Page 1

varoni ,


Esi atverts visumam, lai saprastu pasauli

PASAULES varoni ,

Esam 60 dažādās pasaules valstīs, lai radītu kolekcijas, kas parāda kulturālās atškirības valstīs kurās dzīvojam. Kolekcijas tiek radītas universālas un pieejamas visiem, iegādājamas vairāk nekā 750 mūsu planētas veikalos.


Apliecini savu - no sevis labako

LABI

varoni ,

Cienot visus bērnus, viņu gaumi un personību, veidojam kolekcijas, kuras ir viegli valkājamas un saskaņojamas savā starpā, piemērotas katram bērnības etapam. Veidojam praktisku, ergonomisku apģērbu, lai visi bērni var izpaust sevi, justies brīvi un labi.


Aizsarga- planetu un mudini uz videi -

EKO

varoni ,

Sniegsim vairāk informācijas bērniem par to, kā pasargāt vidi darbojoties videi draudzīgi, sniegsim informāciju par jūru un okeānu aizsardzību, kā arī katru gadu atbalstīsim Pasaules Vides Dienu. Veiciniet videi draudzīgu

rīcību, izmantojot pārstrādātus materiālus mūsu bērnu somās, burtnīcās un dāvanās.


Darbojieties no - sirds dasnakai nakotnei

MĪLESTĪBAS varoni ,

Iemāciet bērniem dalīties, un iedrošiniet izrādīt solidaritāti ar citiem. Katru gadu piedalieties Lovebag programmā, dodot iespēju savākt vairāk nekā 34 tonnas bērnu apģērbu pārstrādei vai labdarībai.


Iztelojieties savu nakotni un ziniet, ka viss ir iespejams

SAPNU , varoni ,

Lai attīstītu bērnu iztēli, kolekcijas katru sezonu tiek veidotas radošas, jautras un uz maņām orientētas. Atbalstiet pasākumus, kas ļauj bērniem saprast savus sapņus: „Kļūsti par ugunsdzēsēju diena“, „Pavadi nakti kajītē“, „Aizsargā planētu diena“, u.c.


Paradiet, ka

un idejas ir speks

SALIEDETI varoni ,

Satiec pasaules bērnus, atbalsti viņus un cīnies par Bērnu Tiesībām. Veidojiet sadarbību ar organizācijām, kas galveno uzsvaru liek uz izglītību, mieru, atvērtību un cieņu (Playing for Change – www.playingforchange.org).


dalies musu -

POZITĪVIE varoni ,

Saņem iedvesmu no bērnu dzīvesprieka un spontanitātes un dalies pozitīvās vērtībās caur mūsu precēm un veikalu komandām. Mēs aicinām bērnus parādīt savu iekšējo spēku un enerģiju, lai padarītu šo pasauli krāsaināku.


Īsteno savus sapņus

Parādi atšķirības

Atrodi līdzsvaru

Rīkojies no sirds

Cieni planētu

Atbrīvo savu enerģiju

Sniedz labāko no sevis

Sasniedz savus mērķus

Esi optimists

Izpaud savas domas

Veicini mieru

Esi atvērts pasaulei

Apciemojiet mūs T/P Alfa un facebook.com/groups/OkaidiLatvija

Okaidi manifest 2013 lv