Page 1


Ole Diiva! Suured kübarad ning nendelt langevad hiiglaslikud varjud. Mine kaasa luksusliku väimuse, tugevate värvide ning naiselike lõigetega. Diiva stiili loovad erksad värvid, nagu oranž, kollane ning punane. Julgetele värvidele annavad viimase lihvi naiselikud detailid ning peened retromustrid.

TREND INFO SPRING 13


Troopiline suvi on täis lopsakaid värve ning lillemustreid. Kontrasti loovad värsked ning puhtad toonid. Lillemustrid võivad olla millised tahes, nii eksootilised kui ka modernselt mustvalged. Tähtis on see, et kõiki värve oleks võimalik omavahel kombineerida ning sobitada, sama kehtib ka aksessuaaride ning rannarõivaste kohta, mille kangad on pehmed, kerged ning samuti julgetes toonides. Naudi külluslikku ning troopilist suve.

TREND INFO SPRING 13


Monokroomsed mustrid ning elegatsed lõiked loovad mõnusa suurlinnasuve tunnetuse. Modernne, urbanistlik safari on oskuslikult kombineeritud neutraalsete, heledate ning puhaste värvidega. Kontrastsete värvidega raamistatud ussimustrid ning leopardinahk sobivad ideaalselt stiilipuhtalt neutraalsete toonidega. Viimase lihvi annavad metalsed detailid ning trenditeadlikud lõiked.

TREND INFO SPRING 13


Meremehestiil Ajatu meremehestiil saadab mei igal suvel. Lõbus, lihtne ning näiliselt lõputute kombineerimisvõmalustega. Klassikalised meremehestiilis triibud sobivad suurepäraselt puhaste toonidega, olgu nendeks siis tumesinine, erkpunane või puhas valge. Aga CHANGE teab ka, et triibud võivid olla juba harjumuspäraste värvide asemel hoopis türkiissinised või pruunid. See annab meremehestiilile mõnusa, uue ning trendika hingamise.

TREND INFO SPRING 13


Mont ageLaguna,bi ki i nit op35€( kor vi dAG) ,bi ki i nipüks i kud20€( XSL)


Cannes ,uj umi s t r i koo70â‚Ź( XSXL) .


Ci t yPool ,bi ki i nit op35€( kor vi dBG) ,bi ki i nipüks i kud20€( XSL)


Sof tBeachJ er s ey,r annakl ei t35â‚Ź( SXL)


BEACHWEAR,r annakl ei t40€( SXL)


CocoBeach,bi ki i nit op50€( kor vi dBJ ) ,bi ki i nihi ps t er i d20€( 3642)


CocoBeach,bi ki i nit op50€( kor vi dBJ ) ,bi ki i nihi ps t er i d20€( 3642)


Mont ageLaguna,uj umi s t r i koo60â‚Ź( 3846) .


Cannes ,bi ki i nit op50€( kor vi dAJ ) ,bi ki i nihi ps t er i d30€( 3646)


Mont ageLaguna,bi ki i nit op35€( kor vi dAG) ,bi ki i nipüks i kud20€( XSL)


Mi amiBeach,bi ki i nit op30€( kor vi dAI ) ,bi ki i nipüks i kud15€( XSL)


Mi amiBeach,uj umi s t r i koo45â‚Ź( XSXL) .

Kevad-Suvi 2013 CHANGE Swimwear  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you