Page 45

Tabanları renklendirelim

Ortaya iyi bir kombinasyonun çıkması için pek çok adımın eksiksiz tamamlanması gerekiyor. En baştan alalım… Burberry Prorsum atölyesinde desen çizimleri ve kumaşlar her yerde... En doğru desen hangisi, hangi renkler olmalı, ortaya çıkacak parça ne kadar Burberry olacak? Tüm bu kontroller tamamlandıktan ve üretim aşamasına geçildikten sonra, karşınızda ttüm defileyi kaplayan desenli p parçalar… Bu sezon tasarımcıla ların ortak paydalarından biri, d desendi. Burberry Prorsum, ssadece bir örnek. “O görüntün nün” ortaya çıkması için tüm aadımlar henüz atılmış değil. B Bundan sonra, top bizde. Desseni nasıl giymeli? Benim terccihim, aksesuardan yana. Buz m mavisi bir gömlek ile lacivert, h haki ve nar renklerinde, çiçek d desenli kravat takmak gibi… C Ceket mendillerini de unutmam mak lazım, tabii. Ceketin cebind den görünen o küçük mendilin, eetkisi çok büyük.

2013’e büyük bir heyecanla girdik. Ve aynı şekilde heyecanlı, dinamik bir yıl olmasını diledik. Sıra uygulamada. Neon tabanlara alışmaya şimdiden başlayın, ne de olsa uzun bir süre gitmeye niyetleri yok!

Yağmurluk seçelim

Yalancı cep İsmi tabii ki “yalancı cep” değil ama görüntüye bakarak bunu söylemek mantıklı. Bu sade ve ilham verici ceplere en az kendileri kadar ilham verici denim gömleklerin üzerinde rastlıyoruz. Dahasını bekliyoruz!

Yağmurluk, XSIDE, 29,90 TL

Jil Sander

İngiliz stili ya da neon renklerde… Sonuç olarak, bir yağmurluk şart! Bahar yağmurlarına yakalanmaya niyetiniz yoksa... Bilekte biten lastik ayakkabılarla mı, yoksa Brogue ayakkabılar mı giymeli? Karar sizin. g y

Cole Haan

Burberry Prorsum Burberry Prorsum

Desene bürünelim

Kravatı bir de İş ayna karşısında şık bir görüntü yaratmaya geldiğinde, örgü kravatların mahareti büyük. Kıyafetinize o son dokunuşu örgü bir kravatla yapın, en modern görünümlerden birine sahip olun. Henüz ısınma aşamasındaysanız, düz renk olanlar yerine çizgilileri tercih edin ve lacivert blazer ceketle giyin.

3.1 Phillip Lim

böyle deneyin!

43

LCWORLD- İlkbahar 2013  

LCWORLD- İlkbahar 2013

LCWORLD- İlkbahar 2013  

LCWORLD- İlkbahar 2013

Advertisement