čítanie surovín, jednoducho len rýchla príprava a samotné maškrtenie.


Všetky torty KOLATCH® PROTEIN CAKE je možné dotvoriť a dochutiť orechmi KEŠU, MANDĽAMI, či prisladiť PANELOU. Ide o jednu produktovú líniu, ktorá patrí k sebe ako v kuchyni, tak aj v regáli v obchode. Orechy či panelu si zákazníci obľúbili aj ako samostatné produkty, pretože sa v nich odráža rovnaká chuťová a výživová kvalita ako v našich tortách.

Patria k sebe


T O P R AV É BIO – ORECHOVÉ MANDLE pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva.

Sú nepražené a nesolené, takže im spotrebiteľ nájde široké využitie v každom type kuchyne alebo ich môže použiť ako rýchly snack v práci či zdravú alternatívu maškrtenia pri televízii.

ORIEŠK Y V B I O K VA L I T E KEŠU oriešky patria medzi základný sortiment orechov

a nemali by chýbať v každom obchode či prevádzke, ktorá ponúka zdravé, raw, vegan alebo bio potraviny. Dostatočne veľké balenie s receptom na puding poteší každého spotrebiteľa. Kešu sú nesolené a nepražené.

CUKOR , K TORÝ NEŠKODÍ PANELA je sušená trstinová šťava, ktorá je navyše v bio kvalite. Zatieni doteraz používané sladidlá, pretože ponúka sladenie v zdravej forme. Panela je novodobý hit v rámci zdravého stravovania, ktorí si spotrebitelia zaručene obľúbia hneď, ako ho spoznajú.


P O D P O R A P R E D A JA JE U NÁS SAMOZREJMOSŤ Predávame NÁŠ výrobok, o ktorom vieme všetko. Vďaka tomu vám poskytneme informácie, ktoré potrebujete, ale aj produktové letáky pre zákazníkov. Samozrejmosťou je podpora predaja našich produktov vo vašej predajni, prevádzke, kaviarni, bare, v reštaurácii. Všade na týchto miestach sa nachádzajú zákazníci, vaši zákazníci, ktorí si značku KOLATCH vyskúšajú a zamilujú.

®


Predávajte, pomôžeme vám

V Ý ROBOK N A VÁ Š T R H UVEDIEME MY

J E D N O T N Á P U LT O VÁ C E N A A M O Ž N O S Ť O B J E D N ÁV K Y NA KUSY

®

Ak sa rozhodnete predávať výrobky KOLATCH , podporíme ich predaj na naše náklady. Vo vašej prevádzke spravíme stánok, v ktorom odprezentujeme výrobok vašim zákazníkom a nebude chýbať ani ochutnávka. Zákazníci sa môžu pýtať, my budeme odpovedať a predávať. Zisk z tohto predaja bude váš, na konci celej akcie nám zaplatíte len nákup samotných predaných produktov.

Predajcom je odporučená jednotná pultová cena. Nemusia si preto robiť cenový prieskum trhu, ani sa trápiť tým, akú vhodnú cenu svojim novým produktom nastaviť. Odber našich produktov nie je viazaný na množstvo, počet kusov si zvolíte vy. Ponúkame aj dovoz kuriérom, v prípade paletového odberu vlastný rozvoz.


W W W. B 2 B . K O L AT C H . S K B 2 B @ K O L AT C H . S K

SK-BIO-003 Poľnohospodárska produkcia EU / mimo EU