Page 73

Elbise, LCW Teen, 34,90 TL

Alt alta, Üst üste Chino pantolonlar kesim ve kumaşları itibariyle zaten çok rahat. Buna bir de her türlü üstle birlikte giyebiliyor olmamızın rahatlığını ekleyelim. İşte, bir sezon daha gardıropların vazgeçilmezi olmaya aday altlar. Renkli bir tişört? Desenli bir gömlek? Üstüne ne giyeceğinin kararı tamamen senin.

Blake Lively

Pantolon, LCW Teen, 24,90 TL

Peplum dedikleri... Justin Bieber

Bir süredir bu kelimeyi bir yerlerde duyuyor olmalısın. Belki annenden, belki de göz gezdirdiğin dergilerde vardı. Çünkü çok modaydı ve hala da öyle. Şimdi sıra sen de… Gossip Girl dizisinden tanıdığın Blake Lively gibi görünmek ve peplum modasına uyman için geri sayım başladı. Pantolon, LCW Teen, 24,90 TL

Bahar geldi. Güneş kendini gösterdi. Doğa çiçek açtı. Ama hala bir yağmur bulutu altında kalma olsalığımız yüksek. Islak havalar için, mevsimin coşkulu renklerini üzerinde taşıyan yağmurluklar LC Waikiki koleksiyonunda.

Taylor Swift

Ya yagmur ˜ yagarsa? ˜

Hayvan aşkına! Taylor Swift’in üzerindeki kocaman zebra motifli tişörtün de anlattığı gibi, içimizdeki hayvan sevgisi giderek büyüyor. Taylor Swift gibi giyinmek ve hayvanlara olan sevgini ifade etmek için, LC Waikiki koleksiyonundaki bu tatlı kedi illüstrasyonlu tişörte ne dersin?

Yağmurluk, LCW Teen, 49,90 TL

Tişört, LCW Teen, 19,90 TL

71

LCWORLD- İlkbahar 2013  

LCWORLD- İlkbahar 2013

LCWORLD- İlkbahar 2013  

LCWORLD- İlkbahar 2013

Advertisement