Page 1

SOCIALINĖ INFORMACIJA Nepražiopsok, nuo sausio 20 d., Valstybinio studijų fondo interneto tinklapyje www.vsf.lt studentai gali pateikti paraiškas socialinei stipendijai gauti. Elektronines paraiškas pateikti bus galima iki vasario 20 dienos. O jei ir Tu pasižymėjai kultūros, sporto, mokslo ar visuomeninėje veikloje, Tu turi teisę gauti vienkartinę tikslinę stipendiją. Informuojame Tave dėl to, kadangi tik iki kovo 25d. gali nešti prašymus į Studentų atstovybę šiai stipendijai gauti.

AKADEMINĖ INFORMACIJA Pirmos paskaitos vertinimo anketa Visą šią savaitę grupių atstovai pildys pirmos paskaitos vertinimo anketas. Jose žymima ar dėstytojai per pirmąją paskaitą pasako visą būtiną studentams žinoti informaciją. _________________________________________ * Beje, pavasario semestro tvarkaraščiai ir savaičių grafikas čia ;) _________________________________________ Nepamiršk išsakyti savo nuomonės apie Rudens semestro studijas! Prisijunk prie savo informacinės sistemos adresu https://is.vu.lt ir skiltyje „Apklausos“ radęs anketas apie pavasario semestro dalykus, užpildyk jas.

Taip pat įdomu: „StartupHighway“ pradėjo trečiąjį šaukimą į vieną stipriausių akseleratorių Rytų ir Šiaurės Europoje "TeleTRADE" organizuoja nemokamus seminarus apie galimybę užsidirbti valiutų rinkoje

AKTUALU Ilgai lauktas mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) atidarymas Jau rytoj, vasario 6d., vyks oficialus MKIC pastato atidarymas, o nuo trečiadienio vidudienio (vasario 7d.) kiaurą parą čia laukiamas kiekvienas. Daugiau apie naują leidinių pasiėmimo ir grąžinimo sistemą čia.

Naujas investicinis žaidimas! VU Studentų investicinis fondas kviečia tave dalyvauti investavimo žaidime. Vasario 2 d. Pasibaigė pirmasis ir startuos naujas investicinis konkursas, kuris suteiks puikią galimybę žengti pirmuosius investavimo žingsnius, o jau turintiems patirties leis pasivaržyti dėl šaunių prizų. Plačiau apie viską, kur, kaip ir kada : www.vusif.lt . __________________________________________ Pavasario stalo teniso turnyras Girdėjai, stebėjai, dalyvavai dar rudenį vykusiame? Atkakliai palaikei laimėjusį draugą? Ar nespėjai užsiregistruoti, nors labai norėjai? Nepergyvenk! Sužaisti savo partiją dar spėsi, tad sek informaciją ir nuo vasario 13d. registruokis naujam turnyrui! __________________________________________ Dar spėsi prisijungti prie didžiausios ekonomistų šventės – Merkurijaus – organizavimo! Nesnausk, peržvelk susirinkimų sąrašą ir ateik! Antradienį, vasario 5d., 11:30 – akademinė sritis, 13:30 - pramogų sritis Trečiadienį, vasario 6d., 13:30 - atidarymo sritis Ketvirtadienį, vasario 7d., 11:30 - marketingo sritis 13:30, sporto-maratono sritis

Naujienos VU EF studentui  
Naujienos VU EF studentui  

Viskas, ką prasidėjus naujam semestrui turi žinot VU EF studentas

Advertisement