Page 27

Denim Parka

Kare Kökü

Parka, LC Waikiki, 79,90 TL

İ

lkbahar/Yaz 2013 podyumlarında ekose ve pötikarenin yeri ayrıydı. 90’lı yılların Grunge modası ile özdeşleşen bu küçük kareler, pek çok koleksiyonda başka başka desenlerle yan yana geldi. Ünlü Belçikalı tasarımcı b Dries Van Noten ekoseyi, farklı boyut ve renklerdeki başka ekoselerle ya da uçuşan çiçek desenli kumaşlar ile b aynı karede buluşturdu. Ortaya çıkan sonuç, kareli göma leklerin yeni kullanımı adına çok ilham vericiydi.

Gömlek, LC Waikiki, 24,90 TL

Dries Van Noten

S

por bir kıyafet ile olduğu kadar gece elbiseeleri üzerinde de harika sonuç veren denim m ceketlerin modası asla geçmedi, geçmeeyecek. Onlar her gardırobun olmazsa olmazları. rı. Şayet biraz fark yaratmak istiyorsanız sizin için in önerimiz, LC Waikiki koleksiyonundaki bu denim m parka. İlkbahar havası, tam da onun havası.

Gömlek, LC Waikiki, 24,90 TL

Pijama Partisi

D

esenli pijama pantolonlar, rahatlığı şıklıkla buluşturan parçalar olarak son birkaç sezondur hayatlarımızda. Gece yatarken değil; akşam dışarı çıkarken giyip, topuklu ayakkabı ve küçük portföy çantanız ile de ayna karşısındaki görüntünüze son noktayı koymanız için… Spor blazer ceket ve babetlerle kullanıldığında, yeni ofis üniformanız olmaya da adaylar. Bu sezon gardırobunuza şık bir pijama pantolon ilave etmek istiyorsanız, XSIDE koleksiyonuna mutlaka göz atın! Pantolon, XSIDE, 34,90 TL

Pantolon, XSIDE, 39,90 TL

Paul & Joe

Pantolon, XSIDE, 34,90 TL

Pantolon, XSIDE, 39,90 TL

25

LCWORLD- İlkbahar 2013  

LCWORLD- İlkbahar 2013

LCWORLD- İlkbahar 2013  

LCWORLD- İlkbahar 2013

Advertisement