Page 8

Zoom

Alexander Wang, Balenciaga için… alum, geçtiğimiz yıl moda dünyası hiç olmadığı kadar yoğun bir transfer döne Raf ımcı tasar ikalı Belç Ünlü di. mi geçir yeni göSimons, Jil Sander’dan ayrılıp Dior’daki aradan bir uzun da, revine başlarken; Jil Sander başına n asını mark an taşıy ı sonra, bizzat adın ent’i Laur t Sain Yves ane, Slim i Hed Ve döndü. a tmay yara en “Saint Laurent” etiketi ile yenid bu ken, alışır ya tablo yeni koyuldu. Biz tam bu geldi. 15 kez sürpriz değişiklik Balenciaga’dan Nicoımcı yıldır markanın başında olan ünlü tasar görla kara bir ani a las Ghesquière, Kasım ayınd ’un York New , artık a nciag Bale ı. revinden ayrıld ığı en ndırd kaza asına düny a mod da yıllar son devam heyecan verici isimlerden biri ile yola ına tıcılığ yara genç g’in Wan r ediyor. Alexande ayınMart da, u siyon kolek a nciag Bale ilk teslim a amında da sahnelenen Paris Moda Haftası kaps nde! üzeri müz görücüye çıkıyor. Gözü

Balenciaga

Alexander Wang

M

Çanta, LC Waikiki, 34,90 TL

David Bowie derken…

6 www.lcwaikiki.com

Noktaları birleştiriyoruz

R

enk ve desenlerin sezonunda haliy-le puantiye de birkaç adım öne çıkıyor. Bu nostaljik ve bir o kadar da zamansız desen, yeni sezonda sadece kıyafetler üzerinde değil, kıyafetlerin en büyük tamamlayıcısı aksesuarlarr üzerinde de göz alıcı etkiler yaratıyor. Puantiye modasını her daim yanında taşımak mak isteyenlerin LC Waikiki çanta koleksiyonuna una göz atmaları önemle duyurulur.

Diane Von Furstenberg

L

ondra’nın ünlü sanat ve tasarım müzesi Victoria & Albert, 23 Mart – 28 Temmuz tarihleri arasında kapılarını, modern müzik tarihinin tartışmasız en sıra dışı ismi David Bowie’nin dünyasına açıyor. Bir müzik dehas ı ve stil ikonu olarak David Bowie’nin 50 yıllık kariyerini mercek altına alan “David Bowi e is” adlı sergide, ünlü sanatçıya ait 300’den fazla eşya ve belge ilk kez bir araya geliyor. Orijin al sahne kostümlerinden (aralarında Ziggy Stard ust döneminden kalma kostümler de var) kendi el yazısı ile kaleme aldığı şarkı sözlerine, çaldığ ı enstrümanlardan albüm kapakları, fotoğraflar ve müzik videolarına kadar, David Bowi e’ye dair bilmek ve görmek istediğiniz her şey bu sergide. Şayet yolunuz Londra’ya düşerse, sakın kaçırmayın!

LCWORLD- İlkbahar 2013  

LCWORLD- İlkbahar 2013

LCWORLD- İlkbahar 2013  

LCWORLD- İlkbahar 2013

Advertisement