Page 4

Katkıda Bulunanlar LC WAiKiKi MAĞAZACILIK HİZMETLERİ TİC. A.Ş. ADINA İMTİYAZ SAHİBİ

‹çerik Uzmanı

Burcu Süren

PÜRLEN DİZDAR

B

Sosyal Medya Uzmanı

~ Mübin Tercanlıoglu

ir ilkbahar sabahı güneşle uyanan Burc u Süren, Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü kazandığı gün pişman olmu ş bir sistemzededir. Üniversite yıllarından bugüne kendisini; müzik, resim ve edebiyat gibi annesinin pek hoşlanmadığı dallarda geliştirmiş, kariy erinde de bu yönde ilerlemeye karar vermiştir. 6 yıl boyunca kimi klasik kimi dijita l birçok reklam ajansında metin yazarı olarak çalışmış, bu deneyimini bir süred ir LC Waikiki’de birtakım işler çevirmek için kullanmaktadır. En büyük zevk leri arasında; parmağına yapışan uhuy u soymak, aldığı kitabın önce son sayfa sını okumak ve gereksiz kelime esprileri yapmak bulunur. Hayata bakış açısını ise; İngilizce bilmediği çocukluk yıllarında bayıla bayıla söylediği bir Michael Jack son şarkısının kendisi tarafından uydurulmuş şu sözleri çok iyi özetler: “İpdiş Fibd iş Evribadi Gopdiş” (Şarkının orijinali için bknz: - They Don’t Care About Us)

M

übin 1987 doğumlu, artık ne zaman bu okul bitecek derken İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’ne girdi. 2 yıldır LC Waikiki’de Sosyal Medya Uzmanı olarak çalışıyor, şirket dahilinde sosyal medya verilerini sağlıyor. Ailesinin ne iş yaptığını anlamadığı, arkadaşlarının ise “Sürekli facebook’tasın, sen ne iş yapıyorsun?” sorusunu yönelttiği Mübin, Twitter’da fenomen olamamış bir hayat öyküsüne; yürümek ve yüzmekten başka sporla ilgilenmeyen, ilgilense de yapamayan bir sportmen kimliğe sahip. Sadece 140 karakter yazmaya alıştığı için bu yazının sonunu nasıl bağlayacağını da hala bilmiyor.

EDİTÖR ECE SAYBAŞILI

GÖRSEL YÖNETMEN YAVUZ ŞENKAL

KATKIDA BULUNANLAR YOSUN AKVERDİ OZAN ALÇIN NESLİHAN DOĞRUSÖZ ZEYNEP HOŞKAL DİLEK ÖZEN BURAK POYRAZ BURCU SÜREN MÜBİN TERCANLIOĞLU BURÇİN S. YALÇIN

YÖNETİM YERİ EVREN MAHALLESİ GÜLBAHAR CAD. NO.96 BAĞCILAR 34212 İSTANBUL / TÜRKİYE TEL.: +90 (212) 657 55 55 (PBX)

BASIM YERİ PROMAT BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.

LC WAİKİKİ MAĞAZACILIK HİZMETLERİ TİC. A.Ş.’YE AİT LCWORLD BROŞÜRÜNDE YER ALAN ÜRÜN FİYATLARIYLA MAĞAZALARDAKİ FİYATLANDIRMA ARASINDA OLUŞABİLECEK FARKLILIKLARDAN LC WAİKİKİ MAĞAZACILIK HİZMETLERİ TİC. A.Ş. SORUMLU DEĞİLDİR. ÜRÜNLER STOKLARLA SINIRLIDIR. ÜRÜNLERİN RENK, FİYAT VE MODELLERİ DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR. VERİLEN ÜRÜN FİYATLARI ADET BAZINDADIR. FİYAT FARKLILIKLARINDA MAĞAZADAKİ FİYAT GEÇERLİDİR.

LCWORLD- İlkbahar 2013  

LCWORLD- İlkbahar 2013

LCWORLD- İlkbahar 2013  

LCWORLD- İlkbahar 2013

Advertisement